#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
16/01/2012 18:41
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Και η Τζούλια Αλεξανδράτου ετοιμάζει κόμμα!



H Τζούλια Αλεξανδράτου αποκαλύπτει τα μελλοντικά της σχέδια, λίγο πριν φύγει για να κατακτήσει τη βιομηχανία του πορνό στο Λος Άντζελες.

Τώρα τι νέο ετοιμάζεις στα επαγγελματικά;

«Τώρα θα δείτε σε λίγους μήνες… Ετοιμάζω ένα νέο κόμμα και είναι η πρώτη φορά που το λέω στο site σας, ούτε στην Ελλάδα το έχω πει… και σκέφτομαι πολύ σοβαρά όχι να κάνω ένα κόμμα για να λέω κάνω ένα κόμμα, αλλά ίσως είναι μια πρωτοποριακή κίνηση, ίσως και ο κόσμος από αντίδραση και μόνο, ποτέ δεν ξέρεις, να με ψηφίσει. Ο κόσμος έχει αγανακτήσει με την πολιτική κατάσταση του τόπου μας και από όλη αυτή την κατρακύλα που επικρατεί στην Ελλάδα και, αντί να καθόμαστε με σταυρωμένα χέρια και να περιμένουμε το χειρότερο, ας δούμε και μια άλλη πλευρά, ή ας κάνουμε και μια άλλη κίνηση, που ίσως καλυτερέψουν τα πράγματα. Ποτέ δεν ξέρεις».

Έχεις μετανιώσει για επιλογές σου;

«Σίγουρα! Όπως όλοι οι άνθρωποι. Ευτυχώς για αυτά που έχω μετανιώσει δεν ήτανε σημαντικά στην Τζούλια, διότι για τα τριγύρω δεν με αφορά, να θεωρούν κάποιοι αυτά που κάνω εκτός ορίων. Στην καριέρα μου κάνω πράγματα εκτός ορίων, αυτό το είπα και πριν, αλλά στην ιδιωτική μου ζωή είμαι το άλλο άκρο. Είμαι ένα εντελώς διαφορετικό πρόσωπο».

Πηγή: Onlycy.com

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Τιγράνης avatar
    Τιγράνης 16/01/2012 20:28:18

    Φήμες θέλουν τη νέα κίνηση να λέγεται «Πίδαξ Παλιγγενεσίας», ενώ επτασφράγιστο μυστικό παραμένει το αρκτικόλεξο που θα προκύψει.

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ Τιγράνης 16/01/2012 20:36:39

      χαχαχα! εξαιρετικό αλλά πολύ μακρύ για όνομα...

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Τιγράνης 16/01/2012 21:31:00

      "Πίδαξ" ή "Πήδαξ"?

      • flou avatar
        flou @ TopGunZ 16/01/2012 21:43:47

        Πως κάνεις έτσι για ένα φωνήεν!!!

        • Τιγράνης avatar
          Τιγράνης @ flou 16/01/2012 22:03:49

          Φίλε flou δεν είναι έτσι, ένα σημαντικό το ένα γράμμα: Να, δες για παράδειγμα:

          Η λέξη «Πουράνας» είναι μια ιδιαίτερη κατηγορία κειμένων της ινδουιστικής παράδοσης. «Πουράνα» στη σανσκριτική γλώσσα σημαίνει αρχαίος, παλιός, άρα Πουράνας είναι οι αρχαίες ιστορίες που πραγματεύονται πέντε θέματα α) τη δημιουργία του κόσμου, β) τη διάλυση και την αναδημιουργία του γ) τις γενεαλογίες θεών, σοφών και άλλων προσώπων, δ) τις κοσμικές περιόδους, ε) τις γενεαλογίες διαφόρων βασιλέων. Περιλαμβάνουν ακόμη κανόνες κοινωνικής συμπεριφοράς, περιγραφές ουράνιων κόσμων και κολάσεων, γνώσεις ιατρικής, αστρολογίας, χρονολογίας, γεωγραφίας και γραμματικής. Η ινδουιστική παράδοση αναγνωρίζει δεκαοκτώ "μεγάλες Πουράνας" που χρονολογούνται από τα μέσα του 3ου μ.Χ. αι. έως το 15ο μ.Χ. αι. Η γνώση του περιεχομένου των Πουράνας δεν ήταν αποκλειστικό προνόμιο της βραχμανικής τάξης αλλά και των υπόλοιπων κοινωνικών στρωμάτων. Ήταν κατά κάποιον τρόπο ένα είδος εγκυκλοπαίδειας που απευθυνόταν σε όλο το λαό (Wendy Doniger Ο'Flaherty (ed.), Τextual Sources for the Study of Ηinduism, Μanchester, 1988).

