#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
24/08/2012 19:43
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Σαμπίνα Μπέγκαν: Είμαι έγκυος από τον μοναδικό Σίλβιο Μπερλουσκόνι



«Είμαι έγκυος και συνευρέθηκα (σεξουαλικά) μόνο με τον Σίλβιο Μπερλουσκόνι», δήλωσε στην ιταλική εφημερίδα Ιl Fatto Quotidiano η Γερμανίδα σόου-γκερλ και ηθοποιός Σαμπίνα Μπέγκαν.

Το μήνυμα, σύμφωνα με τον ιταλικό Τύπο είναι σαφές: ο πατέρας του παιδιού είναι ο πρώην πρωθυπουργός και μεγιστάνας των μέσων ενημέρωσης.

Η Μπέγκαν έχει δηλώσει επανειλημμένα ότι «είναι βαθιά ερωτευμένη με τον Ιταλό μεγιστάνα και πρώην πρωθυπουργό».

«Είναι μαγικός, μοναδικός, σαν τον σούπερμαν», υποστήριξε μιλώντας στην Il Fatto Quotidiano.  «Ο Σίλβιο δεν μου μιλά για όλες αυτές τις τρομερές γυναίκες που τον περιστοιχίζουν, διότι ξέρει ότι νευριάζω», είπε η Μπέγκαν, 38 ετών, γερμανοβοσνιακής καταγωγής.

Πρόσφατα, σε συνέντευξή της σε ιταλικό κανάλι, η μέλλουσα μητέρα είχε αποκαλύψει ότι ο Μπερλουσκόνι οργάνωνε γιορτές «αποκλειστικά για χάρη της», στις οποίες «ουδέποτε έγινε κάτι το απρεπές που να προσέβαλλε την δημόσια αιδώ».

Σύμφωνα με την Σαμπίνα Μπέγκαν, πάντως, «Ο Σίλβιο, στην φάση αυτή, υποφέρει από μεγάλη κατάθλιψη, και για την κατάστασή του, φταίνε οι όλες αυτές οι γυναίκες, οι καταραμένοι διάβολοι που δεν τον αφήνουν ήσυχο».

Ο 76άχρονος Μπερλουσκόνι είχε ήδη δυο παιδιά από τον πρώτο του γάμο και τρία από τον δεύτερο.

Διαψεύδει ο Μπερσλουσκόνι

Ο δικηγόρος του Σίλβιο Μπερλουσκόνι, Νικολό Γκεντίνι, διέψευσε αργότερα τις πληροφορίες που είδαν το φως της δημοσιότητας περί του ότι ο πρώην πρωθυπουργός είναι ο πατέρας του παιδιού μιας σόου-γκερλ και ηθοποιού.

 «Σε ό,τι αφορά το άρθρο που δημοσιεύθηκε σήμερα από την εφημερίδα Ιl Fatto Quotidiano, με συνέντευξη της κυρίας Σαμπίνα Μπέγκαν, πρέπει να παρατηρήσουμε ότι πρόκειται για ένα κομμάτι γεμάτο ειρωνεία και γλαφυρότητα, σαφέστατα θερινό, αλλά εκτός πραγματικότητας», υπογραμμίζει στο ανακοινωθέν του ο Γκεντίνι, που είναι επίσης βουλευτής της ιταλικής κεντροδεξιάς παράταξης «Λαός της Ελευθερίας».

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Android avatar
    Android 24/08/2012 19:47:48

    με παρακέντηση του βρήκε το σπέρμα; δεν μας παρατάτε με το ραμολιμέντο;

  2. Πατωματζής avatar
    Πατωματζής 24/08/2012 20:26:56

    Άλλη μια τύπισσα υπερπολυτελείας που προσπαθεί να εκμεταλλευτεί τα προσόντα της για κάποιον πανίσχυρο ηλικιωμένο.
    Εμ τι να κάνει το κορίτσι??
    Να σφουγγαρίζει σκάλες ή να σπουδάσει σε Πανεπιστήμιο για 3 & 60 μισθό??
    Κι η χώρα μας βρήθει από τέτοιες!
    Το νινί σέρνει καράβι!
    Το χρήμα είναι καλός υπηρέτης μα κακός κύριος, επομένως διαφθείρει. Οι περισσότεροι στη θέση του παρόμοια συμπεριφορά θα είχαν.

  3. Παρατηρητής avatar
    Παρατηρητής 24/08/2012 20:32:14

    θα του μάζεψε τις "σταγόνες" σε δοκιμαστικό σωλήνα...
    εδώ η άλλη με τον κλίντον φύλαγε το φόρεμα με τον "λεκέ" πόσα χρόνια,
    ρε ξέρεις τι σου είναι οι γυναίκες για τα λεφτά;...

    αλλά τι πρόβλημα έχει;
    τόσα που'χει μαζέψει, θρέφει 500 τέτοιες με πεντάδυμα η κάθε μία....

    • Πατωματζής avatar
      Πατωματζής @ Παρατηρητής 24/08/2012 20:51:00

      Φίλτατε είμαστε κι εμείς οι αρσενικοί μεγαλύτερες πουτ*νες.
      Βλέπε Τιερύ Ρουσσέλ!
      Πάντως σημαντικό ρόλο παίζει κι η ζωή που κάνεις στα νεανικά χρόνια. Αν είσαι στερημένος μόλις τα πιάσεις το ξεδίνεις με όλες τις μπάντες. Αυτό ως γενικός κανόνας βεβαίως - βεβαίως....

  4. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 24/08/2012 22:10:19

    Τι σού είναι κι αυτοί οι μεγιστάνες,ο απλός κόσμος πάσχει από κατάθλιψη επειδή δεν βρίσκει γυναίκα κι ο Σίλβιο έπαθε επειδή δεν τον αφήνουν ήσυχο οι γυναίκες...Άβυσσος η ψυχή τού ανθρώπου...Τον καταλαβαίνω όμως τον άνθρωπο,ξέρεις τι είναι να θέλεις να πεις τον πόνο σου στον άνθρωπο σου για τις γκ... που σε κυνηγάνε,κι εκείνη να νευριάζει...;

  5. kitsos avatar
    kitsos 24/08/2012 22:32:53

    Αμα ριχνει μπαταριές ακομα ο Συλβιο ΑΞΙΟΣ.

  6. Αλμωπιευς avatar
    Αλμωπιευς 25/08/2012 13:56:48

    Eυγε Σιλβιο ,ετσι αντιμετωπιζεται και το δημογραφικο προβλημα στη χωρα του . Οι δικοι μας πολιτικοι αλλα και εμεις ως λαος ουτε με τις γυναικες μας δεν μπορουμε να κανουμε παιδια τοσουτο μαλλον εξωσυζυγικως.

  7. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 25/08/2012 19:14:09

    Μήπως του κάνει πλάκα η σόου - γούμαν; Μήπως, λέω;
    Μάλλον αυτή είναι τόσο έγγυος, όσο εκείνος είναι φερέγγυος !