#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
19/12/2011 17:42
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Πάγκαλος λουόμενος



Αν η ΠΑΣΚΕ θεωρεί ότι με τη φωτογραφία  του λουομένου Αντιπροέδρου Θεόδωρου του προκαλεί ζημιά στο ίματζ, «πλανάται πλάνην οικτράν».

Τώρα με την κρίση και την ασιτία επέστρεψαν στη μόδα τα «φαγανιάρικα» αγόρια…

ΜΟ

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Χρήστος Δημάρης avatar
    Χρήστος Δημάρης 19/12/2011 17:56:04

    Ο ΑΡΧΙΠΑΣΟΚΟΣ: Αυτή είναι η λέξη που δεν έγραψαν ολόκληρη οι Πασκίτες. Και μην μου πει κανείς ότι άλλη λέξη εννοούσαν οι Πασκίτες γιατί θα του απαντήσω: ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ!!!

    • Lampros avatar
      Lampros @ Χρήστος Δημάρης 19/12/2011 17:59:43

      +10000000

    • madprof avatar
      madprof @ Χρήστος Δημάρης 19/12/2011 20:00:18

      Περιμένω και από την ΔΑΚΕ αντίστοιχη foto για κανένα signe' κ. Τίποτα (sic!) π.χ.!

  2. Enzo avatar
    Enzo 19/12/2011 17:59:11

    εγω την 19 Φλεβαρη για μακρια πολυ την κοβω γιατι το τσουναμι θα εχει ερθει ηδη νωριτερα.
    Ουτε η σαμπρελα της φωτογραφιας δεν θα επιπλευσει.

  3. Lampros avatar
    Lampros 19/12/2011 18:02:25

    Τα πασόκια (ή αρχιπασόκια όπως τα εννοεί ο Χρηστος Δημαρης νωριτερα στο σχόλιό του) δεν ειναι καθόλου χαζα. Αυτές τις αφίσες θα τις εχουν παρακαταθήκη, όταν (πολύ συντομα) θα το γυρίσουν στο αντιμνημονιακό παραμύθι τους. θυμηθείτε το.

  4. Ego avatar
    Ego 19/12/2011 18:04:04

    Με ΑΗΔΙΑΖΟΥΝ οι ΠΑΣΟΚτσήδες.

    Γιατί έβγαλαν αυτή την αφίσα αφού στις κάλπες πάλι ΠΑΣΟΚ θα ρίξουν;

    Σε όλες τις κρατικοδίαιτες συνδικαλιστικές αρχαιρεσίες του ευρύτερου δημοσίου τομέα το ΠΑΣΟΚ βγάζει 80%.

    Μόνο στις αφίσες ξέρουν να είναι μάγκες οι ΠΑΣΟΚτσήδες, τα πρόθυμα τσουτσέκια του πράσινου φασισμού που τσάκισε την Ελλάδα.

    • fantomas avatar
      fantomas @ Ego 19/12/2011 21:29:15

      συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε μου.
      οι πασοκοι ειναι οπως οι λυκοι..... το τομαρι αλλαζουν την γνωση δεν την αλλαζουν!!

  5. δημης avatar
    δημης 19/12/2011 19:15:27

    ΠΡΟΣ ΠΑΣΚΕΔΕΣ:
    ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΝ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟ ....
    ΤΙ ΕΙΝΑΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  6. Σ.Ε avatar
    Σ.Ε 19/12/2011 19:28:37

    Αχάριστα πλάσματα οι ΠΑΣΚίτες.
    Όταν ο Πάγκαλος τους διόριζε και τα έτρωγαν μαζί ήταν καλός…ενώ τώρα..
    Πάντως θα ξαναψηφίσουν ΠΑΣΟΚ,για να διεκδικήσουν την απαλαγή τους από το χαράτσι της ΔΕΗ,λόγω εγκεφαλικής αναπηρίας .

  7. ΒΡΑΣΙΔΑΣ avatar
    ΒΡΑΣΙΔΑΣ 19/12/2011 19:33:27

    Τα μέλη της Greenpeace τον έχουν δεί? Εντυπωσιακή φώτο!!

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ ΒΡΑΣΙΔΑΣ 19/12/2011 20:20:01

      Σαν ξεβρασμένη φάλαινα είναι...
      ή σαν ατροφική φώκια.

      • Χρήστος Δημάρης avatar
        Χρήστος Δημάρης @ Strange Attractor 19/12/2011 20:23:04

        Έχεις κανένα πρόβλημα με τις φάλαινες και με τις φώκιες παράξενε;

  8. NIK THE GREEK avatar
    NIK THE GREEK 19/12/2011 20:18:05

    Περασαν οι μερες οι καλες ,το"μαζι τα φαγαμε"σ αυτους απευθυνοταν,μην τον αφηνουν λοιπον πολλα βαρυ και μονον, στον ιδιο βοθρο πλατσουριζανε με τον Παγκαλο.
    Τοτε τρωγαν απο μεσα τωρα τους φαινετε δυσπεπτο το σ....το,ε ας κλεισουν λοιπον την μυτη και ας το καταπιουν,δεν το συνηθησαν τοσα χρονια?

  9. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 19/12/2011 21:07:22

    Oh God...Η φωτό ξυπνάει όλες τις αισθήσεις...
    ΥΓ: Μισή χαρά μας έδωσε η ΠΑΣΚΕ..έτσι μου 'ρχεται να την καταγγείλω....

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ ΕΥΑ 19/12/2011 21:18:45

      Πάγκαλος παρα θιν αλός: Σαν τρικυμία στα χείλη, που θάλεγε κι ο ποιητής....

      • ΕΥΑ avatar
        ΕΥΑ @ Strange Attractor 19/12/2011 21:34:57

        Αχ, Strange....μη με ταράζεις άλλο...

  10. danaos avatar
    danaos 19/12/2011 21:27:19

    Strange, αφήνει κοιλιά ή έτσι μου φαίνεται;

  11. !@#$%^&*() avatar
    !@#$%^&*() 19/12/2011 23:11:59

    Δεν είναι παχύς.....βαρυκόκκαλος είναι....!!!!!!!

  12. ΝΙΚΟΛΑΣ avatar
    ΝΙΚΟΛΑΣ 19/12/2011 23:14:06

    Κοιτάξτε τον στα μάτια... Στα μάτια είπα! (θυμάστε το αντίστοιχο διαφημιστικό με την Χερζίγκοβα; Καμμία σχέση)

  13. !@#$%^&*() avatar
    !@#$%^&*() 19/12/2011 23:16:10

    Όταν έλεγε "μαζί τα φάγαμε" εννοούσε .....τα παϊδάκια βροντόσαυρου REX.....????