21/08/2010 15:41
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

“Είδηση” είναι όταν ο Πρωθυπουργός είναι στην Αθήνα

ΣΧΟΛΙΑ

  1. popolaros avatar
    popolaros 21/08/2010 15:44:29

    +1000 στην κατερινα.
    Ανεξάρτητα από τις σκοπιμότητες του σκαι, το ρεπορτάζ λέει τα πράγματα όπως είναι, με τον τουρίστα που μπλέξαμε.

  2. Le canard avatar
    Le canard 21/08/2010 16:00:46

    "Κυβέρνηση Μόσχας" είναι η "κυβέρνηση της παραλίας". Τα ίδια έκαναν και εκεί όταν καιγόταν όλη η Ρωσία. Ευτυχώς που έμεινε πίσω ο Πούτιν να πατάει τα κουμπιά του πυροσβεστικού αεροσκάφους και να σβήνει τις φωτιές (έστω και για επικοινωνιακό εντυπωσιασμό). Φαίνεται έβαλε μυαλό και παίζει καλή προπαγανδιστική μπάλα. Γιατί όταν βούλιαξε το υποβρύχιο Κούρσκ κι αυτός σε διακοπές που δεν ανέστειλε ήταν. Πάντως, ο Γιωργάκης διεκδικεί σαφώς τα πρωτεία. Τους έχει ρίξει σε όλους στα αυτιά. Τύφλα να χει ο δήμαρχος της Μόσχας Λουζκώφ που όταν "πνιγόταν" η πόλη του από τους καπνούς ήταν στις ... Αλπεις

    • Μisha avatar
      Μisha @ Le canard 21/08/2010 16:21:18

      Tι σχέση έχει με τον Πούτιν ο ΓΑΠ;
      Θέλεις να σου θυμίσω τι έπαθαν ο Σαακασβίλι και ο Ρόντος μόλις «κουνήθηκαν» στον Πούτιν;
      Για δες εδώ :
      h**p://www.youtube.com/watch?v=ULRKOClCf5c
      h**p://www.youtube.com/watch?v=dkJAbo31_e4

      • Σοσιαληστής avatar
        Σοσιαληστής @ Μisha 21/08/2010 17:03:54

        Πόσο μοιάζει αλήθεια ο δικός μας με τον αμερικανογεωργιανό...

      • Σοσιαληστής avatar
        Σοσιαληστής @ Μisha 21/08/2010 17:04:16

        Ο Σαακασβίλι της Πάρου...

  3. εναςάσχετος avatar
    εναςάσχετος 21/08/2010 16:13:37

    Τι περιμένετε να κάνει?
    Υπάλληλος είναι ο άνθρωπος, χαμηλόβαθμο στέλεχος της νέας τάξης. Δεν θα κάνει τις διακοπές του?
    Το θέμα είναι όμως, αν οι οπαδοί του, έχουν τη δυνατότητα να κάνουν αυτού του είδους τις διακοπές, σε διάρκεια και πολυτέλεια.

    • Σοσιαληστής avatar
      Σοσιαληστής @ εναςάσχετος 21/08/2010 16:59:11

      Μαριονέτα είναι για την ακρίβεια.

      • εναςάσχετος avatar
        εναςάσχετος @ Σοσιαληστής 21/08/2010 18:08:46

        La poupee qui fait ...oui!
        Και κάνει και υπόκληση.

  4. Στέργιος avatar
    Στέργιος 21/08/2010 16:14:00

    Ο μαυρισμενότερος!

  5. Στέργιος avatar
    Στέργιος 21/08/2010 16:16:46

    Το βίντεο που επίσης θα πρέπει να σπάσει ταμεία είναι το ακόλουθο:

    www.youtube.com/watch?v=TFSapBTHxrU

  6. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 21/08/2010 16:29:37

    Εσείς λέτε ότι θέλετε. Ο "περήφανος" λαός όμως αυτόν ψήφισε. Και ας μιλάει η άλλη για νεποτισμό και πολιτικούς τουρίστες. Ο λαός ομίλησε δια της κάλπης. Τέτοιους θέλουμε να μας κυβερνούν. Άεργους κληρονόμους.
    Με τις υγείες μας και τα επερχόμενα.

