#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
12/07/2012 16:17
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Φέρτε μας την ολυμπιακή ομάδα της Γερμανίας!



Πέντε από τις αθλήτριες της εθνικής ομάδας της Γερμανίας ποζάρουν για το «Playboy» της Γερμανίας εν όψει των Ολυμπιακών του Λονδίνου

[caption id="attachment_170481" align="alignnone" width="575" caption="Κριστίν Στόιερ (καταδύσεις)"][/caption]

 

[caption id="attachment_170482" align="alignnone" width="400" caption="Άνγκελα Μάουρερ (κολύμβηση)"][/caption]

[caption id="attachment_170483" align="alignnone" width="400" caption="Mπεάτε Γκάους (σκοποβολή)"][/caption]

ΣΧΟΛΙΑ

  1. kotstak avatar
    kotstak 12/07/2012 16:36:20

    Οι αθλήτριες κάνουν γκρίζα διαφήμιση της γερμανικής σιλικόνης...
    Η ποιότητα της σιλικόνης γίνεται αντιληπτή δια της αφής και όχι δια της οράσεως.

    • Ο Θείος avatar
      Ο Θείος @ kotstak 12/07/2012 17:01:27

      Σε καταδύσεις, κολύμβηση και δρόμους ταχύτητας, η σιλικόνη αποκλείεται: Είναι υδροδυναμικό (ή αεροδυναμικό) εμπόδιο.
      Όσο για την σκοποβολή, το τουφέκι "κλωτσάει" πολύ προς τα πίσω και η χτυπημένη σιλικόνη θα πέτρωνε.
      Στις ρίψεις βέβαια, επιβάλλεται.

    • Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
      Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης @ kotstak 12/07/2012 19:42:21

      Τίποτα δεν ξεφεύγει από το έμπειρο μάτι..

    • anetos avatar
      anetos @ kotstak 13/07/2012 07:47:35

      Και δια της ακοής , τρίζει…

  2. Εύα avatar
    Εύα 12/07/2012 16:37:39

    Έτσι είναι...αν καλοκαιριάτικα δεν τρως μια αυλακιά καλαμπόκι και μισή αυλακιά καρπούζια, τέτοιο σώμα θα αποκτήσεις...

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Εύα 12/07/2012 20:31:34

      Ναι, αλλά αν είναι να ξυπνήσεις καμιά μέρα δίπλα στην... Μπάμπης από τα διάφορα παρασκευάσματα ή να την χάσεις πριν κλείσει τα 40 από καμιά μεγαλοκαρδία, για να μην πω για το πρήξιμο του να ζεις με έναν άνθρωπο που μπορεί να πάθει κατάθλιψη αν πάρει 100 γραμμάρια και πέσει κάνα 1/100 του δευτερολέπτου η αθλητική επίδοση, άστο, προτιμάμε τις γυναίκες που άμα λάχει κατεβάζουν μισό καρπούζι κοκτέηλ με βότκα στην καθισιά τους.

      • ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ avatar
        ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ @ TopGunZ 12/07/2012 20:48:04

        Και 3 λίτρα μπύρα ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

        • airman avatar
          airman @ ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ 12/07/2012 20:58:36

          Αν μιλάμε για 3 λίτρα στην καθισιά, respect!

          • ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ avatar
            ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ @ airman 12/07/2012 21:01:35

            χαχαχαχαχχαχα αυτα ειναι!

        • TopGunZ avatar
          TopGunZ @ ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ 12/07/2012 21:04:47

          Έλα, 2 και κάτι ψιλά ήταν τα λίτρα, αφού τα μέτρησα, και καταναλώθηκαν σε διάστημα μερικών ωρών. Μην υπερβάλλεις, χαχαχα. Αλλά και το μισό καρπούζι ήταν καλή επίδοση.

      • Εύα avatar
        Εύα @ TopGunZ 12/07/2012 20:59:09

        χαχα! και μπανάνα σπλιτ....

        • TopGunZ avatar
          TopGunZ @ Εύα 12/07/2012 21:09:27

          Την άλλη φορά τα κοκτέιλ θα τα κάνω μέσα σε ανανά, όσοι πιστοί...

          • ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ avatar
            ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ @ TopGunZ 12/07/2012 21:38:14

            Ωραιος και ο Ανανας,δεν λεω.

          • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
            ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ 12/07/2012 21:41:19

            Ὡραῖος καί ὁ ἀνανάς,ὡραῖος καί ὁ μπανανάς....στό κοκτέηλ.

