#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
25/01/2011 16:31
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τρία αστρικά battleships κατευθύνονται προς την Γη !!!

Νo flags, no troops, no battleships



Σύμφωνα με δημοσίευμα της Πράβτα, τρία αστρικά battleships αναμένεται να φθάσουν στη γη, το Δεκέμβριο του 2012, χωρίς να είναι γνωστές -φυσικά- οι προθέσεις τους.

Μεταφέρουν γνήσιους Έλληνες, οι οποίοι περιπλανήθηκαν στο σύμπαν 4 χιλιάδες χρόνια. Καθώς η φυλή έχει φθάσει σε βιολογικό αδιέξοδο, θα αντικαταστήσουν όλους εμάς που αποτύχαμε να οδηγήσουμε το έθνος στα πεπρωμένα του. Τριμελής επιτροπή αποτελούμενη από τους Καρατζαφέρη, Μπουτάρη, Χαρδαβέλλα θα τους ενημερώσει για τα δεινά που επέφερε η κάθοδος των Δωριέων και θα προσπαθήσει να τους πείσει να μην εγκατασταθούν στη γη των Ιώνων.

Η ημερομηνία συμπίπτει, με τις 21/12/2012, που, όπως αναφέρουν κάποιοι μπορεί να έρθει το "τέλος του κόσμου".

Αποκλείεται να έλθει το τέλος του κόσμου το 2012. Δεν θα έχουμε προλάβει ούτε να αποπληρώσουμε το δάνειο προς την τρόικα, ούτε να μειώσουμε το έλλειμμα κάτω από το 3%. Τώρα εξηγούνται τα σενάρια αναδιάρθρωσης...

Με βάση το δημοσίευμα, η NASA, έχει εντοπίσει τα διαστημόπλοια των εξωγήινων, το ένα εκ των οποίων λέγεται ότι έχει μήκος 242 χιλιόμετρα (!), ενώ τα άλλα δύο είναι μικρότερα.



Πόσο μικρότερα δηλαδή; 200 και 150 χιλιόμετρα; Μπας και μεταφέρουν έτοιμους αυτοκινητόδρομους, οι οποίοι τους έχουν ανατεθεί με απευθείας ανάθεση; Ένας τέτοιος δρόμος 242 km, ο οποίος θα υπερίπταται του κανονικού, θα επιτρέπει στον κάτοικο της Στυλίδας να ανεβοκατεβαίνει στην Αθήνα χωρίς διόδια.

Προς το παρόν, βρίσκονται σε τροχιά κοντά στον Πλούτωνα, ενώ υπάρχει ένας παρασκηνιακός "πόλεμος", για τους λόγους, που δεν έχει γίνει γνωστό στον κόσμο. Όπως τονίζει η Πράβντα, η SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) επιβεβαιώνει την ύπαρξη τους, υπογραμμίζοντας ότι τα battleships θα γίνουν ορατά, μόλις φθάσουν στον πλανήτη Άρη!

Το Υπουργείο Εξωτερικών έχει έτοιμη την απάντηση: no flags, no troops, no battleships.

Η περαιτέρω τροχιά του θα εξαρτηθεί από το ματς Άρης-ΠΑΟΚ. Με νίκη του δικεφάλου τα battleships θα κινηθούν άμεσα προς τον ασπρόμαυρο γαλαξία ΠΑΟΚ.

Εκτός κι αν θέλουν να μελετήσουν τον homo ΜΚΟ, ο οποίος ανθεί τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα και ενδέχεται να μεταλλάξει το DNA της φυλής. Είναι επίσης πιθανόν να είναι έτοιμα τα καζίνο πάνω στα battleships, οπότε κινδυνεύει η διακρατική συνεργασία με το Κατάρ. Ελέγχεται η πληροφορία ότι οι συσσωρευτές των διαστημοπλοίων είναι Siemens. Σε μια τέτοια περίπτωση οι εξωγήινοι θα κληθούν να καταθέσουν στην 65η εξεταστική επί του θέματος και θα τους απαγορευτεί η έξοδος από το ηλιακό μας σύστημα.

Μικρός Οδυσσέας

πηγή είδησης: http://www.liako.gr/anexigito/ufo/902-ufo-earth.html)

ΣΧΟΛΙΑ

  1. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 25/01/2011 16:36:04

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Θα λυθεί το πρόβλημα των ισολογισμών των τραπεζών.

    • Μικρός Οδυσσέας avatar
      Μικρός Οδυσσέας @ archaeopteryx 25/01/2011 23:30:00

      Τα διαστημόπλοια είχαν αγοραστεί με leasing

  2. Maximilien avatar
    Maximilien 25/01/2011 16:38:10

    Το Υπουργείο Εξωτερικών έχει έτοιμη την απάντηση: no flags, no troops, no battleships.

    χαχα, καλό.

