#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
13/04/2011 12:47
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Νέο dvd με τη Τζούλια από σήμερα στα περίπτερα...επομένως έρχονται νέα σκληρά μέτρα!!!



Δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει αλλά κάθε φορά που η κυβέρνηση ετοιμάζεται να πάρει σκληρά οικονομικά μέτρα η Τζούλια βγάζει κι ένα DVD στα περίπτερα.Τυχαίο ή όχι επιβεβαιώνεται για μια ακόμα φορά.Κι έτσι ο εν υπνώσει ελληνικός λαός πορεύεται προς τις Άγιες ημέρες του Πάσχα.

http://pyrgos-news.blogspot.com/

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Αρκουδιάρης avatar
    Αρκουδιάρης 13/04/2011 12:51:55

    να την υπουργοποιήσουν να τελειώνουμε.

  2. Υψηλάντης avatar
    Υψηλάντης 13/04/2011 13:05:07

    Πριν μερικά χρόνια τη Μεγάλη Εβδομάδα οι τηλεοπτικοί σταθμοί της χώρας μετέδιδαν μόνο ύμνους.Τώρα δεν αποκλείεται να βλέπουμε την Τζούλια από εθνικά τηλεοπτικά δίκτυα.Μετά μην αγωνιάτε για την πρώην (Εθνική) παιδεία μας.Τα παιδάκια ακόμα και του Δημοτικού γνωρίζουν τη Τζούλια αλλά δεν γνωρίζουν που είναι το Καστελόριζο.Κι όλοι οι φίλοι και φίλες της Τζούλια προβάλλονται στα κανάλια αλλά κανένας εκπαιδευτικός δεν έχει το ίδιο δικαίωμα.Επομένως τα παιδιά της Ελλάδας α πορευτούν έχοντας αυτά τα πρότυπα και φρουτάκια για να περνάει ευχάριστα η ώρα τους!

  3. Ευθύμης avatar
    Ευθύμης 13/04/2011 13:06:23

    Σίγουρα είναι τυχαίο, απλά συμπίπτει γιατί η κυβέρνηση παίρνει σκληρά μέτρα τόσο συχνά, όσο συχνά πέρνει και η τζούλια τις κάμερες... για βόλτα.

  4. Αυριανιστής avatar
    Αυριανιστής 13/04/2011 13:08:21

    Ένα μέρος από το εν λόγω πόνημα περιλαμβάνει μία από τις δύο συμπρωταγωνίστριες της Τζούλιας να παίρνει το... νήμα από εκεί που το άφησε η Τζούλια στο τελευταίο της DVD και συνεχίζει με... τους δύο μαύρους! Προφανής ο συμβολισμός με τα επερχόμενα νέα μέτρα...

  5. Αυριανιστής avatar
    Αυριανιστής 13/04/2011 13:09:49

    Για την αγγλόφωνη υπουργό Παιδείας, δεν χρειάζεται να μάθουν το Καστελλόριζο τα παιδιά. Ούτως ή άλλως, σου λέει, σε λίγο θα είναι τουρκικό, οπότε τι να τους λέμε στα σχολεία τώρα...

    • Δήμος avatar
      Δήμος @ Αυριανιστής 15/04/2011 03:29:57

      Σιγά τα αγγλικά που μιλάει. Ας καγχάσω!

  6. Κρης avatar
    Κρης 13/04/2011 13:12:09

    επίσης....
    επειδή κάθε φορά με ανακοίνωση μέτρων έχουμε και συλλήψεις ,
    ποιούς ''τρομοκράτες'' θα συλλάβουν πάλι ''σημερα-αύριο'' ?

  7. TopGunZ avatar
    TopGunZ 13/04/2011 13:18:17

    Ενημερωμένο σε βρίσκω (πλάκα κάνω για να μην έχουμε και παρεξηγήσεις)!

    • Αυριανιστής avatar
      Αυριανιστής @ TopGunZ 13/04/2011 14:35:35

      Μπορείς κι εσύ να ενημερωθείς!

      h**p://www.thebest.gr/news/index/viewStory/63666

      • jj avatar
        jj @ Αυριανιστής 13/04/2011 15:08:55

        Σιγά το σάητ. Της πλάκας είναι.

