#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
22/03/2012 19:43
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

"Η Τζούλια στην Βουλή"



"Αρχίσαμε": η Φώφη νέα εκπρόσωπος του ΠΑΣΟΚ. Ο Καρχιμάκης στη θέση του.

Ψήφισαν κάποιες δεκάδες χιλιάδες για να νομιμοποιήσουν τους συμβιβασμούς και τις αντιπαροχές στα ηγετικά κλιμάκια του ΠΑΣΟΚ…

Αν και λέγεται ότι ο Βενιζέλος θα ακολουθήσει το παράδειγμα του Μάο: Θα κηρύξει το «μεγάλο άλμα προς τα εμπρός», με συνοδοιπόρους τον ΓΑΠ, τον Πάγκαλο, τον Παπακωνσταντίνου και τα λοιπά άφθαρτα υλικά της Ιπποκράτους και στη συνέχεια την «Πολιτιστική Επανάσταση», η οποία θα διαρκέσει καθ’ όλη τη διάρκεια της θητείας του.

Ο Γιώργος Νταλάρας δεν έχει ακόμη αποδεχτεί την πρόταση να αναλάβει το εγχείρημα…

Η είδηση ότι ο Μπένι κρύβεται πίσω και από την επανίδρυση του σοσιαλδημοκρατικού κόμματος της Ρωσίας, την οποία ανακοίνωσε ο τελευταίος ηγέτης της Σοβιετικής Ένωσης, Μιχαήλ Γκορμπατσόφ, δεν έχει ακόμη διασταυρωθεί.Aν και η παγκόσμια σοσιαλδημοκρατία αναμένεται να γνωρίσει ημέρες δόξας μετά την άνοδο του Βενιζέλου στην Προεδρία του ΠΑΣΟΚ και την ταυτόχρονη παρουσία του ΓΑΠ στη σοσιαλιστική διεθνή…



Την κατάργηση του θεσμού των μαθητικών παρελάσεων και την αντικατάστασή τους από άλλες μορφές εκδηλώσεων με τις οποίες να τιμώνται οι εθνικές εορτές ζητά η νεολαία της Δημοκρατικής Αριστεράς (ΔΗΜ.ΑΡ).

Δεν μας λένε ποιες θα είναι αυτές οι άλλες μορφές εκδηλώσεων, γιατί καραδοκεί ο ΣΥΡΙΖΑ, να τους υποκλέψει το πρόγραμμα. Ο αρχηγός του Α. Τσίπρας χαρακτήρισε τη ΔΗΜΑΡ «ενοχικό ΠΑΣΟΚ». Η «Κοινωνική Συμφωνία» είναι το σουρεαλιστικό ΠΑΣΟΚ και ο Βενιζέλος κράτησε το «υπουργικό ΠΑΣΟΚ».

Η ΔΗΜ.ΑΡ. με τις πέντε μεταγραφές από το ΠΑΣΟΚ έφθασε τους 10 βουλευτές και συγκροτεί κοινοβουλευτική ομάδα με ορίζοντα τις δύο εβδομάδες έως τη διάλυση της παρούσας Βουλής…

Η γυμνή φωτογράφηση της Τζούλιας Αλεξανδράτου για το Playboy πέρασε στο ντούκου. Μετά από τόσες επιτυχίες στην «έβδομη τέχνη», θα προκαλούσε και πάλι το ενδιαφέρον του κοινού, μόνο αν πρωτοτυπούσε και στη φωτογράφηση φορούσε ρούχα για μία και μοναδική φορά...

Η οποία Τζούλια κατεβαίνει στην πολιτική αρένα, διεκδικώντας την ψήφο των Ελλήνων πολιτών. Το κόμμα της θα έχει έντονα ιδεολογικά χαρακτηριστικά και θα ονομάζεται «Η Τζούλια στη Βουλή».  Θα είναι το μόνο κόμμα, το οποίο θα είναι και καταστατικά υπέρ του Μνημο…νίου. Μετεκλογικά είναι διατεθειμένη να συνεργαστεί με  όλους, ταυτόχρονα…

Μ.Ο.

