20/12/2010 14:54
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ανανεώνεται με την Στάη η ΝΕΤ

Το κεντρικό δελτίο της ΝΕΤ θα παρουσιάζει κάθε βράδυ η Ελλη Στάη.

Σύμφωνα με όσα έγιναν γνωστά από την ΕΡΤ, η δημοσιογράφος θα αναλάβει τα νέα της καθήκοντα στις 15 Ιανουαρίου 2011.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 20/12/2010 15:01:15

    OPEN Gov GAP ?? γιγαντας της δημοσιογραφιας... και του γαμου!.....

    ΠΠ

    • Αδιάλλακτος Πολιτικάριος avatar
      Αδιάλλακτος Πολιτικάριος @ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 20/12/2010 15:08:16

      ρε παιδιά απέλυσαν των Κ. Αρβανίτη από την ΝΕΤ?

  2. loretta avatar
    loretta 20/12/2010 15:09:42

    ειναι επειδη η ΕΡΤ ΑΕ εχει γινει το ανδρο της ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑΣ μη χ***ω!!!

  3. ΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΛΙΜΟΣ avatar
    ΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΛΙΜΟΣ 20/12/2010 15:34:06

    Κανείς πρασινοφρουρός ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ.. Ξυπνάτε και πάρτε το χαμπάρι. Οι πασοκοκλαδικές ζουν και βασιλεύουν στα πρόθυρα του 2011!!

    • oxi ki etsi avatar
      oxi ki etsi @ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΛΙΜΟΣ 20/12/2010 16:14:24

      Γιάννη εγώ ξύπνησα και το πήρα χαμπάρι αλλά όταν λέω τι τους χρειάζεται με λέτε όλοι Φασίστα...:):):)

  4. Misha avatar
    Misha 20/12/2010 17:46:17

    Αξέχαστες στιγμές...
    Ο Αντρέας, η Μιμή, ο Λιβανός με τη γκόμενα του Στάη να κάνουν μπανιο στον Αστέρα.(ή μηπως στην Ελούντα, δεν θυμάμαι)


    Εχει σύρει πολλά καράβια αυτή η θριξ....

  5. δημης avatar
    δημης 20/12/2010 18:51:00

    "Ανανεώνεται με την Στάη η ΝΕΤ "
    Ανανέωση .....με υλικά κατεδαφίοσεως......

  6. anonymous avatar
    anonymous 21/12/2010 00:57:51

    Ατυχής ο τίτλος. Άκου ανανεώνεται η ΝΕΤ! Ίσα ίσα που μετατρέπεται σε ΚΑΠΗ.

    Και τώρα ας αιτιολογήσω με πραγματικά περιστατικά αυτά που έγραψα. Αν θυμάστε πριν από 10 χρόνια ο Χαρδαβέλας είχε περάσει από την ΕΡΤ. Εκεί σε μια απογευματινή εκπομπή στην ΕΤ1 είχε καλέσει όλους τους παλιούς δημοσιογράφους που ξεκίνησαν από την ΕΡΤ και μετά την έναρξη λειτουργίας της ιδιωτικής τηλεόρασης μεταπήδησαν στα ιδιωτικά κανάλια. Μεταξύ αυτών και η Στάη. Κι έλεγαν λοιπόν τα πουλάκια μου ότι θα μπορούσαν να ξαναδουλέψουν στην ΕΡΤ αλλά να μη γίνει η ΕΡΤ ΚΑΠΗ. Τώρα μετά από 10 χρόνια τι έγινε και άλλαξαν τα πράγματα και η ΕΡΤ μετατρέπεται σε ΚΑΠΗ;

  7. Sargos avatar
    Sargos 22/12/2010 18:45:22

    Δεν εχετε καταλαβει οτι εξαργυρωνουν παλια γραμματια ομερτας οπως ειναι και η περιπτωση Φυντανιδη. Αυτος κοντευει 80 χρονων. Εκτος αν δουλευει τσαμπα γιατι την συνταξη του θα την περνει σιγουρα .