#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
31/01/2011 23:36
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Δηλαδή, ο ΠΑΟΚ δεν δικαιούται να κάνει κατάληψη;



Σε αθλητική εκπομπή του Μακεδονία TV πριν από λίγο ο παλαιός τερματοφύλακας Γιώργος Μίρτσος, άστραψε και βρόντηξε.

Αναφερόμενος στον μεθαυριανό επαναληπτικό ημιτελικό αγώνα κυπέλλου μεταξύ των ομάδων ΠΑ.Ο.Κ – Ολυμπιακού, που θα διεξαχθεί στην Θεσσαλονίκη, στο γήπεδο της Τούμπας κεκλεισμένων των θυρών, λόγω τιμωρίας του ΠΑ.Ο.Κ., είπε:

«Σ΄ αυτήν την χώρα έχουν το δικαίωμα να κάνουν κατάληψη δημόσιου χώρου μόνο 300 λαθρομετανάστες. Εγώ εάν ήμουν πρόεδρος του ΠΑ.Ο.Κ θα άνοιγα τις πόρτες του γηπέδου, θα έμπαιναν στο γήπεδο 30.000 κόσμος και θα έλεγα πως έκαναν κατάληψη του γηπέδου. Εάν έχει κάποιος πρόβλημα, να έρθει να τους βγάλει”

Μήπως επί της ουσίας έχει δίκιο;

Π. Α.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ avatar
    ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ 01/02/2011 00:12:03

    Μήπως πάει να κταργηθεί κάθε έννοια δικαίου και τάξης στη χώρα ;
    Με τη νοοτροπία που καλλιεργείται η Αίγυπτος σε λίγο θα φαντάζει φεστιβαλ νεολαίας σε σχέση με αυτά που έρχονται στην Ελλάδα.

  2. Ευθύμης avatar
    Ευθύμης 01/02/2011 03:43:04

    στηρίζω το δικαίωμα του μΠαοκ σε κατάληψη, μιλάμε είναι τουλάχιστον προκλητική η απόφαση για κεκλεισμένων των θυρών σε αυτό το μάτς, ας το κάνανε για μάτς πρωταθλήματος.

  3. mike avatar
    mike 01/02/2011 08:04:59

    ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!ΚΑΤΑΛΗΨΗ Ο ΠΑΟΚ;;;;;;ΓΙΑΤΙ;;;;;;ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ Ο ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΙ ΑΥΤΟΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;H ΑΣΥΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΙΜΙΩΔΗΣ!!!!!!!!!!Ο ΠΑΟΚ ΜΕ ΟΣΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΗΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΑΜΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΘΑ ΦΡΙΞΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΕΙΛΙΖΕΙ ΔΕΙΓΜΑ ΑΝΩΤΑΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΒΛΑΚΕΙΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΡΑΤΙΚΟΔΙΑΙΤΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΕΥΝΟΙΜΕΝΗ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!!ΑΥΤΑ ΔΙΟΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΜΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕΤΕ ΑΥΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • ΙΩΝΑΣ avatar
      ΙΩΝΑΣ @ mike 01/02/2011 16:25:05

      Μια φορά μόνο έχει τιμωρηθεί ο ΠΑΟΚ αρειανάκι,που κρύβεις τις σωματειακές σου προτιμήσεις? Κρατικοδίαιτος ο ΠΑΟΚ? Το άρθρο 44 ποιες ομάδες βοήθησε? Ο ΠΑΟΚ εδώ και πολύ καιρό πληρώνει κανονικά τις οφειλές του προς το δημόσιο,ενώ τους ιδιώτες τους ξώφλησε. Το μήνυμα της ερχόμενης Τετάρτης θα έχει πολλούς αποδέκτες...

  4. mike avatar
    mike 01/02/2011 20:17:48

    σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!!!!!!!!!Ο ΙΩΝ ΕΚΟΙΜΑΤΩ ΕΛΕΓΕ Η ΝΟΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΟΥΝΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΞΥΠΝΑ ΚΑΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΡΑΓΙΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ ΑΡΙΑΝΟΥΣ ΟΠΩΣ ΟΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΚΟΜΟΥΝΙΣΤΕΣ!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΜΟΝΟ ΜΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ ΑΝ ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ ΕΝΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΙΑΝΑΚΙ ,ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΕΛΛΗΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΑΡΗΣ ΕΙΤΕ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!ΓΚΕ ΓΚΕ ;;;;;;;;;;;AAAAAAAAAAAAAAA ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ!!!!!!!!!!!!!ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΙΚΙΑ ΠΟΥ Ο ΠΑΟΚ ΕΠΡΕΠΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΑ ΦΑΕΙ 5 ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΕΦΕΡΕ 1-1!!!!!!!!!!!ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗ .................................ΟΜΑΔΑ Ο ΠΑΟΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΜΑΘΕΤΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΜΠΑΛΟΙ!!!!!!!!!!!!!1