          Ξαναδιάβασε τώρα το παραπάνω με την προσήκουσα αλλαγή του ενός και μόνο γράμματος.

          • Πεπόνης avatar
            Πεπόνης @ Τιγράνης 16/01/2012 23:33:14

            Εντάξει! Μετά από αυτό είμαι βέβαιος: Αυτή η χώρα δεν πρόκειται ποτέ να βουλιάξει!

            χαχαχα! :)

            Να είσαι καλά!

    • oddlabs avatar
      oddlabs @ Τιγράνης 17/01/2012 07:48:21

      μπααααα, πριν 2-3 χρόνια θα την "ψήφιζα", τώρα έχει γίνει χάλια...

    • ΣΟΝ ΠΕΝ avatar
      ΣΟΝ ΠΕΝ @ Τιγράνης 17/01/2012 07:54:31

      ΠΙ-ΠΑ?

  2. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 16/01/2012 20:33:09

    Θέλω να τη δω να διαπραγματεύεται για το PSI...(όλο και κάτι θα χρειαστεί μετά τις εκλογές)
    ΥΓ: Έχω να προτείνω κι όνομα για το νέο κόμμα...

    • juliet avatar
      juliet @ ΕΥΑ 16/01/2012 20:36:58

      Kαλώς τα παιδιά !Μια Τζούλια θα σας σώσει όσο και να το πολεμάτε.....

    • irida avatar
      irida @ ΕΥΑ 16/01/2012 20:43:16

      Άμα το..διαπραγματεύονταν η Τζούλια το psi δε θα διακόπτονταν οι συνομιλίες. Θα παίρναμε αμέσως το χαμηλό επιτόκιο!!χαχαχαχαα

      • TopGunZ avatar
        TopGunZ @ irida 16/01/2012 21:15:41

        Αφού όλα τα υπόλοιπα θα ήταν στα ύψη.

        • irida avatar
          irida @ TopGunZ 16/01/2012 21:23:32

          Ε, για αντίβαρο θα πεφτε το ..επιτόκιο!! ;-)

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ ΕΥΑ 16/01/2012 20:58:05

      juliet..δεν πιστεύω να είσαι η...νονά της;;;
      irida...οι λέξεις ''κούρεμα'', ''αποτρίχωση'' κλπ, θα αποκτούσαν άλλη έννοια..

      • irida avatar
        irida @ ΕΥΑ 16/01/2012 21:07:01

        Εννοείται! ;-)

      • juliet avatar
        juliet @ ΕΥΑ 16/01/2012 21:15:46

        Δεν ξέρω....ίσως ...μπορεί...
        πρόσθεσε και ανανέωση ,σωτηρία..... της ψυχής,πάντα.

  3. ΜΠ avatar
    ΜΠ 16/01/2012 20:34:54

    Την Τσιτσιολίνα τη θυμόσαστε? Η Τζούλια είναι ωραιότερη !!

