#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
13/08/2008 13:01
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Chill Out

Μπορεί να μην ισχύει πλέον, με αυτήν την κυβέρνηση που έχουμε, ότι «τον Αύγουστο δεν υπάρχουν ειδήσεις». Όμως αυτή την εβδομάδα είμαστε 99% σίγουροι ότι δεν θα υπάρξουν σοβαρές ειδήσεις. Λέμε λοιπόν να επιβραδύνουμε κι εμείς (ως ομάδα απονενοημένης δημοσιογραφικής και ότι άλλο ήθελε προκύψει πρωτοβουλίας) τους ρυθμούς μας για λίγες ημέρες, μπας και καταφέρουμε να χαλαρώσουμε λιγάκι. Και που ξέρεις, όλα γίνονται ! Προσωπικά μπορεί να συναντήσω σε καμία παραλία εκείνες τις απελευθερωμένες θαυμάστριές μου, που περιμένουν πως και πώς να με γνωρίσουν.

Factorx

___________________________________

Ενημέρωση (19.10)

Deputy Administrator: Ούτε να βγούμε από το αυτοκίνητο δεν προλάβαμε και το έσκασες Φάκτορα. Δηλαδή, τώρα που θα λείπεις μπορώ να κάνω ό, τι θέλω (βλ.σχετική φωτογραφία);

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Ο Χαζος του χωριου avatar
    Ο Χαζος του χωριου 13/08/2008 13:15:54

    Αν περισσεψη θαλασσα η θαυμαστρια ευποσδεκτες στην Ελβετια...Αχ!

  2. Ξένος Δάκτυλος avatar
    Ξένος Δάκτυλος 13/08/2008 13:31:21

    ΟΧΙ ΜΗ, ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΕΘΙΣΜΟ. Θα με καταντήσεις να μπαίνω στο press να σχολιάζω σε posts, ώ θεέ μου ώ. Αλλά ok, υπάρχει λύση, όταν θα νιώθω βαρβάτες χαρμάνες, θα πάω να ανασταίνω προηγούμενες αναρτήσεις, όου γιέα

  3. Γιάννης avatar
    Γιάννης 13/08/2008 13:46:27

    το press-gr, ξένε δάκυτλε, δεν πάει διακοπές. κάτι είναι κι αυτό...

  4. Keep Talking avatar
    Keep Talking 13/08/2008 14:48:12

    Αν βρεθεις Πατμο και Κω call me (χιχι)

  5. ataktos avatar
    ataktos 13/08/2008 15:13:55

    do zobaczenia w krainie czarow!!

  6. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 13/08/2008 15:38:52

    εγώ λοιπόν είμαι της θεωρίας ότι 13-18 Αυγούστου είναι ιδανικές ημερομηνίες για να κάνει κανείς όλα τα δύσκολα, να μειώσει αποθέματα, να αλλάξει οργανογράμματα, να χώσει κανένα καινούργιο φόρο στη ζούλα, να μάθει καινούργια κομπιουτεροπρογράμματα...Τι τις θες τις παραλίες και τις θαυμάστριες; μπελάδες, άμμος στα παπούτσια...

  7. Nindjo avatar
    Nindjo 13/08/2008 16:26:38

    Καλό βόλι!!!!!!!!!!

  8. nas avatar
    nas 13/08/2008 17:01:41

    Έτσι μπράβο... χαλάρωσε και είμαστε μαζί σου...

  9. Μποτίλια στο Πέλαγος avatar
    Μποτίλια στο Πέλαγος 13/08/2008 17:55:36

    Συγχαρητήρια για την μόνιμα φιλόπονη και εύστοχη ενημέρωση και διεύθυνση της σελίδας. Η έλλειψή σου θα επεκτείνεται και σε αυτή όλων των φίλων των σχολείων, που αποτελούν μια ζεστή συντροφιά.
    Καλή ξεκούραση, με την ανάλογη μεγαλοψυχία και στις θαυμάστριες, που ίσως να μην είναι ιδιαίτερα επεισοδιακές. Συχνά κρύβουν το κάλος μέσα τους.

