Το νέο σποτ του Αδωνι Γεωργιάδη: «Είμαι ένας από εσάς»
06/11/2015 14:20
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Το νέο σποτ του Αδωνι Γεωργιάδη: «Είμαι ένας από εσάς»

ΣΧΟΛΙΑ

  1. νν avatar
    νν 06/11/2015 15:53:23

    ποσοι αλλοι υποψηφιοι μπορουν να πουν το ιδιο?

  2. Παρατηρητής avatar
    Παρατηρητής 06/11/2015 16:55:30

    εξαιρετικο και πολυ πιο προσεγμενο σποτ απο τα προηγουμενα.

    Εχω την αισθηση οτι ο αδωνις καθοριζει την ατζεντα μεχρι στιγμης σε αυτη την εσωκομματικη διαδικασια.
    Και οι εξελιξεις με τα οσα συμβαινουν σε ποντιακο κυπριακο και αλλα αναδικνυουν την σημαντικοτητα της προσωπικοτητας και των ιδεων του.

    Δεν αποκλειεται το αποτελεσμα να ξεπερασει και τους πιο αισιοδοξους αδωνικους.

  3. Pier avatar
    Pier 06/11/2015 17:48:52

    Στις 22 Νοεμβρίου η παράταξη αλλάζει σελίδα με Άδωνι Γεωργιάδη... Και αρχίζουν οι εφιάλτες για τα νεόσταλινικά σοβιέτ, που έχουν καταλάβει τι τους έρχεται και μέσα σε μια βδομάδα έχουν επιτεθεί είτε με ανακοινώσεις είτε μέσω του προπαγανδιστικού τους μηχανισμού, 6 φορές στον Άδωνι... Είναι τόσο ανόητοι που δε μπορούν να καταλάβουν ότι του κάνουν ακόμα μεγαλύτερη διαφήμιση.

  4. ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ avatar
    ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ 06/11/2015 18:32:48

    Και είναι ένας από μας. Βιοπαλαιστής με άμεσο και περιεκτικό λόγο, μακρυά από ξύλινες φράσεις και μοτίβα. Οπως ο Σαμαράς, ένα πράγμα.

  5. Ελενα Κανελλοπούλου avatar
    Ελενα Κανελλοπούλου 06/11/2015 19:32:59

    Άπό την αρχή της διαδικασίας πίστευα ότι από τους 4 υποψήφιους είναι ο μόνος που μπορεί να σηκώσει ανάστημα σ΄αυτή την πολύπλευρη επίθεση που δέχεται η χώρα τόσο λόγω μαχητικότητας όσο και συνέπειας που έχει επιδείξει μέχρι τώρα . Η όξυνση των εθνικών θεμάτων κάνει ακόμα μεγαλίτερη την ανάγκη να κερδίσει την θέση του Προέδρου της ΝΔ μήπως και μπορέσει να φρενάρει τα σχέδια που έχουν δρομολογηθεί

  6. Jesse Messa avatar
    Jesse Messa 06/11/2015 20:51:39

    Ακόμα από τότε που υποστηρίζατε το τζιτζιφιόγκο εγώ είχα δηλώσει ότι ψηφίζω μπουμπούκο, τον μοναδικό που έχει δουλέψει στη ζωή του. Είναι μαχητικός και δε διστάζει να εκτεθεί όταν άλλοι κρύβονται. Αρκετά με τους άχρηστους τενεκέδες που σε όλη τους τη ζωή μόνο κομματικές θέσεις και αξιώματα έχουν να επιδείξουν. Μπουμπούκος και ξερό ψωμί, πάμε Αδωνι!

  7. λαέρτης avatar
    λαέρτης 06/11/2015 21:27:53

    Με την επερχόμενη συνεργασία ΠΑΣΟΚ ΣΥΡΙΖΑ ΑΝΕΛ υπάρχει αμφιβολία ότι δεν υπάρχει καταλληλότερος από τον Άδωνη???????

  8. deltaplus avatar
    deltaplus 07/11/2015 15:54:37

    ΑΔΩΝΗ ΕΙΣΑΙ ΑΣΤΕΡΙ.