#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
27/08/2010 01:21
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

1-1 Χ 3= όλοι στους ομίλους


Ο τεράστιος ΠΑΟΚ πήρε μια ιστορική πρόκριση στη γενέτειρα του. Το γκολ της ισοφάρισης ο Μούσλι στο 102.

Ξέφρενο πάρτυ από τους 2.500 οπαδούς του.

Νωρίτερα η ΑΕΚ αγχωτικά και ο Άρης επιβλητικά είχαν κατορθώσει με το ίδιο σκορ (1-1) να προκριθούν και αυτοί στους ομιλους.

Όλοι παρέα στην κλήρωση για τους ομίλους στις 14:00 σήμερα Παρασκευή.

Τους ευχόμαστε να ξαναπαίξουν νοκ άουτ...

Μικρός Οδυσσέας

ΣΧΟΛΙΑ

  1. vel avatar
    vel 27/08/2010 01:41:19

    όταν ο μουσλι έκανε την φανέλλα με τον δικέφαλο αετό, σημαία με το κοντάρι του κόρνερ και την ανέμισε μέσα στην Πόλη, ΤΑ ΕΊΔΑ ΌΛΑ!!

  2. Κράτιστος avatar
    Κράτιστος 27/08/2010 09:25:25

    Πέταξε πάνω από την Πόλη, τα κούνησε καλά -καλά, κι έφυγε!!!!

    • tsilivithras avatar
      tsilivithras @ Κράτιστος 27/08/2010 09:57:32

      Εκεί κολάς και το 1-2 όμως ρε Μητσάρα στο 120' και τους πουλάς και τρέλα μετά ότι και καλά "μας παίδεψε η Φενέρ στην αρχή...καλή ομάδα...θα μπορούσαμε να είχαμε βάλει περισσότερα γκολ"!!

      • μικρός οδυσσέας avatar
        μικρός οδυσσέας @ tsilivithras 27/08/2010 10:10:58

        αχόρταγε...

      • tsilivithras avatar
        tsilivithras @ tsilivithras 27/08/2010 11:34:11

        Άμα χαίρεσαι Οδυσσέα μου "το χάνεις" και λίγο...
        Παρά το ότι κερδίσαμε όμως ο Σάλπι έχασε και χτες 2 ευκαιρίες από αυτά που δεν χάνονται.Τρίτωσε το κακό δλδ μετά από Άγιαξ και Φενέρ στην Τούμπα.
        Δεν είναι για να χάνονται τέτοιες ευκαιρίες από παίκτες σαν αυτόν σε παιχνίδια τέτοιου επιπέδου.

        Μεγάλη χαρά...ας αφήσουμε τις αναλύσεις για άλλη φορά.
        Κι ακόμα μεγαλύτερη που μπαίνω σε φόρουμ και αθλητικά σαιτ και βλέπω τον ενθουσιασμό των οπαδών ΟΛΩΝ των ελληνικών ομάδων.

  3. th.pr avatar
    th.pr 27/08/2010 09:50:14

    Η Πόλις εάλω.

    • ΘΕΟΦΙΛΟΓΙΑΝΑΚΟΣ avatar
      ΘΕΟΦΙΛΟΓΙΑΝΑΚΟΣ @ th.pr 27/08/2010 10:22:29

      PAOK
      TOOK REVENGE INSIDE THE CAPITAL OF THE BYZANTINE EMPIRE!!!

  4. ΙΩΝΑΣ avatar
    ΙΩΝΑΣ 27/08/2010 11:55:46

    Όσο και να ακούγεται υπερβολικό,είναι γεγονός. Μετά το 1453,είναι η πρώτη νίκη Ελλήνων μέσα στην Κωνσταντίνου Πόλη. Καλή αρχή. ΠΑΟΚΑΡΑ μου σε ευχαριστώ. Δίδαξες Ελληνικό τσαμπουκά και αξιοπρέπεια μέσα στο σπίτι των Τουρκομογγόλων μεμέτηδων. Επιτέλους! Νιώθω περήφανος ξανά. Οι Έλληνες είναι φτιαγμένοι για τέτοια και όχι για τρόικες,μνημόνια και ΓΑΠ. Γιωργάκη Παπανδρέου,πάρε τον δρόμο σου κι άφησε τους Έλληνες να πετάξουν ψηλά,όπως τους αξίζει,σαν τον ΠΑΟΚ μας. Δεν είμαστε σαν την αφεντιά σου.

    • neotera avatar
      neotera @ ΙΩΝΑΣ 27/08/2010 12:11:04

      Ο ελληνικός στρατός-ναυτικό στην Πόλη και η λειτουργία στην Αγιά σοφιά ?

  5. ΧΡΗΣΤΟΣ avatar
    ΧΡΗΣΤΟΣ 27/08/2010 14:57:52

    Προς κ.Ιωνα:Την προκριση της ΠΑΝΑΘΑΣ επι της ΓΑΛΑΤΑ ΣΑΡΑΙ, και η αληστου μνημης Γ Κ Ο Λ Α Ρ Α του Μπασινα "γαργαριτσα"??Και τοτε 1-1 ηταν το πρωτο παιχνιδι (αγωνιστικη περιοδος 2002-2003) και η Γαλατα εφαγε για "επιδορπιο" μια τεσσαρα ξεγυρισμενη στην Λεωφορο!!!

    • ZARKO avatar
      ZARKO @ ΧΡΗΣΤΟΣ 27/08/2010 20:57:24

      Πάλι με την Φενέρ πρέπει να ήταν.
      Με την Γαλατά είχες κάνει ένα ωραιότατο κλαρινάκι περυσι, μέσα-έξω αν δεν με απατά η μνήμη μου.

  6. BlueSky avatar
    BlueSky 27/08/2010 20:55:17

    Όταν σήκωσε τη σημαία ο Μούσλι τα είδα όλα!!! Τέλειο, ΠΑΟΚάρα.
    Χρήστο δε ξεχνάμε τον ΠΑΟ......

  7. nina avatar
    nina 28/08/2010 19:13:11

    εμεις μαζί για μιά ζωή .άντε ΠΑΟΚΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!