11/04/2010 21:35
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Εντολή να φωταγωγηθεί η Αθήνα για τον Παναθηναϊκό

Εντολή να φωταγωγηθεί η Αθήνα έδωσε ο Δήμαρχος Αθηναίων, Νικήτας Κακλαμάνης, με αφορμή την κατάκτηση του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου από τον Παναθηναϊκό.

«Η κατάκτηση του Πρωταθλήματος από τον Παναθηναϊκό, την ομάδα του Δήμου Αθηναίων, αποτελεί αφορμή γιορτής για ολόκληρη την πόλη. Στο πρόσωπο του Προέδρου της ΠΑΕ θα ήθελα να διαβιβάσω τα συγχαρητήρια μου για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος σε όλο τον κόσμο του Παναθηναϊκού και να ευχηθώ αυτή να είναι η αρχή για το άκουσμα καλών ειδήσεων τόσο για την ομάδα όσο και για την πόλη μας, όπως η ολοκλήρωση του γηπέδου», δήλωσε ο κ. Κακλαμάνης.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Orestios avatar
    Orestios 11/04/2010 22:21:20

    Δεν πάμε καλά!!!!
    Καθόλου καλά.

  2. BlueSky avatar
    BlueSky 11/04/2010 23:01:37

    Εεε, να μην τρελαθούμε τώρα. Ο κόσμος καίγεται και ο .....Παν.... στολίζεται!

  3. Wolf avatar
    Wolf 11/04/2010 23:34:43

    Δεν κερδιζονται ετσι τα ψηφουλάκια...

    Το νού σου γιατί μ αυτά και με τ΄αλλα, θα αρχίσουν οι Αθηναίοι και δει οι Παναθηναϊκοί να σε φωνάζουν Μαυρογιαλούρο, μη σου πω και Γκρούεζα...

    Και ο λαός ξέρει και κρίνει κυριε ...

  4. Γιάννης Σ. avatar
    Γιάννης Σ. 11/04/2010 23:40:09

    Ο Παναθηναϊκός είναι ΠΑΕ, δεν είναι δημόσιος φορέας. Αν δεν ξέρει τι να κάνει, να του πούμε εμείς τι χρειάζεται η Αθήνα.

    • Orestios avatar
      Orestios @ Γιάννης Σ. 12/04/2010 19:30:11

      Μα γι' αυτό δεν πάμε καθόλου καλά.
      Δηλαδή αν μια εταιρία που εδρεύει στην Ελλάδα εμφανίζεται κερδοφόρα θα ανάβουμε φώτα?
      Έχει χάσει κάθε επαφή με την πραγματικότητα ο Δήμαρχος?

  5. g.s avatar
    g.s 12/04/2010 00:24:50

    Ας ενώσουμε όλοι τα χέρια μας και τις καρδιές μας... Ολυμπιακοί-Παναθηναϊκοί... Πασοκοι-ΝεοΔημοκράτες... ΚΚΕτζιδες-Συρριζέοι...

    Ελπίζω να ακολουθήσουν το παράδειγμα και άλλοι δήμοι και κοινότητες. Να γιορτάσουμε όλοι το χαρμόσυνο γεγονός. Ας αναφωνήσουμε! ΖΗΤΩ η Ελλάδα. ΖΗΤΩ το έθνος. ΖΗΤΩ ο παναθηναϊκός. ΖΗΤΩ ο Κακλαμάνης. ΖΗΤΩ ο Τζιγκερ. ΖΗΤΩ ο Μπόμπολας. ΖΗΤΩ ο Κόκκαλης. ΖΗΤΩ!!!

  6. Marios avatar
    Marios 12/04/2010 19:12:57

    Αντε βρε που γκρινιάζετε! Όλο λέμε που η ΑΘήνα είναι σκοτεινή και φοβάσαι να κυκλοφορήσεις μη σε ληστέψουν. Να που βρέθηκε ευκαιρία να φωτιστεί! Γιορτάστε καλέ! Αυτό κάνει κι ο Νικήτας! Με τόση γκρίνια για την "κρίση", ας ασχοληθούμε καλύτερα με τις φωταψίες για τον Παναθηναϊκό!

  7. vg avatar
    vg 17/04/2010 18:15:28

    Συμφωνώ. Ειμαστε βουτηγμένοι στη γκρίνια και τη μιζέρια. Δεν είναι κακό να πανηγυρίζουμε που και που και σαν πόλη με όποια αφορμή μας δίνεται. Συμβολικό είναι. Ας χαλαρώσουμε λίγο.