    • Κρης avatar
      Κρης @ ΜΠ 16/01/2012 22:13:57

      φωτο ντοκουμεντο :) απο την επισκεψη της στην Αθηνα

      h**p://img42.imageshack.us/img42/8416/athensm.jpg

      λεπτομερεια στο στο οργανο της ταξης
      με το κουμπουρι αναποδα ...καλαχαν

      • Sfiktis avatar
        Sfiktis @ Κρης 17/01/2012 20:43:21

        Πάντα με το σοσιαλισμό βλέπω η συντρόβιζα.

        • Νίκος Αργεάδης avatar
          Νίκος Αργεάδης @ Sfiktis 18/01/2012 08:05:50

          Χα, χα, χα!
          Πολλά ορθογραφικά λάθη. Συντροβυζα και όχι συντροβιζα φίλτατε "Σφίκτη". Εξ' ού και το συντροβίζιτα ή συντροβύζιτα; τέλος πάντων...

          • sfixtis avatar
            sfixtis @ Νίκος Αργεάδης 18/01/2012 15:23:06

            Απλά παράπεσαν τυχαία δύο-τρία ηχηρά σύμφωνα στο συντρό(φ)ι(σσ)α, με παρεξήγησες, αυτό είναι όλο.

            Όσο για τις συντροφοβίζιτες ας μην μιλήσω και πεταχτούν στο αέρα τα πληκτρολόγια και καούν τα pixel από τις LCD σας, κρίμα είναι.

  4. Dee Jay Stelios avatar
    Dee Jay Stelios 16/01/2012 22:00:44

    Η φωτό είναι από τα γραφεία του κόμματος?

    • Dimitris avatar
      Dimitris @ Dee Jay Stelios 17/01/2012 14:27:23

      Πεζοδρόμιο της Χαριλάου Τρικούπη, δεν είναι? Ποιό κόμμα ήταν εκεί μωρέ?
      Πώς το λέγανε? (Ερωτήσεις από το μέλλον)

  5. Δαναός avatar
    Δαναός 16/01/2012 22:55:18

    Μόνο μια τέτοια ανάλυση θα μπορούσε να εξηγήσει στο flou την απορία του.Προς τούτο:Η επιστημονική ονομασία του λούτσου είναι Spyraena sphyraena. Είναι ξεχωριστό ψάρι με κυλινδρικό επιμήκες σώμα. Το στόμα του αποτελείται απο κοφτερά δόντια. Έχει δύο ραχιαία πτερύγια και δύο κοιλιακά. Το πτερύγιο της ουράς του είναι διχαλωτό.Το κεφάλι του είναι μεγάλο και μοιάζει σαν βέλος. Το σώμα το χρωματίζουν κάθετες μολυβί γραμμές. Το μήκος του ξεκινάει από 40 εκατοστά και μπορεί να φτάσει το 1,50 μέτρο. Ζεί πάντα με το κοπάδι κοντά στις ακτές. Τρέφεται με όλα τα είδη των ψαριών, αλλά οι μεζέδες του είναι οι σαρδέλες οι ζαργάνες και οι γόπες. Το κρέας του είναι νόστιμο. Ιδού λοιπόν:www.youtube.com/watch?v=Sl2y1bckpTU

    • Τιγράνης avatar
      Τιγράνης @ Δαναός 16/01/2012 23:47:44

      Τελευταίες έρευνες όμως τονίζουν ότι η υπέρμετρη κατανάλωση του συγκεκριμένου ιχθύος εγκυμονεί κινδύνους, με σοβαρότερους το ενδεχόμενο εκδήλωσης πριαπισμού και αυτοάνοσης σατυρίασης.

      • Δαναός avatar
        Δαναός @ Τιγράνης 16/01/2012 23:51:40

        Λόγω του ονόματος ή λόγω των ιχνοστοιχείων του;

        • Τιγράνης avatar
          Τιγράνης @ Δαναός 17/01/2012 00:04:27

          Τίποτα δεν είναι βέβαιο ακόμα. Οι περισσότεροι ασθενείς πάντως φέρονται να έχουν πειραματιστεί πολλαπλώς αποπειρώμενοι εκτός άλλων να το καταβροχθίσουν απνευστί κι αμάσητο.

