#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
12/01/2011 17:48
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Νύχτες πάθους στα 94





H πατρότητα χρόνια δεν κοιτά. Ο λόγος για έναν 94χρονο ο οποίος παρά τα χρόνια του δηλώνει σεξουαλικά ενεργός και ιδιαίτερα… καρπερός. Ο Randy Ramjeet Raghav μετά από μια νύχτα πάθους και ολονύχτιου σεξ με την 50χρονη σύζυγό του κατάφερε να γίνει πατέρας για πρώτη φορά.



Ήθελε πολλές δεκαετίες να γίνει πατέρας αλλά δεν έβρισκε την κατάλληλη. Είναι κι ο παππούς του αυστηρών αρχών… Όπως δήλωσε ο ίδιος ήθελε πάρα πολύ να αποκτήσει γιο και τα κατάφερε. Το νέο μέλος της οικογένειάς του είναι πολύ καλά στη υγεία του και ονομάζεται Karamjit. 
 «Είμαι υγιής και απολαμβάνω να κάνω σεξ με τη γυναίκα μου. Θεωρώ πολύ σημαντικό για έναν σύζυγο να μπορεί να ικανοποιεί τη σύντροφό του συχνά», δήλωσε στην εφημερίδα Sun o πανευτυχής πατέρας.
 Από την άλλη η 50χρονη Shakuntala δήλωσε: «Ο άνδρας μου δεν μου φαίνεται μεγάλος. Μπορεί να κάνει έρωτα σαν κάθε 25χρονο και ακόμα καλύτερα γιατί αντέχει όλη νύχτα. Θέλαμε να κάνουμε και άλλο παιδί γιατί είναι πολύ καλός πατέρας».

Αντέχει όλη νύχτα να βλέπει τους 25άρηδες; Όχι, αυτός παίζει μπάλα. Κάτι παίρνει ο μεγάλος, δεν εξηγείται αλλιώς. Κατοστάρης του σεξ. Όχι σε ταχύτητα, σε χρόνια. Φουμάρει κιόλας για να κρατιέται σε φόρμα.

Ο Ramjeet ζει στην Haryana της Ινδίας με τη σύζυγό του και το γιο τους σε μια καλύβα δύο δωματίων και κερδίζει 12 λίρες την εβδομάδα σκάβοντας χωράφια εννέα ώρες την ημέρα. 
 
Με τέτοιο μεροκάματο είναι να μη θες να ξεσκίσεις όποιον βρεις. Τώρα κατάλαβα το σχέδιο της κυβέρνησης. Λύνει το πρόβλημα της υπογεννητικότητας μειώνοντας τους μισθούς.

Πάντως στην καλύβα αποκλείεται να υπάρχει TV γιατί τότε η σύζυγος θα έβλεπε τούρκικα σίριαλ νυχθημερόν αντί να αθλείται…

Ο γηραιότερος πατέρας του κόσμου παραδέχτηκε ότι σιχαίνεται τη δουλειά που κάνει γιατί θέλει να απολαμβάνει όσο μπορεί το γιο του. «Πρέπει να βγάζω χρήματα για να ζω την οικογένειά μου, όποτε πρέπει να δουλεύω στα χωράφια». Τέλος ο Ramjeet αποκάλυψε ότι θέλει να κάνει και άλλα παιδιά: «Σε έξι μήνες, θα προσπαθήσουμε να κάνουμε άλλο ένα γιο!»

Η ζωή είναι μπροστά σου μη το συζητάς. Αν κάνει κόρη θα  πνίξει στον ασβέστη τη σύζυγο για να βρει κάποια νεότερη.

Από την άλλη μήπως ήρθε η ώρα ο Επίτιμος να κάνει ένα ακόμη παιδί, τώρα που τον απογοητεύουν τα μεγάλα;

Μικρός Οδυσσέας

ΣΧΟΛΙΑ

  1. τσώφλι πασατέμπου avatar
    τσώφλι πασατέμπου 12/01/2011 18:12:54

    Οδυσσέα, κόφ'την πλάκα !