    • filologos10 avatar
      filologos10 @ Strange Attractor 21/08/2010 17:39:00

      Φίλε μου και ο Χίτλερ εκλεγμένος ήταν δεν σημαίνει κάτι απόλυτο για τους γερμανούς. Κάποιες δεδομένες συνθήκες τους οδήγησαν στο να τον ψηφίσουν κι αυτός κατάργησε κάθε δημοκρατικό θεσμό. Την ίδια τακτική έχουμε κι εδώ. Τα μέσα δημιούργησαν το κλίμα ο Καραμανλής κάθησε να χάσει και ο κόσμος στράφηκε σε μια άλλη λύση. Τί έλεγε όμως και τί έκανε μέχρι τώρα ο ΓΑΠ; Πήρε την ψήφο υποσχόμενος κάτι κι έκανε τα ακριβώς αντίθετα. Φασιστικό καθεστώς έχουμε και δημογώγηση ενός ολόκληρου λαού

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ filologos10 21/08/2010 17:47:34

        Θα τα λύσει όλα η Φώφη και η... Καϊλή. Μην πτοείσθε.

      • Στέργιος avatar
        Στέργιος @ filologos10 21/08/2010 21:35:27

        Πώς δεν σημαίνει. Σημαίνει τα πάντα. Από την υστερική και ρατσιστική αντίδραση των Γερμανών εναντίον τής Ελλάδας που τροφοδοτήθηκε από τη Μπιλντ, το Σπίγκελ και τη Φρανκφούρτερ Αλγκεμάινε, συμπεραίνει κανείς ότι οι Γερμανοί αντιδρούν σαν μάζα αν πατήσεις το κουμπί τους.

        Από τη μια, να γίνεται τόση φασαρία στην Ελλάδα κατά των δεινών τού νεποτισμού, κι από την άλλη μια ολόκληρη κοινωνία, αυτή τού Καρπενησίου, να ζητά εναγωνίως την έγκριση της υποψηφιότητας τού υιού Μπακογιάννη, ενός ανθρώπου που δεν έχει ζήσει ποτέ την κοινωνία τής Ευρυτανίας -αλλά φέρει γκλαμουράτο όνομα- τι μας λέει;

  7. Νίκος avatar
    Νίκος 21/08/2010 16:38:49

    Η χαρά μου για την επιβεβαίωση όσων υποστηρίζω εδώ και χρόνια για τον κ. Παπανδρέου -οτι δεν είναι ούτε και αισθάνεται τιποτα για τον τόπο αυτό και ότι είναι επικίνδυνος- αναιρείται απο την βαθιά μου λύπη και ανησυχία για την πορεία στην οποία οδηγεί τη χώρα μας. Ως γκαουλάϊτερ, είναι αναμενόμενο να συμπεριφέρεται με τον τρόπο αυτό. Απλά, στοιχειώδη πράγματα...

    • Στέργιος avatar
      Στέργιος @ Νίκος 21/08/2010 21:37:14

      Δεν νομίζω να αισθάνεται τίποτα για κανέναν, εκτός ίσως από φόβο μπροστά στη Μάδερ, όπως ο Άντονι Πέρκινς στο "Ψυχώ". Μπορείς να φανταστείς τον ΓΑΠ να παίζει με τα παιδιά του ή να λέει ιστορίες στους φίλους του γύρω από ένα γιορτινό τραπέζι; Εγώ όχι.

  8. Σοσιαληστής avatar
    Σοσιαληστής 21/08/2010 16:58:10

    H κυβέρνηση είναι για της Πάρου και του σμπάρου...