          • TopGunZ avatar
            TopGunZ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/07/2012 21:51:57

            Σεμνάαα... Η ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ είναι πατριώτισσα Ελληνίδα, δεν είναι Γερμαναρού σφίχτεν-μπανιστιρτζίδεν. Λίγο σεβασμό. (Κι άσε τα σάπια περί κοκτέιλ, χαχαχα!)

          • ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ avatar
            ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/07/2012 21:55:21

            Nαι μωρέ όλα καλά είναι.αχαχαχαχαχα

          • ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ avatar
            ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/07/2012 21:57:56

            Ο μπανανάς;;;;; Ωχ ωχ λαθος διαβασα χαχααχαχχααχχα σορι...

          • Ελληνική Φιλοσοφία avatar
            Ελληνική Φιλοσοφία @ ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ 12/07/2012 22:11:40

            Να μάθεις, άλλη φορά να μην πίνεις 3 λίτρα μπύρα.

          • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
            ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ 12/07/2012 22:19:39

            Ά,νά διαβάζεις καλά πρῶτα,χα χα!

          • ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ avatar
            ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ @ ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ 12/07/2012 22:26:14

            Ναι ναι πρέπει.Αλλά και εσύ με τους ανανάδες και τους μπανανάδες μας μπέρδεψες.

          • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
            ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ 12/07/2012 22:29:40

            Εἶναι τό στύλ μου τέτοιο ...,νά σᾶς μπερδεύω!

          • ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ avatar
            ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ @ ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ 12/07/2012 22:38:21

            Mάλιστα,καλώς λοιπόν!!!!

          • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
            ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/07/2012 23:11:22

            Ὢπα,Η ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ!!;;
            Δέν εἶχα πρόθεση νά προσβάλλω,ζητῶ συγνώμη.

          • ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ avatar
            ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 13/07/2012 12:01:52

            Καλέ το ξέρω,μην ανησυχείς! :) :) :)

            Καλημέρα!

          • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
            ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 13/07/2012 14:24:02

            Χαιρετῶ,καλό ἀπόγευμα!

          • ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ avatar
            ΚΥΠΡΟΓΕΝΕΙΑ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 13/07/2012 14:41:46

            Να σαι καλά καλό απόγευμα!!!!

  3. Παρατηρητής avatar
    Παρατηρητής 12/07/2012 17:09:37

    Έχουν προοδεύσει στη γερμανία.
    Οι γυναίκες πλέον όταν είναι να φωτογραφηθούν ξυρίζουν τις μασχάλες τους!

  4. roadrunner avatar
    roadrunner 12/07/2012 17:12:37

    Είχαν δεν είχαν, το ευτέλισαν και πάλι το Ολυμπιακό Ιδεώδες οι "φίλοι μας οι Γερμανοί"...

  5. Εύα avatar
    Εύα 12/07/2012 17:43:27

    χαχα! εύστοχη παρατήρηση Παρατηρητή!

  6. Στυλιανός Παπαδόπουλος avatar
    Στυλιανός Παπαδόπουλος 12/07/2012 18:56:01

    Καλά το είχε σκεφθεί ο Νίτσε στην πρώιμη εποχή του, έστω και αν το αναίρεσαι στην ωριμότητά του:
    Οι Γερμανοί, ενστερνίζονται και προωθούν το Ελληνικό πνεύμα.
    Στην συγκεκριμένη περίπτωση αποκαθιστούν τους Ολυμπιακούς Αγώνες στον πρωτότυπο χαρακτήρα τους, ως Γυμνικούς...

  7. Κλεψιά avatar
    Κλεψιά 12/07/2012 19:02:37

    Τι πράγματα είναι αυτα?
    5 κοπέλες το γενικό πλάνο
    3 μόνο στις φωτογραφίες
    Χωρίς τις αλλες 2 πως θα βγαλουμε ολοκληρωμένο συμπερασμα για την ποιότητα της ολυμπιακής ομάδας της Γερμανίας?? Μου λετε?
    Απαιτώ πάραυτα να αποκατασταθεί η ταξη και να μπει ολόκληρο το δημοσιευμα του Γερμανικού «Playboy»

  8. μεταρρυθμιστής avatar
    μεταρρυθμιστής 12/07/2012 19:41:44

    Ο καθένας να βγάλει τα κόμπλεξ του...Εδώ οι γυναίκες είναι Μoon-Ares κι αντί να το παραδεχθούμε και να θαυμάσουμε το τευτονικό κάλλος, ασχολούμαστε με μασχάλες, σιλικόνη ( ανύπαρκτη, φυσικότατες φαίνονται οι ...προμετωπίδες )και λοιπά φληναφήματα....

