#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
08/09/2010 18:15
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

ΠΑΟ-ΟΤΕ (Όλοι Τώρα Ενωμένοι)



Ένα logo, 1000 λέξεις. Το λογότυπο του ΟΤΕ στη φόδρα του Τζίγγερ σημαίνει "όλοι τώρα ενωμένοι".

Η συμφωνία μεταξύ των μετόχων του ΠΑΟ επετεύχθη, ο κ. Πατέρας γίνεται ξανά Πρόεδρος της ΠΑΕ, ο οποίος μαζί με τον κ. Βγενόπουλο θα αποκτήσουν την πλειοψηφία των μετοχών μετά από αύξηση μετοχικού κεφαλαίου.

Στις 14:00 ξεκίνησε  η συνάντηση των τριών ανδρών σε κεντρικό ξενοδοχείο. Μετά από 4 ώρες  η χρυσή τομή βρέθηκε και η εποχή του… ψυχρού πολέμου έλαβε τέλος.

Ο Ανδρέας Βγενόπουλος εξερχόμενος χαμογελαστός διάβασε το κείμενο που συνέταξαν οι τρεις άνδρες. «Ο Παναθηναϊκός σήμερα μπαίνει σε μία νέα εποχή πολυμετοχικότητας. Οι κ.κ. Βαρδινογιάννης, Πατέρας και Βγενόπουλος, διευκρίνισαν όλα τα σημεία με μόνο γνώμονα τα συμφέροντα της ΠΑΕ. Επανέρχεται ως πρόεδρος της ΠΑΕ ο κ. Πατέρας, η δωρεά δεν έγινε αποδεκτή και συμφωνήθηκε ότι η αύξηση του ποσοστού κατά 25% θα γίνει μέσα από αύξηση κεφαλαίου που θα γίνει στη λήξη της περιόδου. Η τρέχουσα αύξηση κεφαλαίου θα καλυφθεί με συμμετοχή όλων. Ευχαριστούμε τον κύριο Κωνσταντόπουλο για την κάλυψη της προεδρίας», τόνισε.

Ο Νικόλας Πατέρας, που επιστρέφει στην προεδρία, είπε: «Είχαμε μία τετράωρη συνάντηση. Λύσαμε τις παρεξηγήσεις που υπήρχαν και προχωράμε ενωμένοι για το καλό του Παναθηναϊκού», ενώ χειροκροτήθηκε από περίπου 20 οπαδούς της ομάδας που ήταν στο χώρο.

Εκτενώς συζητήθηκε επίσης το κόστος της κατασκευής του γηπέδου (που θεωρεί υπερβολικό ο κ. Βγενόπουλος).

Εντωμεταξύ, παρά τον αποκλεισμό της ΕΘνικής μας το Μουντομπάσκετ (κακώς) συνεχίζεται. Παρεμπιπτόντως η ...στήλη δικαιώνεται, καθώς το πρώτο όνομα που έπεσε στο τραπέζι για αντικαταστάτης του Γιόνας είναι ο Γιαννάκης.

Χθες οι Αργεντίνοι έκαμψαν μια σπουδαία Βραζιλία. Για να ακροβολογούμε ο Σκόλα τους πήρε μόνος του. 37 πόντοι, άμυνες, ηρεμία, παγκόσμιος παίκτης. Οι Λιθουανοί που έπονται την έχουν άσχημα

Σήμερα υπάρχουν δύο μεγάλα παιχνίδια, καθώς ξεκινά η φάση των προημιτελικών. Σερβία-Ισπανία και Τουρκία-Σλοβενία. Ξεκάθαρα φαβορί Ισπανοί και Τούρκοι αλλά μην βιαστείτε να καταδικάσετε τους Σλοβενοσέρβους. Οι επίγονοι της μεγάλης των πλάβι σχολής, μπορεί να σκαρώσουν καμιά έκπληξη.

