25/10/2010 22:07
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

"Σούπα" η ....συνέντευξη

Το Star έκοψε την μετάδοση της συνέντευξης Παπανδρέου και έβαλε την “Συμμορία των δώδεκα”

Κανένα ενδιαφέρον...σούπα!!!

ΣΧΟΛΙΑ

  1. flow motion avatar
    flow motion 25/10/2010 22:10:51

    σιγα τ'αβγα!απο συμμορια σε συμμορια πηγε!

  2. o παγωτατζής avatar
    o παγωτατζής 25/10/2010 22:12:35

    και το ΣΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΟΨΕ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..ΤΟΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝΕ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΜΗΝ!!!!!!!!!!!!

    • flow motion avatar
      flow motion @ o παγωτατζής 25/10/2010 22:14:10

      εφαγε περικοπες......

    • rizospastikos avatar
      rizospastikos @ o παγωτατζής 25/10/2010 23:33:18

      o skai του μονοπυθμενου, ετοιμαζεται για το δευτερο μερος της μαυρης κωμωδιας :
      Απο το "ζομπι του Μαξιμου" στο "Δρακουλα των Χανιων".

  3. (A)θανάσης avatar
    (A)θανάσης 25/10/2010 22:18:31

    Χααα Χαχαχαχαχααα!

    Αυτό από μόνο του είναι ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΙΚΟ!

    Άντε ρε κατακαημένε τιραμόλα, τι φόλα μας πούλησες. Και ενδέχεται να την έφαγες κι ίδιος...

    Φτύσ'την... Δεν καταπίνεται με τίποτα.

  4. o παγωτατζής avatar
    o παγωτατζής 25/10/2010 22:30:12

    αυτος ο ανθρωπος εζησε και" ανενδότους..(!!!)
    Πραγματικα συλλεκτικό κομμάτι ή ΔΙΑ-ΚΑΝΑΛΙΚΉ!!!!

  5. denkserotipota avatar
    denkserotipota 25/10/2010 22:36:05

    Μετά από ΚΑΘΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ του γαπ, και στο ενδιάμεσο που ΡΩΤΑ Ο "δημοσιογράφος" ακούγεται ένα κρατς κρατς, σκίζει κάποιος χαρτιά...
    Τα σκονάκια είναι??????????????????????????????????

    ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΤΟ!!!
    Εχει ακουστεί αρκετές φορές ως τώρα!!!

  6. faey avatar
    faey 25/10/2010 23:09:26

    πάει το πασοκ έσβησε απόψε κρίμα

  7. ΚΑΨΙΩΤΗΣ avatar
    ΚΑΨΙΩΤΗΣ 25/10/2010 23:11:38

    ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΑΙ Ο Κ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΕΡΜΑΤΙΣΤΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΟΗΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΦΑΝΕΣΤΑΤΗ Η ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΘΝΗ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΤΟΥ ΣΤΗ ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ. ΔΥΣΚΟΛΑ Θ' ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΤΟ "ΠΟΤΗΡΙ" ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2011

  8. salmonellas avatar
    salmonellas 25/10/2010 23:21:51

    Πολυ κακη η ιδεα της πολυκαναλικης με τα αυτογκολ και τις επαναληψεις.

  9. αηδιασμενος avatar
    αηδιασμενος 25/10/2010 23:27:37

    Καλή σας νύκτα κύριε πρόεδρε!

  10. Professor Moriarty avatar
    Professor Moriarty 25/10/2010 23:50:27

    Όσοι δεν καταλάβατε, θα σας τα εξηγήσει μεθαύριο ο Πάγκαλος...

  11. δημης avatar
    δημης 26/10/2010 00:20:58

    Το MEGA παντως μας έκανε να αισθανθούμε όλοι μας σαν ΘΕΑΤΕΣ του ΝΗΣΙΟΥ...αφού (σαν ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΛΟΣ ) προσπάθησαν να με κάνουμ να αισθανθώ λεπρός ΠΟΙΟΙ :::: Τα γιουσουφάκια τα στημένα ο χαρούμενος βλάξ και τα τηλε τραπέζια πριν ;;;;;

  12. moriarty avatar
    moriarty 26/10/2010 00:44:31

    Κάθησε να δει την «διακαναλική» συνέντευξη αλλά σύντομα τον πήρε ο ύπνος στην πολυθρόνα - ο πρωθυπουργός μιλούσε μονότονα, επαναλάμβανε τα ίδια, ήταν σχεδόν νανουριστικός.. Μισοξύπνησε και άκουσε και πάλι μουρμουρίσματα για καλλικράτη, ηλεκτρονική συνταγογράφηση, άνοιγμα κλειστών επαγγελμάτων και νερόβραστες ερωτήσεις από τα χαϊδεμένα της διαπλοκής.. Είδε τον κυβερνητικό εκπρόσωπο σε ρόλο μπουλντόκ-καστράτο να παρακολουθεί, έτοιμος να γρυλλίσει αν κάποιος δυσκόλευε το αφεντικό του. Τα μάτια του εστίασαν στο μεγάλο γαλάζιο κενό πλαίσιο στον τοίχο πίσω από τον πρωθυπουργό, εκεί που άλλοτε υπήρχε ο πίνακας του Βρυζάκη «Η Ελλάς ευγνωμονούσα». Είχε ήδη ξαναβυθιστεί στον ύπνο του, όταν άκουσε μια φωνή από το υπερπέραν: «μηδέν εις το πηλίκιον, μηδέν εις το πηλίκιον».

  13. Σοσιαληστής avatar
    Σοσιαληστής 26/10/2010 00:57:12

    Αστακόσουπα.

  14. διεφθαρμένος avatar
    διεφθαρμένος 26/10/2010 01:52:21

    Και μετά περάσαμε εμείς καλά και αυτοί καλύτερα!!!

    • 309 avatar
      309 @ διεφθαρμένος 26/10/2010 03:27:21

      ...κι ακομη καλυτερα αν ξεκουμπιστει και φυγει...

  15. ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ avatar
    ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ 26/10/2010 07:44:50

    Χειρότερος από τον ανθρωπο που φέρεται σαν πρωθυπουργός της Ελλάδας, ήταν εκείνο το μορμολύκιον των 92 χρονών , ο Μητσοτάκης, που βγήκε στους Ν.Φακέλους του Α.Παπαχελά, μόνο και μόνο για να "κοντύνει" τον Σαμαρά και να δώσει χείρα βοηθείας, χωρίς αιδώ, χωρίς αναστολές στον Γιώργο Παπανδρέου.
    Ο πατέρας μου από τον τάφο, που πολέμησε την 28η Οκτωβρίου 1940, θα σιχαίνεται αυτό το εμεσμα της πολιτικής που θέλει να λέει ότι υπήρξε εν όπλοις συνάδελφός του .
    Καληνύχτα σας κύριε Μητσοτάκη. Δικαιώσατε με τα στερνά σας, τα πρώτα σας....