    • ΙΩΝΑΣ avatar
      ΙΩΝΑΣ @ mike 02/02/2011 12:38:17

      Κατ αρχάς,οι γεωσκώληκες βλέπουν παντού ΠΑΟΚτσήδες,ακόμα και στον ύπνο τους.Δεύτερον,συνεχίζεις να μην μας λες την σωματειακή σου προτίμηση. Δεν πειράζει όμως,κι εμείς αν ήμασταν οπαδοί του Αρούλη,θα ντρεπόμασταν να το λέμε. Τρίτον, όλο το πανελλήνιο γνωρίζει ότι τα Αρειανά,οπαδοί και διοίκηση, είναι συνεργάτες της αστυνομίας,της ΟΥΕΦΑ κλπ, οπότε άφησέ τα αυτά περί ρουφιάνων του βορρά,γιατί στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί. Τέταρτον, κανείς ΠΑΟΚτσής δεν ισχυρίστηκε ότι ο δαφνοστεφανωμένος έφηβος,στο Καραισκάκη,δεν έχασε 5-6 ευκαιρίες. Το αντίθετο,όλοι μας υποστηρίξαμε ότι σταθήκαμε τυχεροί,χάνοντας όμως κι εμείς 2 κλασσικές ευκαιρίες. Άκου ...άμπαλοι!!!!!! Πότε μάθατε από ποδόσφαιρο οπαδοί του Ρούλη? Όταν μέχρι πριν λίγα χρόνια σας ρωτούσαν τί ομάδα είσαστε,απαντούσατε Γκάλης. Και ναι, η μπάλα του ποδοσφαίρου δεν είναι πορτοκαλί με σπυράκια,σαν αυτά που βγάζετε στο σώμα σας λόγω του αγαπημένου σας χόμπι. Ούτε ο Βιειρίνια έκανε βήματα, όταν το παστέλωσε στο Καραισκάκη τις προάλλες. Πέμπτον,αν δεν ήσουν τόσο αρειανά προκλητικός και θρασύς,δεν θα ασχολούμασταν καθόλου μαζί σου ...Μάικ,ούτε με την θλιβερή σου ομαδούλα. Έτσι κι αλλιώς είμαστε διαφορετικά μεγέθη. Κοιτάξτε πώς θα επιβιώσετε εσείς και η άλλη ομαδούλα,ναι αυτή με τις γριούλες και κάντε καμμιά συγχώνευση,για να γλυτώσετε την κατρακύλα. Προτάσεις σοβαρές σας έχουν γίνει. Μπορείτε μετά την συγχώνευση να λέγεστε Ηρακλάρης ή Αρικλής. Είτε σας αρέσει, είτε όχι,Θεσσαλονίκη είναι μόνο ο ΠΑΟΚ. Τελειώνω με ένα κουίζ. Γιατί οι Αρειανοί δεν έχουν, ούτε και θα έχουν ποτέ έιτζ?

  5. paoki avatar
    paoki 01/02/2011 20:31:26

    Το τρένο του Άρη σφυρίζει,
    κι εκεί στη β' εθνική ξαναγυρίζει...

    Βέβαια ο ισχυρισμός του Μύρτσου δεν ισχύει γιατί στα εκατομμύρια των οπαδών του θρήνου είναι και οι λαθρομετανάστες!

  6. mike avatar
    mike 01/02/2011 21:28:52

    ΠΑΛΙ ΑΡΙΑΝΟΥΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΑΣ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΞΕΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟΥΣ ΚΟΜΟΥΝΙΣΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!ΞΥΠΝΑΤΕ ΠΡΟΒΑΤΑ!!!!!!!!!!!Ο ΕΧΘΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΗΣ!!!!!!!!!ΠΛΗΡΗΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΟΥ ΤΙΤΛΟΥ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΗΡΑΚΛΗΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΗΠΩΣ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!!!!ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΑΥΡΟ ΚΑΝΕΤΕ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΠΑΟΚΙΑ ΑΠΛΑ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΧΡΩΜΑΤΟΨΙΑ!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΠΑΨΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΑΡΙΑΝΟΥΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΛΜΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΚΕ ΓΚΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    • ΙΩΝΑΣ avatar
      ΙΩΝΑΣ @ mike 02/02/2011 12:47:27

      Βρε ατιμούτσικο, μήπως είσαι τελικά σούπερ γιαγιά? Άντε,φώτισέ μας επιτέλους σχετικά με την ...ομαδάρα σου... Α! και για να μην ξεχνιόμαστε. Πονόψυχοι τέλος. Στις τελευταίες αγωνιστικές, μέσα στο γηροκομείο,δεν θα υπάρξει κανένα έλεος.