Στοίχημα δεν παίζουμε σήμερα. Θα μείνουμε με τη χθεσινή δόξα και ελπίζουμε να καταπολεμήσουμε τον πειρασμό να ποντάρουμε στη Σερβία σε αποδόσεις άνω του 3.00.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. zame avatar
    zame 08/09/2010 19:34:22

    ...εγραψε παλι ο Τζιγκερ...
    και η απαντηση του κοσμου...28.456 τα διαρκιας στα οσα μυρια...του "σουρανε" τις προηγουμενες μερες..

    • ΙΩΝΑΣ avatar
      ΙΩΝΑΣ @ zame 09/09/2010 11:39:50

      Σοβαρή δουλειά κάνατε βαζέλες με τα 29.000 διαρκείας,σε ένα γήπεδο 60.000 θέσεων και σε μια πόλη 5.500.000 κατοίκων. Έτσι παραμυθιάζεστε μεταξύ σας?

  2. Nίκος Θ. avatar
    Nίκος Θ. 08/09/2010 20:06:57

    Oλοι μαζί ενωμένοι για ένα Παναθηναικό μεγάλο και τρανό.

    • lpap avatar
      lpap @ Nίκος Θ. 08/09/2010 20:36:43

      Αμήν!!!!

  3. θΥΡΑ 13 avatar
    θΥΡΑ 13 08/09/2010 21:04:15

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!! ΜΠΑΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΤΟΝ ΦΟΡΕΑ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΤΗ ΘΥΡΑ 13 ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΨΑΝ

  4. azxc avatar
    azxc 08/09/2010 21:16:09

    ΚΟΡΟΪΔΟ ΛΑΕ!

    • azxc avatar
      azxc @ azxc 08/09/2010 21:19:50

      σε κάθε περίπτωση η μετάβαση των 2 λαοφιλέστερων ομάδων ταυτόχρονα σε άλλο ιδιοκτησιακό καθεστώς δεν οφείλεται μόνον σε ενδογενείς παράγοντες και στην οικονομική κρίση
      ήρθε η ώρα και για τον ΠΑΟ να καταστεί από κερδοφόρα επιχείρηση σε όχημα εξαρτημένο από τραπεζικούς ομίλους και άλλα συμφέροντα, όπως ακριβώς και ο ΟΣΦΠ

  5. panatha avatar
    panatha 08/09/2010 21:28:43

    ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ..
    Γιατι η οικογενεια Βαρδινογιαννη εκανε αυτη την κινηση,οταν ειχε γελοιοποιησει τον πρωην προεδρο του Εθνικου και τον αχυρανθρωπο επικοινωνιακα.
    Τους καλεσε να συμμετεχουν στην αυξηση μετοχικου κεφαλαιου και δεν..
    Τους καλεσε να αγορασουν και δεν....
    Εκανε ρεκορ εισιτηριων στα διαρκειας αποδεικνυοντας οτι η πλατεια μαζα των φιλαθλων του ΠΑΟ εκτιμα προσπαθειες και οχι λογια...
    Μπαλωσε την αφρονα οικονομικη πολιτικη τους ξεσκαρταροντας το ροστερ..
    Ενισχυσε σημαντικα την ομαδα εκει που πονουσε...
    Εβγαλε το θεμα του Βοτανικου απο το τελμα στο οποιο ειχε περιπεσει...
    ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ,
    φοβηθηκε 150 κουρδισμενα παιδαρελια που σηκωναν πανο στυλ ΠΟΥΛΑ.
    Καποιοι "δημοσιογραφοι"-"οπαδοι" του ΠΑΟ που ολο αυτον τον καιρο εριχναν λαδι στη φωτια του διχασμου,αρχισαν να κρατουν πισινη του στυλ "ο Τζιγγερ εγγυητης της ομαλης πορειας","δεν ξεχνουμε την προσφορα του" κ.λ.π.
    Η ΠΕΤΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΥΛΑΕΙ...
    ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΣΤΑ ΓΟΥΝΑΡΑΔΙΚΑ ( χρεωκοπημενοι σε καποιο αρθρο 44 ).
    Η μεγαλη πλειοψηφια των Παναθηναικων θα ειμαστε ΑΝΤΙΘΕΤΟΙ σε ανθρωπους ΞΕΝΟΥΣ προς το ηθος και την ιδεολογια του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ μας.
    Το γιατι ειναι ΞΕΝΟΙ και για τις μεθοδευσεις τους,αν δεν καταχρωμαι την φιλοξενια του antinews,θα επανελθω.

