#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
15/04/2011 13:50
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Καταπληκτικό Timing από την κ. Ε. Ράπτη



Η συγκεκριμένη φωτογράφιση στο περιοδικό δείχνει ξεκάθαρα πόσο λίγο έχουν αντιληφθεί ορισμένοι εκπρόσωποι του λαού την κατάσταση που βιώνουν πολλοί Έλληνες  πολίτες...
Οι φωτογραφίσεις Life style που δηλώνουν Πιο καλά " Υγιής , Όμορφος , και Πλούσιος " παρά "Άρρωστος , Άσχημος και Φτωχός" αφήνει τους πάντες παγερά αδιάφορους και κάνει κακό στο προφίλ...

Δεν μου αρέσει η γκρίνια εν γένει αλλά ακόμα και η δήλωση "τέρμα τα δάκρυα" δείχνει εκτός τόπου και χρόνου...

Antilogos

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΑΡΚΑΣ avatar
    ΑΡΚΑΣ 15/04/2011 13:51:36

    Ξανθιά.

    • juliet avatar
      juliet @ ΑΡΚΑΣ 15/04/2011 16:00:47

      Οχι όλες,και τούτη δεν είναι και φυσική!χαχαχα

  2. ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ avatar
    ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ 15/04/2011 13:53:35

    Μας πρέκυψε και νέος Σπηλιωτόπουλος.
    Όχι όμως σε κότερο αλλά σε άλογο..........

  3. Tassos avatar
    Tassos 15/04/2011 14:15:14

    Κατά τα άλλα το πρόβλημα είναι ο Ψωμιάδης. Εχει γεμίσει η ΝΔ βουλευτές που δεν έχουν ένα ένσημο στην ζωή τους. Και δεν εννοώ ένσημα τύπου Κυριάκου Μητσοτάκη στην Εθνική.

    • loretta avatar
      loretta @ Tassos 15/04/2011 14:25:00

      Τasso

      Αντε πες μου τωρα εσυ γιατι την ψηφίζουν οι συντοπίτες μας για να καταλαβω και εγω.
      Ποια ειναι τα κριτήρια?

      • Tassos avatar
        Tassos @ loretta 15/04/2011 14:34:16

        Δεν ξέρεις γιατί την ψηφίζει ο κομματικός μηχανισμός δηλ. οι τοπικές επιτροπές? Αφού ξέρεις. ΔΕΗ, ΟΤΕ, ΕΥΑΘ.

      • Tassos avatar
        Tassos @ loretta 15/04/2011 14:41:43

        Να μην ξεχάσω και το άλλο θρυλικό που έκανε: Το 2007 στις εκλογές φιλοξένησε επί 3ήμερο σε ξενοδοχεία της Χαλκιδικής όλα τα ΚΑΠΗ.
        Ετσι και κατηγορήσεις την Ράπτη σε γέρο ή γριά την έβαψες :-)

        • loretta avatar
          loretta @ Tassos 15/04/2011 14:46:48

          ...νασαι καλα που τα λες μπας και ακουσουν καποιοι γιατι...φτανει πια!!!

          Οχι τιποτα αλλο αλλα εξ αιτιας αυτων των επιλογων την πληρωνουμε ολοι.

          • Heaven avatar
            Heaven @ loretta 15/04/2011 15:28:39

            οι νεοι ομως ειστε πιο πολλοι αν δεν κανω λαθος στη Θεσσαλονικη!

      • juliet avatar
        juliet @ loretta 15/04/2011 16:06:31

        @Λορέττα,
        Γεία σου,ο ΑΡΚΑΣ είπε: ξανθιά,άρα, Λορέττα μου,με τα κριτήρια της ξανθιάς.
        Τι να σου πω πολύ μερακλήδες είσαστε εκεί πάνω,......και πολυσυλλεκτικοί,βεβαίως ,βεβαίως.

        • loretta avatar
          loretta @ juliet 15/04/2011 16:41:46

          χαχα και γω ξανθιά ειμαι βρε julliet .. αραγες δικαιούμαι να ομιλώ?

          • juliet avatar
            juliet @ loretta 15/04/2011 16:44:34

            και εγώ ,βεβαίως ,βεβαίως και άστους να λένε ......και αυτοί ψηφίζουν.

