30/07/2009 21:59
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ερωτεύτηκε το … άλογο



Μια ιδιοκτήτρια στάβλου στη Νότια Καρολίνα των ΗΠΑ είχε υποψίες για την άστατη  ερωτική ζωή της φοράδας της με το όνομα Sugar. Έστησε λοιπόν ολόκληρο κύκλωμα παρακολούθησης του στάβλου με κρυφές κάμερες και έβγαλε λαβράκι.

Ο δραστήριος όμως επιβήτορας  που προέκυψε, δεν ήταν κάποιο περήφανο Αραβικό άτι αλλά ένας «τρελαμένος» 50άρης, ο Rodell Vereen που το 2007 είχε ξανασυλληφθεί για απόπειρα βιασμού της Sugar.

Ο εν λόγω «μερακλής» πιάστηκε επ` αυτοφόρω από τις κάμερες, να χρησιμοποιεί καρέκλα προκειμένου να καταφέρει να φτάσει  την ταλαίπωρη φοράδα.

Ομολόγησε μάλιστα ότι «έχει ερωτική  σχέση» με το άλογο και δήλωσε και σφόδρα  ερωτευμένος!

 Αυτή τη στιγμή πάντως κρατείται στη κοινοτική φυλακή ενώ η  καημένη η Sugar παίρνει φάρμακα για να αντιμετωπίσει κάποια μόλυνση που της μετέδωσε ο ερωτιάρης Rodell.

 Και μη χειρότερα.

Πηγή: SCnow.com

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 30/07/2009 22:40:28

    Τσολιάς στα Ανάκτορα ο τύπος. (Στην Ελλάδα πάντως έχουμε κυρίως ορνιθομπαράδες και κατσικοβάτες, ενίοτε μάλιστα κινδυνεύουν και οι πελεκάνοι μας... τα άλογα θεωρούνται ασφαλή)

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ Strange Attractor 30/07/2009 22:46:40

      Τι λες τώρα. Πέθανε πελεκάνος, πριν από χρόνια, από ...έρωτα, αλλά δράστης θεωρήθηκε αλλοδαπός ψαράς, ο οποίος υπό την απειλή λυντσαρίσματος τα παράτησε και έφυγε. Ο πελεκάνος αντικαταστάθηκε, ο πρωτότυπος και παθών είναι ταριχευμένος πάνω σε ένα επαγγελματικό ψυγείο.

      • O Ιθαγενής avatar
        O Ιθαγενής @ archaeopteryx 30/07/2009 22:51:16

        ...ζήσε το Μύθο στην χώρα των Κενταύρων και του Μινώταυρου...

        ΥΓ

        ...πάντως αντίστοιχο περιστατικό στη χώρα θα είχε οδηγήσει την ιδιοκτήτρια στη φυλακή για παράνομη χρήση καμερών, κατοχή και διακίνηση πορνογραφικού υλικού, ερωτημάτων και αναλύσεων επί τηλεοπτικών παραθύρων.....

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ archaeopteryx 30/07/2009 23:04:09

        Θα έκανε τοποθέτηση και η Κιμ Κίλιαν;

      • mesaios daktylos avatar
        mesaios daktylos @ archaeopteryx 31/07/2009 00:23:03

        Strange Attractor says:
        **Θα έκανε τοποθέτηση και η Κιμ Κίλιαν;**

        Φυσικά. Εκ μέρους της φοράδας.

  2. mesaios daktylos avatar
    mesaios daktylos 31/07/2009 00:27:52

    **.....είχε ξανασυλληφθεί για απόπειρα βιασμού της Sugar.**
    Εχει διευκρινιστή ότι δεν τον προκάλεσε η φοράδα με την συμπεριφορά της;;
    Τι γνώμη εχει ο ΣΥΡΙΖΑ επί του προκειμένου;; Συμφωνεί ο ΓΑΠ;;; Αυτά είναι τα ερωτήματα που με ταλανίζουν.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ mesaios daktylos 31/07/2009 00:57:27

      Προφανώς είσαι από τους πλέον σημαντικούς στοχαστές της γενιάς μας. Κουράγιο φίλε.

    • lypon avatar
      lypon @ mesaios daktylos 31/07/2009 10:48:56

      Τι άποψη έχει ο Μητροπολίτης Ζακύνθου;
      Ρωτήθηκε ο Ψωμιάδης;
      Μήπως η φοράδα ήταν ντοπαρισμένη;
      Μήπως ήταν κρυπτο-λεσβία;

      Όλα αυτά και άλλα τόσα, στην εκπομπή Πρωινό Σαρδάμ!