29/11/2009 22:42
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Eκλεισαν οι κάλπες

Εκλεισαν οι κάλπες για την εκλογή του νέου προέδρου της ΝΔ. Ωστόσο, σε όσα εκλογικά τμήματα η προσέλευση ήταν μεγάλη, η ψηφοφορία θα συνεχιστεί μέχρι να ψηφίσουν όλοι οι πολίτες.

Η συμμετοχή του κόσμου δίνει τεράστια δύναμη στη ΝΔ", δήλωσε ο Α.Σαμαράς.

"Μίλησε η βάση", είπε η κα Μπακογιάννη και ευχαρίστησε τον κόσμο για την υπομονή που επέδειξε.

Ο κ.Π.Ψωμιάδης εισήχθη σε κλινική όπου οι γιατροί διέγνωσαν πνευμονία.

Η πρώτη ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει αφού συγκεντρωθούν τουλάχιστον το 20% των εκλογικών αποτελεσμάτων. Εάν σήμερα δεν εκλεγεί πρόεδρος η ψηφοφορία θα επαναληφθεί το επόμενο Σάββατο.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΑΓΝΩΣΤΟΣ avatar
    ΑΓΝΩΣΤΟΣ 29/11/2009 22:47:22

    Δεν θα χρειαστεί επανάληψη..!!!!!! ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΜΕ ΑΝΤΩΝΗ ΣΑΜΑΡΑ!!!!!!!!!!!

  2. ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ avatar
    ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ 29/11/2009 22:55:56

    Αποτελεσματα στο www.newsit.gr
    Που καταντησαμε, να κανουμε διαφημηση στον Ευαγγελατο.

  3. Μαυρη Αντιδραση avatar
    Μαυρη Αντιδραση 29/11/2009 22:57:18

    Διαβάστε να τρελαθείτε. Στα Ζωνιανά που είναι στην Κρήτη και παραδοσιακά Μητσοτακικά σε 960 ψηφοφόρους

    Έλαβαν:

    Ντόρα: 959

    Σαμαράς: 1

    ΤΟ ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ!

    Όλοι οι...

    εγγεγραμμένοι στα Ζωνιανά είναι 984. Στις τελευταίες εκλογές στις 4 Οκτωβρίου ψήφισαν 784 από όλα τα κόμματα!

    http://troktiko.blogspot.com/2009/11/blog-post_7373.html

  4. «Κασσάνδρα» avatar
    «Κασσάνδρα» 29/11/2009 22:59:50

    Στα Ζωνιανά που είναι στην Κρήτη και παραδοσιακά Μητσοτακικά σε 960 ψηφοφόρους

    Έλαβαν:

    Ντόρα: 959

    Σαμαράς: 1

    ΤΟ ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ!

    Όλοι οι εγγεγραμμένοι στα Ζωνιανά είναι 984. Στις τελευταίες εκλογές στις 4 Οκτωβρίου ψήφισαν 784 από όλα τα κόμματα!

    http://troktiko.blogspot.com/2009/11/blog-post_7373.html

  5. Επώνυμος avatar
    Επώνυμος 29/11/2009 23:04:05

    Δεν θα έχουμε καλά ξεμπερδέματα με αυτούς τους αληταράδες. Άκουγα τώρα στο Άλτερ ότι λέει το επιτελείο Σαμαρά δίνει 52-38 στο 8% των ψηφισάντων και το επιτελείο Ντόρας στο 7,2% των εκλογικών τμημάτων (όχι των ψηφισάντων) δίνει 52-39.

    Πάμε για πολύ βρώμικα παιχνίδια...

  6. Κώστας Θ. avatar
    Κώστας Θ. 29/11/2009 23:08:37

    Οτι και να λένε τα επιτελεία, η Ρηγίλλης θα βγάλει αποτελέσματα. Και μετά ας λένε ότι θέλουν.

  7. αρχισαμε avatar
    αρχισαμε 29/11/2009 23:08:47

    Φακτορα,
    1. Ανοιξε ενα ποστ με αποτελεσματα.
    2. ΔΩΣΕ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ. BLOGS, SITES ο,τι θες. Αποψε πεφτεις.
    Δεν ξερω αν εισαι φορτωμενος ή σε ριχνουν, ψαξτο και βγες και απο αλλου.
    Η νυχτα ειναι πονηρη ....
    και οι Δεξιοι ...δυσκινητοι.
    Δωσε ενημερωση.

  8. ΠΕΤΡΟΣ avatar
    ΠΕΤΡΟΣ 29/11/2009 23:11:02

    factor
    Αποτελέσματα από Δήμο Μπιζανίου Ιωαννίνων.
    Επι συνόλου 692 φηφισάντων.
    Σαμαράς 396, Ντόρα 229, Ψωμιάδης 51, άκυρα- λευκά 16.
    Ποσοστά στο περίπου : 57%, 33% & 7%