  4. Misha avatar
    Misha 15/04/2011 14:16:48

    Πρώτο ζήτημα για πολλούς από τους μαυρογιαλούρους είναι οι γκομενοδουλειές τους, εφόσον όλα τα άλλα ατομικά τους προβλήματα τα έχουν λυμένα...
    Και μετά κάποιοι λέτε για «νέα ΝΔ»...

    • Εύμηλος avatar
      Εύμηλος @ Misha 15/04/2011 18:19:33

      Καλά Μίσα, στο άλλο τεύχος να βάλουν πρωτοσέλιδο εσένα με καμιά αρμαθιά κομποσχίνια! χχαχααχαχααχα

  5. κοκοφοινικας avatar
    κοκοφοινικας 15/04/2011 14:18:36

    Και μετά γκρινιάζουν για τα γιαούρτια. Θα φταίει ο Τσίπρας πάλι.

  6. Kostas D avatar
    Kostas D 15/04/2011 14:25:51

    Ενταξει για να ειμαστε ειλικρινεις ΟΛΟΙ θελουμε μονο χαμογελα κτλ κτλ....
    Αλλα βρε κοπελα μου ΤΩΡΑ βρηκες να βγεις στο περιοδικο....??????
    Ας φτιαξουν τα πραγματα και μετα βγες και καθε μερα..

  7. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 15/04/2011 14:28:50

    Τι σας έφταιξε το κορίτσι; Μήπως που είναι πάνω στο άλογο;
    Αντί να ζητάτε λογαριασμό από τον Αλογοσκούφη, που έριξε το κάρρο στη χαράδρα, τα βάζετε με την αμαζόνα και το άλογό της!
    Υποκριτές!

    • Ο Θείος avatar
      Ο Θείος @ Ο Θείος 15/04/2011 14:48:11

      Χα, χα, από τον "αρματηλάτη" Αλογοσκούφη, θα έλεγα, βεβαίως, βεβαίως!
      Και από τον προιστάμενό του "Καίσαρα", της ιδίας περιφερείας με την μικρή αμαζόνα!
      Φταίει και το "σαμάρι", αλλά τρώει ξύλο το άλογο και η αμαζόνα χα χα !

      • Ο Θείος avatar
        Ο Θείος @ Ο Θείος 15/04/2011 15:36:05

        Δεν βλέπεις την ουσία όμως. Οι εσωκομματικοί άτεγκτοι κριτές "διυλίζουν τον κώνωπα και καταπίνουν την κάμηλον".
        Όταν δεν με παίρνει (ή δεν θέλω!) να καμακώσω τον καρχαρία, τσακώνω τη σαρδέλλα και κάνω τον μάγκα!

        • Heroic.SNG avatar
          Heroic.SNG @ Ο Θείος 15/04/2011 16:37:03

          για φουντο οι περισσοτεροι εσωκομματικοι. απο τους μεγαλους λευκους μεχρι την τελευταια αθερινα...

  8. sawas avatar
    sawas 15/04/2011 14:32:08

    Ο καθείς εφ' ω ετάχθη ...

  9. jkr avatar
    jkr 15/04/2011 14:46:18

    ΓΤΠ το λέγαμε στον στρατό...

  10. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 15/04/2011 14:52:14

    Άλλη μία αλτρουίστρια με ξένα όργανα.

  11. somebody, somewhere, sometime... avatar
    somebody, somewhere, sometime... 15/04/2011 14:52:52

    Λούζεται με "Johnson & Johnson, όχι πια δάκρυα" η κοπέλα... Αμέσως όλοι πέσατε να τη φάτε... χαχαχαχαχαχ !!!

  12. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 15/04/2011 14:55:30

    Προωθεί μαζί με 2 βουλευτές του κυβερνώντος το νομοσχέδιο της υποχρεωτικής "δωρεάς" οργάνων και "εικαζόμενης συναίνεσης".

    Ανοιχτή επιστολή πανεπιστημιακών καθηγητών Ιατρικής στους Ελληνες βουλευτές όπου εκφράζουν την κάθετη αντίθεσή τους στην "εικαζόμενη συναίνεση" και στην υποχρεωτική "δωρεά" οργάνων.

    Στο εξειδικευμένο επί του θέματος ιστολόγιο freepeoplenow wordpress com

    • ΝΙΚΟΛΑΣ avatar
      ΝΙΚΟΛΑΣ @ αλλενάκι 17/04/2011 00:30:51

      !!!!!!!!!

