22/10/2011 15:37
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Βενιζέλος, πολιτικός με πολιτικό λόγο (βίντεο)

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 22/10/2011 15:53:46

    Πάντα και σε όλα μπροστά βαδίζει η Ψευτιά ελκύοντας τους ανόητους με τη χυδαία κραυγή της. Τελευταία και πάντα αργά έρχεται και η Αλήθεια σέρνοντας, πίσω από τον κουτσό Χρόνο (Γκρασιάν)..
    ΥΓ: Κάτι περισσότερο από ανήθικοι...ο ένας υποκλίνεται στη χυδαιότητα..ο άλλος την εκφράζει λεκτικά..οι υπόλοιποι τη χειροκροτούν...

  2. "ΣΑΛΩΝΙΤΗΣ" avatar
    "ΣΑΛΩΝΙΤΗΣ" 22/10/2011 16:00:31

    Διαρροϊκός βερμπαλιστής, λεξιλάγνος, διαπρύσιος κήρυκας του τίποτα!
    Ίσως, η μεγαλύτερη πολιτκή "φούσκα" της μεταπολίτευσης, δεδομένων και των προσδοκιών τις οποίες η πληθωρική του παρουσία δημιούργησε!
    Πολιτική διορατικότητα τυφλοπόντικα! Δεν είδε το παγόβουνο που ερχόταν καταπάνω του!
    Το ξεγέλασε ακόμα και ο βλαξ!!!

    • Zanetta avatar
      Zanetta @ "ΣΑΛΩΝΙΤΗΣ" 22/10/2011 17:27:05

      Και... καθηγηταράς με γνωστικό αντικείμενο "αντισυνταγματικό βουλιμικό δίκαιο"!

    • S.R. avatar
      S.R. @ "ΣΑΛΩΝΙΤΗΣ" 22/10/2011 19:19:42

      Σαλωνιτη ... εσκισες... Πρεπει να ειχες εμπνευση... Ακριβης περιγραφη του μπουρδα...

  3. η Dimi avatar
    η Dimi 22/10/2011 16:09:05

    «Η προφορική επιβεβαίωση γιά τη στάση και πρόθεση του πρωθυπουργού της Ελλάδος δηλαδή, ότι δεν νοιάζεται γιά το Σύνταγμα και τα Ανθρώπινά μας Δικαιώματα, και, ότι παρ’όλο το γεγονός ότι υποχρεούται από το Νόμο να διερευνά και να αναλαμβάνει διορθωτική δράση σε ό,τι σχετίζεται με καταγγελίες παραβιάσεων του Συντάγματος και των Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων, σκόπευε να μη-κάνει απολύτως τίποτε σχετικό, αισθανόμενος ασφαλής λόγω της δικής μας αδυναμίας να αναζητήσουμε την προστασία του Δικαστικού Συστήματος, όπως θα εξηγήσουμε κατωτέρω.»

    Οι συγκλονιστικές Ελληνίδες Ολγα Γεωργίου Γεριτσίδου (Εκπαιδευτική Ψυχολόγος) και Τάνυα-Μαρία Γεριτσίδου (Ψυχοπαιδαγωγός και Εκδότρια) οι οποίες ορμώμενες από τις επιταγές του Ελληνικού Συντάγματος και από την ανάγκη υπεράσπισης των Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων τους, προσέφυγαν
    στους Εισαγγελείς και σχετικούς Ανακριτές του Διεθνούς Δικαστηρίου της Χάγης (Συμβούλιο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων), κατά του πρωθυπουργού της Ελλάδος – μη-αναγνωρίζοντάς τον ως νόμιμα εκλεγμένο – και τις κατά καιρούς υπουργικές συνθέσεις της κυβερνήσεώς του, με την ανοχή ή στήριξη των Βουλευτών, γιά το εκ προθέσεως Εγκλημα ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑΣ (Εγκλημα κατά της Ανθρωπότητος) και της Κατάλυσης των Δικαιωμάτων του Ελληνικού Λαού τα οποία συντελούνται εν καιρώ Ειρήνης. (Πηγή: scribd.com)

    Νόμος 3904/2010 (Νόμος «Συγχωροχάρτι» γιά τους Κοσκωτάδες) με τη Μεγάλη του Κράτους Σφραγίδα και ποιοί το συνυπέγραψαν http://scr.bi/q4Zwsy

  4. palegio avatar
    palegio 22/10/2011 16:54:39

    ΧΟΝΤΡΟΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ,ΧΟΝΤΡΟΣ ΣΤΟ ΨΕΜΑ,ΧΟΝΤΡΟΣ ΣΤΟ ΘΡΑΣΟΣ,ΧΟΝΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΒΟΥΛΙΑ,ΧΟΝΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΧΥΔΑΙΟΤΗΤΑ,ΧΟΝΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΕΚΒΙΑΣΜΟ,ΧΟΝΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΘΛΙΟΤΗΤΑ.

  5. ΝΕΚΚ avatar
    ΝΕΚΚ 22/10/2011 17:52:40

    Ολοι εσεις που τον κατηγορειτε, πειτε μου που εχει λαθος! Επιτελους! Βρεθηκε ενας πολιτικος που βλεπει την πραγματικοτητα για το τι συμβαινει τα δυο τελευταια χρονια!

  6. ΝΕΚΚ avatar
    ΝΕΚΚ 22/10/2011 17:59:01

    Πες μας κι αλλα Προεδρε... Κι αλλα τετοια βιντεακια, θελουμε! Εκεινο το καλο με τις εξαγγελειες του Παπανδρεου θελω! Ετσι για να ξαναερθει η ελπιδα...Θα το κανω "save" να το βλεπω το πρωι με τον καφε οταν θα ψαχνω τις αγγελειες για δουλεια!

  7. Απλή σκέψη avatar
    Απλή σκέψη 22/10/2011 22:44:51

    ΑΑΑΑΑΧ! Θέλω να τον σφαλιαρίσω στα χοντρά του μάγουλα!!!

  8. Eagle avatar
    Eagle 23/10/2011 00:10:23

    Η Ανθρώπινη Λογομηχανή δεν διαψεύδεται ποτέ. Τα έχει πει όλα.

  9. Ηφαιστίωνας avatar
    Ηφαιστίωνας 23/10/2011 01:26:05

    Και μόνο με αυτό το video ως αποδεικτικό στοιχείο, κάθεται στο σκαμνί σύμφωνα με το άρθρο 262 του Ποινικού Κώδικα !!

  10. Y. avatar
    Y. 23/10/2011 09:34:54

    ...O tempora o mores!

  11. ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΣ avatar
    ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΣ 23/10/2011 13:03:09

    Άν αυτό το θλιβερό, κομπλεξικό ανθρωπάκι είχε έστω κουκούτσι από φολότιμο, θα έπρεπε να έχει ήδη αυτοκτονήσει, βλέποντας αυτό το video!

  12. η Κατινίτσα της γειτονιάς σας avatar
    η Κατινίτσα της γειτονιάς σας 23/10/2011 13:09:31

    α ρε Μπακατσέλο "ήρουα" σε ποιον τόδωσες το κορίτσι

  13. Y. avatar