  8. tiramola avatar
    tiramola 13/04/2011 13:30:08

    Σε λίγο και το να κάνεις έρωτα θα θεωρείτε πράξη αποπροσανατολισμού μεθοδευμένη από την κυβέρνηση...

  9. factorx avatar
    factorx 13/04/2011 13:56:05

    Tiramola, έχω την εντύπωση ότι πρέπει να ανήκεις στο αμάμητο νέο εκσυγχρονιστικό και νεοφιλελέυθερο ΠΑΣΟΚ. Γιατί το παλιό μαμούσε τουλάχιστον με τον αρχηγό επικεφαλής

    • tiramola avatar
      tiramola @ factorx 13/04/2011 14:02:17

      Όχι, μαμώ κανονικά

    • Αυριανιστής avatar
      Αυριανιστής @ factorx 13/04/2011 14:39:54

      Ενώ το παλιό ΠΑΣΟΚ αποποινικοποιούσε τη μοιχεία, το νέο εκσυγχρονιστικό και φιλελεύθερο ιδρύει υπουργεία... Διατροφής και Άθλησης! Κάντε μόνοι σας τη σύγκριση για να δείτε πόσο ξενέρωτοι έγιναν μέσα σε λιγότερο από 30 χρόνια...

  10. παρατηρητής avatar
    παρατηρητής 13/04/2011 14:01:38

    Τιρα ( στα ιταλικά σημαίνει ¨τράβα" ) μόλα ( που σημαίνει "άσε " ) το έχετε κάνει λάστιχο ...

    • factorx avatar
      factorx @ παρατηρητής 13/04/2011 15:08:51

      Αφού του αρέσει

      • Orestios avatar
        Orestios @ factorx 13/04/2011 21:07:59

        Θυμάσαι που κάποτε είναι αφήσει σαν σχόλιο ένα πορνογράφημα?
        αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

        • Orestios avatar
          Orestios @ Orestios 13/04/2011 21:08:19

          είχε

  11. Professor Moriarty avatar
    Professor Moriarty 13/04/2011 14:56:51

    Τα dvd της Τζούλιας είναι σειρά μαθημάτων επαγγελματικού προσανατολισμού σε καιρούς με υψηλή ανεργία.

  12. βροντόσαυρος avatar
    βροντόσαυρος 13/04/2011 21:13:56

    Ξεχάσατρε να πείτε ότι πιάνουν και τους διαχειριστές από καποιο μεγάλο downloading site.

  13. Θετταλός avatar
    Θετταλός 13/04/2011 22:45:09

    Νέο dvd με τη Τζούλια από σήμερα στα περίπτερα…επομένως έρχονται νέα σκληρά μέτρα!!!

    Ούτε το ΒΑΝ να ήσουν...

  14. Δημήτριος avatar
    Δημήτριος 14/04/2011 00:08:57

    Εγω ενα θα σας πω: Στις Αθηνα στις στασεις των λεωφορειων για πρωτη φορά ειδα διαφημιση πορνοπεριοδικου και συγκεκριμενα της Sirina!!!

  15. Aggelos avatar
    Aggelos 14/04/2011 00:43:27

    "Στις Αθηνα στις στασεις των λεωφορειων για πρωτη φορά ειδα διαφημιση πορνοπεριοδικου και συγκεκριμενα της Sirina!!!"

    και στην Πατρα,,στην εξοδο της εθνικης,,και δεν το πιστευα κιολας..

  16. zame avatar
    zame 14/04/2011 12:27:19

    xαχαχαα... ετσι ειναι. ..με Τσοντες..καθε λογης.. πορευομαστε γενικοτερα...αλλα &
    ΑΥΤΟ ( σειρά μαθημάτων επαγγελματικού προσανατολισμού σε καιρούς με υψηλή ανεργία..) εχει ενα ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ με δεδομενο & την στηρηξη του Μπερλουσκονι..& των καλων πελατων...(κατι που σε αλλες φυλες ειναι δωρεαν.)