    Οι κολλητοί και το σύστημα επι εποχής Κινεζου τρέχει την χώρα για αυτό κάποια ΜΜΕ τους στηρίζουν με τόσο θέρμη; Μόνο κάτι σμπάρα πασόκοι δεν έχουν αντιληφθεί τον τουριστικότερο.

  9. JohnK avatar
    JohnK 21/08/2010 17:03:23

    μονο εσεις θελετε να βρεχετε τα οπισθια σας εις τας παραλιας?
    αλλοι δεν εχουν δικαιωμα?
    εχετε μπερδεψει τα μπουτια σας και τις σας!

  10. JohnK avatar
    JohnK 21/08/2010 17:06:54

    αυτη δε στον SKAI αν δειτε τα ματια της......ψαχνει για παραλιες!

  11. Νικόλαος Μ. avatar
    Νικόλαος Μ. 21/08/2010 17:14:46

    ακόμη και ο «συμπολιτευόμενος» τύπος Lol

    αυτή η γυναίκα «γράφει» να ήταν και δεξιά, θα την ψήφιζα για βουλευτή Lol

  12. Σοσιαληστής avatar
    Σοσιαληστής 21/08/2010 17:40:17

    Αντε ρε γαποπληκτε.

  13. JohnK avatar
    JohnK 21/08/2010 17:44:26

    να ειχε και μια καλυτερη ενδυματολογικη παρουσια......
    δεν μπορεις να βγαινεις στην t.v με την ρομπα της γιαγιας σου.

    • Σοσιαληστής avatar
      Σοσιαληστής @ JohnK 21/08/2010 17:46:36

      Εντάξει σοσιαλισταρά μου καλύτερο ρόμπα της γιαγιά, παρά ρόμπα ξεκούμπωτη.

      Και δροσερό αγγουράκι με ελαιόλαδο θα σου περάσει.

    • Στέργιος avatar
      Στέργιος @ JohnK 21/08/2010 21:44:56

      Βέβαια, εσείς οι ΠΑΣΟΚτσήδες έχετε συνηθίσει στις γκιόσες 55ρες τηλεδημοσιογραφίνες με τις 40 πλαστικές, τα ταγέρ Prada, τη μισή βιτρίνα τού Φανουράκη στον λαιμό, τον υπουργό και/ή εφοπλιστή σύζυγο και το μισό εκατομμύριο μηνιάτικο.

      Σας έχει κάψει τον εγκέφαλο ο πολύς σοσιαλισμός.

  14. JohnK avatar
    JohnK 21/08/2010 17:49:17

    νευρακια?
    εχει μποφωρ σημερα...δεν κανει και τοσο ζεστη!

  15. antiochos avatar
    antiochos 21/08/2010 18:32:57

    Καλπη.Το πιο καλο αντιηλιακο μετα το γιαουρτι.

  16. Νίκος avatar
    Νίκος 21/08/2010 18:41:51

    JohnK, μπορεις να παρεις 35 μερες διακοπων σαν τον ΓΚΑΠ;
    Αν ναι, δεν μας κανει το "Γιαννης", πιο ιν ειναι το Τζον;

    • Στέργιος avatar
      Στέργιος @ Νίκος 21/08/2010 21:39:13

      35, με τις "ολιγοήμερες" της Κρήτης επιπλέον.

  17. JohnK avatar
    JohnK 21/08/2010 19:14:05

    μπραβο βρε μαγκα....αν εισαι περιεργος, παιρνω διακοπες οποτε θελω εγω!
    then... John!

  18. JohnK avatar
    JohnK 21/08/2010 19:20:54

    αμ ο αλλος.....καλπη!
    ο Καλπογιαννης ειναι?

