#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
15/12/2013 17:24
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Psychourania psycho killer



Εργένηδες όλου του κόσμου, το antinews σας κάνει… προξενιό. Νέα, ωραία, κόρη αρχηγού κόμματος, με λεφτά και… κονέ, ψάχνει για γαμπρό. Με μια προϋπόθεση. Να είναι εθνικιστής. Πληροφορίες Νίκος Μιχαλολιάκος στον Κορυδαλλό ή Ελένη Ζαρούλια στη Χρυσή Αυγή.

Δεν πειράζει αν είναι αρραβωνιασμένη, έχει ανοικτό μυαλό η Ουρανία Μιχαλολιάκου, κόρη του αρχηγού της οργάνωσης η οποία, όπως αποκαλύπτει το Έθνος της Κυριακής, είχε πολλά ενδιαφέροντα στο παρελθόν. Έπαιζε πολύ στο ίντερνετ κι όσο κι αν προσπάθησε να σβήσει τα ίχνη της, αυτά αποκαλύφθηκαν από την Αντιτρομοκρατική.

Αν και είναι προσωπικά δεδομένα, έχει μια σημασία να δούμε ποιοι είναι αυτοί που θέλουν να σώσουν την Ελλάδα. Λοιπόν, η Ουρανία, εκτός από Χιονάτη στις διαδικτυακές της περιπέτειες είχε κι άλλα ψευδώνυμα. Ένα από αυτά ήταν «Psychourania psycho killer», δηλαδή "Ψυχουρανία, ψυχοπαθής δολοφόνος". Ως βιογραφικό, η Ουρανία Μιχαλολιάκου έχει επιλέξει ένα κείμενο από την εξαιρετική ταινία του Εβραίου σεναριογράφου, Τσάρλι Κάουφμαν «Η Αιώνια λιακάδα ενός καθαρού Μυαλού»: «Πάρα πολλοί άνδρες θεωρούν ότι είμαι ένα concept ή ότι τους συμπληρώνω ή ότι θα τους κάνω να αισθανθούν ζωντανοί. Αλλά εγώ είμαι απλά ένα γ@μημ..ο κορίτσι που ψάχνει την ηρεμία του μυαλού της».

Πριν τον αρραβωνιαστικό της, Αρτέμη Ματθαιόπουλο, η Ουρανία έψαxνε να βρει Λατίνο για γαμπρό διότι δεν έχει κολλήματα με άλλες φυλές. Όσο για τα tweets της, διαβάστε: «Τέτοιες ώρες μόνο οι κ@β..άρηδες τα δίνουν όλα στο Twitter. Καλύτερα κ@β..άρηδες από μίζερες αμπελοφιλοσοφίες. Να τα λέμε και αυτά».

Σε ένα άλλο σημείο, μάλιστα, καταφέρεται και κατά του Μιχάλη Χατζηγιάννη γράφοντας «Χαίρομαι που ο Χατζηγιάννης στηρίζει Σαμαρά. Έχω έναν ακόμη λόγο να τον σιχαίνομαι τον π@@@@η», ενώ αλλού σχολιάζει και το ζώδιό της τονίζοντας «εμείς οι Κριοί είμαστε μέσα στο πάθος ρε παιδί μου».

Μπράβο στην Ουρανία Μιχαλολιάκου, κορίτσι από σπίτι και για σπίτι.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. 1Β avatar
    15/12/2013 17:58:37

    Θα έκανε για πρωταγωνίστρια σε b movie για ζόμπι....

  2. martios avatar
    martios 15/12/2013 18:32:29

    Aνήκουν και τα γραφόμενα στις ''προπαρασκευαστικές ενέργειες'';

  3. ΝΙΚΟΣ avatar
    ΝΙΚΟΣ 15/12/2013 20:17:30

    "Έπαιζε πολύ στο ίντερνετ κι όσο κι αν προσπάθησε να σβήσει τα ίχνη της, αυτά αποκαλύφθηκαν από την Αντιτρομοκρατική."