        • Δαναός avatar
          Δαναός @ Δαναός 17/01/2012 00:10:47

          "Απνευστί κι αμάσητο."
          Κάπου πηγαίνει το μυαλό μου, αλλά δεν μπορώ να το εντοπίσω με σιγουριά.

        • Τιγράνης avatar
          Τιγράνης @ Δαναός 17/01/2012 00:28:26

          Εγώ το μόνο που ξέρω είναι ότι προς αποφυγήν παρενεργειών καλόν είναι να συνοδεύουμε το ιχθύν ετούτον με κάποιου είδους "οπό" (χυμό φυτού), καυλίαν όμως, όχι ριζίαν. Ιδού:

          "Ὀπὸν δὲ διττὸν ἔχει, τὸν μὲν ἀπὸ τοῦ καυλοῦ, τὸν δὲ ἀπὸ τῆς ῥίζης, διὸ καλοῦσι τὸν μὲν καυλίαν τὸν δὲ ῥιζίαν" (Θεόφραστος, Περὶ Φυτῶν Ἱστορία 6.3, 2)

      • TopGunZ avatar
        TopGunZ @ Τιγράνης 17/01/2012 00:07:29

        Και μην ξεχνάς τις εντεροκολλίτιδες. Δάσκαλε να χαίρεσαι την μικράν.

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Δαναός 17/01/2012 00:08:13

      Εδώ το ένα γράμμα διαφορά είναι τρομακτικό, αναλογιζόμενος το 40 εκατοστά με 1,5 μέτρο!

    • Παύλος avatar
      Παύλος @ Δαναός 17/01/2012 15:06:55

      επίμηκες .

  6. Φυγόκεντρος avatar
    Φυγόκεντρος 16/01/2012 23:40:22

    Την Τζούλια την ενδιαφέρει η πολιτική και ιδιαίτερα η εκλογική διαδικασία.
    Όταν ρώτησε τι ακριβώς γίνεται στις εκλογές της είπαν ότι ο κόσμος περιμένει στη σειρά για μπει σε ένα παραβάν και να ρίξει σε μία σχισμή την ...προτίμησή του!
    "Αα! Σε αυτό εγώ είμαι πολύ καλή!" ανεφώνησε και έσπευσε να κατέβει στις εκλογές!

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Φυγόκεντρος 17/01/2012 00:09:31

      Αν οι εκλογές γίνονται σε πηγάδι αντί σε κάλπη, μπορεί να ταυτιστούν οι οπές.

  7. netos avatar
    netos 17/01/2012 07:12:23

    "Η κρίση τρόμαξε τον Λούτσο". Σημερινό πρωτοσέλιδο αθλητικής εφημερίδας.

  8. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 17/01/2012 13:38:10

    Ἀπ' ὃτι διαβάζω στό σχόλιο ἡ Τζ.Α. ἒχει σκοπό νά μεταναστεύσει στό Ἀμέρικα γιά νά διαπρέψει στήν εύγενή τέχνη τοῦ πορνό. Πρίν φύγει εἶπε ὃτι θέλει νά ἀφήσει εἲς τό πάτριον ἒδαφος ὣς παρακαταθήκη ἓνα κόμμα; Μήπως μπέρδεψε τούς στόχους της; Μήπως ἂν καθίσει ἐδῶ πού κάτι μῆνες τώρα παίζεται σκληρό πορνό, διαπρέψει καλύτερα; Κιἂς ἀφήσει τά κόμματα κατά μέρος... Ὂχι τίποτ' ἂλλο, μήν ξεσηκωθεῖ καί ἡ Πετρούλα καί θέλει κιαὐτή νά κάνει κάνα δικό της κόμμα.καί μπλέξουμε τά μπούτια μας.

    • juliet avatar
      juliet @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 17/01/2012 13:43:31

      Τραβάτε με κι ας κλαίω...!