  13. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 15/04/2011 14:57:50

    Ισχύει ότι ο βουλευτής της ΝΔ Κωστής Χατζηδάκης είναι υπέρ του νόμου περί φρουτακίων σε συνέντευξή του σε ραδιοσταθμό, 9,89 ή 9,84, λέγοντας χαρακτηριστικά: "αν είναι η κατεύθυνση της ΕΕ αυτή, σαφώς συντάσσομαι" (με τα φρουτάκια...)

    Ο πρόεδρος της ΝΔ πάντως δήλωσε: "Οχι στην Καζινοποίηση της Ελλάδας".

    • αλλενάκι avatar
      αλλενάκι @ αλλενάκι 15/04/2011 15:01:14

      Μαν του μαν παίζει το σύστημα τον Α.Σ.
      Δεν υπάρχει περίπτωση να δηλώσει κάτι που θα ικανοποιήσει τη λαικη βάση της ΝΔ η οποία εκφράζεται εδώ και την επόμενη μέρα να μην υπάρξει προβοκατόρικη αντι-δήλωση.

      • Επώνυμος avatar
        Επώνυμος @ αλλενάκι 15/04/2011 17:33:29

        Όπως το λες, αλλενάκι.

        Το σχέδιο έχει πολλές εκφάνσεις και πολλά πιόνια.

        Έχουν λυσσάξει με το "όχι" του Σαμαρά και προσπαθούν με κάθε τρόπο να το ακυρώσουν στην πράξη.

        Για μια φορά, η χώρα έχει την ευκαιρία της. Την πραγματική ευκαιρία της. Ας την αξιοποιήσουμε.

      • δρόμος avatar
        δρόμος @ αλλενάκι 16/04/2011 12:13:00

        Ακριβώς. Θυμηθείτε και την πολυδήλωση των Κρητών βουλευτών για τους ... καϋμούς του τόπου τους, την ώρα που ο Σαμαράς επισκέπτεται τη Θράκη. Τι θέλουν, να ακυρώσουν την προσπάθειά του?

  14. Y. avatar
    Y. 15/04/2011 15:10:22

    ...και σε ποιό περιοδικό. ΕΓΩ!!!!!!
    (κι από πάνω η λεζάντα σελέμπριτις)

    • loretta avatar
      loretta @ Y. 15/04/2011 16:45:40

      .....Εχουν καταντησει την πολιτικη paper bag novels 1,50 euro.

      • Heaven avatar
        Heaven @ loretta 15/04/2011 19:01:14

        Loretta,
        και οι επομενες που "ψηνονται" για αντικαταστατριες δεν ειναι καλυτερες!
        ολο λαιφ σταιλ, με μια απο το Λαγκαδα (δεν θυμαμαι ονομα!!) με ημιγυμνες φωτογραφησεις, τη Σαλαγκουδη με τα αποκαλυπτικα ντεκολτε, και την Ευθυμιου αλλα Ραπτη.
        Γι' αυτο σου λεω, αστα να πανε απο γυναικεια εκπροσωπηση η Θεσσαλονικη.
        Ειλικρινα δεν σας αξιζει!!

        • loretta avatar
          loretta @ Heaven 15/04/2011 20:41:00

          Συμβαινει το εξης αντιφατικο θελουμε νεους ανθρωπους στην πολιτικη και ως τετοιοι δυστηχως οι περισσοτεροι ειναι ανεπαγγελτοι (δηλ η καριερες επαγγελματικες μηδεν η ελαχιστες) .Συνεπως ο μονος τροπος να τους κρινουμε ως ψηφοφοροι ειναι να μπουμε στην διαδικασια να τους γνωρισουμε προσωπικα ....και απο κει και περα ο θεος να βαλει το χερι του...διοτι τα κριτηρια του καθενα ειναι υποκειμενικα.

    • daughter of mercy avatar
      daughter of mercy @ Y. 16/04/2011 02:06:26

      xe -celebrities

  15. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 15/04/2011 15:11:09

    ... γράφουν οι Πανεπιστημιακοί καθηγητές της Ιατρικής στην ανοιχτή επιστολή τους στους Έλληνες βουλευτές:

    "Θα πρέπει να καταστεί ΣΑΦΕΣ στον Ελληνικό λαό ότι ο «θανών δότης» (άρθρο 9) -από τον οποίον αφαιρούνται τα κατάλληλα προς μεταμόσχευση ζωτικά όργανα- είναι μόνον ο «εγκεφαλικά νεκρός» ασθενής, ο οποίος, ΟΜΩΣ, ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΑΚΟΜΗ με τη βοήθεια του αναπνευστήρα, υποστηρίζεται με κατάλληλη φαρμακευτική υποστήριξη στην Μονάδα Εντατικής Θεραπείας και στον οποίον ΕΠΙΤΕΛΟΥΝΤΑΙ οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΕΣ του ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ.

