#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
12/12/2011 15:25
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

H γυμνή αλήθεια στο γραφείο Τύπου της Ντόρας



Την κυρία τη γνωρίζουμε από τις σέξι εμφανίσεις της στις νυχτερινές πίστες και τις ημίγυμνες φωτογραφίσεις της. Τώρα όμως, η Μαρία Βολονάκη συνεχίζει την καριέρα της ως δημοσιογράφος στο γραφείο Τύπου της «Δημοκρατικής Συμμαχίας», στη Λεωφόρο Συγγρού.

Η zougla.gr επικοινώνησε με το γραφείο Τύπου του κόμματος της κας Μπακογιάννη, όπου μία υπάλληλος εμφανώς ταραγμένη διευκρίνισε ότι η κα Βολονάκη εργάζεται ως εθελόντρια και δεν αμείβεται για τις υπηρεσίες της.

Η τραγουδίστρια είναι βέρα Πειραιώτισσα και έχει καταγωγή από την Κρήτη.

Πριν αποκτήσει σημαντικές συνεργασίες στον χώρο του τραγουδιού, όπως με τον Αντώνη Ρέμο, τη Νατάσα Θεοδωρίδου, τον Σάκη Ρουβά, την Πέγκυ Ζήνα, τον Βασίλη Καρρά και άλλους, σπούδασε δημοσιογραφία στο Πάντειο Πανεπιστήμιο.

http://www.zougla.gr/

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Η.Α avatar
    Η.Α 12/12/2011 15:30:14

    Η πρώτη σωστή κίνηση της Ντόρας μετά από καιρό..

  2. manos avatar
    manos 12/12/2011 15:34:55

    Ευα, είμαι σε δίλημα.
    Εφτασα στο σταυροδρόμι της ζωής που πρέπει να πάρω μια απόφαση.
    Ακριβοπούλου ή Βολονάκη?

    • ΑΡΚΑΣ avatar
      ΑΡΚΑΣ @ manos 12/12/2011 16:06:45

      ...και τις δύο, μήπως;...

      • manos avatar
        manos @ ΑΡΚΑΣ 12/12/2011 17:01:48

        Μπα, δεν θα το αντέξω τέτοιο βάρος.
        Μην είμαστε και φαταούλες.

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ manos 12/12/2011 17:41:30

      χαχαχαχαχαχα! Τρέφω μια συμπάθεια στην Ακριβοπούλου mano...μην παρασύρεσαι από το καινούριο, κράτα γερά...άσε που μου φαίνεται και πολυέξοδη...

    • Α. Γερμίδης avatar
      Α. Γερμίδης @ manos 13/12/2011 14:55:41

      Ντακότα που θέλει ευθυγράμιση η πρώτη F-16 η Δεύτερη. Βολονάκη φυσικά.

  3. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 12/12/2011 15:35:56

    "Η τραγουδίστρια είναι βέρα Πειραιώτισσα και έχει καταγωγή από την Κρήτη..."!!!!
    Κι εγώ βέρος Σαλονικιός αλλά από τα Τρίκαλα.
    Πάντως έχει κορ.... φωνή η κυρία.
    Και σπουδαγμένη.
    Την βλέπω μέχρι και επίτροπο στην ΕΕ.

  4. Θ avatar
    Θ 12/12/2011 15:36:39

    καλή! να κάνει και καλή δουλιά; μακάρι

  5. Τιγράνης avatar
    Τιγράνης 12/12/2011 15:37:13

    Σ’ άλλους η μοίρα επεφύλασσε να ακούν τον Μιχελάκη και σ’ άλλους τη Βολονάκη... Α ρε άδικη κοινωνία...

    • juliet avatar
      juliet @ Τιγράνης 12/12/2011 16:12:35

      Τιγράνη
      δεν μπορεί να πεις προσαρμόζεται....είχε την Ελσα μιλούσανε για φώκιες ενώ τώρα...ζαργάνα!αυτό το κόμμα θα κάνει μεγάλο πήδημα ...άλμα εννοούσα επί κοντώ .

  6. alakran avatar
    alakran 12/12/2011 15:57:29

    Προσέξατε ότι κάτι κρέμεται από τον λαιμό της?
    Όχι ε?

    • manos avatar
      manos @ alakran 12/12/2011 20:18:34

      alakran,

      Μόνο αυτό προσέξαμε όλοι μας. Ακόμα και οι κυρίες της παρέας. :-)
      Α, επίσης φοράει και ωραίο βραχιόλι.

      • ΕΥΑ avatar
        ΕΥΑ @ manos 12/12/2011 20:43:30

        Σου τα 'πα mano...θα σου φτιάξουν άγαλμα στα κοσμηματοπωλεία του Κολωνακίου...Ακριβοπούλου δαγκωτό...

        • Τιγράνης avatar
          Τιγράνης @ ΕΥΑ 12/12/2011 21:15:08

          Όντως, η Κατερίνα είναι καλύτερη...

