#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
04/08/2010 01:56
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ο ΠΑΟΚ δεν πρέπει να παίξει για το 0-0



Στον ΠΑΟΚ επικρατεί παροξυσμός εν όψει του επαναληπτικού με τον Άγιαξ. για τα προκριματικά του Champions League. Ο ΠΑΟΚ δεν πρέπει να παίξει για το 0-0, να μπει αποφασισμένος και να μη φοβηθεί τους υπερόπτες Ολλανδούς. Επίσης δεν πρέπει να τον παρασύρει ο ενθουσιασμός της εξέδρας και να μείνει προσηλωμένος στο πλάνο του. 4-5-1 και τα μυαλά στην πρόκριση.

Ενώ χωρίς τον Άλμπερτ Ριέρα θα ταξιδέψει στο Ισραήλ ο Ολυμπιακός, αφού ο Έβαλντ Λίνεν έκρινε πως ο Ισπανός δεν είναι ακόμα έτοιμος για μπει σε αγωνιστικούς ρυθμούς. Αντίθετα, ο Ντουντού θα βρίσκεται στη διάθεση του Γερμανού τεχνικού, καθώς  θα ενσωματωθεί απευθείας στην αποστολή στο Ισραήλ.

Στις δικές μας επενδύσεις στο στοίχημα το  Ντέμπρετσεν-Βασιλεία δείχνει ανοικτό παιχνίδι με αρκετά ίσως γκολ και η Σάλτσμπουργκ είναι φαβορί απέναντι στην Ομόνοια.  Δεν ακουμπάμε το ΠΑΟΚ-Άγιαξ γιατί όλα τα αποτελέσματα έχουν τις βάσιμες πιθανότητες τους

Ντέμπρετσεν-Βασιλεία, πάνω από 2,5 γκολ απόδοση 1.55

Σάλτσμπουργκ- Ομόνοια 1 απόδοση 1.60

Δυάδα απόδοση 2.48

Μικρός Οδυσσέας

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Quicky avatar
    Quicky 04/08/2010 07:28:22

    Θέλει προσοχή.Μάλλον μεθύσαμε με το 1-1..Ξεχνάμε ότι μιλάμε για τον Άγιαξ-δεν το χει σε τίποτα να έρθει και να πετάξει 3 μπαλάκια από το πουθενά.Σοβαρότητα,και συνταγή Σάντος.Άιντε ΠΑΟΚάρααααααααα!!!

    • tsilivithras avatar
      tsilivithras @ Quicky 04/08/2010 09:38:13

      Δεν νομίζω να μεθύσαμε κιόλας αδερφέ.Πήραμε όμως ψυχολογία από το πρώτο αποτέλεσμα και γιατί όχι άλλωστε; Η τύχη βοηθά τους τολμηρούς...έτσι δεν λέμε όλοι;
      Φυσικά και ο Άγιαξ είναι καλύτερη ομάδα από εμάς και μπορεί να σου κάνει τη ζημιά πολύ εύκολα.
      Αλλά -αν μη τι άλλο- η σοβαρότητα δεν λείπει από αυτήν την ομάδα του ΠΑΟΚ και με υπομονετικό ποδόσφαιρο και πίεση στη μεσαία γραμμή θα πάμε για να πάρουμε την πρόκριση.

      Η Τούμπα πάντα έχει τον τρόπο της να "σπρώχνει" την ομάδα για να κάνει την υπέρβαση.
      Ελπίζω μόνο να λείψουν οι καγκουριές των ταούγκαλων μη τυχόν και φάμε κάνα διαστημικό πρόστιμο.

      ΑΙΝΤΕ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

      • QUICKY avatar
        QUICKY @ tsilivithras 04/08/2010 11:06:16

        Στο Άμστερνταμ πάντως(επειδή είχα πάει)όλοι οι δικοί μας είχαν ως δεδομένο ότι το 1-1 μας δίνει τη πρόκριση..
        Πρέπει να παλέψουμε απόψε.Ευτυχώς που ο Δερμιτζάκης είναι και σοβαρός άνθρωπος και αξιόλογος προπονητής.

  2. αλεξανδρος avatar
    αλεξανδρος 04/08/2010 10:23:30

    sansez,,,, θα κλαιει ο παοκ σημερα!!!

  3. αναρχοδεξιός avatar
    αναρχοδεξιός 04/08/2010 10:25:38

    εντωμεταξύ φιλική τριάρα από την ΠΑΝΑΘΑ στην πρωταθλήτρια ιταλίας

    http://www.youtube.com/watch?v=-qb8AJLgrcg

    • αναρχοδεξιός avatar
      αναρχοδεξιός @ αναρχοδεξιός 04/08/2010 14:14:29

      και πρωταθλήτρια ευρώπης μην το ξεχνάμε

  4. anegefalos avatar
    anegefalos 04/08/2010 11:15:32

    Ο κόσμος καίγεται και οι ανεγκέφαλοι ασχολούνται με τον ΠΑΟΚ και τους άλλους αγράμματους; Ακούνε και Ιωαάννα Κουταλίδου.