    Ανεξάρτητα από τις ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ που εκφράζονται ΔΙΕΘΝΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΥΤΙΣΗ του «εγκεφαλικού θανάτου» με το βιολογικό θάνατο του ανθρώπου, με βάση ποιά λογική θα πρέπει να αποκαλύπτει ο κάθε Έλληνας πολίτης τις πεποιθήσεις του για μείζονα φιλοσοφικά θέματα, τα οποία σχετίζονται με τη ζωή και το θάνατο και τα οποία συνιστούν αυστηρά προσωπικά δεδομένα; Ποιά είναι εν προκειμένω η θέση της Αρχής Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων; (αναφέρεται στη δήλωση άρνησης στην υποχρεωτική "δωρεά" που πρέπει να καταθέσουν στον ΕΟΜ όσοι θεωρούν ότι η επιβληθείσα ιατρική τεχνική της "μεταμόσχευσης" μπάζει... , κατά το κοινώς λεγόμενο...)

    Με δυο λόγια: οι "εγκεφαλικώς" νεκροί, πολύ απλά είναι ΖΩΝΤΑΝΟΙ όταν τους αφαιρούνται τα όργανα.

  16. o βουνίσιος avatar
    o βουνίσιος 15/04/2011 15:15:55

    ειλικρινά αδυνατώ να κατανοήσω ορισμένους στην ΝΔ σε σημείο που έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι μήπως έχω εγώ πρόβλημα αντίληψης.

    -Πολλοί στην ΝΔ, πολιτεύονται λες και η σημερινή κατάσταση είναι φυσιολογική.

    - ξεχνούν ότι η ΝΔ έχασε τις εκλογές εξ αιτίας της οργής του κόσμου για την δική τους πολιτική δράση

    • victoria (true) avatar
      victoria (true) @ o βουνίσιος 15/04/2011 15:31:00

      Δεν το λες καν 'πολιτεύομαι', αυτό που κάνει η Ράπτη εν προκειμένω...

    • Ο Θείος avatar
      Ο Θείος @ o βουνίσιος 15/04/2011 15:32:06

      Φυσικά και δεν είναι φυσιολογική.
      Αλλά μήπως το 2007 - 2008 ήταν φυσιολογική;
      Και αυτό που έγραψα παραπάνω, αφορά ακριβώς τούτο:
      Η απλή βουλευτής και "κομματική φίλη" ίσως είναι όντως "στον κόσμο της". Αλλά δεν είναι αυτό το θέμα. Το θέμα είναι ότι γίνεται εύκολα ο αποδιοπομπαίος τράγος. Ίσως και επειδή είναι γυναίκα, νέα, όμορφη και ...πάνω στο άλογο.
      Ενώ οι άλλοι "κομματικοί φίλοι", οι υπεύθυνοι υπουργοί με ακαδημαικές περγαμηνές και οι πρωθυπουργοί από τζάκι, που ήταν ασύγκριτα περισότερο "στον κόσμο τους" (τι λέω στην καρα-κοσμάρα τους), και "τους έφυγε ο τάκος", τυγχάνουν σχετικής ασυλίας.
      Είναι άδικο, και όπως στα σοβαρά το έγραψα, υποκριτικό.

      • victoria (true) avatar
        victoria (true) @ Ο Θείος 15/04/2011 16:16:59

        Βρε θείε σιγά τον αποδιοπομπαίο, σιγά μην την κράξουν και στα δελτία των 8.
        Ούτε άλλους δήθεν καθηγητάδες χρειαζόμαστε στη χώρα (μαζέψαμε τα νόμπελ), ούτε άλλες bimbettes... sorry.

        Λίγη κοινή λογική για το πολιτικό ένστικτο, λίγο μυαλό και λίγη αγάπη για την πατρίδα πριν τον αυτοθαυμασμό στον καθρέφτη (είτε για την ομορφιά, είτε για τα γαλόνια), αυτά.

