#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
05/12/2011 00:22
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Πού είναι οι Βάζελοι του σάϊτ; Χάθηκαν ή πονάνε;



Σε τριπλή κολονοσκόπηση υποβλήθηκε σήμερα ο Βάζελος, στο ανοιχτό αμφιθέατρο του Κλεάνθης Βικελίδης,  ενώπιον 20.000 παρατηρητών που παρακολούθησαν την επέμβαση! Την ειδική και επώδυνη αυτή επέμβαση που πραγματοποιείται με την βοήθεια ενός ειδικού σωλήνα, παρακολούθησαν επίσης δορυφορικά χιλιάδες λαού! Πληροφορίες λένε ότι  προκάλεσε μεγάλη δυσφορία στον ασθενή!

ΣΧΟΛΙΑ

  1. danaos avatar
    danaos 05/12/2011 00:29:05

    Πού είσαι Μ.Ο. Εύα και λοιποί;

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ danaos 05/12/2011 00:39:21

      Εμένα να μη με μπερδεύεις με τον Μ.Ο... Είμαστε ορκισμένοι εχθροί!

      • danaos avatar
        danaos @ ΕΥΑ 05/12/2011 00:45:16

        Μα γιατί;

  2. Τιγράνης avatar
    Τιγράνης 05/12/2011 00:33:23

    Να μη βιάζεται ο 6ος στόλος... Με Άρσεναλ σφυρίζει ο Καλόπουλος;

    • danaos avatar
      danaos @ Τιγράνης 05/12/2011 00:36:35

      Εγώ Τιγράνη μου δεν έχω σχέση με τον 6ο στόλο.Με την επεμβατική ρομποτική συνεργάζομαι!

    • Τιγράνης avatar
      Τιγράνης @ Τιγράνης 05/12/2011 00:45:09

      Συγγνώμη Δαναέ μου, τότε το πράγμα αλλάζει. Πάντοτε συμπαθούσα τα ακέφαλα ατελή ασπόνδυλα με μακρύ κυλινδρικό και γυμνό σώμα...

      • danaos avatar
        danaos @ Τιγράνης 05/12/2011 00:49:52

        Κάνουν ζημιές!!!Μέχρι ξύλο τρυπάνε!

        • Τιγράνης avatar
          Τιγράνης @ danaos 05/12/2011 00:50:38

          χαχαχαχαχαχα!!!

  3. Wolf avatar
    Wolf 05/12/2011 00:34:32

    ...ακόμη την πλάτη μας κοιταζετε!!! Και θα συνεχίσετε!!!

    • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
      Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ Wolf 05/12/2011 04:01:00

      Η κολονοσκόπηση από πίσω γίνεται....

    • Χαλκιδέος avatar
      Χαλκιδέος @ Wolf 05/12/2011 07:14:01

      Όχι για πολύ... Στο τέλος ξέρεις που θα πάει η κούπα τον Μάη. Υπάρχει και σχετικό άσμα...

  4. ΑΝΤΩΝΗΣ avatar
    ΑΝΤΩΝΗΣ 05/12/2011 00:34:47

    Το καλύτερο που άκουσα είναι ότι ο παο έδωσε τον αγώνα!!!!!!! Είναι δυνατόν τόση παρωπίδα? Δεν έπαιξε και έχασε. Έπαιξε καλύτερα ο ΑΡΗΣ και κέρδισε. Τόσο απλά.

    • android avatar
      android @ ΑΝΤΩΝΗΣ 05/12/2011 01:04:12

      Δεν νομίζω ότι πόνεσε κανένας. Αυτά τα λέτε οι αντίπαλοί μας για να χαίρεστε περισσότερο. Καλά θα ήταν φυσικά να διατηρηθεί το +5 αλλά ΟΚ δεν χάθηκε και ο κόσμος. Μια φορά στα τόσα χρόνια γίνεται και αυτό με τον Άρη.

      Εμένα με ενόχλησε πάρα πολύ η άθλια εμφάνιση της ομάδας μου.

