07/05/2008 22:40
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Dance me to the end of love


[youtube WQKjCJXnJSE]


[youtube _Q1SMBjfSjI&feature=related]




Επειδή έχει ξεσπάσει μια εσωτερική διαφωνία, θέλουμε τη γνώμη σας για δυο αντίστοιχες σκηνές. Τη μια με την Salma Hayek στο «From Dusk Till Dawn» και την άλλη με την Rita Hayworth σαν «Gilda». Για μένα η Hayek είναι όλα τα λεφτά. Ειδικά όταν κατεβαίνει τις σκάλες.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. (A)θανάσης avatar
    (A)θανάσης 07/05/2008 23:35:38

    Ξέρεις πόσο κοντή είναι Hayek?
    Όχι οτι με χαλάει φυσικά...

  2. Underdog avatar
    Underdog 07/05/2008 23:45:50

    Συγκρίνονται τα ανόμοια ;
    Η Ρίτα είναι ντυμένη, πριν από 50 χρόνια και βάλε
    αλλά χορεύει , τραγουδάει αλλά κυρίως είναι Class.
    H Hayek είναι σέξυ και υγρή αλλά για τη μπάρα.
    Εκτός και αν μπερδεύουμε το φίδι με το .. Διαμαντή.
    Φακτορα σ αρέσουν τα κορίτσια της εργατικής .. τάξης
    Πάντως όποια και αν είναι η επιλογή σου είσαι άξιος και κυρίως μερακλής...

  3. bold avatar
    bold 08/05/2008 00:23:49

    poly pina ehis re file..kitaxou ligo..krima

  4. Le canard avatar
    Le canard 08/05/2008 02:12:25

    Προς bold: Καλά ρε φίλε, κατούρα και λίγο.

  5. "νήπιος γέρων" avatar
    "νήπιος γέρων" 08/05/2008 02:13:09

    Φάκτορα Χ,

    ποιοι παίζουν στο α΄ κλιπ; Αυτοί λένε! Μ' άρεσε ο κιθαρίστας. Για πες, μπας και την κάνουμε με κανά δισκάκι, να ξελαμπηκάρουμε λίγο, από τα δις και τις μιζ των νταβατζίζ...

  6. PORTA PORTA avatar
    PORTA PORTA 08/05/2008 09:46:29

    ΡΙΤΑ = ΘΥΛΗΚΟ

    ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΑΣ ΠΕΡΑΣΑΝ 50ΧΡ. ΚΑΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΕΧΟΥΜΕ??? χαχχαα "ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΤΗ ΣΚΑΛΑ" ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝς ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ !!!
    ΠΠ

  7. Keep Talking avatar
    Keep Talking 08/05/2008 11:11:57

    Η ΡΙΤΑ βεβαια... με τη θρυλικη σκηνη του γαντο-στριπτιζ, πολυ προχωρημενη για ητν εποχη της -1946-. Το ντυσιμο, το χορευτικο και το Put the Blame on Mame αφησαν ιστορια!

    Η Σαλμα; οπως εγραψε και ο Undergod ειναι για την μπαρα.... Το φιδι ηταν αληθινο; οπως το γαντι της Ριτα;

  8. βαγγέλης avatar
    βαγγέλης 08/05/2008 14:57:10

    Ρίτα- Ριτάκι-Ριτάρα

  9. isnogood avatar
    isnogood 08/05/2008 15:47:34

    Συγχαρητήρια!
    Το στριπτίζ καταρχήν είναι για μένα η 8η ΤΕΧΝΗ.
    Το νούμερο της Χάγιεκ είναι φοβερό.
    Έχω δει παρόμοιο απο μια ΘΕΑ ιέρεια της 8ης τέχνης πριν απο δεκαπέντε χρόνια, με μικρότερο φίδι όμως και χωρίς στρίγκ στο νούμερο με την μπίρα.
    Πως την είπαμε την άλλη στο άλλο βίντεο;

  10. fantomas avatar
    fantomas 08/05/2008 16:27:32

    ΜΕΡΙΚΑ ΕΡΓΑ ΤΕΧΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΑ !!!

    ΚΑΙ ΦΥΣΙΑΚΑ ΤΟ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΤΗΣ ΡΙΤΑ !!!!

  11. ΠΕΛΙΑΣ avatar
    ΠΕΛΙΑΣ 08/05/2008 20:15:44

    Το καινούργιο με τον Τοτό το μάθατε;

    ΠΕΛΙΑΣ