#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
12/12/2011 09:30
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Οι Έλληνες το ρίχνουν στο πορνό για να ανταπεξέλθουν



Η ανεργία έχει χτυπήσει κόκκινα και οι πολίτες οδηγούνται σε ακραίες λύσεις:

H οικονομική κρίση έχει «γονατίσει» άνεργους, δημόσιους υπαλλήλους, φοιτητές αλλά και οικογενειάρχες οι οποίοι προκειμένου να βρουν δουλειά στέλνουν βιογραφικά σε εταιρείες παραγωγής «ροζ» ταινιών.

Σύμφωνα με τον "Τύπο της Κυριακής" οι παραγωγοί αισθησιακών ταινιών αναφέρουν ότι τον τελευταίο χρόνο έχουν δεχθεί 2.500 αιτήσεις, από άνδρες και γυναίκες κάθε ηλικίας, οι οποίοι διηγούνται την προσωπική τους ιστορία και εξηγούν την μεγάλη τους ανάγκη για χρήματα. Οι αμοιβές των «ηθοποιών» μιας αισθησιακής ταινίας ξεκινούν από 1.000 ευρώ για κάθε σκηνή και μπορεί να φθάσουν στις 3.000-4.000 ευρώ όταν ο πρωταγωνιστής είναι γνωστός.

Ειδικά οι δημόσιοι υπάλληλοι αναμένεται ότι θα κάνουν μεγάλο σουξέ στη βιομηχανία πορνό. Ετοιμάζονται επικά σενάρια για ταινίες τύπου:

«Ξανθιές βιτσιόζες έφοροι»,

«Η σαραντάρα κι ο Πολεοδόμος»,

«Σκύψε στην εφεδρεία» ,

«Οι άτακτες του Μητρώου»,

« Πρω(κ)τοκόλλησε το»,

«Το παλαμάρι του σκουπιδιάρη» κτλ.

Μ.Ο.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Ignoramus avatar
    Ignoramus 12/12/2011 09:34:23

    σκυψε διορισμενη

  2. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/12/2011 09:43:01

    Μετά τό σκληρό σέξ μέ τόν Παπανδρέου,τόν Βενιζέλο,τή Μέρκελ,τήν Τρόϊκα,ἒχουμε προπονηθεῖ καλά γιά τέτοιους εὐγενεῖς ρόλους! Ἂλλες ἰδέες γιά τίτλους ταινιῶν: ''Τό μαρκούτσι τοῦ ὑδραυλικοῦ'', ''Τό κορίτσι καί ὁ λούτσος'', ''Ἡ κουδουνίστρα τῆς νταντᾶς''.

  3. εξυπνάκιας avatar
    εξυπνάκιας 12/12/2011 09:55:49

    καλή επιτυχία στους συμπολίτες μας

  4. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 12/12/2011 10:56:55

    Δηλαδή με 50 σκηνές ''καθαρίζεις'' ένα επισκευαστικό.... not bad...

    • manos avatar
      manos @ ΕΥΑ 12/12/2011 11:49:52

      "σκίσε μου το spread"...
      Καλημέρα. Σήμερα είμαι 290Ε μείον. Βάλε και άλλα 75 περίπου λόγω παρακρατήσεων, πάμε στα 365 κάτω.
      Καλή καρδιά Ευα.

      • ΕΥΑ avatar
        ΕΥΑ @ manos 12/12/2011 12:35:19

        Καλημέρα mano...άψογος ο τίτλος! και για να αισιοδοξήσεις σου λέω ότι την ''πτώση'' τη δική μου δεν τη φτάνεις, δεν τη φτάνεις!!! αλλά η ψυχή μας δεν πέφτει με τίποτα...

      • TopGunZ avatar
        TopGunZ @ manos 12/12/2011 12:54:29

        Που να δεις το "Έλα να στον περαιώσω", πολύ χαρντκορίλα.