          • manos avatar
            manos @ Τιγράνης 12/12/2011 21:17:00

            Πλάκα πλάκα, στις επερχόμενες εκλογές θα κάνω καμμιά μαλ...... και θα ψηφίσω πασοκ.
            Καλύτερα να μου κοπεί το χέρι του πάγκαλου. :-)

      • ήγγικεν avatar
        ήγγικεν @ manos 12/12/2011 20:59:08

        Το φλασάκι με τον προϋπολογισμό του 2012 είναι. Και προφανής η πόζα. Μεγάλη βουτιά στα έσοδα.

  7. apostolis-kastoria avatar
    apostolis-kastoria 12/12/2011 16:06:42

    Όσον αφορά στις κινήσεις επαναπροσέγγισης Ντόρας - ΝΔ εκ μέρους της Ντόρας , σχολιασμό κανέναν εκ μέρους σας δεν είδα ακόμη (ούτε καν σαν είδηση δεν το περάσατε) . Δεν θέλω ούτε καν να το σκέφτομαι ότι θα υπάρξει το ενδεχόμενο να την ξαναδεχτεί "το κόμμα" και ο αρχηγός του πίσω . Θεωρώ να συμφωνείτε πως ήταν ένας βραχνάς για τον εκάστοτε αρχηγό και η αποχώρησή της ήταν ότι καλύτερο θα μπορούσε να συμβεί στην ΝΔ και στον Σαμαρά ειδικότερα . Καιρός είναι να "την κάνουν με ελαφριά πηδηματάκια" και τα υπόλοιπα "βαρίδια - απομεινάρια της" για να ησυχάσουμε οριστικά . ΑΚΟΥ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ !!!! ΜΕ ΤΟΝ GIORGO ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ .

    • stanley@gr avatar
      stanley@gr @ apostolis-kastoria 13/12/2011 08:27:05

      Αγαπητε Αποστολη,
      για να υπαρξει συνεργασια μετεκλογικα με την κα. Μπακογιαννη, θα πρεπει να πληρουται η εξης αναγκαια και ικανη συνθηκη:
      η κα. Μπακογιαννη θα πρεπει πρωτα να εκλεγει στην επομενη Βουλη!
      κομματι δυσκολο παρα τις απελπιδες προσπαθειες της.
      Βεβαιως με τα νεα στελεχη που πλαισιωνουν το κομμα της οπως η κα. Βολανακη μπορει οι προοπτικες να αλλαξουν.

      ασχετη ερωτηση: η "μη" περιβολη της κας. Βολανακη στην προεκλογικη εκστρατεια θα ειναι αυτη της φωτογραφιας?

  8. SOTPAP avatar
    SOTPAP 12/12/2011 16:10:21

    Νομίζω ότι ο Μιχελάκης θα βρει το δάσκαλο του

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ SOTPAP 12/12/2011 17:44:06

      ...τη δασκάλα του...

      • TopGunZ avatar
        TopGunZ @ ΕΥΑ 12/12/2011 22:55:52

        Έτσι ξαναπάω κι εγώ σχολείο.

  9. factorx avatar
    factorx 12/12/2011 16:14:31

    δεν σχολιάζουμε ανοησίες

    • apostolis - kastoria avatar
      apostolis - kastoria @ factorx 12/12/2011 19:07:34

      Φαντάζομαι ότι ανοησία θεωρείτε την προσπάθεια επαναπροσέγγισης της κυρίας Ντόρας και όχι το δικό μου σχόλιο !!!!

  10. NIK THE GREEK avatar
    NIK THE GREEK 12/12/2011 19:37:56

    Να διευκρινιστει παραυτα τι ακριβως εθελοντικη εργασια προσφερει,να παιρνουμε και σειρα βρε αδερφε.

  11. H pena tis orghs avatar
    H pena tis orghs 12/12/2011 19:41:13

    Η κοπέλα μου ίσως να μην είναι ομορφότερη αλλά είναι εξυπνότερη... Χοχοχοχοχο.

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ H pena tis orghs 12/12/2011 19:48:46

      Άψογος!!!

  12. atheo avatar
    atheo 12/12/2011 20:22:16

    Η κ.Διαμαντοπουλου αληθεια παρεδωσε τα βιβλια στα σχολεια?
    Το νου σας στην καθημερινοτητα

    • irida avatar
      irida @ atheo 12/12/2011 20:36:06

      Η απάντηση είναι όχι. Δεν παραδόθηκαν τα βιβλία. Ποιος όμως να την αγγίξει; Οι σάλιαγκες; Χλωμό.
      Ξεφτίλα σε όλο της το μεγαλείο.

      • ΕΥΑ avatar
        ΕΥΑ @ irida 12/12/2011 20:57:16

        Σε μας έστειλαν κάποια την Παρασκευή...
        ΥΓ: ''Γυμνοσάλιαγκες'', θα συμφωνούσα πολύ περισσότερο...

    • atheo avatar