    Mε αυτά ασχολείται η αντιτρομοκρατική του "πετυχημένου" Δένδια, με τα πορνό βιντεάκια που έβλεπε ο Λαγός και τα tweets της κόρης του Μιχαλολιάκου? Δεν μου λέτε εκεί στην ΝΔ είστε με τα καλά σας η έχετε χαζέψει εντελώς?

    • Tassos avatar
      Tassos @ ΝΙΚΟΣ 16/12/2013 08:12:10

      Απορώ πως κοιμάστε τα βράδυα , έχετε όλοι οι ψηφοφόροι της ΧΑ βουτηγμένα τα χέρια σας στο αίμα. Εκτός αν είστε όλοι του ιδίου φυράματος, οπότε όνειρα γλυκά.

      • AkriAkri avatar
        AkriAkri @ Tassos 16/12/2013 10:37:26

        Για να κοιτάξουμε όλοι πιο προσεκτικά τα χέρια μας αγαπητέ..... Γιατί αν το πάμε έτσι, ουδείς αναμάρτητος.
        Ήσυχα δικαιούνται να κοιμούνται πια τις νύχτες, μόνον τα μωρά.

    • ΣΟΝ ΠΕΝ avatar
      ΣΟΝ ΠΕΝ @ ΝΙΚΟΣ 16/12/2013 15:37:00

      Νίκο
      Διάβασες πουθενά για σχέσεις ακραίων ιδεολογιών και σεξουαλικών διαστροφων?

  4. ΝΙΚΟΣ avatar
    ΝΙΚΟΣ 15/12/2013 20:17:30

    "Έπαιζε πολύ στο ίντερνετ κι όσο κι αν προσπάθησε να σβήσει τα ίχνη της, αυτά αποκαλύφθηκαν από την Αντιτρομοκρατική."

    Mε αυτά ασχολείται η αντιτρομοκρατική του "πετυχημένου" Δένδια, με τα πορνό βιντεάκια που έβλεπε ο Λαγός και τα tweets της κόρης του Μιχαλολιάκου? Δεν μου λέτε εκεί στην ΝΔ είστε με τα καλά σας η έχετε χαζέψει εντελώς?

    • Νιόβη avatar
      Νιόβη @ ΝΙΚΟΣ 16/12/2013 01:12:17

      Είναι ρητορική η ερώτησή σας, βέβαια(;)

  5. savvas avatar
    savvas 15/12/2013 20:59:34

    Ωραία Gothic γκόμενα. Μια του λόγου της μια φορά μου πέταξε μπουκάλι με μπογια-αίμα σε ένα club. Καραγούσταρα. Σοβαρά τώρα ποιος νομίζετε οτι γελοιοποιείται με τις διαρροές? Πάντως όχι οι χρυσαυγίτες!

  6. Tassos avatar
    Tassos 15/12/2013 23:40:50

    Πειράζει που δεν είμαι politically correct και γελάω με την psycho-killer :-) :-) ? Ρε παιδιά την φαντάζεστε.... Ουάαααααααααααααα!

  7. Νιόβη avatar
    Νιόβη 16/12/2013 01:11:24

    Το σκορ της στα παιχνίδια το ξέρουμε;

  8. Asxetos avatar
    Asxetos 16/12/2013 07:33:18

    Ας σοβαρευτούν λίγο στην αντιτρομοκρατική και την ΕΥΠ, περιμένουμε αποτελέσματα απο τήν έρευνα για τους εγκληματίες δολοφόνους των δύο νέων εθνικιστών.
    Εάν δεν παρουσιάσουν σύντομα αποτελέσματα είναι ανίκανοι ή καλύπτουν δολοφόνους (τα τεχνολογικά μέσα τα έχουν). Το ακούς Δένδια!!