  5. TopGunZ avatar
    TopGunZ 12/12/2011 11:22:29

    Κι εδώ γκαντέμης, με τη σωματική μου διάπλαση μόνο σε φετιχιστικές παραγωγές θα είχα κάποια τύχη.

    • Ignoramus avatar
      Ignoramus @ TopGunZ 12/12/2011 11:42:25

      διλαδη δεν εισαι σαν τον τομ κρουζ τοπ γκαν;

      • TopGunZ avatar
        TopGunZ @ Ignoramus 12/12/2011 12:53:30

        Κλασική παρανόηση. Δεν έχει σχέση με αμερικάνικη αεροπορία το Top Gun, προέρχεται από ειδική έκδοση του SEAT Ibiza που είχα σαν πρώτο αυτοκίνητο όταν ξεκίνησα να ασχολούμαι με το διαδίκτυο.

    • Ρομαντικος avatar
      Ρομαντικος @ TopGunZ 12/12/2011 12:13:12

      Θαπρεπε να χαιρεσαι, λογικα αν το σκεφτεις, οσο πιο extreme τοσο πιο καλη η αμοιβη...τυχερακια!

      • Ignoramus avatar
        Ignoramus @ Ρομαντικος 12/12/2011 12:14:19

        εχει τρια ποδια

        • TopGunZ avatar
          TopGunZ @ Ignoramus 12/12/2011 12:49:14

          Μπα, αρχοντομπάκα έχω, αν και ξέρεις τι λένε για τα μεγάλα φίδια που κρύβονται κάτω από τις μεγάλες πέτρες.

  6. manos avatar
    manos 12/12/2011 11:46:58

    Ωραία βιντεοκάμερα !!! :-)

  7. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/12/2011 12:49:38

    Μή νομίζετε,φτηνιάρικες παραγωγές θά εἶναι...,ἀφού καί τίς βιντεοκάμερες θά τί ςκρατοῦν μόνοι τους οἱ πρωταγωνιστές,ὃπως τά κορίτσια τῆς φωτογραφίας.

  8. Ignoramus avatar
    Ignoramus 12/12/2011 12:57:13

    βρηκα κατο απο την μπαρα ξαπλομενη την κουμπαρα

  9. Agni avatar
    Agni 12/12/2011 13:11:36

    Όπως λέω σε αριστερές η απολιτικ παραμυθιασμένες φίλες που ζουν ακόμα στην εποχή του Μαη του 68..Ποια χειραφέτηση βρε κορόιδα?Ποια ανεξαρτησία?οι Χειραφετημένες γυναίκες είναι Αμαζόνες, ενώ εσείς ζητιάνες του π..,πρακτική κάνατε τόσα χρόνια και τώρα ήρθε η ώρα για επαγγελματική αποκατάσταση..

    • Ignoramus avatar
      Ignoramus @ Agni 12/12/2011 13:17:03

      εσυ πρεπει να εχεις πολλη οργη μεσα σου

      • Agni avatar
        Agni @ Ignoramus 12/12/2011 13:41:07

        μπα..Κουράστηκα να τσαντίζομαι,εχω αποδεχτεί στωικά οτι το αυτονόητο και η απλή λογική έχουν πεθάνει...αλλα πάντα μου αρέσει να στοχεύω,όσο πιο καίρια μπορώ τα κακώς κείμενα,και την ώρα που όλος ο κόσμος ζητά τρομακτικές αλλαγές και ουτοπίες που μας βυθίζουν στον πάτο,εγώ απλά ελπίζω σε μικρά πράγματα τουλάχιστον στον τρόπο που σκεπτόμαστε και που επουδενι δεν είναι σφαιρικός,πειπτωσιολογία στην περιπτωσιολογία και η μεγάλη εικόνα πάει για βρούβες..

  10. Κλεοπομπος avatar
    Κλεοπομπος 12/12/2011 13:12:55

    Ειδα προσφατα '' Εμεινα παρθενα για το παιδι μου'' και ο ''Γ υμνος [λογω ΔΝΤ]με τα χερια στις τσεπες'', φοβερες παραγωγες.

