#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
02/12/2013 12:05
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Είναι ο Νίκος Χατζηνικολάου, ηλίθιε. Και δεν είναι αριστερός…



Γάντι ταιριάζει ο «κόκκινος» Νίκος Μπογιόπουλος στο πολυσυλλεκτικό προφίλ του Real FM, σε ρόλο σχολιαστή. Ο Νίκος Χατζηνικολάου αναδεικνύεται σε μέγιστο παίκτη και ο ραδιοφωνικός του σταθμός σε «κανάλι υποδοχής» όλων των εκπροσώπων των κομματικών φυλών του Ισραήλ. Αλλωστε ο Νίκος Μπογιόπουλος δεν είναι ο πρώτος «αριστερός» που εντάσσεται στην «αληθινή» οικογένεια των ερτζιανών. Προηγήθηκε το δίδυμο Θύμιος Καλαμούκης – Απόστολος Μπαρμπαγιάννης με την καθημερινή εκπομπή «Ελληνοφρένεια» και φυσικά η βουλευτής του ΚΚΕ, Λιάνα Κανέλλη με την παρασκευιάτικη εκπομπή της. Πάντως ο Ν.Μπογιόπουλος εκτός από το www.enikos.gr θα σχολιάζει κάθε μεσημέρι την επικαιρότητα στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων με το Γιάννη Παπαδόπουλο, ενώ θα πίνει και καφέ, κάθε Παρασκευή, με το Νίκο Χατζηνικολάου.

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΗΛΕΚΤΡΑ avatar
    ΗΛΕΚΤΡΑ 02/12/2013 12:52:20

    ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ.....
    ΤΙ ΕΙΝΑΙ;;;;;;;

    • Tassos avatar
      Tassos @ ΗΛΕΚΤΡΑ 02/12/2013 13:31:26

      ΚτΔ ήτοι Κόμμα της Δραχμής. Χαροκαμμένος είναι ο άνθρωπος, ψάχνει να πιαστεί από οποιονδήποτε υπόσχεται να μας χρεωκοπήσει. Μόνο να άκουγες τα ουρλιαχτά του Τράγκα την επομένη που ο Τσίπρας είπε ότι θα μείνουμε στο ευρώ φτάνει.

      • ΗΛΕΚΤΡΑ avatar
        ΗΛΕΚΤΡΑ @ Tassos 02/12/2013 14:53:23

        ΕΤΣΙ Ε;;;
        ΟΙ ΧΑΡΟΚΑΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΤΡΑΓΚΑΣ ΚΑΙ ΧΑΤΧΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΧΡΕΩΚΟΠΗΣΕΙ Η ΧΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΘΟΥΝ
        ΚΙ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑΝ ΠΟΥ Ο ΤΣΙΠΡΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΗΛΩΣΕ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΙΣΤΗΣ
        ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΛΟΙΠΟΝ;;;;

    • sender avatar
      sender @ ΗΛΕΚΤΡΑ 02/12/2013 13:38:53

      Κάτι χειρότερο ίσως.Ακόμα ένας ενοχικός δεξιός.

      • ΣΟΝ ΠΕΝ avatar
        ΣΟΝ ΠΕΝ @ sender 02/12/2013 14:42:05

        Α-Κ-Ρ-Ι-Β-Ω-Σ sender

      • ΗΛΕΚΤΡΑ avatar
        ΗΛΕΚΤΡΑ @ sender 02/12/2013 14:54:50

        ΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΣ
        ΕΝΟΧΙΚΟΣ;;;;;
        ΚΑΙ ΔΕΞΙΟΣ;;;;;;
        ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΠΑΛΙ ΓΕΛΑΣΑΜΕ

      • στεντωρ avatar
        στεντωρ @ sender 02/12/2013 17:47:28

        Εαν θελει να γυρισουμε στη δραχμη μαλλον οπισθοδρομικος ειναι.

    • tassos.κ avatar
      tassos.κ @ ΗΛΕΚΤΡΑ 02/12/2013 13:42:18

      >Δεν κατάλαβα γιατί στην ενημέρωση να μην υπάρχει πλουραλισμός αλλά να είναι μόνο μονόπλευρη. Έτσι πρέπει να είναι η ΣΩΣΤΗ ενημέρωση. Να ακούγονται όλε οι φωνές, να εκφράζονται όλες οι απόψεις.

      • anideos avatar
        anideos @ tassos.κ 02/12/2013 15:32:43

        Στην ενημερωση δεν χωρανε σχολιασμοι και αποψεις αλλα στοιχεια, αρηθμοι και αποδειξεις.
        Οι σκεψεις και οι γνωμες ευκολα γινονται προπαγανδα.

      • Stergios avatar
        Stergios @ tassos.κ 02/12/2013 15:53:36

        Και ποιος ρε φίλε εκφράζει την δεξιά άποψη ή την άποψη της κυβέρνησης στο συγκρότημα του Χατζηνικολάου? Για να μην τρελλαθούμε δηλαδή με τον πλουραλισμό σας.

  2. Πολύ αριστερός από Εκάλη avatar
    Πολύ αριστερός από Εκάλη 02/12/2013 13:32:08

    Μπογιόπουλος, Κανέλλη, Τράγκας, Κουρής, Χατζηνικολάου, Κοτρώτσος κλπ σίγουρα τους εκφράζει η διάσημη ρήση του Παπαντωνίου "Για τον Σοσιαλισμό αγωνιζόμαστε όλοι". Καλή δύναμη σύντροφοι, "κοντοζυγώνει" η επανάσταση, μόνο που ο λαός μου φαίνεται λίγο νωθρός... σαν να μην θέλει να συμμετάσχει στην επανάσταση σας...