  3. φωτεινη avatar
    φωτεινη 25/01/2011 16:42:22

    ειναι ψηφοφοροι του πασοκ,ufo ονομα και πραγμα,μικρε οδυσσεα.τους μαζεψε και τους φερνει ο γαπ σε ενα απο τα ταξιδια του.τι να τους θεωρησουμε,μεταναστες ή λαθρομεταναστες,αυτο ειναι το προβλημα.βεβαια τυχον κοινα μορφολογικα χαρακτηριστικα με το HOMUS PASOKUS θα μας οδηγησουν και στις ενδεδειγμενες λυσεις.

    • Σοσιαληστής avatar
      Σοσιαληστής @ φωτεινη 25/01/2011 16:44:22

      Να τους αποδοθεί και η ιθαγένεια!

  4. Σοσιαληστής avatar
    Σοσιαληστής 25/01/2011 16:43:45

    Κάτι θα τους χρωστάμε και αυτούς και έρχονται να τα εισπράξουν... παρακαλείτε ο σοσιαλιστικότερος ΓΑΠ να τους εγγράψει στην σοσιαλιστική διαπλανητική!!!

  5. sdg avatar
    sdg 25/01/2011 16:44:28

    Ο Κυνοδοντας ειναι μεσα στις 5 υποψηφιες για Οσκαρ.

  6. φωτεινη avatar
    φωτεινη 25/01/2011 16:56:40

    σοσιαληστη εχεις δικιο.τι να τους κανει τους τυνησιους μπεν αλι ο γαπ?τι να τον κανει τον οηε?ενα ειναι το μελλον Σοσιαλιστικη Διαπλανητικη.

  7. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤ. avatar
    ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤ. 25/01/2011 17:11:56

    ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ???.ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΣΥΡΙΖΑ!!!

  8. brankaleon avatar
    brankaleon 25/01/2011 17:44:36

    Ύστερα από τις Χαρδαβελιάδες που υπέστημεν, ο καιρός γάρ εγγύς και για να υποστώμεν και τας Μπουταριάδας και τας Καρατζαφεριάδας.
    Συνέλληνες Μετανοείτε.

  9. nikos 1167 avatar
    nikos 1167 25/01/2011 17:49:31

    Γρήγορα ν’ αναλάβει ο Γιώργος γραμματέας στο Ο Η Ε για να διαπραγματευτεί μαζί τους (ο θεός να τους λυπηθεί )

  10. danaos avatar
    danaos 25/01/2011 18:08:15

    Τι έγινε Μικρέ;Μπαίνουμε σε ξένα χωράφια;Κλέβεις τη μπουκιά του φίλου μου Strange;Σαν πολύ αέρα δε σου δώσαμε;

    • Μικρός Οδυσσέας avatar
      Μικρός Οδυσσέας @ danaos 25/01/2011 20:32:16

      Γιατί τόσο καιρό αποσιωπά το γεγονός ο strange?

      • danaos avatar
        danaos @ Μικρός Οδυσσέας 25/01/2011 20:57:30

        Έχει μυστικές διαβουλεύσεις αλλά μην το πεις...Μπορεί να βρίσκεται και πάνω στα αστρικά battleships,κάτι πήρε το αυτί μου!

  11. Αδιάλλακτος Πολιτικάριος avatar
    Αδιάλλακτος Πολιτικάριος 25/01/2011 19:16:37

    Οδυσσέα τι πίνεις και δεν μας δίνεις????
    ΓΑΜΑΤΟΣ....

    • Μικρός Οδυσσέας avatar
      Μικρός Οδυσσέας @ Αδιάλλακτος Πολιτικάριος 25/01/2011 21:01:14

      Freddo με νερό από όζον

  12. Έρεβος avatar
    Έρεβος 25/01/2011 19:26:21

    Τελικά από τα πιο σοβαρά άτομα στην Ελλάδα είναι ο ...Λιακόπουλος. Βιοπαλαιστής πραγματικός.

    Είμαι βέβαιος ότι στόχος του είναι να πουλήσει σε 6-7 χρόνια ένα εκατομμύριο "πακέτα" βιβλίων και μετά να την κοπανήσει από το ελλαδιστάν όχι για τον σείριο αλλά για τις μπαχάμες.

    Για σκεφτείτε το. Δεν υπάρχουν ένα εκατομμύριο "σαήνια" στην Ελλάδα να αγοράσουν ένα εκατομμύριο "πακέτα" του; Σαφώς υπάρχουν. Ρωτήστε άλλωστε κάποιον πολιτικό να σας το βεβαιώσει. Βάλε λοιπόν ένα πεντάευρω κέρδος στο πακέτο μας κάνουν 5Χ1.000.000=5.000.000 ευρωπουλάκια...

    So long suckers!...