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Κλεοπομπος 12/12/2011 13:48:52

      Να δείτε και το "Η πρώτη μου φορά Νο14".

  11. Ignoramus avatar
    Ignoramus 12/12/2011 13:20:14

    κοροιδεβαμε τις ροσιδες και τις βουλγαρες που λογο φτωχιας γινανε πορνες τωρα οι δικες μας με λιγη μονο κριση γινανε αμεσως ολες τσοντιαρες και βιζιτουδες

    • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
      ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ Ignoramus 12/12/2011 13:27:09

      Εἶδες τί καλλιτεχνική φλέβα ἒκρυβε ὁ τόπος μας;

      • ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ avatar
        ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/12/2011 15:45:29

        ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΕΝΤΡΟΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ
        ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ .....

  12. Χαζούλης avatar
    Χαζούλης 12/12/2011 13:42:02

    Μάματε γιατί χανόμαστε

    • Χαζούλης avatar
      Χαζούλης @ Χαζούλης 12/12/2011 13:42:34

      Λάθος ο τόνος

      • manos avatar
        manos @ Χαζούλης 12/12/2011 13:54:03

        Χαζούλη,

        Ετσι κι αλλιώς δεν το κάνει κανένας. Δεν έχει πιά σημασία η στήξη. :-)

        • TopGunZ avatar
          TopGunZ @ manos 12/12/2011 15:19:17

          Δηλαδή αν χάσεις τη στύση, τι να σου κάνει η στίξη.

          • manos avatar
            manos @ TopGunZ 12/12/2011 15:24:05

            Ουπς. Στίξη. Ευχαριστώ.

          • TopGunZ avatar
            TopGunZ @ manos 12/12/2011 15:40:03

            Α, τώρα το είδα, δεν το έγραψα για αυτό, συγνώμη αν φάνηκε ότι ειρωνευόμουν το ορθογραφικό.

          • manos avatar
            manos @ manos 12/12/2011 15:54:04

            Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.
            Παρεπιπτόντως, ώραιο αυτοκίνητο εκείνο το SEAT.
            Τώρα σαλλιαρώνω το νέο Λεον. Βέβαια δεν υπάρχει περίπτωση αλλαγής, αλλά το οφθαλμόλουτρο δεν απαγορεύεται.

          • TopGunZ avatar
            TopGunZ @ manos 12/12/2011 17:01:27

            Ζήτα το email μου από τον Factora για οτιδήποτε του VAG group.

    • Agni avatar
      Agni @ Χαζούλης 12/12/2011 14:00:36

      Μαλλον γι αυτό χανόμαστε,το οτι η Ελλάδα,κατέντησε μια χώρα οπου το μόνου που έχει πλέον να επιδείξει είναι λουκανικά και τρύπες,πρέπει να αρχίζει να μας προβληματίζει,θα τολμούσα να πω,και να μην κατηγορηθώ για "θυμό'' η απωθημένα,καμμία μα καμμία σχέση οτι πραγματικά αξίζει σε αυτή τη ζωή το έχω ξεχωρίσει και αυτό δεν είναι ούτε η ποσότητα ούτε η βαρβάκειος κρεαταγορά..

      • m.s avatar
        m.s @ Agni 12/12/2011 14:41:33

        ...λαχανάκια Βρυξελλών;;

        • Agni avatar
          Agni @ m.s 12/12/2011 17:54:21

          Σαν το Ρομπαι ενα πράγμα?ιιιιιιιιιιιιιου,οχι ευχαριστώ,ηδη η ξενερωτίλα εχει χτυπήσει κόκκινο και στην Ελλάδα,την υποτίθεται μεσογειακή και θερμή..

      • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
        Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ Agni 12/12/2011 17:57:30

        Ξεχώρισες τα ακρογιάλια της πατρίδας;
        Ξεχώρισες τ'αστέρια του ελληνικού ουρανού;
        Ξεχώρισες το φως της μέρας,το ηλιοβασίλεμα,την πρωινή την πάχνη στα χωράφια;
        Ξεχώρισες τις ανθισμένες κερασιές του Βερμίου;
        Ξεχώρισες τις πέτρες της Μάνης,τα μονοπάτια των Αγράφων,τα γιοφύρια της Ηπείρου,τις Πρέσπες,το Πάικο,
        τον Όλυμπο;
        Ξεχώρισες τα σοκάκια της Σαντορίνης,τα καλντερίμια στα
        Ζαγοροχώρια,και τις μηλιές του Πηλίου;
        Ένιωσες να σ'αγγίζει το λευκό των νησιών μας;
        Βούτηξες ποτέ σου στο απέραντο γαλάζιο της πατρίδας;
        Αν δεν τα έχεις« ξεχωρίσει»,κάνε το σε παρακαλώ,είσαι νέα ακόμα.
        Βοηθάει.
        Κι άσε τις τρύπες και τα λουκάνικα για τους υπόλοιπους.
        Όταν ξεχωρίζεις κάτι, γνωρίζεις εκ των προτέρων,ότι είναι πολύ πιθανόν, η πορεία σου να είναι μοναχική....

        • Agni avatar
          Agni @ Μακεδόνας Θεσσαλονικιός 12/12/2011 18:18:03

          Και μόνο που μου τα θυμίζεις, μου ρχεται Να ξεσπάσω σε κλάμματα,και να κλαίω μεχρι να τελειώσουν και στο τελος μονο αίμα να στάζουν τα μάτια μου..Σαν όνειρο ήταν η γη των Ελλήνων..

          • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
            Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ Agni 12/12/2011 19:02:55

            Ξέρω τι σου λέω......
            Την έχω γευτεί την πατρίδα,με πότισε,με τάισε,με κανάκεψε.
            Μ'αγάπησε,και την αγαπώ,μ'ανάθρεψε και την τιμώ!

        • Ιαπετός avatar
          Ιαπετός @ Μακεδόνας Θεσσαλονικιός 12/12/2011 18:30:39

          Εδώ νομίζω χρειαζόμαστε περέμβαση του Δαναού.
          Δάσκαλε τού εύ ζείν. Φώς!!!

          • Agni avatar
            Agni @ Ιαπετός 12/12/2011 18:46:09

            Δεν εξαιρείται το Πένθος,απο την τέχνη του ζειν,εσύ το ξέρεις φαντάζομαι Ιάπετε :)

          • Ιαπετός avatar
            Ιαπετός @ Agni 12/12/2011 19:19:48

            Τά μοιρολόγια είναι τών ζώντων πρός τούς τεθνεώντας.
            Τόν νεκρό δέν βλέπω.
            Όταν πενθούμε τόν ζώντα εαυτό μας τόν καταδικάζουμε σέ ψυχικό θάνατο.

            Μακεδόνα άνοιξε και κανά παράθυρο,να μπει λίγο φως μέσα στο λαβύρινθό σου,και λίγο αεράκι,θα σου κάνει καλό.

          • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
            Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ Ιαπετός 12/12/2011 18:58:36

            Ιαπετέ άνοιξε και κανά παράθυρο,να μπει λίγο φως μέσα στο λαβύρινθό σου,και λίγο αεράκι,θα σου κάνει καλό.