    Μή παίζεις με τον πόνο μας. Ρώτα εδώ και τον Μεγάλο Οδυσσέα, να σου πεί τί θα πάθεις στα πενήντα, πουλάκι μου...

    • τσώφλι πασατέμπου avatar
      τσώφλι πασατέμπου @ τσώφλι πασατέμπου 12/01/2011 18:13:59

      Τα ξές τα χλιαρά ποδόλουτρα ;

    • irida avatar
      irida @ τσώφλι πασατέμπου 12/01/2011 19:32:15

      Όσο μνημονεύει τον επίτιμο να δεις τι έχει να πάθει!! Δεν παίζουνε με αυτά..Όλα εδώ πληρώνονται.. ;-)

      • Μικρός Οδυσσέας avatar
        Μικρός Οδυσσέας @ irida 12/01/2011 19:34:53

        Για αυτό δεν αισθάνομαι καλά τώρα τελευταία? Αποφεύγω το επίθετο του, δεν φτάνει?

  2. kiki avatar
    kiki 12/01/2011 19:06:03

    Να που λεμε για τον Μητσοτακη, αντε μην διαβασει το δημοσιευμα, και αποφασισει και μας φορεσει και αλλο παιδακι.
    Φτανουν αυτα που μας φορτωσε, ημαρτον Οδυσσεα βαλτος εισαι.

  3. Γιάννης Φαίλτωρ avatar
    Γιάννης Φαίλτωρ 12/01/2011 19:36:39

    Όχι άλλα παιδιά ο Επίτιμος! Φτάνει! Πρέπει κάποτε να σταματήσει η εσωστρέφεια στη κεντροδεξιά! Λυπήσου τα παιδιάμας!

  4. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 12/01/2011 19:53:41

    Άρα έχει ελπίδες κι ο Ροδινός στα 77 του. Και πάνω που έτρεχε στα φαρμακεία για ενίσχυση!

  5. Μαθουσάλας Καρπερός avatar
    Μαθουσάλας Καρπερός 12/01/2011 21:28:11

    Ανεκδοτάκι :

    Ένας παππούς 80 χρονών πάει στο γιατρό για γενικό τσεκάπ:
    - Πώς αισθάνεστε;
    - Ποτέ δεν ένιωσα καλύτερα. Είμαι παντρεμένος με μια 25χρονη, με την οποία περνάω θαυμάσια, και μάλιστα είναι και έγκυος. Μου ετοιμάζει παιδί.
    Ο γιατρός τον κοιτάει για λίγα δευτερόλεπτα σκεπτικός.
    - Να σας πω μια ιστορία… Ήταν ένας φίλος μου κυνηγός, ο οποίος καθώς έφευγε αφηρημένος από το σπίτι του μια μέρα, αντί να πάρει το όπλο του, πήρε κατά λάθος την ομπρέλα. Αφού περπατούσε για κάμποση ώρα στο δάσος, είδε μπροστά του ξαφνικά μια άγρια αρκούδα. Σηκώνει λοιπόν την ομπρέλα του και κάνει να πυροβολήσει και τσαφ, να σου η αρκούδα … πέφτει κάτω νεκρή… Τέζα.
    - Αποκλείεται, φωνάζει ο παππούς, κάποιος άλλος θα την πυροβόλησε.

    - Α γεια σου!!!

    • Μικρός Οδυσσέας avatar
      Μικρός Οδυσσέας @ Μαθουσάλας Καρπερός 12/01/2011 22:05:26

      χαχαχαχα καλό

  6. tomy avatar
    tomy 12/01/2011 23:05:40

    Γιατι εχω την αμυδρα εντυπωση οτι εαν κανει ενα τεστ DNA στο παιδι θα εκπλαγει?

  7. GPseven avatar
    GPseven 12/01/2011 23:25:14

    Καλά και αυτή 50 χρονών και γόνιμη?
    Εδώ καλά καλά στα 42 και έχει πέσει ο γενικός... (κλιμακτήριος)

  8. Μικρός Οδυσσέας avatar
    Μικρός Οδυσσέας 12/01/2011 23:41:27

    Γιατί θίγεις την τιμή της Shakuntala;