#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
05/04/2012 15:00
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ευχαριστούμε τα 'Επίκαιρα" για τα καλά λόγια



 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. loretta avatar
    loretta 05/04/2012 15:11:02

    Οι αληθειες να λεγονται factores!!! Ειστε το μονο σαιτ που κρατα το ενδιαφερον των αναγνωστων του αμειωτο! Παντα τετοια .

  2. Ιωάννης33 avatar
    Ιωάννης33 05/04/2012 15:12:57

    Δεν τους ευχαριστούμε όμως και για το ότι βάλαν στο ίδιο καλάθι Πασόκ-ΝΔ στην πρώτη σελίδα

  3. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 05/04/2012 15:13:21

    Προσωπικά εδώ και καιρό ψάχνω πως να αυτοπροσδιοριστώ πολιτικά, αφού έχω χάσει προ πολλού τη μπάλα.
    Αλλά λαϊκή κεντροδεξιά; Χμμμ......
    Πάντως μπράβο στα Επίκαιρα.
    Τα περισσότερα (99%) ΜΜΕ αγνοούν επιδεικτικά και το διαδίκτυο αλλά και το αντινιούζ, που μάλλον έχει μεγαλύτερο (σε αριθμούς) κοινό από αυτά.

    • chrisss avatar
      chrisss @ Strange Attractor 05/04/2012 15:28:16

      Ο ιδεολογικός προσδιορισμός του Βορίδη σε μια συνέντευξή του, θεωρώ, οτι ήταν αρκετά εύστοχος..ΕΘΝΙΚΟΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

    • Δήμος avatar
      Δήμος @ Strange Attractor 05/04/2012 17:44:15

      Μη χολοσκάς, εγώ απαντάω Πραγματιστής και καθάρισα. Ας σημειολογούν άλλοι.

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Strange Attractor 05/04/2012 18:04:21

      Γράψε Έλληνας και καθάρισες.

  4. Ραβινος avatar
    Ραβινος 05/04/2012 17:18:10

    Τα Επίκαιρα στηριχτηκαν απο την εκδοση τους απο πολλους της αποδω πλευρας {προσωπικα εχω ΟΛΑ τα τευχη τους } παρολο που τελευταια εκαναν νερα {ιδε παραιτηση Τριψα } οταν ο Παπανδρεισμος τους εκανε σινιαλο !Με την εμμονη που εχουν αντομνημονιακα παση θυσια και γαια πυρι μειχθητω μαλλον θα χασουν κι'αλλο εκτος εαν το καταλαβουν εγκαιρα και αντιμετωπισουν το προβλημα πιο ψυχραιμα {ο Λαμπρος Καλαρρυτης που ανελαβε προσπαθει αλλα δεν φτανει μονο αυτος }.Ας παρουν παραδειγμα τα παληα ΕΠΙΚΑΙΡΑ {επισης διατηρω ολα τα τευχη των } της Βλαχου για παραδειγμα και θαχουν μελλον λαμπρο !

  5. Σικελιανος avatar
    Σικελιανος 05/04/2012 17:19:22

    Το αντινιουζ ειναι μακραν ο καλυτερος ιστοτοπος που εχω γνωρισει.. προαγει τον διαλογο χωρις λογοκρισιες, υπαρχει εξαιρετικα υψηλο επιπεδο συνομιλητων, εχει κοσμιοτητα χωρις να ειναι φλωρικο, εχει διεισδυτικες αναλυσεις και αρθρα που ξεφευγουν απο την ισοπεδωτικη και καθεστωτικη λογικη των ΜΜΕ, ειναι πατριωτικο χωρις να κυλιεται στις λασπες των -ισμων, και αποτελει ενα διαμαντι διαλογου και ανταλλαγης αποψεων..προσωπικα εχει γινει ο νουμερο 1 ιστοτοπος που επισκεφτομαι καθε φορα που ανοιγω τον υπολογιστη μου και στενοχωριεμαι που αργησα τοσο πολυ να τον ανακαλυψω...
    να ειστε παντα καλα και εσεις και οι εξαιρετικοι σχολιαστες...

  6. juliet avatar
    juliet 05/04/2012 18:10:50

    Factor,

  7. juliet avatar
    juliet 05/04/2012 18:12:54

    Φάκτορα,
    πάντα τέτοια!τα καλά ν΄ακούγονται.

