#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
02/02/2009 18:52
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Φοβερό...

Πως περιγράφει η ΕΛΑΣ σε δελτίο τύπου της, την σύλληψη «εκδιδομένης» χορεύτριας από όργανο σε μυστική αποστολή.
_____________________________________________________________________________________________
 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. magazi avatar
    magazi 02/02/2009 19:16:24

    Το μαγαζί πήγαινε πολύ καλά τελευταία και το "έκοψαν"...οι ανταγωνιστές.
    Συνηθυσμένα πράγματα!

  2. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 02/02/2009 19:20:31

    Προσέξατε την επικεφαλίδα του εγγράφου;
    Παραβίαση απορρήτου συνομιλιών; κλπ.
    Τι μας λέτε ρε σαίνια;

  3. χαρισματικός ηγέτης avatar
    χαρισματικός ηγέτης 02/02/2009 19:21:43

    Αίσχος !Αίσχος !
    Να μαλάζει το γύναιο το όργανο του οργάνου ..

  4. φιρφιρίκος avatar
    φιρφιρίκος 02/02/2009 19:39:48

    αυτό δεν είναι παρώθηση σε τέλεση παράνομης πράξης;

    το όργανο δεν πρέπει να συλληφθεί;

  5. φιρφιρίκος avatar
    φιρφιρίκος 02/02/2009 19:40:41

    σε πόση ώρα έπρεπε να εκσπερ...;
    αν ήταν dead link το μόριο?

  6. φιρφιρίκος avatar
    φιρφιρίκος 02/02/2009 19:41:09

    ή τα τυχερά του επαγγέλματος!

  7. άσχετος avatar
    άσχετος 02/02/2009 19:47:24

    Απορία: Γιατί δεν την συνέλαβε νωρίτερα και περίμενε πρώτα να εκσπερματώσει;

  8. Suhoi avatar
    Suhoi 02/02/2009 19:49:32

    Και το όργανο έφτασε στο σημείο να εκσπερματώσει. Εδωσε δε, προσημειωμένο 50ευρω. Τσάμπα ήταν, η υπερεσία πλέρωνε, το όργανον εκσπερμάτωσε.

  9. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 02/02/2009 19:52:40

    Ξέχασαν να αναφέρουν αρμοδίως αν επήλθε και διούρηση μετά την εκσπερμάτιση...

  10. ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΙΝΙ avatar
    ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΙΝΙ 02/02/2009 19:54:45

    Kαλά ρε ,δεν ξέρετε ότι εδώ είναι Ελλάντα?Αν δεν υπάρξει εκσπερμάτωση δε στοιχειοθετείται παράβαση για τα Ελλήνικος δικαστήρια! Τώρα τα πρωτοακούτε?

  11. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 02/02/2009 19:56:48

    @10 Ξέρεις αν πρέπει να προσκομίσουν και τα πειστήρια στο δικαστήριο; (Λεκέδες, καπότες κλπ.)

  12. ¨Όργανον avatar
    ¨Όργανον 02/02/2009 19:57:12

    το όργανον, του οργάνου, τω οργάνω, ώ όργανον

  13. (Α)θανάσης avatar
    (Α)θανάσης 02/02/2009 20:00:14

    Μα, νομίζω πως εννοούν ότι το απόρρρητο παραβιάζεται με την καταγραφή από τις κάμερες...
    Πάντως ο συγγραφέας του ΔΤ είχε κέφια...

    ΘΚΦΤΣΜ...

  14. anonymous avatar
    anonymous 02/02/2009 20:19:04

    Ξέχασε να γράψει ποιο σημείο πήραν τα σκάγια.

  15. Suhoi avatar
    Suhoi 02/02/2009 20:55:09

    @ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΙΝΙ

    Να προσκομιστεί στο Δικαστήριο το σώβρακο ή το παντελόνι.

  16. minister avatar
    minister 02/02/2009 21:14:23

    @FactorX
    Ψίλο μούφα μου φαίνεται και αυτο το πόστ και το άλλο με το ομόλογο. Ειδικα αυτο το 'καταπολέμηση εμπορίας ανθρώπων βγάζει μάτι'. Αλήθεια πάρχει τέτοιο τμήμα? Ξέρει κανένας εδω μέσα?

  17. Keep Talking avatar
    Keep Talking 02/02/2009 21:14:26

    pwpw! prolave toylaxiston to organo na kanei tsigaro?

  18. minister avatar
    minister 02/02/2009 21:19:57

    Χειρομαλάξεις, εκσπερματώσεις κτλ...και όλα αυτα για πενήντα ευρώ? Στην αρχη το πέρασα για αστείο αλλα τελικά μήπως αυτός είναι ένασς έξυπνος τρόπος διαφήμισης? Φακτορ λέει πουθενα το όνομα του μαγαζιού για μια δεύτερη μυστική 'έφοδο?

  19. minister avatar
    minister 02/02/2009 21:31:53

    ψιλό μούφα μου φαίνεσαι σαν τους άλλους της Νδ

  20. (Α)θανάσης avatar
    (Α)θανάσης 02/02/2009 21:34:26

    Minister εξωγήινος είσαι?

  21. minister avatar
    minister 02/02/2009 21:36:59

    Καλώς τον pseudo-Minister @19 η αλλιως μούφα (προς αποφυγή παρεξηγήσεων)

  22. minister avatar
    minister 02/02/2009 21:42:03

    Όχι (Α)θανάση απλά όχι ελλαδίτης. Η ομάδα φτιάχτηκε το 2001 και αυτό μου διέφυγε. Sorry!