    • Gambino avatar
      Gambino @ panatha 08/09/2010 21:32:33

      Βρε με τι ασχολούνται οι άνθρωποι.

    • ΑΝΤΩΝΗΣ avatar
      ΑΝΤΩΝΗΣ @ panatha 09/09/2010 00:07:50

      ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΑΝΑΠΟΔΑ
      ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΟΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ. ΟΙ ΛΙΓΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΑΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΣΤΟΝ ΕΦΟΠΛΙΣΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΝΩΣΤΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥΣ

      Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΦΤΩΧΟΥΣ ΜΕ ΛΕΒΕΝΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΠΑΡΑΔΑΚΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥΣ

      ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΤΣΑΜ. ΛΙΓΚ ΚΑΙ ΤΑ ΝΤΑΜΠΛ

      Η ΠΟΛΥΦΩΝΙΑ ΤΩΝ ΜΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΒΡΔΗΔΕΣ ΕΑΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑΝ ΣΑΝ ΕΤΙΡΕΙΑ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

      ΑΥΤΑ ΤΑ 150 ΚΟΥΡΔΙΣΜΕΝΑ ΠΑΙΔΑΡΕΛΙΑ ΞΕΣΗΚΩΣΑΝ ΚΑΙ 40000 ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ ΤΟΥ 08

      ΤΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΟς ΑΥΤΟΣ ΤΟΝ ΕΜΠΛΕΞΕ ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟ ΤΗΣ ΔΙΠΛΗΣ ΑΝΑΠΛΛΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΟΡΗΓΙΑΣ ΣΤΟ ΒΩΒΟ 1.6 ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ

      ΠΗΡΕ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΦΡΕΙΤΑΣ ΚΑΙ ΕΔΙΩΞΕ ΤΗ ΣΑΠΙΛΑ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΟΜΑΔΑ ΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΙΣ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ

      ΤΟ ΡΕΚΟΡ ΤΩΝ 26002 ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΕΔΩΣΕ ΩΘΗΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ, ΛΟΓΟΙ: ΤΖΙΜΠΡΙΛ ΛΕΤΟ ΝΤΑΜΠΛ. ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΛΑΙΛΑΠΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΧΩ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ

      ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ 1 ΜΗΝΟΣ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ, ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΔΩΡΕΑ ΤΩΡΑ, ΦΥΣΤΙΚΙΑ ΝΑ ΓΟΡΑΣΩ ΑΠΟ ΛΑΙΚΗ?

      ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΡΔΗΔΩΝ ΔΕΝ ΓΕΛΕΙΟΠΟΙΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟΜΕΤΟΧΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΧΥΡΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΣΑΜΠΑ ΤΗΝ ΠΑΕ.


      ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΟΠΩΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΨΕΥΣΤΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΚΛΑΦΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΕ.

      ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.
      ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΑΡΩΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.

      ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΜΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΟΤΙ ΟΙ ΜΕΤΟΧΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΤΙ ΔΥΟ ΤΟ ΠΟΛΥ.

    • θΥΡΑ 13 avatar
      θΥΡΑ 13 @ panatha 09/09/2010 01:00:38

      ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΩΝ ΞΕΡΟΥΜΕ.

    • Kallithea 13 avatar
      Kallithea 13 @ panatha 09/09/2010 02:11:26

      metra 31 xronia ths oikogeneias kai ta 15 toy pappoy k metra prwtathlimata kai meta lege. poso eisai 12 xronwn?