      • Antilogos avatar
        Antilogos @ Ο Θείος 15/04/2011 17:16:42

        Αγαπητέ "Θείε" ,

        Δεν μπορώ να φανταστώ γιατί ενοχλεί το άρθρο αυτό αλλά αν νομίζετε ότι στον πρώην "Τσάρο" όλοι σφυρίζουμε αδιάφορα σημαίνει ότι δεν παρακολουθείτε τα άρθρα μου...

        Μπράβο στον κ. Γ. Αλογοσκούφη !!!

  17. victoria (true) avatar
    victoria (true) 15/04/2011 15:30:13

    Η κοπέλα είναι όμορφη.
    Εκεί αρχίζει κι εκεί τελειώνει.

    • Heroic.SNG avatar
      Heroic.SNG @ victoria (true) 15/04/2011 16:38:32

      λαθος. απο εκει ακριβως αρχιζει...

  18. Γιώργος avatar
    Γιώργος 15/04/2011 16:19:27

    Tι ανόητο σχόλιο...Που δηλώνει πλούσια; Και άντε το να είσαι πλούσιος σήμερα είναι προκληση.

    Αλλά το υγιής;;; Δηλαδή θα έπρεπε να είναι άρρωστη για να μην έχει ενοχές;
    Βρίσκουν αφορμές ορισμένοι να βγάλουν τα κόμπλεξ τους.

    • juliet avatar
      juliet @ Γιώργος 15/04/2011 16:42:43

      Φίλε μου, σήμερα με τον Λοβέρδο Υπουργό Υγείας όλοι είμαστε υγιείς,μάλλον δε το έχεις καταλάβει.......χαχαχα

  19. Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης avatar
    Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης 15/04/2011 17:16:15

    Ἱππασία στοὺς Καιροὺς τοῦ Μνημονίου - τί ξέγνοιαστη ζωή



    .
    ..
    ...
    Μαμά, πολιτικοί!

  20. Ο ΑΛΩΒΗΤΟΣ avatar
    Ο ΑΛΩΒΗΤΟΣ 15/04/2011 17:42:08

    Κι όμως ... λάθος να τα βάζετε με την Ράπτη!!!

    Η κοπέλα δεν έκρυψε ποτέ ότι είχε χρήματα.

    Δ Ε Ν τα έκανε όμως στην πολιτική ...σαν τους άλλους πεινάλες ΔΑΠίτες-ΟΝΝΕΔίτες που έχετε εκεί (με πεθερές με offshore... ονόματα δε λέμε) τα είχε η οικογένειά της.

    Επίσης ασχολιόταν χρόνια προτού πολιτευτεί, με γνωστό ίδρυμα της Θεσσαλονίκης.

    Υπάρχουν άλλοι να καθαρίσετε σε αυτό το μαγαζί προτού φτάσετε στην συμπαθέστατη Ράπτη.

    • Sofie avatar
      Sofie @ Ο ΑΛΩΒΗΤΟΣ 15/04/2011 21:08:54

      Με συγχωρείς φίλε μου αλλά η Ελλάδα δεν έχει ανάγκη από πλούσια κληρονόμο που ο μπαμπάς της μπορεί να χρηματοδοτεί τις καμπάνιες της.
      Η ελλάδα έχει ανάγκη από απο ικανούς ανθρώπους που έχουν γνώσεις, άποψη, τόλμη και εθνική συνείδηση.

      Λυπάμαι αλλά στο πρόσωπο της δεν διακρίνω κανένα δυναμισμό πέρα από αυτόν που χρειάζεται για να μπει στη Louis Vuitton και να ψωνίσει ότι τσάντα βρει μπροστά της.

      • 3245.0208.0 avatar
        3245.0208.0 @ Sofie 15/04/2011 21:38:42

        Μπράβο sofie με την απάντησή σου τους/τις κονιορτοποίησες όλους.

  21. μετρό-στάση γουδί avatar
    μετρό-στάση γουδί 15/04/2011 17:49:55

    μπραβο στη γλυκητατη φιλεναδα μου ελενα, αναρπαστο εγινε το τευχος απο τους ανεργους και τους αστεγους

    • ΑΡΚΑΣ avatar
      ΑΡΚΑΣ @ μετρό-στάση γουδί 15/04/2011 20:25:15

      "...γλυκύτατη..."

      • Κωσταντινος Π. avatar
        Κωσταντινος Π. @ ΑΡΚΑΣ 15/04/2011 22:26:38

        τι ητα τι υψιλον? για την υψηλη διανοηση της Ραπτη ενα και το αυτο!!!