      Και το ύφος του ποστ με ενοχλεί. Ένα σάιτ το οποίο διαβάζω τόσο καιρό να μπαίνω και να μου τη "λέει" με χυδαία υπονοούμενα. Και εντάξει εσείς μπορεί να γνωρίζεστε μεταξύ σας και να μην ενοχλείστε. Οι υπόλοιποι τι φταίμε;

      • Τιγράνης avatar
        Τιγράνης @ android 05/12/2011 01:11:39

        Για μπάλα μιλάμε αδερφέ, όχι για Vivaldi… Μια χαρά ύφος έχει, σκωπτικόν και αριστοφανικόν. Ένας βάζελος, από τους υπόλοιπους…

      • factorx avatar
        factorx @ android 05/12/2011 03:27:43

        που είδες την χυδαιότητα;

        • Ραβινος avatar
          Ραβινος @ factorx 05/12/2011 08:42:35

          Σε αναγνωστες του antinews απευθυνεσαι οχι σε καφρους για να μην καταλαβαινουν την χυδαιοτητα !

      • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
        Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ android 05/12/2011 04:02:44

        Χαλάρωσε ρε φίλε,για ποδόσφαιρο μιλάμε κι όχι για τη θρησκεία !

      • Χαλκιδέος avatar
        Χαλκιδέος @ android 05/12/2011 07:24:46

        Ρε μεγάλε, για κολονοσκόπηση μιλάει κι όχι για σοδομισμό. Και το είπα και κομψά... Αν σας ενοχλεί, να πάτε στην Ιταλία να παίξετε. Εκεί να δεις κολονοσκοπήσεις...

      • danaos avatar
        danaos @ android 05/12/2011 09:02:52

        Καλημέρα! Για τη "χυδαιότητα" του κειμένου εγώ ευθύνομαι και όχι ο Φάκτορας και αν πρόσεχες τον τίτλο θα καταλάβαινες! Α και κάτι άλλο: Άλλο ταπεινότητα κι άλλο ταπεινολογία! Ρίξτε με στην πυρά!

        • ΝΑΥΤΗΣ avatar
          ΝΑΥΤΗΣ @ danaos 05/12/2011 10:40:33

          Εσείς δλδ είσαστε ταπεινοί ???
          Στην πυρά μόνον εσεις ρίχνετε τους αντιπάλους σας...
          Αλλωστε για ποδόσφαιρο ΜΙΛΑΤΕ !
          Ούτε σε αυτό δεν έχετε λίγο χιούμορ...

          • danaos avatar
            danaos @ ΝΑΥΤΗΣ 05/12/2011 10:51:30

            ΝΑΥΤΗ, δεν είπα πουθενά ότι είμαστε ταπεινοί. Ούτε όμως χυδαία ποδοσφαιρική γλώσσα χρησιμοποιήσαμε! Πλάκα στους φίλους Βάζελους κάνουμε. Όσο για χιούμορ δες τον ΜΠ παρακάτω και θα καταλάβεις!

          • Ignoramus avatar
            Ignoramus @ danaos 05/12/2011 12:59:22

            ο κοσμος καιγεται και καποιοι ασχολυνται με το τοπι αξιοι της μοιρας μας

      • Κατ.Κατ. avatar
        Κατ.Κατ. @ android 05/12/2011 09:53:56

        Έλα ωραία πλάκα γίνεται. Ξεφευγουμε και λίγο από την καθημερινότητα. Θα έρθει η ωρα που θα της την πούμε και εμείς.....

  5. Komis Montechristo avatar
    Komis Montechristo 05/12/2011 00:36:54

    Δαναέ,το πρωτάθλημα γίνεται εξαιρετικά ενδιαφέρον.Μπορεί οι δυο ''αιώνιοι'' να έχουν από ένα και δυο αγώνες λιγότερους αντίστοιχα,αλλά πρώτον κανείς δεν μπορεί να προεξοφλήσει τ'αποτελέσματα των αναβληθέντων αγώνων,δεύτερον μένουν πολλές αγωνιστικές μέχρι το φινάλε και τρίτον κανείς να μην αμελεί την ΑΕΚ παρ'όλα τα προβλήματα που έχει.Θα δούμε.

    • danaos avatar
      danaos @ Komis Montechristo 05/12/2011 00:40:58

      Συμφωνώ Κόμη μου,αλλά να τι να κάνω που είμαι Άρης; Να μην το χαρώ;

      • Komis Montechristo avatar
        Komis Montechristo @ danaos 05/12/2011 00:46:16

        Να χαρείς!!Ποιος διαφωνεί;Εξάλλου είστε ομάδα με ιστορία και επιτυχίες.Επίσης αξίζει ν'αναφερθεί πως είχε χρόνια ο Άρης να κερδίσει τον ΠΑΟ εντός έδρας.Ήταν μια μεγάλη επιτυχία και πάνω απ'όλα η νίκη της ομάδας σου ήταν δίκαιη.Πάντως,δεν ξεκίνησε καλά ο Άρης φέτος το πρωτάθλημα και αυτή η νίκη είναι μια καλή αφετηρία ανόδου του στις επόμενες αγωνιστικές.Με απλά λόγια,η νίκη του Άρη,σήμερα,να έχει συνέχεια.

