30/01/2013 21:43
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τι είδε και έπαθε σοκ ο Ίβιτσα Ντάτσιτς;



Αντιμέτωπος με μια απίστευτη κατάσταση βρέθηκε ο Σέρβος πρωθυπουργός 'Ιβιτσα Ντάτσιτς.

Ομάδα από μια τηλεοπτική εκπομπή του είχε στήσει μια  τρελή φάρσα η οποία έφερε σε δύσκολη θέση τον πρωθυπουργό.

Ο κ. Ντάτσιτς ήταν καλεσμένος σε ένα στούντιο και έδινε συνέντευξη σε μια πανέμορφη παρουσιάστρια η οποία, σύμφωνα με το σενάριο της φάρσας δε… φορούσε εσώρουχο κάτω από το αποκαλυπτικό μίνι.

Σε κάποια στιγμή άνοιξε τα πόδια της με αποτέλεσμα ο πρωθυπουργός να δει τα... απόκρυφα της γυναίκας και να πάθει μεγάλη ταραχή αλλά να μη μπορεί και να μιλήσει.

Η εκπομπή θα μεταδοθεί αύριο στη σερβική τηλεόραση κι αναμένεται να κάνει πάταγο. Φαντάζεστε να συνέβαινε στην Ελλάδα κάτι τέτοιο;

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. aris. Aold avatar
    aris. Aold 30/01/2013 22:48:41

    Βασικά στην Ελλάδα δεν υπάρχει η αντίστοιχη τηλεπαρουσιάστρια.

    Κάτι θείτσες έχουμε στυλ Ελλης που επειδή εκεί δεν παίρνει πλαστική θα είναι σαν κακές μάγισσες.

  2. Nike avatar
    Nike 30/01/2013 22:56:41

    ---Φαντάζεστε να συνέβαινε στην Ελλάδα κάτι τέτοιο;

    Δεν έχουμε φτάσει σε τέτοιο σημείο ξεφτίλας...

    • maquis avatar
      maquis @ Nike 31/01/2013 02:05:16

      Σωστά, εμείς έχουμε... επίπεδο!

  3. Διηνεκης avatar
    Διηνεκης 31/01/2013 08:08:55

    Θέλω να μου πάρει μια συνέντευξη κ´ μένα

  4. Ακρίτας avatar
    Ακρίτας 31/01/2013 09:31:41

    Τέτοια βίντεο πρέπει να έβλεπαν οι δικοί μας οι πρωθυπουργοί και ζήλεψαν .

    Σου λένε , ''γιατί να μην έχουμε και εμείς τέτοια τυχερά ; ''

    Γιαυτό μας έχουν αφήσει 9 εκατομμύρια Έλληνες ξεβράκωτους .

  5. η Dimi avatar
    η Dimi 31/01/2013 10:14:02

    “Η γυναίκα είναι ό,τι πιό κοντινό στο γυμνό, όταν είναι καλοντυμένη.
    Η γυναίκα οφείλει να είναι αριστοκρατική και υπέροχη.” ~Κοκό Σανέλ

    • βαγόνι avatar
      βαγόνι @ η Dimi 31/01/2013 18:11:21

      Η ίδια ήταν λαικής καταγωγής και collabo,
      υψηλής ενέργειας όμως και εμπνευσης!...άλλοι καιροί!

    • assos avatar
      assos @ η Dimi 31/01/2013 18:13:12

      Σαν την αριστοκρατική και υπέροχη Σλάβα του βίντεο...