  6. Αρράκις الراقص avatar
    Αρράκις الراقص 08/09/2010 21:34:56

    Τελικά η Ντόρα θα φτιάξει κόμμα το Νοέμβριο, δεν είναι φήμες ;)

  7. Ηνιοχος avatar
    Ηνιοχος 09/09/2010 01:19:52

    Τζιγκο σου δινω 24% τριφυλλι τι μου δινεις?

    Βγενο παρε 1% ταπεζα

    Τζιγκο σοβαρεψου

    Βγενο 2% Αεροπορια?

    Τζιγκο προσγειωσου!!!

    Βγενο 5% γαλα?

    Τζιγκο συμφωνοι

    Βγενο πως θα το πουλησουμε?

    Τζιγκο συνελθε απο ποτε πουλαμε εμεις μας περνας για πουλημενους?

    Βγενο καλα μη βαρας βρες εσυ

    Τζιγκο οχι για μενα για την πουτ..να την υστεροφημια ΔΩΡΕΑ

  8. θΥΡΑ 13 avatar
    θΥΡΑ 13 09/09/2010 01:35:53

    ΠΑΝΤΩς Ο ΓΒ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΟΣ ΟΤΕΪΚΟΣ

  9. Θησειώτης avatar
    Θησειώτης 09/09/2010 15:52:09

    Χα χα χα....Οι γάβροι που το παίζουν τζιγγερικοί και λάτρεις της λογιστικής διαχείρισης έχουν φοβερή πλάκα. Συνεχίστε να γράφετε. Απλά προκαλείτε το γέλιο μας. Πιθανόν σε λίγο καιρό θα αρχίσουμε να σας λυπόμαστε.

  10. antiochos avatar
    antiochos 09/09/2010 15:52:52

    θΥΡΑ 13
    Kallithea 13
    Κοψε κατι ρε μεγαλε "για τα υπολοιπα εκατομμυρια των παναθηναικων που ξερουν".Τα εκατομμυρια των παναθηναικων μιλησαν με τα διαρκειας και οχι με τα πανο που σηκωναν τα χαρτζιλικωμενα απο τον απενταρο πρωην προεδρο του Εθνικου Πειραιως.
    Οταν πηγαινα εκδρομες στο εξωτερικο με Ζαετς,Ροτσα,Σαραβακο,Δημοπουλο κ.λ.π μαλλον σε κυνηγουσαν να φας το αυγο σου.Γι αυτο σεμνα!
    Για τα πρωταθληματα που σου λειπουν.Ειστε κοκκαλικοι μεχρι κοκκαλο στη λογικη.Τετοια πρωταθληματα δεν τα θελουμε ρε φιλε.Δε γουσταρουμε παραγκα.
    Να στη φκιαξει ο αφραγκος πρωην προεδρος του Εθνικου να γουσταρεις.
    Εκανε καλη δουλεια ο Γεωργιου τοσα χρονια.
    Αϊντε..

    • θΥΡΑ 13 avatar
      θΥΡΑ 13 @ antiochos 09/09/2010 18:09:48

      ποια παράγκα ρε με πρόεδρο της λίγκας το μαρινάκη? έλεος. το '71 πήγαμε τελικό γουέμπλει τί μας λες τώρα. ήρθε η ώρα να πάμε και άλλους τελικούς και να πάρουμε και τσουλού. όσο για τα διαρκείας πέρσι και φέτος σπάσαμα ρεκόρ, τυχαίο δενομίζω. πρόπερσι παίζαμε με 150 οπαδούς. και έδωσαν παράταση στα διαρκείας σήμερα τυχαίο κι αυτό? πάλι δε νομίζω. συνεχίστε να κλαίτε γουστάρουμε.

