25/05/2011 00:25
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Δείτε με τι φόντο μιλάει ο Λοβέρδος



http://taxalia.blogspot.com/2011/05/blog-post_9899.html

http://news.youropia.gr/post.php?id=33767

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Greece Pleading avatar
    Greece Pleading 25/05/2011 00:36:13

    Μα καλα αυτες τις βλακειες τις διχνει η Κρατικη τηλεοραση προφανως ως υποσυνειδητο μυνημα την ωρα που ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ σας κι εσεις γελατε αντι να βριζετε?
    Σε ποσα μπλογκ ειδα τη παρομοια αναρτηση και στα περισσοτερα εβγαινε κι ενας βλακας κι αντι να σχολιασει, πηγεναι να πει κι ανεκδοτο.
    Πειραζει που δεν θελω να ζω σε μια χωρα με ανθρωποειδη σαν κι εσας? Καλυτεροι οι Πακιστανοι ρε μαμοτι μου!

    • Factorx avatar
      Factorx @ Greece Pleading 25/05/2011 01:14:29

      Τα υπόλοιπα που έγραψες αντιλαμβάνεσαι φυσικά οτι σε χαρακτηρίζουν

  2. drider avatar
    drider 25/05/2011 00:36:18

    Εξαιρετικό! Loverδος

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ drider 25/05/2011 06:16:40

      Στη θέση της κοπέλας (έστω από πάνω) η ελληνική κοινωνία!!!!!!!

  3. Nick avatar
    Nick 25/05/2011 00:47:56

    Κοίτα συντονισμός βρε παιδί μου!
    :D :lol:

  4. Professor Moriarty avatar
    Professor Moriarty 25/05/2011 00:54:44

    Είναι συναινετικό σεξ.

  5. Θετταλός avatar
    Θετταλός 25/05/2011 01:03:36

    ¨Γλώσσα λανθάνουσα αλήθειαν λέγει"
    "Φόντο λανθάνον αλήθειαν δείχνει"

  6. παρατηρητής avatar
    παρατηρητής 25/05/2011 01:06:04

    Τι κοινό έχει η καμεριέρα με την Ελλάδα ;
    Kαι από τις δύο ζητήσανε επιτακτικά και επιβάλλανε τον βιασμό τους.
    Η πρώτη το κατήγγειλε. Στη δεύτερη περίπτωση περνάνε το μήνυμα :
    αφού δεν μπορείτε να αποφύγετε τον βιασμό, χαλαρώστε και απολαύστε τον.
    Σε αυτό το πλαίσιο επιλέκτηκε το συγκεκριμένο βίντεο ως background στον
    Λοβέρδο. Ζούμε σουρεαλιστικές καταστάσεις που ούτε ο Μπουνουέλ δεν θα μπορούσε να φανταστεί. Την ώρα που οι Ισπανοί θα κατακλύζουν τις πλατείες και θα διαδηλώνουν δυναμικά, εμείς θα οργανώνουμε παρελάσεις gay σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη και θα ταίζουμε το λαό τσόντα, τουρκικά σήριαλ και ξερό ψωμί. Δημοτικά τσοντοκάναλα και απαγόρευση να εύχονται οι Έλληνες το Χριστός Ανέστη για να μην ενοχληθούν τα εκατομμύρια των μουσουλμάνων που καλέσαμε να εισβάλλουν στη χώρα για να κοπεί ο βήχας των ορθοδόξων.
    Ελλάς , τα μεγαλεία σου...

  7. Orestios avatar
    Orestios 25/05/2011 01:23:30

    .....την συντριπτική πλειοψηφεία της Ελληνικής κοινωνίας....εγώ.... πριν μπω στο υπουργικό συμβούλιο.....
    Και από πίσω μας δείχνει τί θέλει να κάνει στην συντριπτική πλειοψηφία της Ελληνικής Κοινωνίας.
    Καταραμένε Φρόϋντ

  8. Nick avatar
    Nick 25/05/2011 01:29:32

    Πωπω, τι θυμήθηκα! Ένα σύνθημα που έλεγαν για τον "Γέρο της Δημοκρατίας" Γεώργιο Παπανδρέου κάτι κοπέλες! Αντι να φωνάζουν ρυθμικά "Παπανδρεου" έλεγαν "Γάμμα Παπανδρέου, Γάμμα Παπανδρέου".

    Ταιριάζει γάντι γενικώς. :lol: :lol:

  9. H pena tis orghs avatar
    H pena tis orghs 25/05/2011 11:57:38

    Χαχαχαχαχα. Απλά EPIC!

  10. aurora3363 avatar
    aurora3363 26/05/2011 00:30:16

    +++++++++++++να φύγετε να πάτε αλλού!!!...