  8. vaggelis avatar
    vaggelis 05/04/2012 22:40:55

    γι αυτο και το antinews ειναι η αρχικη σελιδα οταν ανοιγω τον υπολογιστη

  9. Ιαπετός avatar
    Ιαπετός 05/04/2012 22:54:52

    Τρεις φοιτητές του πανεπιστημίου του Μάνχαϊμ στη Γερμανία βρήκαν έναν ιδανικό τρόπο να συνδυάσουν μάθηση και… διασκέδαση: προσφέρουν δωρεάν σεξουαλικές υπηρεσίες σε φοιτήτριες που είναι ιδιαιτέρως αγχωμένες από τις εξετάσεις και αναζητούν μια βαλβίδα ανακούφισης από το στρες του διαβάσματος.

    Οι τρεις φοιτητές οικονομικών, ο Όσκαρ, ο Κρίστοφερ κι ο Γιούλιους (δεν είναι τα πραγματικά τους ονόματα), εχουν γεμίσει το campus του Μάνχαϊμ με αφίσες που κάνουν γνωστές τις υπηρεσίες τους, αποκαλώντας το σχέδιο τους Bib:Love, δηλαδή «Η Βιβλιοθήκη της Αγάπης», υποσχόμενοι «καλούς βαθμούς διαμέσου καλού σεξ».

    «Προσφέρουμε καλό σεξ που λειτουργεί ως αγχολυτικό ενόψει μιας δύσκολης εξεταστικής περιόδου», σημειώνει εις εκ των εμπνευστών του σχεδίου, ο Κρίστοφερ. Η διαδικασία είναι απλή: η φοιτήτρια που ενδιαφέρεται στέλνει μια αίτηση, μέσω e-mail, να συναντηθεί με κάποιον από τους τρεις. Η συνάντηση θα γίνει σε ένα μπαράκι, όπου το ζευγάρι θα δει αν ταιριάζει ερωτικά και η βραδιά θα συνεχιστεί στο σπίτι ενός εκ των δυο. Ο μοναδικός κανόνας - αρκετά δεσμευτικός πάντως...-, είναι πως οι τρεις νέοι διατηρούν το δικαίωμα να αρνηθούν να κάνουν σεξ με μια φοιτήτρια, αν αυτή δεν πληροί τις εμφανισιακές τους προϋποθέσεις.

    Αποτελέσματα ; Λαμπρά ! Μέχρι στιγμής, έγιναν 82 αιτήσεις και 5 εξ' αυτών κατέληξαν σε ένα απενοχοποιημένο one night stand (σεξ της μιας βραδιάς). «Έχουμε αιτήσεις κι από φοιτήτριες γειτονικών πανεπιστημίων, όπως το Ουλμ και το Τέμπιγκεν», προσθέτει ο Κρίστοφερ.

    Οι ιθύνοντες του πανεπιστημίου μέχρι στιγμής αντιμετωπίζουν με χιούμορ την «πρωτοβουλία», αναγνωρίζοντας προφανώς πως δεν διαφέρει και πολύ από ο,τι γίνεται κάθε βράδυ στις πανεπιστημιακές εστίες και τα μπαράκια στις παρυφές των πανεπιστημιουπόλεων ανα την οικουμένη: ένα αγόρι γνωρίζει ένα κορίτσι…κι ό,τι ήθελε προκύψει.
    http://www.tovima.gr/world/article/?aid=452101

    Φάκτορα πρέπει νά διευρύνεις τό πεδίο ψαξήματος
    Τόσοι μόνοι τους, τόσοι παντρεμένοι πού φοβούνται «άγνωστες» σχέσεις, ακριβό πετρέλαιο θέρμανσης, αδυναμία πληρωμής ενοικίου καί κοινόχρηστων, κ.λ.π.

    Άσε καί λίγη πρωτοβουλία στόν Δαναό νά οργανώσει κανένα καινούργιο τμήμα. Υπάρχουν καί ανάγκες καί από άλλους ιστότοπους.

    Δέν μπορεί σέ τέτοια θέματα νά πρωτοπορούν οι Γερμανοί.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Ιαπετός 05/04/2012 23:06:28

      Ο Δαναός είναι γέρων...

