#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
14/06/2011 22:12
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Διαψεύδονται οι πληροφορίες για ελικόπτερο στο Μαξίμου

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΕΛΛΑΣ avatar
    ΕΛΛΑΣ 14/06/2011 22:26:53

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΓΚΑΛΟ.

    • ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ avatar
      ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ @ ΕΛΛΑΣ 14/06/2011 22:31:58

      Αυτός θέλει σινούκ(δυο έλικες αναγκαίοι).

      • manos avatar
        manos @ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ 14/06/2011 23:30:04

        Δύο σινούκ.
        Ενα για τον αντιπρόεδρο και ένα για τις ζαμπονόπιτες.

        • Γιώργος avatar
          Γιώργος @ manos 14/06/2011 23:45:53

          Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

  2. Πητ avatar
    Πητ 14/06/2011 22:35:50

    Παλιά έστελναν οι Άγγλοι αντιτορπιλικό, να δούμε τώρα τι θα στείλουν οι Αμερικάνοι.

  3. Γιωργος Χ avatar
    Γιωργος Χ 14/06/2011 22:42:20

    http://www.youtube.com/watch?v=Vj_ImnJrOA0

    να ετοιμάζεται σιγά σιγά...

  4. ΩραΚαλη! avatar
    ΩραΚαλη! 14/06/2011 22:54:00

    http://4.bp.blogspot.com/-l-3ZySMPf2k/Tevl9kHouUI/AAAAAAAAAZs/8Lwv5ORNgzI/s1600/Givrgo.jpg

  5. anonymous avatar
    anonymous 15/06/2011 00:13:36

    Μια νύχτα μαγική σαν την Αργεντινή, να δούμε στο Ελικόπτερο ποιος θα πρωτομπεί.

  6. man8os avatar
    man8os 15/06/2011 00:17:08

    Θα σκαψουν τουνελ για λυκαβητο

  7. Elxo avatar
    Elxo 15/06/2011 00:22:47

    Κάποιοι θα πιάσουν τα τούνελ!
    Κάποιοι θα πιάσουν τις πόρτες!
    Κάποιοι τους δρόμους!
    Κ.Ο.Κ
    Μόνο μια παράκληση ρε παιδιά!
    Σφυράτε και σε μας που θα τους πετύχετε, μην είστε μονοφαγάδες!

  8. Αυριανιστής avatar
    Αυριανιστής 15/06/2011 00:40:43

    Ζητείται ο Έλληνας Βασίλε Μαλουτάν.

  9. sotiris frankfurt avatar
    sotiris frankfurt 15/06/2011 00:51:07

    Αυτοί καλα που έφυγαν νωρίς, αυτοί που θα μείνουν πίσω να κλαίνε...

  10. sotiris frankfurt avatar
    sotiris frankfurt 15/06/2011 00:53:32

    Ελικόπτερο δεν υπάρχει υπάρχει όμως  και για τον πάγκαλο ένας ....

  11. sotiris frankfurt  avatar
    sotiris frankfurt  15/06/2011 00:56:07

    Με  θα φύγουν και για τον φίλο μας τον πάγκαλο μια 

  12. Επικούρειος avatar
    Επικούρειος 15/06/2011 01:38:24

    Αληθεύει πως τις τελευταίες ημέρες έχουν κατασκηνώσει στην ταράτσα;

  13. Orestios avatar
    Orestios 15/06/2011 02:04:21

    Όποιος δεν έφαγε ξύλο μικρός, θα φάει σίγουρα μεγάλος

  14. Επικούρειος avatar
    Επικούρειος 15/06/2011 02:50:10

    Και εύχομαι το ξύλο να είναι στυλιάρι από κασμά! ...Με ρόζους.

  15. sakis avatar
    sakis 15/06/2011 09:58:25

    τωρα που με την AEGEAN ταξιδευεις εξωτερικό απο 37€ να δω που θα πάτε?

  16. Ανώνυμος avatar
    Ανώνυμος 15/06/2011 11:00:35

    Εγώ λέω να προσέχετε τί λέτε γιατί δυστυχώς μιλάτε με το συναίσθημα. Αν ζούσατε όλοι σας την εποχή του Καποδίστρια που τώρα όλοι χύνουν κροκοδείλια δάκρυα γιά τη δολοφονία του από Έλληνες, σίγουρα θα ήσασταν εναντίον του και θα ρίχνατε τον πρώτο λίθο εναντίον του. Όπως εναντίον του ήταν και όλες οι τότε κεφαλές. Ο Καποδίστριας είχε παντού εχθρούς γιατί τα έβαλε με όλους και με όλα. Το ίδιο γίνεται και σήμερα. Η χώρα αποσοβιετοποιείται με καθυστέρηση είκοσι ετών. Και γιά να παραδώσουμε λίγα μαθήματα ιστορίας γιά να κλείσουν επιτέλους μερικοί τα στόματά τους: Διαβάζω από τον "ξεσηκωμό του Γένους" του National Geografic:
    "Μαυρομιχάλης Πετρόμπεης: Ηγετική μορφή της Πελοποννήσου, πρωταγωνιστής πολιτικών και στρατιωτικών γεγονότων(Μάνη 1773-Αθήνα 1848). Το 1815 ανέλαβε το αξίωμα του μπέη της Μάνης. Ύψωσε τη σημαία της Επανάστασης στην Καλαμάτα στις 23 Μαρτίου 1821 και συμμετείχε στις πρώτες προσπάθειες γιά πολιτική οργάνωση της Πελοποννήσου. Διακρίθηκε στις επιχειρήσεις κατά του Δράμαλη, στην άμυνα του Μεσολογγίου και στην απόκρουση του Ιμπραήμ. Στη διάρκεια του εμφυλίου προσπάθησε να δημιουργήσει κλίμα συνδιαλλαγής μεταξύ των εμπολέμων. Κατέλαβε υψηλά αξιώματα(πρόεδρος Β' εθνοσυνέλευσης, πρόεδρος Βουλευτικού και Εκτελεστικού). Φυλακίστηκε με την κατηγορία της εσχάτης προδοσίας μετά τη δολοφονία του Ι. Καποδίστρια και αποφυλακίστηκε το 1832. Έγινε γερουσιαστής μετά την επανάσταση της 3ης Σεπτεμβρίου 1843". Αυτά. Αυτός είναι ο Έλληνας. Όχι μόνο δεν τιμωρεί τους προδότες, αλλά και τους αποκαθιστά με δήθεν επαναστάσεις και ξεσηκωμούς γιά Σύνταγμα στο Σύνταγμα κλπ. κλπ. Ξεσηκωμοί που αποβαίνουν τελικά σε βάρος του ελληνικού λαού αφού στο παρασκήνιο παραμονεύουν όλο οι ίδιοι και οι ίδιοι, και εκμεταλλεύονται το συναισθηματισμό και τη λήθη του λαού. Κρίμα γιατί κι εγώ είχα άλλη γνώμη γιά την επανάσταση του 1843. Τελικά χρησιμοποιήθηκε ως εφαλτήριο γιά την αναρρίχηση στην εξουσία παράνομων ανθρώπων.