    • η Dimi avatar
      η Dimi @ η Dimi 31/01/2013 21:49:02

      Έχοντας ζήσει στο Λος Άντζελες κι επισκεφθεί το βασίλειο της ομορφιάς Χόλυγουντ, με ασφάλεια μπορώ να πω ότι το μεγαλύτερο μερίδιο αποτυχημένων γάμων, διαζυγίων, διαλυμένων σχέσεων, ονείρων, απολύσεων, αυτοκτονιών.. το έχουν οι λεγόμενοι “όμορφοι άνθρωποι” (beautiful people = νάρκισσοι). Τόσο όμορφοι, ώστε συχνά η συνύπαρξη μαζί τους στον ίδιο χώρο, να γίνεται άβολη. Τόσο ελκυστικοί, ώστε το “ανθρωποφάγο” Χόλυγουντ εν πολλοίς να οφείλει την ύπαρξή του σ’ αυτούς. Tων οποίων όμως οι σύντροφοι, σύζυγοι, μνηστήρες.. συχνά πυκνά τους χωρίζουν ή τους εγκαταλείπουν για (εμφανισιακά) λιγότερο όμορφους συντρόφους με τους οποίους όμως, αισθάνονται ότι μπορούν να επικοινωνήσουν και να συνεννοηθούν. Αυτά συμβαίνουν όταν (συνήθως σύντομα), το πάθος μεταλλάσσεται σε ανίατη ανία, καθώς δεν αντέχονται πλέον η ωραιοπάθεια, οι συνεχείς, υψηλής συντήρησης απαιτήσεις κι o εγωκεντρισμός των ναρκίσσων αυτών: “Εγώ, Εμένα, ο Εαυτός μου, Θέλω αυτό, Θέλω εκείνο, Θέλω το Δικό μου”. Και οι οποίοι, με τη ψευδαίσθηση της.. αιώνιας ομορφιάς, θεωρούν ότι κάνουν χάρη στον/στην σύντροφο να τους έχει, γι αυτό και δεν καταβάλλουν προσπάθειες γιά να διατηρήσουν τον αρραβώνα, τον γάμο, τις σχέσεις τους προσωπικές/ επαγγελματικές, ζωντανές υγιείς κι αμφίδρομες.

  6. aristeidis D1. avatar
    aristeidis D1. 31/01/2013 10:36:39

    Τελικά αυτές οι πρώην κομμουνίστριες εχουν ξεφτιλίσει εντελώς τον Φεμινισμό...Pussy riots ολες...

  7. Πετρόπουλος avatar
    Πετρόπουλος 31/01/2013 15:19:40

    Αντικειμενικά η φυλή αυτή έχει τις ωραιότερες γυναίκες (Ρωσίδες , Ουκρανές , Μολδαβές , Σέρβες , Τσέχες , Σλοβάκες κλπ) δεν γνωρίζω αν λέγονται Ινδοευρωπαϊκή Φυλή ή κάπως αλλιώς. Στις υπόλοιπες ευρωπαϊκές χώρες και στην Ελλάδα όσες έχουν ρίζες από εκεί (πχ Σερβικά φύλλα που το 800 μχ κατέβηκαν σε κάποιες περιοχές της Ελλάδας είναι επίσης ωραίες ίσως λιγότερο λόγω των επιμιξίες). Οι υπόλοιπες Ελληνίδες απαράδεκτες ανάλογα από το που κρατάνε. Φυσικά δεν αναφερόμαστε στο πνεύμα αλλά το σώμα μην αρχίσουν τίποτα φεμινίστριες ή Συριζαίες να διαμαρτύρονται. Γερμανίδες και Αγγλίδες απαράδεκτες γενικώς. Μια πρώτη προσέγγιση.

    • η Dimi avatar
      η Dimi @ Πετρόπουλος 31/01/2013 20:19:00

      Αντικειμενικά, κρίνοντας από τους συζύγους πολλών Ελληνίδων, γίνεται αμέσως αντιληπτό το πόσο οι κυρίες αυτές αντιπαθούν το ωράριο εργασίας 8πμ-4μμ.

  8. Μικρασιάτης avatar
    Μικρασιάτης 31/01/2013 15:29:50

    Δυστυχως στην Ελλαδα εχουμε στα μιντια κατι τελειωμενες ''θειες'' & ψευτο-μιλφ, ανω των 50 ετων που κανουν σερι πλαστικες μηπως και καταφερουν να ψιλο-βλεπονται, μετα απο τα ρεκτιφιε που τους εχουν κανει στο στουντιο.
    Αμεσα ανταλλαγη πληθυσμου με την ομοδοξη Σερβια...

    Τιμη και δοξα στη παρουσιαστρια.
    (φιλε Πετροπουλε νεε ηγετη και σκορερ της ΑΕΚαρας, εχει και στο UK αρκετες top επιλογες, απλα η κατασταση ειναι λιγο ασπρο-μαυρο... δλδ ή πολυ καλές , ή πολυ χαλια )

    • roadrunner avatar
      roadrunner @ Μικρασιάτης 31/01/2013 20:52:05

      Κάτι τέτοια, μας φάγανε τόσα χρόνια, γι΄ αυτό πήγαμε πίσω σαν χώρα ..
      ότι δεν προτιμάμε τα εγχώρια προϊόντα..
      Όλο «εισαγωγές-εισαγωγές»...
      και έτσι φτάσαμε στην ανισορροπία του ισυζυγίου τρεχουσών συναλλαγών, οπότε αυξήθηκε και το έλλειμμα !!!
      Κι ύστερα έχετε και παράπονα για τα μνημόνια, κύριοι με τόση ξενομανία πια !
      (αφού από την ξενομανία σας, δεν διακρίνετε κιόλας ότι η Σλάβα στην πρώτη φωτογραφία, είναι η χαρά της ρυτίδας και της κυταρίττιδας…)

      • assos1 avatar
        assos1 @ roadrunner 31/01/2013 22:51:35

        Φαντάσου την λοιπόν πριν αρχίσουν οι ρυτίδες και η κυταρίττιδα, που σημειωτέον δεν κάνει τίποτε να τα συγκαλύψει...