  3. Κασσάνδρα avatar
    Κασσάνδρα 02/12/2013 14:14:03

    Έχει γράψει κι ένα συμπαθητικό βιβλίο για το ποδόσφαιρο ("Μία θρησκεία χωρίς απίστους"). Μήπως να χρησιμοποιηθεί και στα αθλητικά; Ή θα θεωρηθεί ότι του πίνει το αίμα η άτεγκτη εργοδοσία με τόσες ώρες προγράμματος;

    • marlow21 avatar
      marlow21 @ Κασσάνδρα 02/12/2013 21:06:17

      Όχι βέβαια! Στα αθλητικά έχω Γιώργρο Γεωργίου! Αν βγει ο Μπογιό στην εκπομπή του θα τον κόψει στον αέρα!

  4. ΣΟΝ ΠΕΝ avatar
    ΣΟΝ ΠΕΝ 02/12/2013 14:44:33

    Φτιάχνει άλλοθι για να ...ανεβάζει την "αξιοπιστία" όσων υποστηρίζει ... όπως πλασάρεται κάθε φορά.

  5. Άκρη Άκρη avatar
    Άκρη Άκρη 02/12/2013 16:14:30

    Χαλαρώστε αγαπητοί συνΈλληνες επί τέλους! Ούτε και τώρα που κρεμόμαστε στο χείλος της αβύσσου δεν έχετε τη σωφροσύνη να ανεχτείτε -έστω- τον διαφωνούντα αδελφό σας; Στην πραγματικότητα, ΌΛΟΙ (σχεδόν), υπερασπιζόμαστε αυτό που πιστεύουμε ως ''σωστότερο'' για την πατρίδα και τους συμπολίτες μας. Ας μην συμπίπτουν οι απόψεις μας. Λίγοι ανάμεσά μας έχουν ...δόλο και κινούνται από φθηνά, ιδιοτελή κίνητρα. Δεν κουραστήκατε πια απ' τις άσκοπες έριδες που όλο μας αποδυναμώνουν; Μου είναι αδύνατο ειλικρινά, να σας κατανοήσω.......

  6. Μεγαλες στιγμες avatar
    Μεγαλες στιγμες 02/12/2013 16:17:54

    Οταν λεμε πλουραλισμος εννοουμε να εκφραζονται ολες οι τασεις της Αριστερας,τι δεν καταλαβαινετε;

    • Tassos avatar
      Tassos @ Μεγαλες στιγμες 02/12/2013 19:25:37

      :-)

  7. 3V4NG3L05 avatar
    3V4NG3L05 02/12/2013 19:36:41

    Κανα τεννις θα παιζουνε ?

  8. ANTILOGOS avatar
    ANTILOGOS 02/12/2013 20:12:20

    Μπουγιόπουλος. Μέγας κουμουνιστής, μέγας δημοσιογράφος. Μόλις απολύθηκε απο το ΚΚΕ Α.Ε. έγινε μέλος του club Τράγκα. Μεγάλη αναβάθμιση.

  9. totos avatar
    totos 02/12/2013 20:55:45

    O Χατζηνικολάου , ο παλιός ΟΝΝΕΔΙΤΗΣ είναι ο "ΔΟΛ" που αιώνα που διανύουμε Εχει ραδιόφωνο, έχει εφημερίδα , έχει κανάλι , έχει διασυνδέσεις κλπ. Εάν κανείς σκεφτεί τι είναι ο Τράγκας , τι έκανε ο τράγκας τα χρόνια του Καραμανλή φτάνει για να καταλάβουμε το παιχνίδι......την διαπλοκή . Οι αριστεροί που βρήκαν στέγη στα έντυπα του και το ραδιόφωνο του θεωρούν ότι έχουν ένα βήμα...ο ένας χρησιμοποιεί τον αλλο οι μέρες κυλάνε και εμείς βράζουμε.

  10. δημης avatar
    δημης 02/12/2013 21:08:52

    Γιατί ΟΧΙ;;;;;;;
    Τόσοι και τόσοι σαν τον..Κύριο δενπροσκυνούν καλά;;;;
    "κάνε το όπως και οι άλλοι.." είναι το μότο τους.

  11. Παναγιώτης Παππάς avatar
    Παναγιώτης Παππάς 03/12/2013 18:29:34

    ΄Οταν πάρουν τα μυαλά αέρα,ο αέρας παίρνει το μυαλό.Αυτός ο κύριος πέραν των άλλων είναι και αχάριστος.Και είναι γνωστό πως ''τη αχαριστία έπεται η αναισχυντία''(Ξεν.Κύρου παιδεία).Μια μόνο λέξη αρκεί.ΝΤΡΟΠΗ.!!!!

  12. !----->Θτοχος! avatar
    !----->Θτοχος! 05/12/2013 22:53:04

    ο Μπογιοπουλος …. στο Ρεαλ….
    οριζοντοποιηση της Ανθελληνικοτητας….
    Ουδεις χωρος αναρκοθετητος…
    Παντου πρεπει να περπαταμε στις μυτες των ποδιων μας! Καχυποπτοι…Περιδεεις! ….ΥποΨειριασμενοι!
    Παντου τα “ορφανα” της νεοταξιτικης ελληνοβατικης αυθεντιας!
    Διασπειρονται, τρουπωνουν, μαγαριζουν….
    Στο ονομα μιας μονοΦονικης, ανελεητα ομοχροιας …πολυφωνιας!
    Οσο δηλαδη η Μαυρη Θαλασσα ηταν ….. Ευξεινος Ποντος !
    Καθε ταχατες “ορφανο” σταλιΝικο αποπαιδο, στον καταυλισμο της Κηφισιας!
    Να βρωμιζεται, να την τιλωνει και να φτυνει…
    Ο,τι καταπινει!