  10. Ιωάννης Θεοδούλης avatar
    Ιωάννης Θεοδούλης 13/08/2008 18:22:14

    Αρχαιοπτέρυγα τις θέλει κι απελευθερωμένες κιόλας! Δηλαδή τον θέλει τον μπελά του! βρε νά΄ ταν έτσι και οι πολιτικοί μας... (στα πολιτικά, :Ρ)

  11. La luna piena avatar
    La luna piena 13/08/2008 18:28:56

    Tο καλος, Bottiglia,
    καραδοκει πισω απ' τα ματια του παρατηρητη
    κι αναλογα με τις εστιες, που εκπεμπει τις καλιποθητες ακτινοβολιες,
    καλλιεργει και εκμυευει με παθος τις διαπιστευτικες σχεσεις με την αντιπερα ιριδα σε ενα τρισδιαστατο σημειο στιξης των οφθαλμων κει ελξης των πολων συμπιεσης.

  12. factorx avatar
    factorx 13/08/2008 18:44:18

    @Γιάννης Says: "το press-gr, ξένε δάκυτλε, δεν πάει διακοπές. κάτι είναι κι αυτό…"

    Και το Press-gr έγραψε: "Με συνεχή ροή αποκαλυπτικών ειδήσεων, πληροφοριών και σχολίων το Press-gr θα σας ενημερώνει διαρκώς και ΟΛΕΣ αυτές τις ημέρες. Την ώρα που οι άλλοι θα ... χαλαρώνουν, εμείς παραμένουμε στην πρώτη γραμμή της ενημέρωσης. Press-gr είναι αυτό..."

    factorx: Να λοιπόν που ουδεν χαλαρό, αμιγές καλού για το ....Press-Gr.

  13. Μποτίλια στο Πέλαγος avatar
    Μποτίλια στο Πέλαγος 13/08/2008 19:30:19

    @La Luna piena
    Το γνωρίζω. Δεν βλάφτει όμως, εμείς να συνεχίζουμε να βάζουμε καλού - κακού τα δυνατά μας.
    Κατά τα άλλα σου βγάζω το καπέλο, έχεις πολύ δύναμη. Αλλά το καλοκαιράκι σηκώνει και λίγο γυαλιά ηλίου, για να σκιάζεται η ίριδα. Έτσι, μόνο και μόνο, επειδή αγαπάμε πολύ και τα δίνουμε όλα.
    Η συμπίεση αποσυμπιέζει το χωροχρόνο, γι αυτό και την προτίμησαν τα UFO.

  14. amerikanaki avatar
    amerikanaki 13/08/2008 21:53:59

    Προς όλους τους αντιγραφείς δημοφιλείς μπλόγκερ: Ποιός υπενθύμισε πρώτος για το που δουλεύει ο Ράντος; http://www.antinews.gr/?p=3029

    Για τον Ανδριανόπουλο γιατι δεν μας λένε; Μήπως επειδή φιλοξενούν κομμάτια του;

  15. Τακτικός Αναγνώστης avatar
    Τακτικός Αναγνώστης 15/08/2008 17:49:05

    Αγαπητέ Φάκτορα σε πρόλαβα κατά μια-δυο μέρες. Σήμερα πετάχτηκα για λίγες ώρες πίσω (μην μας λείψει εντελώς και το δηλητήριο της Αθήνας διότι η πλήρης αποτοξίνωση είναι επικίνδυνη γιατί απορυθμίζει τον οργανισμό) και έριξα μια γρήγορή ματιά και στο μπλογκ. Τι ανακούφιση με την δήλωση σου «μπας και καταφέρουμε να χαλαρώσουμε λιγάκι»… Πλήρης διαγραφή των τύψεων, κάτι σαν εξομολόγηση. Τα μαζεύω και ξαναφεύγω το βράδυ όπως είχα προγραμματίσει άλλωστε. Μια εμφανής διαφορά, προσωπικά δεν ελπίζω να συναντήσω σε καμία παραλία εκείνες τις απελευθερωμένες θαυμάστριές μου, που περιμένουν πως και πώς να με γνωρίσουν γιατί έχω αρχίσει να υποψιάζομαι ότι τελικά δεν υπάρχουν. Σε όλους τους άλλους που παραμένουν στις επάλξεις του σχολιασμού καλό κουράγιο.