01/09/2010 12:48
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Στο…χαλάκι της εξώπορτας του ΛΑΟΣ ο Κιλτίδης…!!

Στο…χαλάκι της εξώπορτας του ΛΑΟΣ βρίσκεται ο βουλευτής της ΝΔ Κ. Κιλτίδης…!!

Πριν από λίγο συνυπέγραψε με τους βουλευτές του ΛΑΟΣ Αστέριο Ροντούλη, Άδωνη Γεωργιάδη, Ιωάννη Κοραντή, Άγγελο Κολοκοτρώνη και Ουρανία Παπαδάκη, το αίτημά τους για τη διενέργεια ονομαστικής ψηφοφορίας στο νομοσχέδιο του Υπ. Αγροτικής Ανάπτυξης «Σύστημα προστασίας και ασφάλισης της αγροτικής δραστηριότητας».

Μου φαίνεται ότι το μόνο που μένει είναι ο Κιλτίδης να κτυπήσει το κουδούνι και να του ανοίξει…ο μπάτλερ του ΛΑΟΣ!!

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Tassos avatar
    Tassos 01/09/2010 12:52:04

    Πάντως ρε παιδιά ήταν μεγάλη ντροπή να έχει η ΝΔ στις τάξεις της άνθρωπο που ήταν μέλος της ..."4ης Αυγούστου". Ευτυχώς ο Αντώνης ξεβρωμίζει το κόμμα από φασιστοειδή (σε αυτούς βάζω και τους ακροαριστερούς τύπου Λούλη και Τατούλη)

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Tassos 01/09/2010 12:55:39

      Άσε, και εγώ όταν είχα δει εκείνη την εφημερίδα που έγραφε είχα φρίξει!

  2. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 01/09/2010 13:02:42

    Το κυρίως θέμα εδώ είναι το συγκεκριμένο νομοσχέδιο, όχι τόσο οι συνεργασίες του Λαος.

    Διαβάζοντας τον τίτλο και μόνο μήπως έχει σχέση με την εφαρμογή του codex alimentarius και την απαγόρευση της ιδιωτικής αγροτικής καλλιέργειας;

  3. BlueSky avatar
    BlueSky 01/09/2010 15:06:32

    Αναρωτιέμαι, αυτός ο ..........Κιλτίδης, τι να θέλει από τον Καρατζαχέρη; Στέγη; Θα φάει πόρτα από τον λαό του Κιλκίς; Μήπως έπεσε στην παγίδα της δρακουλίνας και στο τέλος τον πούλησε;;
    Συνηθισμένη στο πούλημα! Εμπρός Μαρκογιαννάκη, ο Κιλτίδης άνοιξε τον τρίτο δρόμο!

  4. El polo loco avatar
    El polo loco 01/09/2010 15:55:46

    ανακυκλωση σαβουρας,
    ο κωλοτουμπας..

  5. Orestios avatar
    Orestios 01/09/2010 18:25:32

    Εξαπτέρυγο όμως.

  6. δρόμος avatar
    δρόμος 01/09/2010 18:32:01

    να σου πω την αλήθεια, εγώ που δεν τον ήξερα, αλλά απλώς τον είχα καταχωρήσει αρνητικά λόγω της στάσης του στις εσωκομματικές εκλογές (και κυρίως της στάσης του γυιού του) τον άκουσα να μιλάει στη Βουλή κατά τη συζήτηση του νομοσχεδίου για το μεταναστευτικό και μου άρεσε το σύνολο (λόγος-ύφος-στάση).

    • παπαδοπαιδι avatar
      παπαδοπαιδι @ δρόμος 01/09/2010 19:41:43

      ωχ..βλεπω να το σβηνουν το σχόλιό σου

  7. Tasos Dedes avatar
    Tasos Dedes 02/09/2010 11:09:50

    Αφού έφαγε πόρτα ψάχνει για στέγη ρε παιδιά, τι δεν καταλαβαίνεται? Αν δεν είναι η Ντόρα ή το ΛΑΟΣ μπορεί να είναι και το ΠΑΣΟΚ. Αυτή είναι η δουλειά του...βουλευτής...για βάλτον να δουλέψει!!! Σας προκαλώ!!!!!!!!!!!!