06/11/2013 07:15
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Δείτε πως μπορείτε να εκμαιεύσετε ένα παθιασμένο φιλί...



 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Κυθήριος avatar
    Κυθήριος 06/11/2013 07:53:04

    Θά τόν παραδεχόμουν ἄν ἔδινε ἕνα καί στή μαμά στό τέλος.

    • Κυθήριος avatar
      Κυθήριος @ Κυθήριος 06/11/2013 14:36:15

      Ἐδῶ ὅμως θά τόν παραδεχόμουν ἀκόμη περισσότερο: http://www.tsantiri.gr/wp-content/uploads/2013/08/15.jpg

  2. Μεγάλες στιγμές avatar
    Μεγάλες στιγμές 06/11/2013 10:25:56

    Αυτά στην Ελλάδα δεν γίνονται δυστυχώς.Στο Αμερικα που είναι άλλωστε η χώρα των ευκαιριών,ίσως.Δεν μας δείχνει πάντως και τις αρνητικές προσεγγίσεις,δεν μπορεί όλες να είπαν ναι...
    Εδώ στην Ελλάδα τέτοιο φιλί μονο με την παρουσία παπά και κουμπάρου!

  3. m.s avatar
    m.s 06/11/2013 11:05:15

    κύριοι του Αntinews σας καθιστώ υπεύθυνους για το πάθημα φίλου μου που είδε αυτό το βίντεο.
    Πήγε να κάνει τα ίδια .Το τι χαστούκια και τσαντιές μάζεψε δε λέγεται.
    Τα μάγουλά του είναι σαν τη φανέλα του Ολυμπιακού.

    • tk avatar
      tk @ m.s 06/11/2013 22:54:45

      χαχαχαχα, ρε τον μπαγάσα!!!

  4. Diamond Angel avatar
    Diamond Angel 06/11/2013 12:41:20

    Κατ'αρχήν , ο νεαρός έκανε μια ευγενική προσέγγιση στις κοπέλλες και επιπλέον , ήταν και καλοφτιαγμένος . Δύσκολο ν'αρνηθείς ! Εγώ όμως , γιατί έχω την εντύπωση , ότι στην πραγματική ζωή τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά ;; :(

    • η Dimi avatar
      η Dimi @ Diamond Angel 09/11/2013 17:43:32

      Αγαπητή Διαμαντένιε Άγγελε, όντως, εντελώς διαφορετικά είναι τα πράγματα στη πραγματική ζωή. Οι υπερφίαλοι νεαροί του «μία από ολίγη», όπως ο εν λόγω του βίντεο, οι τόσο σίγουροι για τη γοητεία τους (τίποτα πιό απωθητικό από τον αυτάρεσκο άντρα-νάρκισσο), ουσιαστικά, χάνουν κατά κράτος στις προτιμήσεις των γυναικών. Καθώς, φαίνεται να αγνοούν το γεγονός ότι εμείς, οι γυναίκες, ερωτευόμαστε με τ’ αυτιά. Όποιος ψάχνει αλλού, απλά χάνει τον καιρό του. EarGasms is the name.