        • danaos avatar
          danaos @ Komis Montechristo 05/12/2011 00:48:20

          Thanks!!!

          • Komis Montechristo avatar
            Komis Montechristo @ danaos 05/12/2011 00:53:34

            Δαναέ,ενημερωτικά,η επόμενη αγωνιστική:Αστ.Τρίπολης-Άρης,ΠΑΟΚ-Ατρόμητος,Πανιώνιος -ΠΑΟ,Κέρκυρα-ΟΣΦΠ,ΑΕΚ-Γιάννινα,Ξάνθη-Λεβαδειακός,Εργοτέλης-Δόξα Δρ,Παναιτωλικός-ΟΦΗ.Γι'αυτό έγραψα και νωρίτερα πως το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο ακόμα έως το φινάλε.....

      • ΚΜ avatar
        ΚΜ @ danaos 05/12/2011 00:55:00

        Λίγο έλλειψε να πανηγυρίσουμε και επί του ετέρου χαμουτζή (στο μπάσκετ) αλλά το τελευταίο δευτερόλεπτο επεφύλασσε πίκρα.

        • Χαλκιδέος avatar
          Χαλκιδέος @ ΚΜ 05/12/2011 07:29:20

          Ο Ολυμπιακός είναι από τον Πειραιά κι όχι από την Αθήνα. Χαμουτζήδες είναι οι Αθηναίοι. Όσο για νίκη επί του Ολυμπιακού, ακόμα κι έτσι που είναι ο Ολυμπιακός φέτος (χάλι μαύρο δηλαδή) θα κάνετε χρόνια να δείτε αδερφέ. Συμπαθώ τον Άρη όσο αντιπαθώ τον (μ)ΠΑΟΚ, αλλά είπαμε! :)

      • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
        Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ danaos 05/12/2011 01:28:44

        Άρης είσαι ρε;Τώρα αρχίζω να σε συμπαθώ.
        Βρήκαμε επιτέλους ένα κοινό σημείο.

        • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
          Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ Μακεδόνας Θεσσαλονικιός 05/12/2011 04:05:43

          Στο Δαναό απευθύνομαι.
          Με το φίλο ΚΜ έχουμε άλλα κοινά σημεία.

  6. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 05/12/2011 00:37:01

    Σιγά μη χαθήκαμε..! σιγά μη δώσουμε λαβές σε Αρειανούς (ακούς Δαναέ ;) και σε γαύρους (εδώ φαντάζομαι ακούει όλο το anti )...
    ΥΓ1: Μα κι ένα κορμί πόσο ν' αντέξει...χίλια κομμάτια να γίνουμε πια..;
    ΥΓ2: .....μας αδίκησαν...

    • danaos avatar
      danaos @ ΕΥΑ 05/12/2011 00:43:21

      Το ΥΓ2 είναι το καλύτερο που άκουσα!! Πονάει ακόμα ε; Άτιμη κολονοσκόπηση!!!

  7. ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΤΙΚΟΣ avatar
    ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΤΙΚΟΣ 05/12/2011 00:52:13

    ΝΑ ΜΗΝΞΕΧΝΆΜΕ ΤΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ

    Μποροβήλο-μποροβήλο
    Δώσε πέναλτι στον θρύλο
    μποροβήλο-μποροβήλο

  8. android avatar
    android 05/12/2011 01:05:27

    ...αυτό που ήθελα να πώ είναι ότι λίγο αυτοσυγκράτηση δεν βλάπτει.

    • factorx avatar
      factorx @ android 05/12/2011 01:08:39

      η φτώχεια θέλει καλοπέραση αγαπητέ. Πλάκα κάνουμε. Και δεν φταίω εγώ. Με παρέσυρε ο προβοκάτορας ο Δαναός

  9. ΜΠ avatar
    ΜΠ 05/12/2011 01:17:33

    Εδώ είμαστε ! Δεν χαθήκαμε ! Απλά περπατάμε αργά και καθόμαστε προσεχτικά ;)

    • danaos avatar
      danaos @ ΜΠ 05/12/2011 09:49:48

      Ο αυτοσαρκασμός είναι μαγκιά!!!Τέχνη! Την καλημέρα μου ΜΠ.

