21/07/2012 13:47
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Η αθλήτρια που ξεσήκωσε την Βαρκελώνη



Η 19χρονη Michelle Jenneke, εμποδίστρια από την Αυστραλία, έβαλε «φωτιά» στους αγώνες της Βαρκελώνης με την προθέρμανσή της. Δυστυχώς δεν θα την δούμε στο Λονδίνο.

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 21/07/2012 14:07:59

    Χαλάλι τό ζέσταμα...

  2. nestor avatar
    nestor 21/07/2012 15:03:43

    Αυτό (η απουσία της Μισέλ) είναι το χειρότερο που πάθανε οι Άγγλοι μέχρι στιγμής.
    Οι αθάνατοι τι λένε γι αυτό???

  3. Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
    Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 21/07/2012 17:46:18

    What's an australian kiss?
    It's like the french but down under...

  4. Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης avatar
    Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης 21/07/2012 19:25:47

    Αὐτὴ κάνει ζέσταμα ἢ ἐγὼ ζεσταίνομαι;

    • Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης avatar
      Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης @ Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης 21/07/2012 23:27:59

      Τελείωσε: κλείνομαι σὲ μοναστήρι.

  5. μεταρρυθμιστής avatar
    μεταρρυθμιστής 21/07/2012 19:45:23

    Αυτά είναι...Και πρώτη στο ζέσταμα και πρώτη στο πήδημα, όπως αποδείχθηκε, με μεγάλη διαφορά από τη δεύτερη!

  6. The Saint avatar
    The Saint 21/07/2012 23:01:52

    Δεν τα αφήνει λέω εγώ αυτά, να μας πεί τι παίρνει?

    • EVANGELOS avatar
      EVANGELOS @ The Saint 22/07/2012 00:24:22

      πίπες σίγουρα

      (εννοώ τα παραδοσιακά Αυστραλιανά αμποριτζιναλ όργανα http://www.didjshop.com/images/Aboriginal_Didj_Player_F450.jpg)

      τις οποίες και συλλέγει μανιωδώς

      P.s. ο θεός είναι άδικος ...

      ο μέσος αυστραλός ξυπνάει το πρωί πίνει μια φόστερ ακούει ACDC στην παραλία περικυκλωμένος από θανατηφόρους μεγάλους λευκούς καρχαρίες και βλέπει την Μισελ να τρέχει ...

      ο αντίστοιχος Έλληνας ακούει Πυξ Λαξ στην παραλία περικυκλομένος από θανατηφόρα ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ του δυτικού Νείλου και βλέπει την Πατουλίδου ...

      μια διαφορά υπάρχει όπως και να το δει κανέις

  7. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 21/07/2012 23:40:56

    Ἡ φάση στό 1:14sec,ὅλα τά λεφτά...

  8. Iωάννης34 avatar
    Iωάννης34 22/07/2012 00:31:25

    Είναι η πρώτη που χαμογελάει πριν το πήδημα και όχι μετά

  9. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/07/2012 00:45:39

    Καί ἡ μοναδική γυναίκα στόν κόσμο,πού μετά τό πήδημα παίρνει δρόμο τρέχοντας,ἀντί οἱ ἄντρες ὥς συνήθως.

  10. Μαθηματικός avatar
    Μαθηματικός 22/07/2012 02:30:49

    Νομίζω ότι "όλα ταλεφτά" είναιαπό το 2.22 μέχρι το 2.25. Η σημειολογία της εικόνας είναι χαρακτηριστική: ο σεκιουριτάς (ή ό,τι είναι τέλος πάντων αυτός ο τύπος στα αριστερά) που κρατάει το .... φερμουάρ μην ανοίξει και το σκίτσο με τον αθλητή ακριβώς από πίσω της, που "τρέχει όλο χαρά " να προλάβει δεν ξέρω τι.....

  11. popolaros avatar
    popolaros 22/07/2012 10:36:04

    Κάτι τέτοια με κάνουν να πιστεύω ότι όντως ο πόλεμος της Τροίας έγινε για την ωραία Ελένη...παρά για γεωπολιτικούς λόγους τις εποχής.

  12. Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
    Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 22/07/2012 11:06:14

    Άντρες γουρούνια σεξιστές.
    Τώρα θα βγάλει η Ρένα ανακοίνωση να μας κάνει τρεις δεκαπέντε κι έντεκα.

    • tak avatar
      tak @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 22/07/2012 12:20:07

      Ας μας κάνει ότι θέλει Φαήλο... Αυτό το πλάσμα που είδαμε (πολλές φορές ομολογώ) μόνο άξιο θαυμασμού και τιμής είναι από τον ανδρικό πληθυσμό...

      • abc avatar