          • Agni avatar
            Agni @ Μακεδόνας Θεσσαλονικιός 12/12/2011 19:43:01

            Με απογοητεύεις Ιάπετε :P..Μεγάλη Πέμπτη βράδυ,το στόλισμα του επιταφίου απο τα κορίτσια του χωριού,ο Ορφέας που συγκίνησε μέχρι και το Θάνατο,τα κρητικά μαυρα πουκάμισα,η νοσταλγία,μικρασιατική καταστροφή,Κύπρος,Αλεξάνδρεια,η χαμένη ελληνική Ανατολή που παραμένει ζωντανη μέσα απο το πένθος.Μια ιστορία,ένας καημός,ένα παλιό ρεμπέτικο,λίγο περρισευούμενο σταφύλι να πέσει στο χώμα για τη γη που φιλοξενεί τους ένδοξους προγόνους,και η υπόσχεση οτι θα αποκατασταθεί η αδικία για όσα υπέφεραν.Τό όνειρο στο κύμα του Παπαδιαμάντη και η κατάλυση του τυραννικού νόμου απο την Αντιγόνη,εξάλλου αν δεν βιώνεις τους κραδασμούς της γής σε όλη τους την ένταση τότε ο κόσμος είναι ψεύτικος..

          • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
            Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ Μακεδόνας Θεσσαλονικιός 12/12/2011 19:49:35

            Ιαπετέ μπερδεύεις κάτι μου φαίνεται.
            Μπερδεύεις τα μοιρολόγια με τους ύμνους.
            Εγώ όχι.Ο εγκλεισμός μας σε ένα χώρο
            περιορίζει τα νοητικά μας ανοίγματα.
            Για σένα δεν ισχύει αυτό,δε θέλω να σε αδικήσω.
            Επέτρεψέ μου σε παρακαλώ να βρίσκομαι κάπου έξω,ψάχνοντας τους ζωντανούς.

          • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
            Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ Μακεδόνας Θεσσαλονικιός 12/12/2011 19:57:03

            Agni
            Με πιάνεις !

          • Τιγράνης avatar
            Τιγράνης @ Μακεδόνας Θεσσαλονικιός 12/12/2011 19:58:40

            Κι όλα αυτά στην ανάρτηση "Οι Έλληνες το ρίχνουν στο πορνό για να ανταπεξέλθουν"!!!!

            Δεν πειράζει, η κουβέντα σας είναι πολύ όμορφη...

            ΥΓ. Μακεδόνα, επίτρεψε μου τη διόρθωση.

  13. Bob ο μάστορας avatar
    Bob ο μάστορας 12/12/2011 14:10:35

    Ελληνίδες Ιέρειες...
    Εις μνήμην Ασπασίας Περικλέους, Μαρίνα Χατζή:
    en.wikipedia.org/wiki/Sasha_Grey

  14. m.s avatar
    m.s 12/12/2011 14:39:59

    Μην ανησυχείτε . όλοι θα θα συμμετάσχετε στην επική ταινία του Π . Λούκας
    "Το μνημούνιο"

    • manos avatar
      manos @ m.s 12/12/2011 14:57:16

      Οπως λέμε George Lukas "The strapon wars"?

      • m.s avatar
        m.s @ manos 12/12/2011 16:39:02

        Πριγκίπισσα Λεία Οργκάνα η Mέρκελ (μιλάμε για μεγκάλη οργκάνα)

        Νταρθ Βέιντερ ο Μητσοτάκης υιός
        Λουκ Σκαϊγουώκερ ο Αλέξης
        Λουμινάρα Άντουλι η Ντόρα
        Μαλακίλι ο Πάγκαλος
        Όμπι-Ουάν Κενόμπι ο Παπαδήμος
        Άρτου-Ντίτου Βενιζέλου
        Γιόντα ο Σόιμπλε
        Σμηναγός Πανάκα ο Αδωνις
        Τσιουμπάκκα Η Αλέκα
        Κόμης Ντούκου/Νταρθ ο ΓΑΠ
        Σι-Θρίπιο ο Πετσάλνικος
        Τζάμπα ο Χατ ο Καρατζαφέρης
        Κι-Άντι-Μούντι ο Προβόπουλος
        Ούλα ( πάρτα) η Λαγκάρντ
        Ορν Φρι Τα o Ολι Ρεν
        Οι υπόλοιποι θα κάνουμε τα ενοχλητικά ζούδια στο πλανήτη Γιουροζόουν

        • manos avatar
          manos @ m.s 12/12/2011 17:00:23

          :-)

    • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
      Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ m.s 12/12/2011 20:33:03

      Τιγράνη,σου επιτρέπω.
      Και σε προτρέπω να με διορθώνεις,όποτε κρίνεις ότι είναι αναγκαίο.
      Την παρέμβαση όμως του Ιαπετού δεν την είδες!