      • Ιαπετός avatar
        Ιαπετός @ Strange Attractor 05/04/2012 23:12:38

        Μά ποιός θά αναλάβει τόν ρόλο τού τίμιου επαγγελματία μεσάζοντα; Εσένα σέ σκέφθηκα σέ ποιό ενεργητικό ρόλο.

        • Strange Attractor avatar
          Strange Attractor @ Ιαπετός 05/04/2012 23:18:32

          Ροδινός;

          • Ιαπετός avatar
            Ιαπετός @ Strange Attractor 05/04/2012 23:24:19

            Αυτός τό ψάχνει καί τό ζυγίζει πολύ. Υπάρχουν πράγματα πού απαιτούν αυθορμητισμό. Αφήνω κατά μέρος τίς κακίες τού Δαναού περί άτριχου κ.λ.π.

        • Strange Attractor avatar
          Strange Attractor @ Ιαπετός 05/04/2012 23:19:50

          Παρεμπιπτόντως, ήμουν με τον ξάδελφό σου για τσίπουρα όλο το απόγευμα.

          • Ιαπετός avatar
            Ιαπετός @ Strange Attractor 05/04/2012 23:27:43

            Βγήκε κανένα τσιπουράτο συμπέρασμα ή ήταν μιά απλή συνάντηση τής N.Y. Connection;

          • Strange Attractor avatar
            Strange Attractor @ Ιαπετός 05/04/2012 23:28:54

            Ότι αν δεν υπήρχε ο Δαναός, θα έπρεπε να τον εφεύρουμε, διότι έχει πλάκα.

          • Sardam avatar
            Sardam @ Strange Attractor 05/04/2012 23:36:02

            Γραμμοφώνου;

          • Strange Attractor avatar
            Strange Attractor @ Sardam 05/04/2012 23:37:46

            Τα πρόλαβε...

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ Sardam 05/04/2012 23:41:58

            Ναι ρε τα πρόλαβα. Και για να μην αναρωτιέσαι τι εισαγωγές έκανα προχθές που ρωτούσες σου λέω ότι έφερα 500.000 βελόνες γραμμοφώνου. Θα τις πουλήσω σαν συλλεκτικά κομμάτια προς 1€ τη μία.Πολλαπλασίασε και θα δεις!

          • Strange Attractor avatar
            Strange Attractor @ Sardam 05/04/2012 23:44:29

            έκανες συμβόλαιο με τη Διαμαντοπούλου;

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ Sardam 05/04/2012 23:49:49

            Ποια Διαμαντοπούλου ρε αρχαίε! Ιντερνετικά με πλασιέ το Ροδινό και τον Τοp.

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ Sardam 05/04/2012 23:51:13

            Και ετοιμάζω κι άλλη εισαγωγή! Για να σκάσεις!

          • Strange Attractor avatar
            Strange Attractor @ Sardam 06/04/2012 00:00:50

            Καλσόν;

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ Sardam 06/04/2012 00:04:46

            Όχι. Μιας και το αρνί είναι απλησίαστο θα φέρω μυρμήγκια μεγάλα από την Αφρική για σουβλάκια και τρεις βουβουζέλες για να τα σαλαγάς εσύ που θα σε πάρω βοηθό.Πτωχέ!

          • Strange Attractor avatar
            Strange Attractor @ Sardam 06/04/2012 00:07:53

            Άλλη μια ανάρτηση που διέλυσε ο Δαναός.

          • Sardam avatar
            Sardam @ Sardam 06/04/2012 00:12:57

            Και που θα τα βόσκει Δαναέ ο Στρέιντζ;

  10. Δαναός avatar
    Δαναός 06/04/2012 00:13:55

    Στο Λευκό Πύργο και θα τα περνάει και τη διάβαση!!!!

    • bird avatar
      bird @ Δαναός 06/04/2012 00:14:54

      χαχαχα!!!!

    • flou avatar
      flou @ Δαναός 06/04/2012 00:15:37

      Χα χα χα με κάπα και βοβουζέλα! Φολκλόρ!

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Δαναός 06/04/2012 00:17:13

      Από τότε που χώσανε τον Υ στην ψειρού αλωνίζεις Δαναέ.

      • factorx avatar
        factorx @ Strange Attractor 06/04/2012 00:28:54

        Τον χώσανε;

  11. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 06/04/2012 00:16:53

    Πάντα επιτυχίες, συνεχίστε ακάθεκτοι!