  10. ioannis33 avatar
    ioannis33 05/12/2011 01:17:39

    νομιζω φιλοι πως ειναι η ωρα να προστεθει ενα γραμμα στον πρεσβευτη της ελλαδας στο ποδοσφαιρο!απο τον παο,ηρθε η ωρα να μιλαμε για ΠΑΟΚ.σε 25 αγωνες με ιστορικες ευρωπαικες ομαδες εχουμε 11 νικες,11 ισοπαλιες και μολις 3 ηττες.

  11. blue nile avatar
    blue nile 05/12/2011 03:47:37

    ...χαιρέκακοι...

  12. tak avatar
    tak 05/12/2011 07:08:15

    Θρύλο δυνατά, κι Αντώνη Σαμαρά!

  13. 0030salvador avatar
    0030salvador 05/12/2011 07:21:26

    Συνήθως το χάνατε απο το Δεκέμβριο,αλλά φέτος ελέω champions League και Κοστάντσο διατηρείτε κάποιες ελπίδες να κάνετε αγωνιώδη έστω Χριστούγεννα !

  14. ΦΩΤΕΙΝΟΣ avatar
    ΦΩΤΕΙΝΟΣ 05/12/2011 07:53:28

    Εχασε δίκαια δεν φταίει ο διαιτητής παραγκίτες μου,δείτε μόνο τα αίσχη σας το Σάββατο ,έχετε πάθει μυθριδατισμό τόσα χρόνια μέχρι και πρωτάθλημα στα χαρτιά πανηγυρίσατε...επιστρατευσατε πάλι Καλόπουλο Θεοδωρίδη..μιά ζωή γαυριάζωντες...

  15. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 05/12/2011 08:38:04

    Ἡ κολονοανασκολόπηση,ἐξ' ὃσων ἒχω ἀκούσει εἶναι λίγοἐπώδυνη ἐξέταση,πονάει λίγο καί μετά τήν ἐξέταση ἐχει πολλά ἀέρια...Καλό εἶναι νά ἐπαναλαμβάνεται μιά φορά τό χρόνο,κατά προτίμηση τό Μάϊο...

  16. The Saint avatar
    The Saint 05/12/2011 09:30:00

    Γκόλ οφσάιντ, πέναλτυ εφεύρημα... Αντε πάλι γαυράκια...
    H παράγκα είναι (ακόμη) εκεί, ενωμένη δυνατή!

    • Γιώργος avatar
      Γιώργος @ The Saint 05/12/2011 11:52:13

      ΠΕΝΑΛΤΙ ΕΦΕΥΡΗΜΑ;;;;;;;;;

  17. Κατ.Κατ. avatar
    Κατ.Κατ. 05/12/2011 09:44:04

    Εδώ είμαστε!! Αλλα ήπια ένα χαπακι (αλήθεια λέω ) και κοιμήθηκα. Ήμουνα χάλια και απο το Σαββατιατικο παιχνιδάκι και ήρθε κ´εδεσε το γλυκό.

  18. G 666 avatar
    G 666 05/12/2011 09:46:42

    Προκλητικοτατος...συνοδοιπορε????

  19. Γιάννης Παπαζαχαρίας avatar
    Γιάννης Παπαζαχαρίας 05/12/2011 10:22:00

    Τεράστιος ΑΡΗΣ!
    ΜΕ FAIR - PLAY ΑΠΟ ΤΟ 55'...
    Του χρόνου να φέρετε και τον Τσάκα...

  20. Kolonoskopimenos Vazelos avatar
    Kolonoskopimenos Vazelos 05/12/2011 10:43:01

    Μάλλον οι ιθύνοντες του site έχουν βαθιά επηρεαστεί απο τις παρενέργειες του PSI+ των ομολόγων (ορα και το πλήθος των άρθρων περί του θέματος) και το χουνε μπερδέψει με την εξέταση προστάτη! Τυχαίο, δε νομίζω!