      • Τιγράνης avatar
        Τιγράνης @ Μακεδόνας Θεσσαλονικιός 12/12/2011 21:07:02

        Να είσαι καλά Μακεδόνα!

        Πώς δεν την είδα, παρόραμα εκ παραδρομής, πιθανολογώ, εξ ου και η μη μνεία...

        • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
          Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ Τιγράνης 12/12/2011 22:33:38

          Παροράματα εκ παραδρομής,δικαιολογούνται και σ'εμένα,ή είναι προνόμιο των άλλων;

          • Τιγράνης avatar
            Τιγράνης @ Μακεδόνας Θεσσαλονικιός 12/12/2011 23:19:09

            Φοβάμαι πως ατύχησες, είναι γραμμένο άλλωστε: «Aλέξανδρος Φιλίππου και οι Έλληνες πλην Μακεδόνος Θεσσαλονικέως του Σχολιογράφου των Αντινέων». Σε πειράζω ασφαλώς, σε όλους μας δικαιολογούνται, για όνομα του Θεού!

            ΥΓ. Η αύξηση στην προστακτική είναι ένα από το πλέον κοινά γλωσσικά λάθη, γι’ αυτό και το επεσήμανα εικάζοντας ότι η γραφή προκύπτει μάλλον συνειδητά παρά από αβλεψία.

          • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
            Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ Τιγράνης 13/12/2011 01:27:33

            Αυτό ήθελα να ακούσω.
            Συνειδητά δεν προέκυψε,ορθογραφικό λάθος ήταν.
            Μπορείς όπως σου είπα και πιο πάνω να με διορθώνεις όποτε το θεωρείς αναγκαίο.
            Μαθητής είμαι άλλωστε,(προχωρημένης ηλικίας).

  15. Χρήστος Δημάρης avatar
    Χρήστος Δημάρης 12/12/2011 15:26:04

    ΑΑΑ ΑBΑΔΙΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ Α.Ε. Θα σας αποκαλύψω την πραγματική ταυτότητα του Μικρού Οδυσσέα. Πρόκειται περί ενός κοινού διαφθορέα των χρηστών ηθών του λαού μας. Έχει συστήσει μια ανώνυμη εταιρία που απευθύνεται σε ενήλικες με συνεταίρους τους ήρωες των παιδικών μας χρόνων Κώστα Γκουσγκούνη και Τίνα Σπάθη. Ταραγμένος από τις πρόσφατες εμπορικές επιτυχίες μιας που είχε μια ανταγωνιστική του εταιρία με την Τζούλια και την Ντούβλη προσπαθεί να βρεί πελάτες από την ηλεκτρονική πύλη του ανυποψίαστου antinews. Να δείτε που στο μέλλον κάποιες αναρτήσεις του θα μιλούν για πούρα και σαμπάνιες. Και επειδή μας κοκορεύεται για τρείς περιπέτειες του σας αναφέρω και τις τρείς τελευταίες κατακτήσεις μου. Η μία κατάκτηση μου είναι η Elitsa: http://www.youtube.com/watch?v=12FcYGB-qsY Η άλλη κατάκτηση μου είναι η Ruslana: http://www.youtube.com/watch?v=TXgaOTOCSuU Και η τρίτη κατάκτηση μου είναι η Kylie: http://www.youtube.com/watch?v=haoCgGzS0wY Γι αυτή μου την κατάκτηση είμαι και ιδιαίτερα περήφανος αφού έχω και υψηλούς αντίζηλους, όπως είναι για παράδειγμα ο πρίγκηπας του Μονακό Αλβέρτος. Όπως βλέπεις Μικρέ Οδυσσέα ατύχησες αφού δεν είσαι ο μοναδικός διεφθαρμένος. Θαύμασε τα Ηπειρώτικα τοπία στο βίντεο και άκου τώρα ένα τραγούδι από την ιδιαίτερη πατρίδα μου που είναι και ένας ύμνος προς τις Ελληνίδες που δεν είναι αρκετά υψηλόσωμες: ΜΩΡΗ ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ: http://www.youtube.com/watch?v=yXYdOWLOqMo

