18/09/2013 13:17
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

100.000 τηλεθεατές περισσότερους από το Star κέρδισε το δελτίο του Mega την Τρίτη

Πέρασε μπροστά το δελτίο ειδήσεων του Mega τη δεύτερη ημέρα μετάδοσης του ανταγωνιστικού προϊόντος του Star που προβάλλεται ωστόσο σε ασύμπτωτες ώρες και ξεκινά ένα τέταρτο νωρίτερα. Συγκεκριμένα την περασμένη Τρίτη το δελτίο του Mega, επί σειρά ετών πρώτο μεταξύ των ιδιωτικών καναλιών, παρακολούθησαν 647.000 τηλεθεατές έναντι 545.000 που είδαν τις ειδήσεις στο Star με τη Μάρα Ζαχαρέα και τον Νίκο Χατζηνικολάου στον σχολιασμό.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. δημης avatar
    δημης 18/09/2013 13:35:10

    ΄Αμα χρειαστεί να κλάψουμε ή να γελάσουμε ειδοποιήστε μας...

  2. κουτρουβάλα avatar
    κουτρουβάλα 18/09/2013 13:37:56

    χαχαχαχα διακρίνω πανικό στο μεγάλο "κυβερνητικό" κανάλι!!!!

  3. Ο λαός έχει μνήμη avatar
    Ο λαός έχει μνήμη 18/09/2013 13:47:28

    Μα γιατί δεν είδαν τους αντιμνημονιακούς: ton συναίτερο του ιού Κουρή και την γυναίκα του αποφοίτου ΕΑΠ και πρώην υπουργού;

    • Eva avatar
      Eva @ Ο λαός έχει μνήμη 19/09/2013 14:29:40

      Ξεχάσατε την ανακαινισθείσα κ. Μακρή.

  4. Ραβινος avatar
    Ραβινος 18/09/2013 15:21:30

    Σας τα ειπα για το Star και την πορεια που θα εχει.Μια φουσκα ειναι και οσο κυλαει ο χρονος και η περιεργεια φευγει θα ερθει στα κυβικα του δηλαδη πισω απο τον Aplha.Oσο για το Βαρδινογιαννεικο και τα συγχαρητηρια που εδινε στον Χ''νικολαου και τους συν αυτω προχθες προτρεποντας τον μαλιστα να αναλαβει τα ηνια στο στουντιο {ας το κανει να επιτεινει την κατρακυλα που ερχεται } και οχι απο μακρυα οπως κανει τωρα ως γκεστ σταρ το ξαναλεω πισω εχει η αχλαδα τον ουρα για την υποστηριξη που προσφερει στους συριζαυγητες τεμπελχαναδες του Τσιπρα.Ιδωμεν!

  5. Bob ο μάστορας avatar
    Bob ο μάστορας 18/09/2013 15:49:46

    Μα με τι ασχολείται ο κόσμος;

    100.000 τηλεθεατές με αναγωγή από δείγμα 1.600 που πληρώνονται για να βλέπουν τηλεόραση...

    Ο ορισμός της επιστήμης!

  6. GO avatar
    GO 18/09/2013 16:59:18

    Για ψάξτε την θεαματικότητα και στις "παραγωγικές" ηλικίες. Θα εκπλαγείτε!!!

  7. loyal subject avatar
    loyal subject 22/09/2013 22:25:12

    το δελτίο του σταρ δεν βλέπεται.
    as simple as that.