  13. emm avatar
    emm 25/01/2011 19:30:30

    Εαν έχουν Ελληνες μέσα να δείτε που θα γέρνουν

  14. ΝΑΟΥΣΑΙΟΣ avatar
    ΝΑΟΥΣΑΙΟΣ 25/01/2011 19:48:17

    Ευκαιρία. Μόλις αποβιβαστούν να επιβιβαστούμε!!!

  15. Δημήτρης avatar
    Δημήτρης 25/01/2011 20:31:35

    Ναι, ναι κοροϊδεύετε εσείς! Ντροπή σας κύριοι.
    Προσβάλλετε τα μικρά πράσινα πλασματάκια που έρχονται να συναντήσουν τον μεγάλο πράσινο ηγέτη. Η συνάντηση θα γίνει στο Καστελόριζο, και το battlecanoe
    είναι έτοιμο για το διαγαλαξιακό ταξίδι. Και ήδη ετοιμάζει τα μικρά πράσινα ντόπια πλασματάκια του ακατάλληπτου είδους (δυστυχώς όχι υπό εξαφάνιση) andricus andricus. Οι ιθαγενείς αναμένουν με ανυπομονησία. Οι γαλαξιακοί σύντροφοι φέρνουν τα..λεφτά...

  16. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 25/01/2011 22:01:35

    Μονο μη σκασουν περισσοτερα ΠΡΑΣΙΝΑ οντα... θα πηδηξω το φραχτη !!!

    ΠΠ

  17. Τρόχαλος Νικόλαος avatar
    Τρόχαλος Νικόλαος 25/01/2011 22:57:21

    Μικρέ Οδυσσέα
    ο Λιακόπουλος τι θα κάνει; δεν μας είπες.

    • Μικρός Οδυσσέας avatar
      Μικρός Οδυσσέας @ Τρόχαλος Νικόλαος 25/01/2011 23:28:28

      Τον διερμηνέα

  18. AUD avatar
    AUD 25/01/2011 23:54:02

    σόι του Μητσοτάκη είναι..... άντε δε το πήρατε χαμπάρι????

  19. Φυγόκεντρος avatar
    Φυγόκεντρος 26/01/2011 07:29:04

    Έρχονται για να απονείμουν, κι αυτοί με τη σειρά τους μετά τους Γερμανούς, το βραβείο τους στον ΓΑΠ: Το μεγάλο (250 km) διαγαλαξιακό οβελίσκο που δίδεται στους πρωτοπόρους της πολιτικής.

    Κατάφερε να φέρει τον Έλληνα σε νέα επίπεδα μεταφυσικής αναζήτησης. Τι ψήφισα? Τι συμβαίνει τώρα? Ποιο είναι το μέλλον? Ποιο ήταν το παρελθόν?
    Και πολλά άλλα ερωτήματα αναβλύζουν πηγαία από την ψυχή και τον νου του μέχρι πρότινος οκνού Γραικού.

    Μάλιστα, όλα είναι έτοιμα για τη τελετή βράβευσης με μόνη εκκρεμότητα το ΠΟΥ θα τοποθετηθεί το ουρανόμηκες βραβείο.

    Λέγεται ότι θα το χρησιμοποιήσει σαν πρότυπο μεγέθους για τις ανεμογεννήτριες που πρέπει να στηθούν στην Ελλάδα ώστε με την απόδοσή τους να αποσβέσουν το δημόσιο χρέος.

    Μία άλλη χρήση που προτείνεται είναι να ριχτεί προς Ανατολάς για να δημιουργήσει μια συμβολική αλλά και κυριολεκτική γέφυρα φιλίας με την «άλλη πλευρά», ενώ έτσι θα μειωθούν και τα οδοιπορικά των φουκαράδων λαθρομεταναστών.

  20. empedocle avatar
    empedocle 26/01/2011 14:22:09

    Κάτσε μην τους πετύχουν τίποτα Αφγανοί λάθρο και τους "γδύσουν" τα διαστημόπλοια.

  21. Ευθύμης avatar
    Ευθύμης 14/02/2011 00:05:22

    Συγγνώμη αλλά τώρα είδα το θέμα.. το διαστημόπλοιο ΑΡΓΩ που έχετε στην πρώτη εικόνα πού το ανακαλύψατε!!;!

  22. Δημήτρης avatar
    Δημήτρης 25/02/2011 22:43:33

    Σιγά μην έρθουν. Ξέρετε πόσα δίοδια υπάρχουν από τη Γη μέχρι τον Πλούτωνα; Και με τον Ρέππα να έχει κάνει αδίκημα του ΚΟΚ τη μη πληρωμή διοδίων, οι εξωγήινοι θα πρέπει να πουλήσουν κανά δυο πλανήτες για να πληρώσουν τα διαγαλαξιακά διόδια την διαγαλαξιακής εθνικής οδού (που θα κατασκευαστεί)