  5. sovokai avatar
    sovokai 04/08/2010 11:17:47

    ο Παοκ θα χάσει.

    • ΙΩΝΑΣ avatar
      ΙΩΝΑΣ @ sovokai 04/08/2010 12:04:06

      Κάνε όρεξη....

      • αναρχοδεξιός avatar
        αναρχοδεξιός @ ΙΩΝΑΣ 04/08/2010 14:15:11

        θα γελάσουμε σήμερα

  6. τρεις λεξεις avatar
    τρεις λεξεις 04/08/2010 17:54:37

    Ακριβές Σκόρ. 0 1. Ημίχρονο Τελικό Χ 1

  7. τρεις λεξεις avatar
    τρεις λεξεις 04/08/2010 17:55:07

    Φτου. 1 0. 1 Χ.

  8. αναρχοδεξιός avatar
    αναρχοδεξιός 05/08/2010 02:40:30

    ο παοκ ήταν παοκ και πάλι τυχερός. αντί 1-5, 3-3. από το πρώτο ματς είχε φανεί ποιος θα προκριθεί. όσο για την τούμπα και τους υπερόπτες παοκτζήδες, δεν παίζατε με τον πανθρακικό, με τον άγιαξ παίζατε. στο νόου κάμπ μπορεί κάποιοι άπειροι πάικτες να φοβηθούν λίγο, αλλά στην τούμπα δύσκολο

    • tsilivithras avatar
      tsilivithras @ αναρχοδεξιός 05/08/2010 11:54:01

      Φίλε τελικά όντως ΚΑΙ μπάλα δεν ξέρεις να βλέπεις ΚΑΙ έχεις και σύνδρομα απέναντι στον ΠΑΟΚ.

      • αναρχοδεξιός avatar
        αναρχοδεξιός @ tsilivithras 05/08/2010 12:22:01

        όχι φίλε μου εγώ ξέρω να βλέπω μπάλα. γι αυτό και ρίχνω 3 στην πρωταθλήτρια ευρώπης (σε φιλικό τουρνουά δεν έχει σημασία). αν ο ΠΑΟ παίξει όπως ο παοκ θα σηκωθώ να φύγω από το γήπεδο. μας πρήξατε τα αυτιά με την τούμπα και την τούμπα. σιγά την έδρα ρε φίλε μην τρελλαθούμε. δηλ. το μπερναμπέου τον μαρακανά το νόου καμπ τί να πουν?

  9. logios avatar
    logios 05/08/2010 09:09:23

    ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΤΥΧΕΡΟΙ ΡΕ ΓΕΛΟΙΕ.
    ΠΕΝΑΛΤΙ ΕΧΑΣΑ ΠΕΝΑΛΤΙ( ΔΕΥΤΕΡΟ ) ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ, ΑΥΤΟΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΝΕ ΠΕΝΤΕ. ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ ΧΕΣΤΗΚΕ Ο ΓΙΟΛ ΠΡΙΝ ΕΚΤΕΛΕΣΕΙ Ο ΙΒΙΤΣ?
    ΠΟΥ ΕΚΛΑΣΕΣ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΤΟΝ ΣΠΑ(ΝΑ)ΘΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. ΑΣΤΕ ΤΟ ΝΑ ΠΑΙΧΤΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΙΣΑ ΒΡΕ ΚΟΤΕΣ.
    ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΜΑΣ ΕΥΝΟΕΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ.
    ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΤΟΥΣ , ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΑΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΦΑΓΕΣ.
    ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΑ Η ΤΡΟΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΡΕΛΛΑ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ, ΟΙ ΣΚΟΠΙΑΝΟΙ, ΟΙ ΑΛΒΑΝΟΙ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΠΟΡΕΥΟΜΑΣΤΕ, ΑΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΟ ΑΚΟΜΗ.

    • αναρχοδεξιός avatar
      αναρχοδεξιός @ logios 05/08/2010 12:29:48

      ναι πάλι σας έσφαξαν χαχαχα. και του άγιαξ δεν του έδωσε πέναλντι στην ολλανδία. το πέναλντι το έπιασε ο τερματοφύλακας του άγιαξ δεν το έχασες εσύ.
      δε νομίζω ότι χέστηκε κανένας. παίξανε μπάλα 5 λεπτά και σας έριξαν 3 για πλάκα. κάποιος που πιάνει πέναλντι δεν είναι και πολύ χεσμένος νομίζω.
      όλο σας σφάζουν εσάς! τί γίνεται ρε παιδί μου. φαινόμενο είσαστε. η πιο σφαγμένη ομάδα στην ιστορία του ποδοσφαίρου.
      αυτές οι νοοτροπίες φέρνουν τις τρόικες.
      φταίει το κεφάλαιο, οι εβραίοι, οι αμερικάνοι, οι διαιτητές. ποτέ δε φταίμε εμείς.