  11. antiochos avatar
    antiochos 09/09/2010 18:30:35

    Θησειώτης
    Γαυροι ειναι αυτοι που εκαναν τα παντα προβοκαροντας την ομαδα για να παρει ο κοκκαλινος το πρωταθλημα του Βαλνερ .Κι ολα αυτα για να βγαλουν το μπαφο τους.Τους ταϊζαν και για να ειναι εναντια στην ομαδα τους.Τα ξεχασατε "παναθηναικοι" της τρακας;
    Μεγαλωσε πρωτα και μετα μιλα..

    • Θησειώτης avatar
      Θησειώτης @ antiochos 09/09/2010 21:24:12

      Επειδή είμαι 37 με παιδί, άσε τα κηρύγματα για τη γαβροπαρέα σου. Τα "μεγάλωσε πρώτα" να τα λέτε μεταξύ σας τα τσουκαλόπαιδα. Ξέρεις εσύ...

    • Gambino avatar
      Gambino @ antiochos 09/09/2010 21:34:16

      Αντίοχε, τσου καλέ. Τέλειωσε ο εσπερινός;

  12. antiochos avatar
    antiochos 09/09/2010 22:14:00

    Gambino
    Εσυ ρε νουμερο γιατι φυτρωνεις εκει που δεν σε σπερνουν;
    Πιο πανω δηλωνεις ειρωνικα "βρε με τι ασχολουνται οι ανθρωποι".
    Κανε μας τη χαρη κομπλεξικε.

    • Gambino avatar
      Gambino @ antiochos 09/09/2010 22:24:38

      Ο κόσμος καίγεται και οι καλόγεροι χτενίζονται. Τι μου θυμίζει; Τι μου θυμίζει;

  13. antiochos avatar
    antiochos 09/09/2010 22:34:40

    Gambino

    Καποιος καλογερος σ ειχε κανει κολομπινο.
    Δεν εξηγειται αλλιως η εμμονη σου.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ antiochos 09/09/2010 22:46:22

      Αντίοχε, καλά του λες, αλλά πρόσεχε όμως, μη σε ακούσει κανένας της οικογένειας Γκαμπίνο, και σε βρούνε οι δικοί σου με κουμπότρυπες.

  14. antiochos avatar
    antiochos 09/09/2010 23:11:07

    Strange Attractor
    Δεν θα με μαρτυρησεις ετσι;

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ antiochos 09/09/2010 23:14:22

      Όχι ποτέ. Εγώ είμαι απ άλλη οικογένεια. Τους Τζενοβέζε.

  15. panatha avatar
    panatha 09/09/2010 23:27:13

    ΑΝΤΩΝΗΣ
    Διαβασα την παρεμβαση σου με την οποια διαφωνω σε πολλα σημεια,αλλα ειναι ειλικρινης και Παναθηναικη.Θα επανελθω συντομα.
    ΠΑΝΤΟΤΕ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΞΕΠΕΡΝΟΥΣΕ ΤΑ ΣΤΕΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ.

