#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
15/10/2011 21:35
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τα σκουπίδια στους ιδιώτες



Για όμορφες καθαρές πόλεις θα πρέπει να ανατεθεί η αποκομιδή των σκουπιδιών στους ιδιώτες,

έλεος με τους σκουπιδιάρηδες του Δημοσίου, ζήτω η ιδιωτική πρωτοβουλία.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. nestor avatar
    nestor 15/10/2011 21:38:16

    Η κυρία της φωτογραφιας εργαζεται σε ιδιώτη???
    Σε ποιον Δήμο?

  2. Ο Ιθαγενής avatar
    Ο Ιθαγενής 15/10/2011 21:41:40

    έτσι έτσι ...βρε Φάκτορα να κάνω τον τενεκέ ...και έχω και βοηθό στην κοπέλα:

    h__p://1.bp.blogspot.com/-3AUQ7-3K71Y/TphXRYhemwI/AAAAAAAAAOc/VIOHMnclanw/s1600/%25CE%2593%25CE%2591%25CE%25A0+%25CE%25A3%25CE%259A%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%25A0%25CE%25912.jpg

    • Ο Ιθαγενής avatar
      Ο Ιθαγενής @ Ο Ιθαγενής 15/10/2011 21:48:27

      και επειδή το γέλιο χρειάζεται στη ζωή:

      ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΘΑ "ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ" ΤΑ ...... ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

      ΚΕΦΑΛΙ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΛΑΪΚΗ ΘΕΛΗΣΗ , ΚΟΒΕΤΑΙ!
      ΚΕΦΑΛΙ ΠΟΥ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΡΩΤΟΓΕΝΟΥΣ ΠΛΕΟΝΑΣΜΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012 , ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ!
      ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΗΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΕΓΚΑΘΕΤΩΝ ΠΡΟΔΟΤΩΝ ΑΝΘΕΛΛΗΝΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΩΝ-ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ , ΜΕ ΕΠΙΚΕΦΑΛΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΑΔΕΣ ΤΩΝ ΟΤΑ.
      ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΥΘΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΕΤΟΥΝ ΥΠΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ ΤΟ ΕΜΠΝΕΥΣΜΕΝΟ ΣΧΕΔΙΟ ΣΩΤΗΡΙΑΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ ΗΓΕΤΗ.
      ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΤΟΥ ΗΓΕΤΗ ΜΑΣ ΟΣΟΝΟΥΠΩ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ..
      ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΟ ΜΑΖΩΜΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ ΑΠΟ ΦΘΗΝΕΣ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ "ΠΕΤΑΞΟΥΝ" ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ "ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ" ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ....ΣΤΗ ΧΩΜΑΤΕΡΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ


      για την αντιγραφή:

      h__p://pasokhtefra.blogspot.com/2011/10/blog-post_14.html

  3. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 15/10/2011 22:00:31

    Μια αυτή η φωτό, και μια η άλλη η (περιέργως) σούπερ αισθησιακή φωτό στην ανάρτηση Κυβέρνηση Ε-φαιδρείας, με έστειλε βραδιάτικα να μαζεύω σκουπίδια... έξω από στρατόπεδα!
    Φάκτορα χαλάρωσε.... χανόμαστε που χανόμαστε μισθολογικά, μη μας αποτελειώνεις και με καρδιακά επεισόδια.

  4. Σταύρος avatar
    Σταύρος 15/10/2011 22:09:44

    Η Εύα Λονγκόρια, δίμετρη!
    Στάσου εμπρός μου... σατανά!!!

  5. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 15/10/2011 22:17:54

    Αν αληθεύει η πληροφορία ότι με λαθρομετανάστες μαζεύουν τα σκουπίδια, έπιασε πάτο το Πασόκ.
    h--p://www.defencenet.gr/defence/index.php?option=com_content&task=view&id=25559&Itemid=85

    • Σταύρος avatar
      Σταύρος @ Strange Attractor 15/10/2011 22:26:05

      Παράξενέ μου, αυτό είναι γνωστό και σχολιασμένο εδώ, από χθες βράδυ.
      Αυτή που δεν είναι γνωστή, είναι η αντίδραση του "Μαγγίνα των Ινδών" και της Νέας Δημοκρατίας!

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ Σταύρος 15/10/2011 23:03:55

        Η κυρία της φωτό είναι από το Μπαγκλαντές;

    • Αυριανιστής avatar
      Αυριανιστής @ Strange Attractor 15/10/2011 23:42:12

      Πόθεν τεκμαίρεις ότι έπιασε πάτο το ΠΑΣΟΚ, αν η πληροφορία είναι αληθής;

  6. Ο Ιθαγενής avatar
    Ο Ιθαγενής 15/10/2011 23:01:13

    ενώ μέχρι σήμερα ήταν αντίθετοι όλοι όσοι αναφέρεις στους σωτήρες;
    Φτάνει τα πέφτουν επιχορηγήσεις και μαύρα.
    ή με την κοινωνία ή με τις τσέπες λοιπόν.

  7. dima avatar
    dima 15/10/2011 23:05:48

    Η φωτό μπορεί να έχει και μια αλλη ερμηνεία:
    αν όλο το πλαστικό πάει στο στήθος(εμφανές νομίζω), δε μένει πλαστική σακούλα στο δρόμο.

    • The Saint avatar
      The Saint @ dima 16/10/2011 00:19:01

      Και εντάξει, η κυρία της φωτό, μπορεί να βάζει το ...πλαστικό όπου νομίζει ότι την εξυπηρετεί, με κάτι άλλους που αντί γιά μυαλό έχουν πλαστικό στο κεφάλι να δώ τι θα κάνουμε...

  8. Tem avatar
    Tem 15/10/2011 23:49:12

    Σωστή απόφαση , ζήτω οι ιδιώτες

  9. aggelosview avatar
    aggelosview 16/10/2011 00:35:40

    Γουστάρουμε ελληνάρα Μπαλασόπουλο; Με γυαλάκι σοφιστικέ και αγωνιστικές περγαμηνές; Αν έρθει στη ΝΔ να τον υποδεχτούμε με ανοιχτές αγκάλες;

  10. Κρης avatar
    Κρης 16/10/2011 04:01:32

    από ''άλλη γωνία''
    h//p://img810.imageshack.us/img810/8616/skoupidia.jpg

  11. armagedon avatar
    armagedon 16/10/2011 11:54:07

    ΣΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΤΩΝ ΙΔΙΩΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙ ΚΑΙ ΙΝΔΟΙ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΟΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΙΕΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ.ΤΑ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ?

  12. armagedon avatar
    armagedon 16/10/2011 11:56:21

    ΣΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΤΩΝ ΙΔΙΩΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΟΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙ ΚΑΙ ΙΝΔΟΙ.ΤΑ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ?

    • The Saint avatar
      The Saint @ armagedon 16/10/2011 12:35:08

      Περιμένουν το "παιδί" να τους πάει το φακελάκι...

  13. yiannis avatar
    yiannis 16/10/2011 14:35:30

    Yeh Man!!!!

  14. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 16/10/2011 21:55:21

    Μανούλα!!!

  15. gianni avatar
    gianni 17/10/2011 12:10:30

    Aυτη καλα κανει και πηγαινει για την χωματερη ,τον αδειο καδο τι θελει και τον σερνει μαζι της.