Τσάκισμα Άδωνι σε Τζιτζικώστα (video)
18/11/2015 16:10
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τσάκισμα Άδωνι σε Τζιτζικώστα (video)

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Heilig avatar
    Heilig 18/11/2015 16:33:21

    Αρχίζω να τον συχαίνομαι τον Τζίτζι και από εκεί που δεν χώνευα τον Άδωνι, αρχίζω να τον εκτιμάω!

    • Διογένης avatar
      Διογένης @ Heilig 18/11/2015 17:53:18

      Εμ, γι' αυτό το ήθελε το ντημπέητ ο Άδωνις, για να καταλάβει ο κόσμος ποιος είναι τι.

  2. Διογένης avatar
    Διογένης 18/11/2015 17:07:54

    Όντως σιχαμερός ο Τζιτζικώστας, το μόνο που είχε να πει ήταν ψέματα, ότι δηλαδή τάχα δεν ήταν έτσι και ότι τάχα δεν έγιναν ποτέ αυτές οι δηλώσεις. Ενώ όλοι ξέρουν ότι έγιναν.

  3. Γιώργος Καλημέρης avatar
    Γιώργος Καλημέρης 18/11/2015 17:18:27

    Έμπαινε Γεωργιάδη και μην μασάς,τους έχεις έτοιμους!!!

  4. ESCADROM avatar
    ESCADROM 18/11/2015 18:46:19

    "Δε θα απαντησω στον Αδωνι γιατι πρεπει να τη μεγαλωσουμε την παραταξη, η ενοτητα του κομματος, πρεπει να κοιταξουμε την επομενη μερα μπλα μπλα μπλα αλλαζουμε, να βελτιωθουμε, τολμαμε, προειδοποιησα, οχι φοροι" κ.α που ακουγονται ωραια αλλα στη δυσκολη της αποφασης ειναι αχρηστα. Κυριε Τζιτζικωστα ο αρχηγος δε χρειαζεται ιματζ μεικερς, αλλα γνωση των προβληματων και αμεση λυση αυτων.

    ΥΓ σε καιει η ενοτητα και καλα αλλα το βαγγελα τον ξεσκισες κανονικα....

  5. roadrunner avatar
    roadrunner 18/11/2015 19:38:28

    Η απάντηση Τζιτζικώστα είναι μια Αντίφαση.
    Από τη μια του αρέσει η κριτική (όταν την κάνει ο ίδιος στον Σαμαρά) για να βελτιώσει (τον άλλον πάντα).
    Από την άλλη, δεν θέλει να απαντήσει στην κριτική που του ασκεί επι τόπου ο Αδωνις γιατί θέλει λέει από Δευτέρα να είναι ενωμένη η παράταξη.
    Συμπέρασμα: για τον Τζιτζικώστα η κριτική είναι καλή μόνο όταν την ασκεί ο ίδιος στον Σαμαρά μέχρι να τον εκτοπίσει και κακώς ο Σαμαράς τον εξελάμβανε ως επίθεση στην ΝΔ. Όμως για τον Τζιτζικώστα ως αρχηγό (υποψήφιο και μετά) είναι κακή η κριτική για λόγους ενότητας της παράταξης.
    Αξιοπιστία + Συνέπεια + Λογική = 0 εις το κύβο κύριε Τζιτζικώστα ...

  6. Τζανής avatar
    Τζανής 18/11/2015 20:25:05

    Είναι και ψευτάκος. Κάτι σαν τον Τσιπράκο δηλαδή.
    Μετά βρε παιδί μου είναι και αυτή η κολεγιά με την Αμερικανική πρεσβεία.
    Ε, δεν θέλουμε κι άλλον Γιωργάκη, που να του δίνουν το χαρτάκι και αυτός να το διαβάζει.

  7. Παρατηρητής avatar
    Παρατηρητής 19/11/2015 00:32:42

    ρε ειναι κριμα ο τυπος. παρολιγον να παθει σοκ. τα χασε ,ασπρισε!

    χαχαχα

    ρε αυτος οταν δει μπροστα του τροικα και μερκελ θα παθει κοκομπλοκο .

    για ονομα του Θεου !

  8. Vassilis avatar
    Vassilis 19/11/2015 01:13:24

    Μπραβο Αδωνι....