  16. panatha avatar
    panatha 10/09/2010 21:20:22

    ΑΝΤΩΝΗΣ
    Για την πληρεστερη κατανοηση οσων θα αναπτυξω απαιτειται καποιος ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 40 ΕΤΩΝ,ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΘΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΠΟΛΥΕΔΡΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ,ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ ΤΟΥ.
    Οχι αγαπητε φιλε,
    εγω και τα παιδια μου ειμαστε ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ που ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ στο συλλαλητηριο αλλα μεσα στη μισοαδεια Λεωφορο.Εκει που ειναι η θεση του καθε πιστου οπαδου που δεν ειναι ιδιοτελης και δεν εξυπηρετει ιδιοτελη συμφεροντα αλλων.Που αγαπα χωρις ανταλλαγμα την ομαδα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΕΙ.
    Ειμαστε διπλα στην ομαδα του Πεσεϊρο,τον οποιο οι εγκαθετοι του αχυρανθρωπου και του πρωημ προεδρου του Εθνικου εφτυναν!!,κατουρουσαν!!! μεσα στην εδρα του!!!
    Ειμαστε διπλα στην ομαδα μας , η οποια ειχε απεναντι της τα κορακια του Κοκκαλιαρη,τον ευγενη κυριο Γκαγκατση,στημενα παιχνιδια( δες δηλωσεις Καστιγιο),μπολικη φυσουνα ( δες δηλωσεις,αναρωτησου για την κατεστραμμενη υγεια παικτων στο γαυρο),κι ειχε απαεναντι της ΚΙ ΕΣΑΣ.
    Οι οποιοι απεναντι στην ισοπεδωση του ελληνικου ποδοσφαιρου απο τις ερπυστριες της παραγκας του Κοκκαλινου,το κανατε τουμπεκι κι σας απασχολουσαν σοβαροτερα προβληματα: Ο ΤΖΙΓΓΕΡ.
    ΠΟΥΛΑ ΤΖΙΓΓΕΡ!
    Κι επειδη εκεινη η ομαδα ειχε μεταλλο,ειχε ψυχη ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ εστω κιαν ηταν ελλειπης,παρεμενε πρωτη.
    ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΦΩΝΑΖΕ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ Ο ΠΕΣΕΪΡΟ , "OTI ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ;"
    H γνωστη κλικα που ειχε αποκτησει χαρακτηριστικα ΓΕΝΙΤΣΑΡΩΝ ειχε συνταχτει στην πραξη με τα συμφεροντα του Γαυρου.
    ΠΟΥΛΑ ΤΖΙΓΓΕΡ!
    Κι επειδη η ομαδα εκεινη εδειχνε οτι θα πουλουσε ακριβα το τομαρι της επιστρατευτηκαν τα μεγαλα μεσα.ΑΠΟ ΜΕΣΑ.
    Ειχαμε σκηνες "δοξας" στην Ξανθη και στο Ηρακλειο ( Τι εννοουσε ο Χρ.Κοντος στο ραδιοφωνο της ΕΡΑ οταν ελεγε οτι καποιοι παικτες δεν ηθελαν να κερδισουν αυτο το ματς;)
    KAI ΕΓΙΝΕ ΤΟΥ......ΒΑΛΝΕΡ για να μπορεσει ο Κοκκαλινος ν ανοιξει σαμπανιες παλι το Μαϊο κι οι "παναθηναΪκαρες" του αχυρανθρωπου να κρατουν φαναρι αυτοικανοποιουμενοι οτι παριστανουν τους Ροβεσπιερους ενω ηταν νεροκουβαλητες των Γκαγκατσηδων και των προσωπικων παιχνιδιων των αχυρανθρωπων.
    ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Ο ΕΘΝΙΚΑΡΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟ ΑΧΥΡΑΝΘΡΩΠΟ,ΕΙΝΑΙ ΣΑΛΤΑΔΟΡΟΙ,ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΞΕΝΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ.

    • θΥΡΑ 13 avatar
      θΥΡΑ 13 @ panatha 10/09/2010 23:15:37

      και το σκ@τό στην κάλτσα μεγάλε!

  17. panatha avatar
    panatha 11/09/2010 00:09:53

    θΥΡΑ 13 (;;;;)
    Παναθηναϊκος με καμμενο εγκεφαλο παει μεγαλε;Δεν παει..
    Βρωμας απο μακρυα γιατι σου φευγουν.

  18. panatha avatar
    panatha 11/09/2010 00:15:36

    Οσοι παρακολουθουν το διαλογο μου με τον ΑΝΤΩΝΗ διαπιστωνουν οτι παρεμβαινουν απροσκλητα και καποια τσογλανοειδη που εμφανιζονται σαν οπαδοι του ΠΑΟ.
    Δεν εχουν τιποτε να αντιταξουν στα ΓΕΓΟΝΟΤΑ και πιστευουν πως θα μασησουμε απο την βοθρουπαρξη τους.
    Πονατε αλλα θα τα πουμε ολα.