  9. pprs avatar
    pprs 31/01/2013 16:58:00

    Ρε παιδιά, που υπάρχει το βίντεο χωρίς τη μουτζούρα στην επίμαχη στιγμή;

  10. ΠΕΛΙΑΣ avatar
    ΠΕΛΙΑΣ 31/01/2013 17:53:04

    Τουλάχιστον κάτι....... είδε πριν το ΣΟΚ.
    Εμείς πάθαμε ΣΟΚ ...χωρίς να δούμε κάτι...ούτε σκηνοθετημένο...έστω, κα..άτι......

  11. ΠΕΛΙΑΣ avatar
    ΠΕΛΙΑΣ 31/01/2013 17:54:53

    Ηταν και αξύριστο..........

    • assos 1 avatar
      assos 1 @ ΠΕΛΙΑΣ 31/01/2013 20:29:55

      Eξ ού και το σόκ...

  12. babayaro avatar
    babayaro 31/01/2013 22:17:17

    ολα τα λεφτα,το βλεφαρισμα που εριχνε ο ιβιτσα στο μουντζο της..
    ..ποιος ξερει τι του θυμισε..

  13. ΑΝΟΙΧΤΟΜΑΤΗΣ ;)) avatar
    ΑΝΟΙΧΤΟΜΑΤΗΣ ;)) 01/02/2013 03:26:44

    Λοιπόν, είδαμε ό,τι ήθελαν να μάς δείξουν!
    Είπαν ότι η ...πέτρα τού σκανδάλου είχε βγάλει τό εσώρουχό της: με ό,τι προσχεδιασμένο επακολούθησε καταλαβαίνουμε πως μιλώντας για τό "βγαλμένο εσώρουχο" εννοούσαν τό κυλοττάκι της. Ωστόσο, μάς τήν έδειξαν στό ημίφως τού πλατώ τής εκπομπής (πριν ανάψουν οι προβολείς) να βγάζει -κάτω από τήν στενή σούπερ-μίνι φούστα της- ΟΧΙ τό κυλοττάκι της αλλά τό ...καλσόν της!
    Συμπέρασμα: η ..."κυρία" ΔΕΝ ΦΟΡΟΥΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΡΑΚΙ (κάτω απ' τό καλσόν της) κι από πριν!!!...
    Απορία: Άραγε, έτσι συνηθίζουνε να κυκλοφορούν οι Σέρβες;
    -Υ.Γ.: Ο μαφιόζος χοντροαπατεώνας και αρχιλαμόγιο Σέρβος Πρωθυπουργός, εκτός από ηλίθιος-βλάκας-κρεττίνος-κ.ο.κ απεδείχθη και ...κατώτερος τών ...περιστάσεων!!! Φαντάζεσθε ακριβώς τήν στιγμή τής ..."αποκάλυψης" να απευθυνότανε στήν πρόστυχη κολπατζού λέγοντάς της με δυνατή φωνή, πονηρό χαμόγελο και σηκώνοντας τόν δείκτη τού δεξιού του χεριού πρός τό κεφάλι της:
    - Άαα...! Κι εγώ που πίστεψα ότι τό χρώμα τών μαλλιών σας είναι φυσικό!!!...

    • aris avatar
      aris @ ΑΝΟΙΧΤΟΜΑΤΗΣ ;)) 01/02/2013 19:00:20

      Aν και ανοιχτομάτης δεν είδες καλά. Μάλλον θόλωσε το μάτι σου...Δεν ήταν καλσόν αυτό που έβγαλε, αλλα κυλοττάκι και μάλιστα μαυρο και στρίνγκ. Καλσόν δεν φορούσε καθόλου. Ετσι συνηθίζουνε να κυκλοφορούν οι Σέρβες...
      Οσον αφορά την αντίδραση που περιγράφεις σαν είσαι απ' έξω απ' το χορό πολλά τραγούδια ξέρεις...Μια χαρά αντίδραση είχε ο Σέρβος. Απόλυτα φυσιολογικός. Και το σόκιν ανέκδοτο των Σέρβων απόλυτα πετυχημένο...