    • Σοσιαληστής avatar
      Σοσιαληστής @ JohnK 21/08/2010 19:42:01

      Ρε πυροβολημένε δεν έχεις άλλη δουλειά εδώ μέσα την βγάζεις; Σου κόβουν καμιά υπερορία ρε πασοκοσκυλο ή τσάμπα κάθεσαι και υπερασπίζεσαι τον γαπ;

      • Alex avatar
        Alex @ Σοσιαληστής 21/08/2010 19:50:27

        @ Σοσιαληστη....οπως λεει και ο Ζικος στο μπακαλογατο..(μια μικρη παραφραση βεβαια)΄΄ Τι ασχουλισε με του κουμουδινου εμεις κατι τετοιους στου χωριο μου τους πνιγουμε στον ασωεστη για να μη χαλασει η ρατσα...( Ρε το γατομουστακο) χαχαχαχαχαχ

  19. JohnK avatar
    JohnK 21/08/2010 19:57:19

    εκανα σερφινγκ αγαπητοι μου φιλοι!
    sorry αν σας χαλασα την σουπα!
    ετσι και αλλιως ειναι μπαγιατικη απο κατασκευη της!
    φιλακια και υπομονη!
    απαπαπα...δεν αντεχεστε....ξεπερασατε και τους κοκκινους!

    • Alex avatar
      Alex @ JohnK 21/08/2010 19:59:34

      Που εισαι μικρε μαλλον εισαι αγχωμενος...αλλιως δεν εξηγειται...και που εισαι στο γυαλο κοντα κοντα μη χαθεις και συ εχει και μελτεμια τωρα....

  20. JohnK avatar
    JohnK 21/08/2010 20:08:43

    δεν εχει σενεχεια το εργο.....
    ciao tutti

    • Alex avatar
      Alex @ JohnK 21/08/2010 20:12:17

      Τι κριμα....και ελεγα να σου στειλω δωρο και μια φουσκωτη μπανανα για τη θαλασσα....λιζααααααααα...μπανανα....στο καλο και να μας γραφεις και χαιρετισματα στους ομοιδεατες σου οσφυοκαμπτες προσκυνητες της Τροικας bye bye..

    • JohnK avatar
      JohnK @ JohnK 21/08/2010 20:12:42

      συ...συνεχεια
      τα μποφωρ φταινε

      • Alex avatar
        Alex @ JohnK 21/08/2010 20:14:49

        Α γεια σου...οταν υπαρχει κενο αερος στα επανω πατωματα οταν σου ερθει μαζεμενος ο αερας δυσκολευεσαι...

  21. JohnK avatar
    JohnK 21/08/2010 20:15:14

    οι μπανανες με το κιλο στον μαναβι!
    το ΦΠΑ δεν εχει αλλαξει προς το παρον,ψωνιζε αφοβα

    • Alex avatar
      Alex @ JohnK 21/08/2010 20:16:38

      καλη σου χωνεψη αγαπητε βλεπω τις προτιμας και εισαι ενημερωμενος για την αγορα ευγε...

  22. JohnK avatar
    JohnK 21/08/2010 20:18:14

    Αλεξακο τραβας ζορι?
    εχεις αγχος για το μελλον της χωρας σου?

    • Alex avatar
      Alex @ JohnK 21/08/2010 20:20:22

      Κανενα ζορι εσυ δεν θα εφευγες τι εγινε? αλλαξε κατι? Και ναι με ενδιαφερει το μελλον της χωρας μου ξερεις εγω δεν ειναι βολεμενος και εχω αλλεργια σε βολεμενους ειρωνες πρασινοφρουρους...

  23. JohnK avatar
    JohnK 21/08/2010 20:24:25

    προτρεχεις...
    οταν δεν γνωριζεις το συγκεκριμενο ατομο,το πρωτο πραγμα που πρεπει να κανεις ειναι να βγαζεις τις τσιμπλες απο τα ματια σου!
    για σενα ολοι ειναι βολεμενοι και πρασινοφρουροι εεεεεε?