  21. irida avatar
    irida 05/12/2011 11:10:57

    Λίγα για τους βάζελους. Ρίξτε μια ματιά στη βαθμολογική σας θέση. Αλλά είναι σημαντικό να κερδίζεις τον πρώτο, ειδικότερα άμα είσαι στον πάτο. Δικαιολογείται η χαρά!!
    Περιμένατε όλοι στη γωνία. Το πόσο δυσκολεύτηκαν οι γαύροι με τον παναιτωλικό δε συζητιέται!! Τι παπάδες έκανε ο διαιτητής; Ούτε αυτό! Που ματάρθε ο Καλόπουλος! Ούτε τούτο.
    Πέρα από την πλάκα, υπάρχει και στοίχημα! ;-)

  22. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 05/12/2011 11:38:39

    Υπάρχουν κι άλλα Σ.Κ!!!
    ΥΓ: Περαστικά

  23. Enzo avatar
    Enzo 05/12/2011 12:33:39

    Τον Παναιτωλικο παλι τον εσφαξαν με τον Ολυμπιακο.
    εμ βεβαια, ολυμπιακος ειναι αυτος, να μην βοηθησει η Παραγκα?

  24. jkr avatar
    jkr 05/12/2011 13:48:40

    Ο Άρης κέρδισε πανάξια και καθαρά! Μπράβο του!
    Η ομάδα της διαπλοκής, του οχετού, των προέδρων που άλλοι καταδικάσθησαν κι άλλοι ήταν υπόδικοι μέχρι για κατασκοπεία σε βάρος της χώρας, ο νυν δε προβάλλεται από επίσημα ξένα μέσα ως προβοκάτορας, πάλι
    έβαλε τα μεγάλα της μέσα για να κερδίσει βαθμούς από τον κακομοίρη τον Παναιτωλικό;;; Αυτή είναι η περηφάνεια του λιμανιού;; Αυτές είναι οι μεταγραφάρες του Προέδρου;;; 10 παίκτες πήρατε το καλοκαίρι με τον Σάββα Θεοδωρίδη καταντήσατε πάλι....

  25. Πασχάλης avatar
    Πασχάλης 05/12/2011 14:20:56

    Gayrosait einai re paidia...? :) Giati de vazete kai to offside tou tromokrati tzimpour....?etsi xerei o mporothrylos....

  26. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 05/12/2011 15:20:31

    Ἒ ὂχι καί γαυροσάϊτ, ἀπλά χαιρόμαστε ὃταν κολονοσκουπίζεται κάθε Κυριακή τό βαζελούλι!

  27. Γιώργος msn avatar
    Γιώργος msn 05/12/2011 15:52:57

    Το οφσάιντ του "τρομοκράτη", όσο χοντροκομμένο και αν ήταν δεν με πείραξε τόσο.
    Με πείραξε μετά που πήρε την "καραμπίνα" να πανηγυρίσει!
    Που πας ρε έρμε;;;;
    Του δώσανε το θύμα δεμένο χειροπόδαρα και με ηρεμιστικά χάπια, του έριξε μια μπούφλα και μετά έτρεχε στα λιβάδια σαν ξεπεταρούδι να πανηγυρίσει τον άθλο του!
    Για την πανάθα, φυσικά και δεν θα τελειώναμε αήττητοι στο πρωτάθλημα.
    Πιστεύω όμως πως με Ζεσουάλδο στον πάγκο και τον ολυμπιακό να τρέχει στην Ευρώπη, οπότε μακάρι να προκριθεί (άλλωστε και για την Ελλάδα είναι καλό), το έχουμε δικό μας για φέτος.

  28. Ενας Τυχαίος avatar
    Ενας Τυχαίος 05/12/2011 19:17:57

    Ο Αρης χρει'αζεται την στηριξή μας διότι ειναι η μεγαλύτερη ομαδα της Θεσσαλονικης, όπως εμεις ειμαστε η μεγαλύτερη της Αθηνας....Αυτη τη στιγμή η μεγαλύτερη ομαδα της Ελλάδας είναι το ΑΠΟΕΛ...

  29. xbab avatar
    xbab 05/12/2011 20:54:40

    Σώωωωωπα ρε φίλε!
    Για κοίτα στη γωνία έρχομαι;

  30. Παναθηκαϊκός avatar
    Παναθηκαϊκός 12/12/2011 22:44:54

    Καλά ρε φίλε εσύ που έγραψες το άρθρο, πολύ πεζοδρομιακό σε κόβω!!!! Με τον Αστέρα ....της Τρίπολης εννοώ, τί έγινε? Με τον ΟΦΗ σας τον φούρνισε ο Αναστό? Αλλά και στο Champions League ? Που πας ρε Καραμήτρο Γαύρε?