07/11/2009 23:43
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ροπαλιά στις καθυστερήσεις από τον Γηραιό

Με γκολ του Βέλλιου στις καθυστερήσεις ο Ηρακλής ισοφάρισε 1-1 τον Ολυμπιακό και πήρε τον βαθμό στο "Καραϊσκάκη". Οι ερυθρόλευκοι που διαμαρτύρονται για γκολ του Μήτρογλου που ακυρώθηκε, είχαν ανοίξει το σκορ με τον Μαρέσκα. Θετικό αποτέλεσμα μετά από επτά συνεχόμενες ήττες απέναντι στους ''ερυθρόλευκους'' για τον ''Γηραιό''.

Μέτριο το παιχνίδι στο μεγαλύτερο διάστημα, με πολλές φάσεις στο τελευταίο δεκάλεπτο. Εκτός του γκολ που ακυρώθηκε, σουτ του Ντουντού σταμάτησε στο δοκάρι, ενώ και οι Θεσσαλονικείς είχαν καλές στιγμές πριν καταφέρουν τελικά να ισοφαρίσουν. Ξέμειναν από δυνάμεις οι ''ερυθρόλευκοι'' στο τέλος του αγώνα.

ΣΧΟΛΙΑ

1. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 07/11/2009 23:45:43

Ηρακλάρα ολέ!

2. Καθρέφτης avatar
    Καθρέφτης 07/11/2009 23:56:13

Άντε! και δεν έπεσε κανένας κάτω , να φωνάξουν όλοι πέναλτι, σαν το ανέκδοτο; απίστευτο δώρο για εμάς τους άχρηστους.