  22. Y. avatar
    Y. 15/04/2011 17:57:27

    Η φωτό μου θύμισε τον τίτλο που είχαν προσδώσει στον μακαρίτη άγιο Πρεβέζης

  23. Εύμηλος avatar
    Εύμηλος 15/04/2011 18:16:14

    Μη δείτε άνθρωπο με σαφή αντίληψη περί αισθητικής συνολικά να τα καταφέρνει! Ίσα να τον φάτε! Η Ράπτη, είναι γεγονός, κάνει τη διαφορά και πολιτικά και στυλιστικά! Ευτυχώς. Μια ευχάριστη νότα στη μίζερη εποχή. Ούτε μούρτζουφλοι, ούτε αξύριστες θεούσες.

    • μετρό-στάση γουδί avatar
      μετρό-στάση γουδί @ Εύμηλος 15/04/2011 18:50:04

      και ο γιωργακης στυλιστικα, με την ενασχοληση του με τον αθλητισμο και την κομψη εμφανιση του, ειναι ευχαριστη νοτα

      • Γιώργος avatar
        Γιώργος @ μετρό-στάση γουδί 16/04/2011 11:14:11

        Aτυχέστατο το παράδειγμα σου...πρέπει να είναι στραβός κάποιος για να θεωρήσει κομψό τον Παπανδρέου, στην ηλικία του προσπαθεί να το παίξει τζόβενο, με δερμάτινα και κόκκινα κασκόλ.

        Άσε που θα περνάει τρεις ώρες την ημέρα στο γυμναστήριο για να σφίγγει,...αυτό δεν σημαίνει ότι είναι αθλητικός τύπος, δεν κάνει κάποιο άθλημα, απλά παριστάνει τον εξηντάρη σφίχτερμαν, που βλέπεις στην παραλία του Π. Φαλήρου στο Φλοίσβο τα καλοκαίρια.
        θα του χαν πει φαίνεται οι ήματζ μέηκερς από το αμέρικα προεκλογικώς κάτσε και σφίξε λίγο, να δείχνεις σφριγηλός σε αντίθεση με τον πλαδαρό μπουλούκο Καραμανλή.

    • Y. avatar
      Y. @ Εύμηλος 15/04/2011 19:15:47

      ε, εντάξει, δεν είπαμε και να πάμε στην άλλο άκρο. Εξ άλλου η Έλσα είναι Ντορικιά

  24. loretta avatar
    loretta 15/04/2011 18:37:36

    Δεν νομιζω οτι κανενας αμφισβητει την οικονομικη επιφανεια του πατρος της.Εξαλλου αυτος συνεβαλε στην προεκλογικη της καμπανια και στηριξε την κορη του οπως καθε πατερας στην ηλικικα που ξεκινησε την πολιτικη της καριερα και δεδομενου οτι ποτε δεν ασκησε καποιο επαγγελμα περαν αυτου της πολιτικου.

  25. Brankaleon avatar
    Brankaleon 15/04/2011 19:19:17

    Άντε τώρα, ο πολύς ο κόσμος, βλέποντας την φωτογραφία να πιστέψει ότι όλοι δεν είναι ίδιοι.
    Ε!!! ναι λοιπόν.
    Ξανά και μανά ξανά, ...
    ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΕΝΙΑΥΣΙΑΣ ΘΗΤΕΙΑΣ.
    ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΝΑ ΒΟΥΛΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ.

  26. ΑΡΚΑΣ avatar
    ΑΡΚΑΣ 15/04/2011 20:24:07

    Τί μου θύμησες....

  27. ήγγικεν avatar
    ήγγικεν 16/04/2011 00:29:26

    Πουπάτε και μπλέκετε ρε Φαήλο;
    Χαρά στο κουράγιο σας με δαύτους/ες

  28. αν.βορινος avatar
    αν.βορινος 16/04/2011 01:32:08

    Απαντες κακοηθεστατοι .ουδεν ετερον.

  29. aristotelis avatar
    aristotelis 23/04/2011 00:05:05

    Πάντως από τύπους σαν τον Πάγκαλο, την Νταλάρα, τον Γιακουμάτο ...(τυχαία ονόματα λέω) χίλιες φορές η Ελενα. Τουλάχιστον σε δύσκολες εποχές ξεκουράζονται οι οφθαλμοί μας με το θέαμα που μας προσφέρει. Μπαίνει και το καλοκαίρι και ευελπιστούμε σε περισσότερα και αποκαλυπτικότερα...:)