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. dikefalosaitos avatar
    dikefalosaitos 22/03/2012 20:03:58

    Η καυτή Miss Τουρισμός Βούλα Βαβάτση πρωταγωνιστεί στο νέο ροζ DVD της Sirina Productions. Δείτε βίντεο από το τρέιλερ της... ταινίας της Βούλας Βαβάτση με υπουργό.
    Η Βούλα Βαβάτση διακρίθηκε ως Star Τουρισμός 2010 και έχει διακριθεί και στο διαγωνισμό Μις Πελοπόννησος. Τώρα κάνει στροφή στην.. καριέρα της και στρέφεται σε...υπερπαραγωγές και σκληρό...σήριαλ. Η Βούλα Βαβάτση γεννήθηκε το 1989 στη Θεσσαλονίκη και ασχολείται με το μόντελινγκ εδώ και 2 χρόνια. Τους τελευταίους μήνες κατάλαβε όμως οτι το έχει αλλού το ταλέντο.
    Έτσι δέχτηκε να πρωταγωνιστήσει στη νέα ελληνική...ταινία της Sirina Productions που έβγαλε και τα ροζ DVD της Τζούλιας Αλεξανδράτου και της Μαριάννας Ντούβλη. Ο Δημήτρης Σειρηνάκης έμεινε εντυπωσιασμένος από τις επιδόσεις της Βούλας Βαβάτση και την έκλεισε για δυο ακόμα ροζ DVD.
    Το πρώτο ροζ DVD της Βούλας Βαβάτση κυκλοφορεί σε special μορφή με ειδικά 3D γυαλιά για τρισδιάστατη απόλαυση. Στην ερωτική ταινία η Βούλα Βαβάτση επιδίδεται σε...αθλητικού περιεχομένου χόμπυ με υποτιθέμενο υπουργό δίνοντας μια δόση πολιτικής εξουσίας στην ατμόσφαιρα. Εξ ου και οι φήμες για ροζ σκάνδαλα της Βούλας Βαβάτση με υπουργό που είχαν κυκλοφορήσει πριν μερικές μέρες.
    Η Βούλα Βαβάτση μίλησε για την υποτιθέμενη σχέση της με υπουργό και φυσικά τα μάσαγε γιατί πού θα βρεί καλύτερη διαφήμιση για την καινούργια...ταινία της;

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ dikefalosaitos 22/03/2012 20:26:01

      Μέχρι και δυο σειρούλες πριν το τέλος του σχολίου σου, νόμισα ότι ήσουν ο manager της Βούλας κι εκπρόσωπος Τύπου της Sirina Productions...

      • dikefalosaitos avatar
        dikefalosaitos @ ΕΥΑ 22/03/2012 20:44:22

        Όχι βρε Εύα μου και manager, είδα στήλη καλλιτεχνικού ρεπορτάζ και είπα να σχολιάσω τα δρώμενα. :)

        • juliet avatar
          juliet @ dikefalosaitos 22/03/2012 20:49:16

          Αυτό δεν ήτανε σχολιασμός ....εξονυχιστική ψηλάφιση των γεγονότων.

          • dikefalosaitos avatar
            dikefalosaitos @ juliet 22/03/2012 20:55:22

            Α, όλα κι όλα, εγώ μόνο σχολίασα, δεν ψηλάφισα τίποτα, που να μου κουλαθεί.

          • juliet avatar
            juliet @ dikefalosaitos 22/03/2012 21:00:26

            Τς,τς....τα γεγονότα εννοούσα ,δεν χρειάζεται να κουλαθείς ..πως θα ψηφίσεις;

          • dikefalosaitos avatar
            dikefalosaitos @ juliet 22/03/2012 21:05:32

            Ααααααα, μα τι σκεφτόμουν, ο κουτός. ;)
            Όσο για την ψήφο, ακολουθώ την συμβουλή του Θείου Λουκά κι έχω υπομονή.

