#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
03/06/2011 11:54
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

"50" άτομα μόνο ήταν κ. Πεταλωτή;

[caption id="attachment_104373" align="alignnone" width="600" caption="φωτο από ΕΘΝΟΣ"][/caption]

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 03/06/2011 11:57:55

    Με τα λέιζερ στο μάγουλο, αποδείχθηκε ότι εκτός από στόκος, για κάποιους αποτέλεσε και στόχο...

    • δημης avatar
      δημης @ Strange Attractor 03/06/2011 12:47:49

      ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΟΧΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΣΤΟΚΑΡΙΣΜΑ;;;

  2. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 03/06/2011 11:59:05

    800 + χαχαχαχαχαχα

    Σρεκ το Πρασινο Μουστακι !!! περιμενα απο χτες !! χαχαχαχααα
    Εχω και Σρεκ το Πρασινο Στομα !

    Στο ΠΑΣΟΚ μαζευουν τους ενοικους ενος ΚΑΠΗ για να πουν την γνωμη τους !!

    Μιλαμε για ΤΟ καταντημα !! Μαζευουν τους μαζεμενους... που δεν μπορουν και να φυγουν χαχαχαχαχαααααααααααααα

    30 μεσα στους τοιχους ( με το ζορι ) , 800 απ εξω κραζουν - ΕΛΕΥΘΕΡΑ !! χαχαχααααααααα

    ΠΠ

  3. kiki avatar
    kiki 03/06/2011 11:59:13

    Στρουμπουλο-target

  4. χαρης avatar
    χαρης 03/06/2011 11:59:51

    ενταξει ηταν 53

  5. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 03/06/2011 12:00:50

    Μπορεί να ήταν 50 σε ...δυαδικό σύστημα.

    • ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
      ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ @ archaeopteryx 03/06/2011 12:16:00

      ειδες τα νεα??

      ΠΠ

  6. Απορία avatar
    Απορία 03/06/2011 12:08:54

    Δεν ήταν 50. Πέντε ήταν.

    Παντού όπου και να κύτταζε, πέντε έβλεπε,
    ...δάχτυλα.

  7. anonymos avatar
    anonymos 03/06/2011 12:44:45

    Ακουσα την είδηση που μετέφερε ο Καμπουράκης στα αφεντικά του. Αφου ήσουν παρών κε Καμπουράκη θα είδες ότι ήταν εκατοντάδες κόσμος αλλα εσύ μας είπες 70. Τόση αχρωματοψία οι 700 έγιναν 70, γιαυτό λοιπόν βλέπεις τόσο σωστά τα μέτρα τα 10πλασιάζεις. Εικόνες με γιαουρτια, αυγά και πέτρες τουλάχιστον τα βίντεο δεν δείχνουν οπότε δικαιούμεθα να νομίζουμε ότι είναι συνήθεις υπερβολές.
    Ομως εγώ θα βάλω ένα άλλο ερώτημα. Το ΚΑΠΗ είναι δημόσιο κτήριο. Από που ένα πολιτικό κόμμα κάνει συγκέντρωση σε ένα δημόσιο κτήριο, τι είναι τσιφλίκι του?

  8. Σταυρός του Νότου avatar
    Σταυρός του Νότου 03/06/2011 12:45:15

    Παρά τους 50+ ασφαλίτες γύρω γύρω στο τετράγωνο.

    Πουλημένοι, πουλημένοι
    άλλη στράτα δε σας μένει
    μνήμα σας προσμένει
    κάσα καρφωμένη.

  9. δημης avatar
    δημης 03/06/2011 12:51:07

    ΠΑΛΙ ,ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ....50 ΗΤΑΝ ΤΟ...ΑΚΡΟΑΤΗΡΙΟ ( ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΟΥΡΑ)...

  10. Κώστας Τ avatar
    Κώστας Τ 03/06/2011 13:12:31

    Ωραίος ο Σρεκ!!!Συνδίασε γιαουρτάκι με αυγό και πράσινες ακτίνες λέιζερ!!!
    Αυτό που λένε πράσινη ανάπτυξη!!!

  11. ΒΙΣ avatar
    ΒΙΣ 03/06/2011 13:26:15

    Το γράφω με κάθε επιφύλαξη: Σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες, η επόμενη συγκέντρωση του ΠΑΣΟΚ θα γίνει στο ίδρυμα Γερόντων που διατηρεί η γνωστή "Αγία Αθανασία του Αιγάλεω", κάπου στη Μάνδρα Αττικής. Θα παρίσταται και ο Πάγκαλος, λόγω της περιφέρειας.

  12. ραλου avatar
    ραλου 03/06/2011 14:00:24

    τολμαέι να βγει ΟΞΩ ο κ.Κ. Καραμανλής?

  13. Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης avatar
    Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης 03/06/2011 14:07:18

    Ἦταν 100.004- τέσσερις μπροστά, καὶ καμιὰ ἑκατοστὴ χιλιάδες ἀπὸ πίσω

  14. kiki avatar
    kiki 03/06/2011 14:24:50

    Για τους υπουργους πλεον , αφιερωμενο το ασμα
    " Δυο πορτες εχει η ζωη"

  15. remali avatar
    remali 03/06/2011 16:02:33

    Διαβαστε αρθρα στο protagon. Nα αηδιαζετε απο τα αρθρα των φρουρων του καθεστωτος. Ουτε ο Γεωργαλας επι χουντας εκανε τοσο βρωμικη δουλεια.

  16. Μνημων avatar
    Μνημων 04/06/2011 15:29:41

    ΓΙΑ ΣΙΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ "ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ" ΔΗΛΩΝΕΙ ΣΕ ΖΩΑ ΑΠΕΥΘΗΝΕΤΑΙ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝΕΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΗΛΙΑ ΤΟΥ 16ΟΥ