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ Χρήστος Δημάρης 12/12/2011 17:36:08

      !!!
      ΥΓ1: Μα φοβερές επιτυχίες οι..μετρίου ύψους κ. Δημάρη! (ευλογούμε τα γένια μας λιγουλάκι!!!!!)
      ΥΓ2: Έχουμε κοινό σύνορο την Πίνδο!

      • Χρήστος Δημάρης avatar
        Χρήστος Δημάρης @ ΕΥΑ 12/12/2011 20:49:23

        ΠΟΥΘΕ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ; Έτσι θα σε ρωτούσε η γιαγιά μου!

        • ΕΥΑ avatar
          ΕΥΑ @ Χρήστος Δημάρης 12/12/2011 20:52:02

          Εκ Καρδίτσης ορμώμενη..και με σόι στο Πετρίλο της Αργιθέας...μια δρασκελιά δρόμος από τα μέρη της Ηπείρου!

  16. aurora3363 avatar
    aurora3363 12/12/2011 19:05:12

    Παιδια τι να σας πώ κεντάτε,κεντάτε.....έχω ρίξει το γέλιο της αρκούδας εδω και κάμποση ώρα που σας διαβάζω,γελάσανε τα πικραμένα μου χείλια και σήμερα!! Νάστε ολοι πάντα καλά!

    • manos avatar
      manos @ aurora3363 12/12/2011 20:22:44

      Πιστεύω πραγματικά ότι αν άφηναν εμάς εδώ στο Antinews να κυβερνήσουμε τον τόπο, η Ελλάδα θα πήγαινε μπροστά.

  17. ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ avatar
    ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ 12/12/2011 19:44:12

    Βλεπω τους στρατιωτικους να παιζουν στο : Βομβαρδισμος στον κ..λο.

  18. m.s avatar
    m.s 12/12/2011 22:26:10

    σαν πολλοί Ηπειρώτες μαζευτήκαμε.
    m.s από αθάνατο Σούλι

    http://www.youtube.com/watch?v=rD8-85jHHYU&feature=related

    • Χρήστος Δημάρης avatar
      Χρήστος Δημάρης @ m.s 12/12/2011 23:27:40

      ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΤΡΙΔΑ: Ο m.s σαν γνήσιος Ηπειρώτης που είναι μας έβαλε να ακούσουμε ένα μοιρολόι. Και μην απορείτε γι αυτό. Σε κάθε Ηπειρώτικο γάμο το πρώτο τραγούδι είναι ένα μοιρολόι. Και ξέρετε γιατί; Η Ορθόδοξη Εκκλησία μας είναι μια εκκλησία ζωντανών και νεκρών. Πρώτα λοιπόν θυμόμαστε τους νεκρούς αδελφούς μας (που εξακολουθούν να υπάρχουν όπως υπάρχουμε και εμείς) και μετά γλεντάμε εμείς οι ζωντανοί.

  19. nickname@taleftaiparhoun.gap avatar
    nickname@taleftaiparhoun.gap 13/12/2011 07:32:23

    Η ΧΡΕΟΚΟΠΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ..ΜΕΝΕΙ ΟΡΘΙΑ!!!

    • Ignoramus avatar
      Ignoramus @ nickname@taleftaiparhoun.gap 14/12/2011 13:36:17

      σκυψε εβλογημενη να σε ψεκασω

  20. johndoctor avatar