Ο Άδωνις «κολλάει στον τοίχο» Καμπουράκη και Οικονομέα (video)
13/11/2015 21:40
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ο Άδωνις «κολλάει στον τοίχο» Καμπουράκη και Οικονομέα (video)

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Παρατηρητής avatar
    Παρατηρητής 13/11/2015 20:05:21

    τωρα το ειδα! τον κοψανε στον αερα! ! !

    τοσο πολυ ξυλο τους εδωσε!

  2. pythagorean avatar
    pythagorean 13/11/2015 20:22:27

    Εξαιρετικός Άδωνις! Η δυνατή φωνή των αξιών και της κοινής λογικής.

  3. Διογένης avatar
    Διογένης 13/11/2015 21:35:15

    Η συγκεκριμένη συνέντευξη είναι must see. Και οι δύο πήγαν με σαφή πρόθεση να αρχίσουν (πάλι) τις ειρωνίες και την απαξίωση εις βάρος του Άδωνι και αντιμετώπισαν μια εκπληκτική επίθεση από τα αποδυτήρια, που τους έστειλε για βρούβες. Πολύ απλά, ο Άδωνις ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ο άνθρωπος, είναι τρομερός! Οδοστρωτήρας! Μοναδικός! Δείτε το, θα το φχαριστηθείτε με την ψυχή σας ως άνθρωποι και ως δεξιοί.

    • Vassilis avatar
      Vassilis @ Διογένης 14/11/2015 00:26:12

      Διογενη θα τον ψηφισω μονο και μονο για την πιστη του στο Οραμα Σαμαρα.

  4. Αργόστροφος avatar
    Αργόστροφος 13/11/2015 23:39:50

    Προσέξτε το απαξιωτικό ύφος των δύο αριστερούληδων δημοσιογραφάκων, μετά από το ''ξύλο'' που φάγανε από τον Άδωνι.

    Θα ήθελα να έβλεπα το ύφος τους, από μια μεριά, όταν ανακοινωθούν τα αποτελέσματα των εσωκομματικών εκλογών!

  5. βασιλης avatar
    βασιλης 14/11/2015 00:31:07

    Είσαι μάγκας Αδωνι.
    Εισαι Μ Α Γ Κ Α Σ .




    Βασιλης......

  6. ΠΤΩΧΗ ΔΑΚΤΥΛΟΓΡΑΦΟΣ avatar
    ΠΤΩΧΗ ΔΑΚΤΥΛΟΓΡΑΦΟΣ 14/11/2015 12:44:06

    ΄Ένα μεγάλο ΕΥΓΕ στον ΄Αδωνι . ΄Αν και αυτό είναι λίγο μπροστά στο θάρρος, και στην λεκτική του κυριολεξία. Μακάρι η Παράταξη της ΝΔ να διέθετε μερικούς ακόμη τέτοιους εκπρόσωπους. Αηδιαστική και όπως πάντα προκλητική η αριστερή συμπεριφορά του Καμπουράκη αλλά κυρίως του Οικονομέα. Τι ήθελε να παραστήση το θύμα ή τον ήρωα λέγοντας ότι η ΝΔ τον είχε βάλει φυλακή ΄Ετσι στα καλά καθούμενα τουαπευθύνθηκαν κατηγορίες και τον φυλάκισαν; ΄ ΄Οπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά κ. Οικονομέα. Εν πάσει περιπτώσει όμως, ένα τέτοιο Αρχηγό χρειάζεται η ΝΔ που θα καθαρίσει όχι μόνο τη " βρωμιά '¨ που υπάρχει στο εσωτερικό της Παράταξης {λάθος μεγάλο του ΜΕΓ. ΑΝΤΩΝΗ που δεν έκανε ή που δεν τον άφησαν να κάνει ] αλλά και όλη τη Χώρα να πάψουμε πια οι πραγματικοί ΕΛΛΗΝΕΣ να ντρεπόμαστε για την Πατρίδα μας. Θα τον ΑΦΗΣΟΥΝ΄όμως ; ή θα τον ανατρέψουν ύπουλα οι έσω και οι έξω ;

  7. ΙΑΣΩΝ avatar
    ΙΑΣΩΝ 14/11/2015 18:52:38

    είναι πραγματικά ικανό άτομο και μάλλον ο καλύτερος στη ΝΔ

  8. Ρηνα avatar
    Ρηνα 16/11/2015 22:25:42

    Το ειδα ολο, ηταν οντως εξαιρετικος!