  2. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 20:19:50

    Ἂν τήν βάλουν τήν Τζούλια στή βουλή,στό...σπίτι της θά μπεῖ...

  3. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 20:38:32

    Φιδίσιο κορμί,λάγνο βλέμμα,σαρκώδη φιλήδονα χείλη...,ὁ Βενιζέλος ὃπως θά θέλαμε νά εἶναι...

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 20:55:23

      Τράτζικ....

      • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
        ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ ΕΥΑ 22/03/2012 21:12:52

        Μάτζικ...

        • ΕΥΑ avatar
          ΕΥΑ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 21:26:13

          χαχαχαχα! να πας άμεσα για εξομολόγηση!

          • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
            ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ ΕΥΑ 22/03/2012 21:42:18

            Θά πάω...,ἀλλά οἱ πειρασμοί εἶναι πολλοί...

          • juliet avatar
            juliet @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 21:45:27

            να εξομολογείσαι τακτικότερα.

          • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
            ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ juliet 22/03/2012 21:47:12

            Μμμ,θά πρέπει νά μή βγαίνω καθόλου ἀπό τό ἐξομολογητήριο...

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 21:56:05

            Έλα ΚΥΘΗΡΙΕ να σε εξομολογήσω εγώ.Πρωτότυπα.
            Με μουσική.
            Λες το πρώτο αμάρτημα και αμέσως βάζω τη Μαρινέλλα να τραγουδάει το: Κι ύστερα κι ύστερα και έτσι συνεχίζεις!

          • juliet avatar
            juliet @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 22:31:26

            Aυτή δεν είναι εξομολόγηση ,είναι αμάρτησα μετά μουσικής!

          • juliet avatar
            juliet @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 23/03/2012 17:58:35

            Εχεις ακούσει δεν κάθεται μύγα στο σπαθί μου; και σε τελική ανάλυση για μ@κ@κ@ς πέρασε τους άνδρες της παρέας;

          • ΝΙΚΗ avatar
            ΝΙΚΗ @ juliet 22/03/2012 21:53:36

            Έχετε ξεφύγει!!! :)

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:01:51

            Εσένα δε σε αναλαμβάνω για εξομολόγηση Νίκη!

          • juliet avatar
            juliet @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:05:25

            Εμένα;

          • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
            ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:12:15

            Δαναέ μου ἂμα μέ κεράσεις καί δυό τσιπουράκια θά σοῦ τραγουδήσω καί τό βαδίζω καί παραμιλῶ σέ ἢχο πλάγιο τοῦ ὀγδόου!

          • ΝΙΚΗ avatar
            ΝΙΚΗ @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:12:47

            Με τόσα που θα έχει να σου πει ο ΚΥΘΗΡΙΟΣ Δαναέ πού να βρεις χρόνο για μένα!

          • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
            ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:17:09

            Ἐσύ ἒλα αὒριο,ὁ καλός ὁ μύλος ὃλα τά ἀλέθει.

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:21:06

            Εσένα juliet θα σε διαβάσω ευχή καθαρτηρίου! Μετά μουσικής βεβαίως, το"κάνω τις αμαρτίες μου νά'χω να μετανιώνω" ή το "ζωή που δεν αμάρτησε ποτέ της δεν αγιάζει"

          • Φελίζα avatar
            Φελίζα @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:45:31

            Οι εξομολογήσεις μετά την νηστεία δεν γίνονται?

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:47:51

            Βρε καλώς τη Φελίζα!