    τωρα φευγω
    δεν αξιζει....

    • Alex avatar
      Alex @ JohnK 21/08/2010 20:26:45

      καλα καλα πεφωτισμενε στο καλο μη σε κραταμε...αν ειχες κατι ουσιαστικο να μας ελεγες να σου απαντουσα.Ειρωνια δινεις ειρωνια εισπρατεις αγαπητε τοσο απλο.Αν εχεις ενδεια επιχειρηματων η αποψεων δεν φταιω εγω περαστικα και στο καλο...

    • Σοσιαληστής avatar
      Σοσιαληστής @ JohnK 21/08/2010 20:30:34

      Στην Πάρο σύντροφε στην Πάρο, πέρνα και απο την Ιπποκράτους για το μεροκάματο.

  24. Χαμενος avatar
    Χαμενος 21/08/2010 20:52:06

    Το ερώτημα είναι γιατί όλοι αυτοί οι διαφωτιστές στο σκαι που κοπιαζαν για να μας πείσουν ότι είμαστε τεμπέληδες, φοροφυγάδες και απατεώνες, ξαφνικά τα βάζουν με το Γκιοργκο.

    • Σοσιαληστής avatar
      Σοσιαληστής @ Χαμενος 21/08/2010 21:14:25

      Γιατί απλά η κατάσταση έφτασε στο απροχώρητο ξέρεις τι είναι να τα βάσεις με όλη την κοινωνία να λες λες και ο τουριστικότερος να σου χαλάει την μανέστρα;

    • Στέργιος avatar
      Στέργιος @ Χαμενος 21/08/2010 21:42:00

      Γιατί προετοιμάζουν το έδαφος για τη Ντόρα, την έτερη νεοφιλελεύθερη, η οποία θέλει να τσιμπήσει εκλογική πελατεία από την ευγενή τάξη των banksters και των golden boys, που πίνουν νερό στο όνομα του ΓΑΠ.

      • Σοσιαληστής avatar
        Σοσιαληστής @ Στέργιος 21/08/2010 22:07:57

        και για αυτό με ένα σμπάρο δύο τρυγόνια.

    • salmonellas avatar
      salmonellas @ Χαμενος 21/08/2010 22:24:36

      Για τον ιδιο λογο που οι Ελληνες αποστρεφονται πλεον τον Τυπο. Κοινη αιτια η διαπλοκη των καναλαρχων που τους οδηγει στην αναξιοπιστια. Αν δεν το καταλαβαινουν, δεν πειραζει, του χρονου θα υπαρχουν οι μισες εφημεριδες και τον επομενο δυο -τρεις. Ολα αυτα τα θεατρα τελειωνουν, οποτε ο καθε κατεργαρης στονν παγκο του.

  25. Θάνος avatar
    Θάνος 21/08/2010 21:49:24

    Λοιπόν αγαπητοί φίλοι τέτοια είδηση και σχόλια δεν υπήρχε περίπτωση να βγουν στον αέρα χωρίς έγκριση απο τα πολύ ανώτερα κλιμάκια.
    Τώρα αν αυτό σηματοδοτεί αλλαγή στάσης του συγκεκριμένου καναλιού η πρόκρειται απλώς για μια προειδοποιητική βολή, θα δείξει ο χρόνος.
    Πάντως πιστεύω ότι δεν είναι μακριά ο χρόνος που θα αλλάξουν γραμμή τα media, και να πω που το βασίζω αυτό.
    Τα ραδιοτηλεοπτικά κανάλια είναιεμπορικές επιχειρήσεις που για να επιβιώσουν βασίζονται στις διαφημίσεις και αρκετά απο αυτά σε παράλληλες δουλειές των ιδιοκτητών τους. Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να επεκταθούμε σε αυτό μικρή χώρα είμαστε γνωστά πράγματα είναι.
    Τώρα όταν κάποια media λιβανίζουν μια κατάσταση είναι γιατί ελπίζουν η τους έχουν υποσχεθεί ότι κάτι θα έχουν λαμβάνειν.
    Όταν τώρα βλέπουν ότι η διαφήμιση είναι στον πάτο, και οι παράλληλες δουλειές παγωμένες για πόσο νομίζετε οτι θα λιβανίζουν;
    Πάντως σύμφωνα με τις ενδείξεις μεγάλο κανάλι θα το γυρίσει τελείως στο φιλολαικό ώστε να μαζέψει όλη την θεαματικότητα και βέβαια και όλο το χαρτί της διαφήμισης.