  9. η Dimi avatar
    η Dimi 16/12/2013 09:01:58

    “Αν μεν καλήν, έξεις κοινήν, αν δε αισχράν, έξεις ποινήν.” ~Αντισθένης ο κυνικός
    H απάντησή του, στο αιώνιο ερώτημα των ανδρών: “τι γυναίκα να παντρευτώ;”
    “Aν πάρεις γυναίκα όμορφη θα τη μοιράζεσαι, αν πάρεις άσχημη θα τιμωρηθείς.”

    • mambo italiano avatar
      mambo italiano @ η Dimi 16/12/2013 09:11:36

      Βαθιά κομπλεξικός και μισογύνης, αυτός ο Αντισθένης. Μάλλον θα είχε παιδικά τραύματα.

      • AkriAkri avatar
        AkriAkri @ mambo italiano 16/12/2013 10:40:20

        ...Μάλλον δε θα του έδωσε την πρέπουσα σημασία η μητέρα του. Πολλοί άνθρωποι υποφέρουν ισόβια εξ αυτού.

        • mambo italiano avatar
          mambo italiano @ AkriAkri 16/12/2013 10:44:35

          Ανάλυση φροϋδική και βαθιά βυρωνιωτική!

          • AkriAkri avatar
            AkriAkri @ mambo italiano 16/12/2013 10:54:20

            :-) ΝεοΕλβετιώτικη, συγκεκριμένα.

          • mambo italiano avatar
            mambo italiano @ AkriAkri 16/12/2013 10:58:55

            Σε παρακολουθώ, πάντα, με ενδιαφέρον. Καλές γιορτές!

  10. Τάσος avatar
    Τάσος 16/12/2013 10:56:04

    Κυρία βουλευτού θα είναι σε λίγο (Ματθαιόπουλος), είναι κόρη βουλευτών (Μιχαλολιάκος, Ζαρούλια) και βαφτιστήρι βουλευτή (Παππάς). Ούτε η Ντόρα τόσες χάρες.

  11. Μεγαλες στιγμες avatar
    Μεγαλες στιγμες 16/12/2013 12:46:15

    Και αναρωτιομουν αν σε αυτες τις ειδικες υπηρεσιες δικαιολογουν τα βαρβατα επιδοματα.Με αυτην την ερευνα δικαιωθηκα.....τζαμπα τα παιρνουν και μας κοροιδευουν.Ειναι η κορη Μιχαλολιακου θεμα για να σπαταλας χρονο,χρημα και προσωπικο;;
    Συμφωνω με το παραπανω συμπεραμα...για σοβαρευτειτε

  12. Νικόλαος Κ. avatar
    Νικόλαος Κ. 16/12/2013 13:23:49

    Το γεγονός ότι κατά παράβαση της νομοθεσίας διαχέονται στον Τύπο αποσπάσματα από ευρήματα της αντιτρομοκρατικής, η συντριπτική πλειοψηφία των οποίων προκαλεί μόνον ιλαρότητα, καταδεικνύει, ότι πρόσωπα της κυβερνητικής παράταξης χρησιμοποιούν μεθόδους, που πρώτος ο Γκαίμπελς εμπνεύσθηκε και χρησιμοποίησε προς σπίλωση των πολιτικών αντιπάλων του ναζιστικού καθεστώτος. Το γεγονός, ότι η κυβερνώσα παράταξη καταφεύγει σε ναζιστικές γκαιμπελίστικες μεθόδους, θα πρέπει να μας βάλει σε σοβαρές σκέψεις, όσον αφορά την σοβαρότητά της καθώς και για τον πανικό που έχει αρχίσει να ενσκήπτει στην πλειοψηφία των στελεχών της, εξ αιτίας της δημοσκοπικής ανόδου της Χρυσής Αυγής.

    Είναι τουλάχιστον γελοίο, να χρησιμοποιούνται οι ναζιστικές επινοήσεις για την καταγγελία του φασισμού κι αυτό που βλέπουμε να εξελίσσεται στα ΜΜΕ αποδεικνύει, ότι ο φασισμός διαχέεται οριζόντια σε όλο το πολιτικό φάσμα της χώρας και δεν αποτελεί προνόμιο του κόμματος της Χρυσής Αυγής και των στελεχών του που διώκονται.