          • juliet avatar
            juliet @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:50:12

            Bρε κορίτσια σαν πολλές του την πέσαμε απόψε!:)

          • Φελίζα avatar
            Φελίζα @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:52:36

            Καλώς σας βρίσκω!
            Πολλά τα αμαρτήματα (μου) και .. βρήκα ενδιαφέρον το θέμα των εξομολογήσεων

          • Φελίζα avatar
            Φελίζα @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:55:26

            Juliet ας ξεφύγει.
            Νίκη εγώ δεν έχω ξεφύγει μάλλον λαλήσει έχω

          • juliet avatar
            juliet @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 22:56:51

            Δαναέ ,η ερώτηση είναι ,είσαι σε θέση να εξμολογήσεις; Τα αμαρτήματα να σου τα φέρουμε γραμμένα;

          • juliet avatar
            juliet @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 23:00:07

            Φελίζα,
            εγώ να δεις ,έπρεπε να είμαι φευγάτη και με τα προβλήματα της μάνας μου κλώθω αυγά .
            Τι έγινε χάσαμε τον εξομολόγο;

          • Φελίζα avatar
            Φελίζα @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 23:04:49

            Κιότεψε ή ψάχνει τη μουσική

          • Φελίζα avatar
            Φελίζα @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 23:33:30

            Απαπα! έχω κλειστοφοβία

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 23:37:05

            Θ' ανοίξω παράθυρο!!!

          • Φελίζα avatar
            Φελίζα @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 23:45:36

            ...με παράθυρο κάτι γίνεται , με πόρτα δε ακόμα καλύτερα.
            Άφεση γίνεις?

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 23:48:01

            Ναι και τα δυο δε λέει.Θα κάνει ρεύμα και θα μου κρυώσεις...

          • Φελίζα avatar
            Φελίζα @ ΝΙΚΗ 22/03/2012 23:59:31

            Θα ντυθώ καλά

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ ΝΙΚΗ 23/03/2012 00:12:13

            Δες τι μπορεί να συμβεί σε ένα κελί:www.youtube.com/watch?v=0utJuonkFJ8&feature=related

          • Φελίζα avatar
            Φελίζα @ ΝΙΚΗ 23/03/2012 17:13:49

            Mπήκε η άνοιξη Δαναέ ...αυτά είναι για το χειμώνα

          • juliet avatar
            juliet @ ΝΙΚΗ 23/03/2012 17:17:38

            Φελίσα ,
            στο τελευταίο σχόλιο ν΄απαντήσουμε ;η να τον γράψουμε;

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ ΝΙΚΗ 23/03/2012 17:47:44

            Κάνατε μέτωπο ε;

          • Φελίζα avatar
            Φελίζα @ ΝΙΚΗ 23/03/2012 17:51:16

            με την καλή έννοια.....

  4. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 22/03/2012 21:14:07

    Δρακόντεια τα μέτρα ασφαλείας στον, εντελώς φιλήσυχο, νομό μας για την παρέλαση της 25ης Μαρτίου...υπουργοί και βουλευτές θα προστατεύονται από ξηράς, αέρος και γλυκού νερού...δίκυκλα, τετράκυκλα, κλούβες της Αστυνομίας..ερπυστριοφόρα, ελικόπτερα..μέχρι κι αντιτορπιλικά θα πλέουν στη Λίμνη μας...

    • juliet avatar
      juliet @ ΕΥΑ 22/03/2012 21:40:18

      H Julia θα παρελάσει;;

      • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
        ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ juliet 22/03/2012 21:44:59

        Μπά,θά προετοιμάζεται γιά ἐξέδρα,ὃταν μέ τό καλό βγεῖ...

      • ΕΥΑ avatar
        ΕΥΑ @ juliet 22/03/2012 21:45:24

        Με παραδοσιακή στολή παρακαλώ..θα είναι το event της μέρας...

        • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
          ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ ΕΥΑ 22/03/2012 22:15:00

          Νά μή φοράει καλύτερα...,στολή! ὂχι τίποτ' ἂλλο,ἀλλά μπάς καί καταδεχτοῦνε τά παιδιά νά γυρίσουντό κεφάλι καί κατά τούς ἐπισήμους...