  26. BlueSky avatar
    BlueSky 21/08/2010 22:15:40

    Το γιωργάκη προσπαθεί να φτάσει το μαύρισμα του Ομπάμα. Έχει και η Ελλάδα τον Ομάμα της.......

  27. BlueSky avatar
    BlueSky 21/08/2010 22:25:22

    JohnK δημόσιε υπάλληλε του πασόκ, πασόκε, πόσες επιχορηγήσεις παίρνεις από το κόμμα σου. Άντε ουστ αυτοί και εσύ μαζί.
    40 ημέρες στα νησιά, θα πρεπε να ντρέπεστε και να το βουλώσετε!!

  28. salmonellas avatar
    salmonellas 21/08/2010 22:30:45

    Το γκιοργκακι κι αν το πλυνεις, το σαπουνι σου χαλας.

  29. BlueSky avatar
    BlueSky 21/08/2010 22:35:53

    ΥΣ: Δείτε την ανάρτηση του lamogio.blogspot.com - Εαιρετικός..

    Άπονη ζωή, μας πέταξες στου δρόμου την άκρη . . . (τί είναι 40 ημέρες διακοπές ρε κωλοέλληνες ζηλιάρηδες;)

    Για ολιγοήμερες διακοπές, έφτασε χθες βράδυ στην Κρήτη με την τελευταία πτήση της Aegean Airlines και με τους τρεις σωματοφύλακές του, ο Πρωθυπουργός. Ο Γ. Παπανδρέου που συνοδεύεται από την σύζυγό του Άντα, κατέλυσε στο ξενοδοχείο “Αμιράντες” στις Γούβες όπου (όπως έχει γράψει το CRETALIVE) βρίσκεται ήδη εδώ και μερικές μέρες ο αδερφός του Νίκος με την σύζυγό του, το ζεύγος Σιφουνάκη-Δασκαλαντωνάκη, ενώ νωρίτερα ήταν και ο υφυπουργός Σπ.Κουβέλης κ.α. Ο κ.Παπανδρέου το μεσημέρι έφαγε κάτι ελαφρύ παρέα με τον αδερφό του και στη συνέχεια πήγε στη βιλίτσα που μένει για να ξεκουραστεί, ενώ ζήτησε να μάθει λεπτομέρειες και για το γυμναστήριο ! Creta Live.gr

    Και για να πάρετε μια ιδέα για το “Αμιράντες”, δείτε τις φωτογραφίες που ακολουθούν !!
    Οι τιμές δωματίων σύμφωνα με την ιστοσελίδα του ξενοδοχείου, ξεκινούν (3 ημέρες για 2 άτομα), από 1200 ευρώ για ένα απλό δωμάτιο και αγγίζουν τις 10000 ευρώ για μια σουίτα.


    Πανελλήνιο Σοσιαληστικό Κύκλωμα: Ο σοσιαλισμός στην Πράξη.....

    • Alex avatar
      Alex @ BlueSky 21/08/2010 22:49:00

      Που να το δεις και απο κοντα....μιλαμε Για ΦΩΤΧΕΙΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ
      ΤΟ κρασι παλιο, το χαβιαρι μαυρο,το τυρι μουχλιαμεννο.χαλια χαλια σου λεω...

