#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
05/12/2011 17:20
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Απάντηση των Ολυμπιακών του σάϊτ

Καιρός για …μαζικό αθλητισμό



Έντονες διεργασίες και ανακατατάξεις στο αθλητικό τμήμα του Antinews. Κέρδισε ο Άρης τον Παναθηναϊκό και έτρεξε ο Δαναός να επωφεληθεί της περιστάσεως. Τον πληροφορούμε ότι θα γίνει τακτικός συνεργάτης μόνο αν πρώτα γράψει κομμάτι για τη βαθμολογική θέση της Τάμπερε Γιουνάιτεντ (στην πατρίδα του Όλι Ρεν),  την ψυχολογική κατάσταση των παικτών της και αν τελικά εμπλέκεται σε στημένα παιχνίδια.

Περαιτέρω θα πρέπει να συνδέσει τη βαθμολογική κατάσταση της Δόξας Δράμας με τις εσωκομματικές εξελίξεις στο ΠΑΣΟΚ και σε real time να μας ενημερώνει για τα εφημερεύοντα φαρμακεία και τα δρομολόγια των ΚΤΕΛ.

Αυτά τα ολίγα κρίνονται απαραίτητα για να δούμε με μεγαλύτερη συμπάθεια το όντως πλούσιο βιογραφικό του. Υπάρχουν και σκέψεις να αναλάβει πλήρως τα … παρεντερικά θέματα…

Ανταποκρινόμενοι στη λαϊκή απαίτηση για …θεάματα, τώρα που ο άρτος λιγοστεύει υποσχόμαστε δυναμική επανεμφάνιση στα αθλητικά αλλά και το στοίχημα. Ξεκινάμε αύριο κιόλας με την τελευταία αγωνιστική του Champions League.

Υπενθυμίζουμε το αυτονόητο: τα σπορ είναι ψυχαγωγία και το στοίχημα είναι παιχνίδι για ενήλικα και οικονομικά ανεξάρτητα «παιδιά».

Κατά τα λοιπά η αθλητική ενημέρωση και άποψη θα είναι άρτια και αντικειμενική, Φτάνει να κερδίζει ο Ολυμπιακός…

Τμήμα ψυχαγωγίας, μαζικού αθλητισμού και παλλαϊκού στοιχηματισμού  

ΣΧΟΛΙΑ

  1. juliet avatar
    juliet 05/12/2011 17:27:00

    Πάλι ο Δαναός κερδισμένος!!!!!Το έπαθλο ; η αθλήτρια;

  2. Κατ.Κατ. avatar
    Κατ.Κατ. 05/12/2011 17:29:11

    Φάκτορα, ξέχασες το Αιγάλεω......

  3. Τιγράνης avatar
    Τιγράνης 05/12/2011 17:36:49

    Ο μίτος που κοσμεί την εύπυγο νεαρά αυλητρίδα είναι ερυθρόλευκος ή μου φαίνεται;

    • juliet avatar
      juliet @ Τιγράνης 05/12/2011 17:39:58

      Μαυροκόκκινος με σιρίτι λευκό.

      • Τιγράνης avatar
        Τιγράνης @ juliet 05/12/2011 18:00:21

        Το μαύρο είναι για να μας ρίξουν στάχτη στα μάτια... Θέλει η ... να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει...

        • jkr avatar
          jkr @ Τιγράνης 05/12/2011 18:12:23

          Όχι είναι μελανοχιτών με κόκκινες διαγραμμίσεις, θυμίζει την αρμάδα της Παναχαϊκής, ο Κούγιας τώρα δικαιώνεται, κι εδώ ...στήσιμο έχουμε....!!!

    • Roberto C@vlino avatar
      Roberto C@vlino @ Τιγράνης 05/12/2011 18:05:30

      Τιγράνη μου ο μίτος που κοσμεί την εύπυγο νεαρά είναι όντως κόκκινος.
      Το μάτι σου γαρίδα... :-)

  4. papasmurf avatar
    papasmurf 05/12/2011 17:37:34

    Και ο πρίγκηψ ;;;;;;;;;;;;

  5. oneoff avatar
    oneoff 05/12/2011 17:39:47

    Οποιοσδήποτε είναι άρτια ενήμερος περί των αθλητικών και έχει αντικειμενική άποψη, ξέρει πως δικαιούται να κερδίζει ο Ολυμπιακός. Δεν υπάρχει ζήτημα μεροληψίας επ'αυτού.