          • ΕΥΑ avatar
            ΕΥΑ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 22:42:36

            Κυθήριε, προβλέπω να φτιάχνεις αυθαίρετο εξομολογητήριο έξω από το σπίτι σου, να το δηλώνεις ημιυπαίθριο και να φορολογείσαι με 23%...

      • airman avatar
        airman @ juliet 22/03/2012 21:47:09

        Αυτή θα σέρνει τα αντιτορπιλικά!

        • juliet avatar
          juliet @ airman 22/03/2012 21:51:10

          Θα είναι και ο Βεργής;οι συκιές δεν έχουνε φύλλα αυτή την εποχή.

        • Δαναός avatar
          Δαναός @ airman 22/03/2012 22:06:53

          Αλλάζεις τις παραδόσεις. Πρόσεχε! Για καράβι μιλάει η παροιμία!

          • airman avatar
            airman @ Δαναός 22/03/2012 22:17:01

            Πλεούμενο το ένα, πλεούμενο και το άλλο! Κι από ναύτες .....

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ airman 22/03/2012 22:51:20

            airman με ύμνο:Έλα στην παρέα μας φαντάρε!!!
            Πλέουν οι βάρκες στο γιαλό πλέουν και οι...

  5. Sardam avatar
    Sardam 22/03/2012 21:15:37

    Τι προέλευσης ήταν η σαμπάνια της Τζούλιας; Εδώ σας θέλω!

  6. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 21:17:52

    Ἂν θές σοῦ λέμε πού μπῆκε...

    • juliet avatar
      juliet @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 21:57:44

      αμάρτησες πολύ απόψε .....ούτε τα νερά του Ιορδάνη δεν ξεπλένουν τις αμαρτωλές σου σκέψεις.

    • Sardam avatar
      Sardam @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 22:00:08

      Δε ρώτησα αυτό αμαρτωλέ!

      • juliet avatar
        juliet @ Sardam 22/03/2012 22:04:06

        Ενας καλός άνθρωπος προθυμοποιήθηκε να σε ενημερώσει και τον είπες αμαρτωλό....είδες Κυθήριε .....τι παθαίνεις αν είσαι πρόθυμος!γίνεσαι αμαρτωλός.

        • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
          ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ juliet 22/03/2012 22:20:06

          Ἐγώ μέχρι τώρα ἢξερα ὃτι ὁ ἁμαρτωλός εἶναι πρόθυμος... Πώ πώ,μέ κολάσατε πολύ ἀπόψε!

  7. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 23:05:46

    Εὒα, θά τό κάνω σκέτο ὑπαίθριο μπάς καί γλυτώσω κάτι...Θά ὑπάρχει ὃμως ὁ κίνδυνος νά μή μένει τίποτα κρυφό...

    • airman avatar
      airman @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 23:13:55

      Ήταν να μη πιάσει η άνοιξη! Τσιου τσιου τα πουλάκια, ζουζουνίζουν τα μελισσάκια....

      • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
        ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ airman 22/03/2012 23:23:46

        Ἦρθε ἡ Ἂνοιξη;

      • ΕΥΑ avatar
        ΕΥΑ @ airman 22/03/2012 23:36:49

        airman ξέχασες τον πεταλουδίτσο με την πεταλουδίτσα!
        Καλέ Κυθήριε, χτες δεν μπήκε; δεν την κατάλαβες;

      • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
        ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ airman 22/03/2012 23:52:10

        Μέ συνεπῆρε ἡ ἐξομολόγηση...,καί πού νά 'ρθει καί τό καλοκαίρι...

  8. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/03/2012 23:08:50

    Καί οἱ ἐξομολόγοι χρειάζονται ἐξομολόγο πού καί πού...

  9. Δαναός avatar
    Δαναός 22/03/2012 23:13:59

    Μία μία μην σπρώχνεστε! Είναι μικρό το κελί μου!