      • ΙΩΝΑΣ avatar
        ΙΩΝΑΣ @ ΙΩΝΑΣ 02/02/2011 12:51:10

        ΥΓ. Χαίρομαι πολύ που τον νουνό σου τον λένε Ίωνα. Έλληνας της ...διασποράς είναι?

  7. MAN avatar
    MAN 02/02/2011 12:53:56

    O ΜΙΡΤΣΟΣ ΤΙ ΩΡΑ ΤΑ ΕΙΠΕ?
    ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΑ ΕΙΠΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ ΤΗ ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑ ΤΟΥ.ΑΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΙΠΕ ΒΡΑΔΥ Ε! ΕΝΑ-ΔΥΟ ΟΥΙΣΚΥ ΜΕΣ ΤΟ ΝΕΡΟ ...(ΟΧΙ ΜΕ ΝΕΡΟ)

  8. crisis avatar
    crisis 02/02/2011 13:39:36

    ελα φαηλε στον ηρακλη για βοηθος προπονητη με προπονηταρα τον οτσαλαν!!!!!!

  9. mike avatar
    mike 02/02/2011 18:07:16

    ΦΙΛΕ ΙΩΝΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ, ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!!!!!!ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΠΟΤΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ;;;;;;ΓΙΑ ΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!!Ο ΠΑΟΚ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΕΖΗΣΑ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΚΑΠΟΤΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΟΥ 70!!!!!!!!ΦΥΣΙΚΑ ΟΥΤΕ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΙΝΟΥΣ!!!!!!!!Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ,ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΟΦΑΡΔΗ,ΕΥΝΟΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΙΝΩΡΕΙΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!ΓΥΡΙΣΕΤΑ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΟΚ ΤΟΤΕ!!!!!!!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ,ΤΩΡΑ ΠΑΝΤΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΧΘΡΟΥΣ (ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΕΜΑΘΑΝ ΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΚΑΙ ΑΦΡΑΓΚΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΥΨΟΥΝ ΤΗ ΓΥΜΝΙΑ ΤΟΥΣ ΕΞΩΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΒΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ!!)ΑΚΟΥΣΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΡΙΑΝΟΥΣ Η ΗΡΑΚΛΗΔΕΙΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!Ο ΠΑΝΤΑΛΑΚΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΟΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΓΩΝΑ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΑΝ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΑΠΟΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΜΟΝΟ,ΕΙΧΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΠΑΟΚ 2-1,ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΚΡΑΖΑΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΞΑΝΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ!!!!!!!ΑΚΟΥΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΑΥΤΗ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ Η ΤΟΥΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΠΑΟΚ, ΟΧΙ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ, ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ!!!!!!!!!!1ΑΝ ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ,ΣΤΟ ΧΑΡΙΖΩ!!!!!!!!ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΣΤΡΩΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΤΣΙ ΠΟΡΕΥΕΤΑΙ!!!!!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Ο ΝΟΥΝΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΛΛΗΝΑΣ ΤΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ Ο ΠΑΟΚ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΤΗΝ ΠΟΛΗ Σ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΔΥΝΑΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΝΑ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!(ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ)ΟΤΑΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΙΧΑΤΕ ΕΡΘΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • ΙΩΝΑΣ avatar
      ΙΩΝΑΣ @ mike 04/02/2011 13:19:09

      Από το σπίτι σου περνώ και τηγανίζεις ψάρια. Δώσε μου ένα κεφτέ,τί ωραία που είναι η Άνοιξη. Ή αλλιώς, το γαρ πολύ της θλίψεως γεννά παραφροσύνη. έτσι κι αλλιώς ο ΠΑΟΚ ήταν,είναι και θα παραμείνει μεγάλος,ενώ εσείς που παίζατε εκτός των άλλων και ...ποδόσφαιρο στη Θεσσαλονίκη,πριν έρθουμε εμείς,θα παραμείνετε στην ανυπαρξία,τη ζήλια,το φθόνο και τον κομπλεξισμό σας.