    Όλα αυτά που γνωρίζουν το φως της δημοσιότητας θα είχαν κάποια αξία για έναν σκεπτόμενο πολίτη, αν παράλληλα γινόταν εξέταση των υπολογιστών όλων των βουλευτών καθώς και των συγγενικών τους προσώπων. Είμαι απόλυτα βέβαιος, πως τότε θα γέλαγε ακόμα και το παρδαλό κατσίκι…

    ΥΓ) Το σχόλιο αυτό το έστειλα πολύ νωρίτερα στον ιστότοπό σας αλλά για κάποιο λόγο δεν το δημοσιεύσατε. Παρακαλώ αυτήν την φορά να δημοσιευθεί. Δεν θέλω να πιστέψω ότι εκφράζετε πιστά την κυβερνητική προπαγάνδα, αποκλείοντας σχόλια που ασκούν οξεία κριτική, όπως κατηγορείστε από πολλούς ιστότοπους του διαδικτύου. Σε περίπτωση κάποιου τεχνικού λάθους, παρακαλώ αγνοείστε και παραγράψατε το υστερόγραφο, δημοσιεύοντας μόνο το σχόλιό μου

  13. ΒΙΣ avatar
    ΒΙΣ 16/12/2013 13:38:47

    Αν ξέραμε τι κοιτάνε στο διαδίκτυο, σε ποια τσατ μπαίνουν, με ποιες και με ποιους πάνες στην πραγματικότητα, τι ξεπέτες κάνουν και τι φουμάρουν (επίσης στην πραγματικότητα) πολλοί από αυτούς που μας κυβερνούν (στην πραγματικότητα), θα γελούσαμε ακόμα περισσότερο...
    Αλλά και πολλοί από τους πιο πάνω σχολιαστές που "έφριξαν" δεν έχουν δει ποτέ τους ούτε ένα πορνοβιντεάκι; Σωστά;;;;
    Η κόρη του Μιχαλολιάκου δεν μου είναι καθόλου συμπαθής, ούτε οι γονείς της, και τα παιδιά μου δεν τα μεγαλώνω με εθνικιστικά και ρατσιστικά ιδεολογήματα. Αλλά από εκεί μέχρι το να διασύρω κάποιον επειδή είχε μπει με ένα "παρατσούκλι" στο διαδίκτυο και τσάταρε "πονηρά" ή έλεγε ότι γουστάρει λατίνους ή μαύρους ή δεν ξέρω τι, η απόσταση είναι πολύ μεγάλη. Δεν θα δεχόμουν αυτό το διασυρμό για κανέναν, όποια ιδεολογία και να είχε. Δεν νομίζω ότι τέτοια άρθρα περιποιούν τιμή στο Αντινεους.

    • mt avatar
      mt @ ΒΙΣ 16/12/2013 14:18:22

      Πουλήθηκε νησί, ανατολικά της Λέσβου,σε Τούρκους επιχειρηματίες. Τι ντροπή για εσάς τους σχολιαστές του antinews και οπαδούς του ανθέλληνα Σαμαρά να σχολιάζεται γυναίκες αντί να ενδιαφέρεστε για το ξεπούλημα της Ελλάδας.

  14. Νίκη avatar
    Νίκη 16/12/2013 15:00:03

    Σωστός όπως πάντα ΒΙΣ!!

  15. Tonia G. avatar
    Tonia G. 17/12/2013 13:42:57

    Ως δημοκρατικοί πολίτες πάντως είναι να αναρωτιέσαι πως φτάνουν απόρρητα στοιχεία μιας έρευνας της Αντιτρομοκρατικής (!), να γίνουν δημοσίευμα σε ταμπλόιντ...

    • SAS avatar