    • Σοσιαληστής avatar
      Σοσιαληστής @ BlueSky 22/08/2010 10:24:29

      1200 σιγά μωρέ το πόσο λεφτά υπάρχουν...

  30. BlueSky avatar
    BlueSky 22/08/2010 01:22:00

    Άλλη μία εξαιρετική ανάρτηση για τον μεγαλύτερο τουρίστα της Ελλάδος μετά το 1821:
    Αποκλειστικό : Ξεγνοιασιά πέντε αστέρων.... στου Δασκαλαντωνάκη !
    Ραντεβού για χαλάρωση με φινέτσα σε προδιαγραφές 5 αστέρων έδωσε το πρωθυπουργικό ζεύγος με το Νίκο Παπανδρέου οπου τους περίμενε μαζί με τη σύζυγό του εδώ και μέρες στο πολυτελές ξενοδοχείο Amirandes, Grecotel Exclusive Resort στο Ηράκλειο Κρήτης.

    Απο το πολυτελές ξενοδοχειακό συγκρότημα του Ομίλου Δασκαλαντωνάκη, εκτός του αδερφού του πρωθυπουργού Νίκου Παπανδρέου και της συζύγου του, "παρέλασαν" και αρκετά υψηλόβαθμα στελέχη της κυβέρνησης του ΠΑΣΟΚ όπως......ο υφυπουργός Σπ.Κουβέλης και αρκετοί άλλοι προσκεκλημένοι του ζεύγους Σιφουνάκη-Δασκαλαντωνάκη.

    Αξίζει να σημειωθεί οτι οι Παπανδρέου με τις συζύγους θα παρευρεθούν σε δείπνο οπου είναι προσκεκλημένοι της οικογένειας Δασκαλαντωνάκη.

    Με φόντο το Αυγουστιάτικο φεγγάρι οι Παπανδρέου θα έχουν την ευκαιρία να συζητήσουν με τους ιδιοκτήτες του Ομίλου επιχειρήσεων Δασκαλαντωνάκη (GRECOTEL) για τα σχέδια της κυβέρνησης στον "πόλεμο" κατά των συμφερόντων και της διαπλοκής μετα επιχειρηματικά συμφέροντα....

    Την ίδια στιγμή στην Αθήνα... κάποιοι ψάχνουν τον πρωθυπουργό τους...

    Πανελλήνιο Σοσιαληστρικό Κύκλωμα: Ο σοσιαλισμός στην Πράξη…..

    Μαλάκα ελληνικέ λαέ πλήρωνε τα λαμόγια............

    Read more: http://pentapostagma.blogspot.com/2010/08/blog-post_22.html#ixzz0xHV3dNyO

    • Σοσιαληστής avatar
      Σοσιαληστής @ BlueSky 22/08/2010 12:21:45

      Σςςς μην ενοχλείτε τον τουριστικότερο...

  31. Theo avatar
    Theo 22/08/2010 03:03:55

    ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΡΗΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΤΑΝΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ?? ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΡΩΤΑΩ.

  32. Orestios avatar
    Orestios 22/08/2010 03:53:26

    Στον ΣΚΑΙ ανακάλυψαν μετά από τόσο καιρό που τα λέμε εδώ ότι το GAP είναι τουρίστας. ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Για να μην κουράζονται εκεί στο ΣΚΑΙ και στα άλλα κανάλια ας διαβάσουν antinews. Τα λέμε καιρό πριν.

  33. Γιώργος Γκ. avatar
    Γιώργος Γκ. 23/08/2010 19:58:35

    Μπράβο στην Ακριβοπούλου για τα όσα τόσο τεκμηριωμένα παρουσίασε για τον "φευγάτο".Και προσοχή όλα αυτά στον ΣΚΑΙ του Αλαφούζου,που το παίζει "ναι μεν αλλά" αρκετό καιρό τώρα. Και πάλι μπράβο της !!!