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ μεταρρυθμιστής 12/07/2012 20:37:17

      Δες τι είπα πιο πάνω στην Εύα. Για μπανιστήρι καλές είναι, αλλά για πολύ high-maintenance τις κόβω.

  9. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/07/2012 19:58:17

    Ἡ Ὀλυμπιακή Ὀμάδα τῆς Γερμανίας πετάει,σκίζει τά νερά καί πιάνει πουλιά στόν ἀέρα...

    • airman avatar
      airman @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/07/2012 20:36:02

      Εκείνη της ομάδας σκοποβολής φοβάμαι ότι μάλλον τα ντουφεκάει τα πουλιά!
      Υ.Γ. Θα μπορούσε πάντως να κρατάει το τυφέκιο σε θέση σκόπευσης, είτε όρθια είτε γονυπετής!

      • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
        ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ airman 12/07/2012 20:37:56

        Μπά,γονυπετής θά ἦταν πιό σταθερά,τό βλέπω μακρύ καί βαρύ τό ὂπλο!

      • TopGunZ avatar
        TopGunZ @ airman 12/07/2012 21:14:35

        Το θέμα είναι να το καλογυαλίζει το όπλο με αγάπη και φροντίδα, ασχέτως θέσης και λαβής.

        • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
          ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ TopGunZ 12/07/2012 21:44:52

          Ἂν θές νά καλοχαίρεσαι τό μετάλλιο,πρέπει νά καλογυαλίζεις καί τό ὂπλο.

  10. Παύλος avatar
    Παύλος 12/07/2012 20:45:03

    Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω, φίλε μεταρρυθμιστή , με τα όσα λες περί ....φεγγαράρων !
    Αλίμονο αν αφήσουμε τους εαυτούς μας να ..."κυβερνηθούν" από γυμνά γυναικεία σώματα !
    Είναι ταπείνωση, είναι όνειδος για τον άνδρα, να σέρνεται (κοντζάμ καράβι), από μία τρίχα φεγγαριού !!!
    Από την άλλη:
    Επίδειξη-πρόκληση σωματικού κάλλους με γυμνό σώμα, καταδεικνύει κωφότητα πνευματική, χαμηλή αυτοεκτίμηση και αξιακή πενία !!!
    Σκέφτηκες ποτέ ότι με τον τρόπο που υποκλίνεσαι στην γυμνή πρόκληση
    (φυσικά, μπορεί και να κάνεις πλάκα, οπότε θα πούμε άλλα) ,φαίνεσαι να συμβιβάζεσαι με το ρόλο του ..."κορόΐδου", του "θυματος", του "πελάτη" ;;;;;

  11. Κώστας Ροδινός avatar
    Κώστας Ροδινός 12/07/2012 21:13:24

    Ο manager και ..καλλιτεχνικός υπεύθυνος των κοριτσιών Μ.Ο. αποφεύγει να
    τοποθετηθεί επί του θέματος ή τον ψάχνει ο Ζάκ Ρόγκ;

    • Ο Θείος avatar
      Ο Θείος @ Κώστας Ροδινός 13/07/2012 13:09:03

      Τον κυνηγούν οι προπονητές! Απειλεί να τους κλέψει τη δόξα:
      Την σήμερον ημέραν, τι να σου κάνουν τα παγκόσμια ρεκόρ μπροστά στα εξώφυλλα ;

  12. ΝΕΚΚ avatar
    ΝΕΚΚ 13/07/2012 02:03:52

    Την Ολυμπιακη ομαδα της Γερμανιας την ειδαμε... Ποσες χωρες ειπαμε μετεχουν φετος στην Ολυμπιαδα??? Ετσι για να κανουμε καμια συγκριση δηλαδη...

  13. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 13/07/2012 13:26:17

    Οι Γερμανοί έχουν και εξαιρετική εθνική ομάδα γυναικείου ποδοσφαίρου, με αρκετά παγκόσμια κύπελλα. Μαζί με των ΗΠΑ, Νορβηγίας, Ιαπωνίας και βεβαίως-βεβαίως Βραζιλίας, είναι οι καλύτερες.
    h**p://bundesliga-livestream.blogspot.gr/2011/06/alle-playboy-bilder-der-deutschen.html
    Ως ποδοσφαιρόφιλος, ώφειλα να το επισημάνω.