  10. franc avatar
    franc 23/03/2012 12:31:46

    Θα φταίω εγώ τώρα αν πώ το σύνθημα " Η Τζούλια στη Βουλή να φτηνήνει το μ@@@ί"? Μην αρχίσετε οι φεμινίστριες τα περι φαλλοκρατίας γιατί εσείς αρχίσατε πρώτες...

    • GreekInLux avatar
      GreekInLux @ franc 23/03/2012 18:09:02

      Χρόνια δεν λένε ότι το… έχει γίνει ποιο φτηνό απ΄το γιαούρτι; Μήπως έπρεπε να πετάνε Τσούλιες στους βουλευτάδες αντί για total; Αν και μάλλον χάρη θα τους κάνανε…

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ franc 23/03/2012 18:16:12

      franc..εννοείς θα φτηνήνει το μαλλί...Εννοείς ότι θα πέσουν οι τιμές στα κομμωτήρια;
      Εννοείς το μαλλί της γριάς; εννοείς δε θα μας πιάνουν ''κότσο'';

      • franc avatar
        franc @ ΕΥΑ 23/03/2012 18:30:53

        Αγαπητή Εύα εσύ, ειδικά με αυτό το όνομα, ξέρεις καλύτερα κι απο 'μένα τι εννοώ. Ε, ναί εννοώ και όλα αυτά τα συμπαθή που αναφέρεις.
        Να μην αναγκάσουμε και τον φάκτορα να φερθεί αντιδημοκρατικά...

    • spiros avatar
      spiros @ franc 23/03/2012 18:23:34

      Με καθυστέρηση άποφάσισες να τους απαντήσεις ,γιατί όχι χθες που ήτανε και οι ανδρες; τους θέωρησες μ@λ@κ@ς που δεν τις πρόσβαλαν;
      Ο σεβασμός προς τις γυναίκες δεν μαθαίνεται ,είναι βιώματα .Κυκλοφορεί φτηνό ,εκεί που συχνάζεις.Καλό είναι να προσέχεις εφ΄οσον δεν σου δίνουν δικαίωμα.

      • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
        ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ spiros 23/03/2012 21:19:13

        Spiro,τό χιούμορ χωρίς διάθεση προσβολῆς ,χαλαρώνει καί,πιστεύω,ὃσοι συμμετέχουμε σέ αὐτό,διακρίνουμε τό ὂμορφο ἀπό τό φτηνό...,φιλικά.

        • franc avatar
          franc @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 23/03/2012 21:46:05

          Αγαπητέ Κυθήριε ,
          ευχαριστώ που με έβγαλες απ' τον κόπο να απαντήσω...

          • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
            ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ franc 23/03/2012 21:59:16

            Συγνώμη,ἀλλά μίλησα γιά τό χθεσινό χιούμορ...

          • franc avatar
            franc @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 24/03/2012 10:37:21

            Eγώ νόμισα οτι μίλησες για το δικό μου χιούμορ το οποίο γίνεται χωρίς διάθεση προσβολῆς ,χαλαρώνει καί,πιστεύω,ὃσοι συμμετέχουμε σέ αὐτό,διακρίνουμε τό ὂμορφο ἀπό τό φτηνό…,φιλικά.
            Υ.Γ.Δεν ξέρω αν θυμάστε ή αν γνωρίζετε οτι η αττάκα που παρέφρασα βάζοντας τη Τζούλια στη Θέση του Γκουσκγούνη ήταν το κυρίαρχο σύνθημα-ξέσπασμα στη δεκαετία του 70 όταν εμείς ήμασταν έφηβοι...

          • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
            ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ franc 24/03/2012 14:44:14

            Δέν μίλησα γιά τό δικό σου χιούμορ,γιατί δέν συμμετεῖχα ἐγώ καί δέν εἶχα λόγο νά μιλήσω...
            Υ.Γ: ἡ δική μου ἐφηβεία ἦταν τή δεκαετία τοῦ 80.