    • Τιγράνης avatar
      Τιγράνης @ oneoff 05/12/2011 17:50:01

      Θα υπερθεμάτιζα λέγοντας ότι οι φίλαθλοι ομάδας που έχουν για έμβλημά τους ένα δαφνοστεφανωμένο κατάπυγον μειράκιον επιβάλλεται ex officio να είναι πάντοτε μπροστά στο τρενάκι του πρωταθλήματος.

      • oneoff avatar
        oneoff @ Τιγράνης 05/12/2011 17:57:09

        Αντί άλλης απάντησης, σας παραπέμπω στήν εξαιρετική παρέμβαση-πρόσκληση προς βάζελους, του factorx, ειδικά δε στα περί κολονοσκοπήσεως..

        • Τιγράνης avatar
          Τιγράνης @ oneoff 05/12/2011 18:02:15

          Ααααα καλησπέρα σας.... Του ναυτικού κι εσείς;;;

          • oneoff avatar
            oneoff @ Τιγράνης 05/12/2011 18:10:17

            Της Αεροπορίας, αγαπητέ. Υψιπετής.

          • juliet avatar
            juliet @ Τιγράνης 05/12/2011 18:15:34

            Και η κοπέλλα του πεζικού!!!!!!!!!Πλήρη κάλυψη των όπλων.

  6. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 05/12/2011 17:49:18

    Μέ τί ἂθλημα ἀσχολεῖται στή φωτογραφία ἡ καλογυμνασμένη νεαρά μέ τούς πλούσιους μυώνες;

  7. Wolf avatar
    Wolf 05/12/2011 17:57:18

    Αν κρίνω από τη στάση (...4) της στη φωτό, η κοπέλα πρέπει να είναι ...Ολυμπιακός!!!

    • juliet avatar
      juliet @ Wolf 05/12/2011 18:18:30

      χαχαχαχα,Βάζελος;

  8. θεία δίκη avatar
    θεία δίκη 05/12/2011 18:29:52

    Καί αυτό πού κρατάει στά χέρια της το δίνει στίς άλλες ομάδες!!!!!!

  9. διηνεκης avatar
    διηνεκης 05/12/2011 19:12:39

    Antinews νασαι καλα με το καλο σου χιουμορ που μας φτιαχεις τι διαθεση τελικα ολα ειναι θεμα ψυχολογιας,μεσα στη μαυριλα που ζουμε λιγο γελιο μας ανασταινει

  10. Χριστόφορος Μίχου avatar
    Χριστόφορος Μίχου 06/12/2011 09:03:34

    Χιούμορ? δλδ δεν είναι πραγματική αθλήτρια?

  11. ΓΙΆΝΝΗΣ ΔΙΑΤΙΚΟΣ avatar
    ΓΙΆΝΝΗΣ ΔΙΑΤΙΚΟΣ 06/12/2011 09:22:13

    οπως είχε πει και ο πατέρας Σπαθας. Ο Ολυμπιακος να κερδίζει και ολοι οι άλλοι να πανει να μαμηθουνε

  12. The Saint avatar
    The Saint 06/12/2011 12:14:08

    Αντιλαμβάνομαι την έκκληση χιούμορ που διακατέχει σας, αξιολύπητοι "φιλαθλοποιημένοι" γαύροι...
    Η "παράγκα" άλλωστε, εφαρμόζουσα επακριβώς τις επιστημονικές τεχνικές λοβοτομής που εφάρμοσε το ΠΑΣΟΚ πολιτικά, έχει καταφέρει να σας μετατρέψει σε πελάτες-ζόμπι, που ευχαριστιούνται μόνο με ΑΙΜΑ, αυτό που φροντίζουν οι προγραμματισμένοι διαιτητές-cyborg, να αφαιρούν απο όποιον αντίπαλο κάνει τον "δύσκολο" στην "ομάδα" σας.
    Επειδή όμως -όπως και για το ΠΑΣΟΚ- έχουν οι καιροί γυρίσματα, προτείνω στο Αntinews, στην πρώτη πραγματικά στραβή που θα κάνει η "ομάδα" σας στο πρωτάθλημα, αντι φωτογραφίας κάποιας καλλιπύγου καλλονής, με λείο δερματάκι, cute μουτράκι, και πολλές υποσχέσεις διά ενδοπαλαμικής παλινδρομίσεως, να postάρει μιά φωτογραφία με ένα ταψάκι ολοφρεσκους, σοροπιασμένους κορνέδες... Ετσι γιά να θυμηθείτε τα παλιά...