  23. Από άλλο πλανήτη avatar
    Από άλλο πλανήτη 02/02/2009 21:57:52

    Αυτό στην ορολογία των ασχολουμένων με το σπόρ, ονομάζεται "φραπέ"
    Prive χορός με φραπέ!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ευρηματικότατο!!!!!!!!!!!!!!!

  24. Le canard avatar
    Le canard 02/02/2009 22:04:30

    @Minister

    Πράγματι, είναι απίστευτο. Ομως είναι αληθινό. Αυτό το δελτίο Τύπου βρίσκεται σήμερα σε όλα τα δημοσιογραφικά γραφεία. Το τι γέλιο έχει πέσει δεν λέγεται. Από την άλλη, είναι φυσικό να προκαλεί, εκτός από γέλιο, και κλάμματα. Διότι είναι κατάντια να παρουσιάζεται έτσι ένα Σώμα που στο κάτω κάτω της γραφής έχει σοβαρή αποστολή στην κοινωνία (όταν βέβαια την υλοποιεί). Απλά εξευτελίζουν, με τις προχειρότητες και όλους αυτούς που έχουν μαζεψει εκεί, και αυτόν τον θεσμό. Και να σημειωθεί ότι η Αστυνομία ήθελε να προβάλλει την επιτυχία της, μετά από επιχείρηση-σκούπα σε πολλά τέτοια μέρη. Για γέλια και για κλάμματα, λοιπόν.

  25. minister avatar
    minister 02/02/2009 22:21:12

    @Ευχαριστώ Le canard - να πώ την αλήθεια δυσκόλευομαι ακόμα αλλά θα μου περάσει!

  26. o amodis avatar
    o amodis 02/02/2009 22:41:05

    Ψιλοζηλιάρη βρίσκω τον συγγραφέα και πεινασμένους γενικά τους μπάτσους.

  27. Le canard avatar
    Le canard 03/02/2009 01:37:31

    @Anonymous 28

    Σοβαρέψου. Αύριο (σήμερα) θα το διαβάσεις και στις φυλλάδες.

  28. εοράκαμεν τους ληστές avatar
    εοράκαμεν τους ληστές 03/02/2009 05:45:52

    και για όποιον δεν καταλαβε, πρόκειται για απόπειρα ανύψωσης του ηθικού των οργάνων.
    Το Σώμα έχει ικανά όργανα, τελεία.

  29. Helmut avatar
    Helmut 03/02/2009 10:24:25

    Αυτό το Δελτίο Τύπου αξίζει να το αναγνώσει δημοσίως στο βραδυνό δελτίο του MEGA ο Σόμπολος.

    Ως σωστός εκπρόσωπος τύπου της ΕΛΑΣ εννοώ.

  30. μπαρμπαγιώργος avatar
    μπαρμπαγιώργος 03/02/2009 10:42:59

    Εν ώρα υπηρεσίας κι αυτός αυνανιζόταν;

  31. spiros avatar
    spiros 03/02/2009 14:15:06

    paidia opos katalabate ayta symbainoun sta striptizadika gia osous etyxe na min episkeftite os tora osi pisti pros elthete!!!!!!!!!!!!!

  32. Factorx avatar
    Factorx 03/02/2009 16:30:09

    @Anonymous: σταμάτα το παραμυθάκι γιατι ειναι δελτίο που πήγε σε όλες τις εφημερίδες.

  33. Babastrumf avatar
    Babastrumf 03/02/2009 19:06:15

    Μάγκες δε ξέρω κατά πόσο είναι αυθεντικό ή όχι το έγγραφο, πάντως αυτό που μπορώ να πιστοποιήσω είναι ότι το Σάββατο βράδυ (ξημερώματα Κυριακής 1/2/2009) κατά τις 3, επιστρέφοντας με ταξί σπίτι (μένω Γουδί) είδα κάτι μπατσάκια και γενικά κόσμο έξω από το στριπτιτζάδικο Ritorno που βρίσκεται στη Μιχαλακοπούλου στα Ιλίσια. Αυτό είναι standard, το είδα με τα μάτια μου...

  34. barbastroumf avatar
    barbastroumf 03/02/2009 20:08:53

    Παιδιά το Δελτίο τυπου ειναι 100% αληθινο, μας ηρθε και εμας στην εφημερίδα, ήταν ένα απο 10-15... όλα με αυτή τη μορφή ερχονται..απλα δεν εχουν τόσο σπαρταριστό περιεχόμενο.

  35. civil avatar
    civil 04/02/2009 07:51:17

    κατάλαβες φίλε μου; εμείς κυνηγάμε αλβανούς και τρώμε πέτρες και άλλοι παίρνουν τις καλές τις υπηρεσίες... α ρε βύσματα!

  36. kostas avatar
    kostas 04/02/2009 18:01:19

    ΘΈΛΩ ΝΑ ΔΩ ποιός κωλόφαρδος αστυνομικός ασχολείται με τέτοιου είδους παρανομίες. Λάθος επαγγελματική επιλογή κάναμε

  37. ΠΕΡΑΣΙΚΟΣ avatar
    ΠΕΡΑΣΙΚΟΣ 04/02/2009 19:18:12

    Βρε το όργανο!!
    :-D

  38. KOYFOS avatar
    KOYFOS 05/02/2009 13:47:42

    Παιδιά μην κάνετε έτσι , απλά εκτελούν διαταγές , και το σύνθημα της χορεύτριας "ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ !!!" . 'Αντε και καλά κρασά λεβέντες . Βρε γκιτ από δω χαραμοφάιδες .

  39. Takis avatar
    Takis 05/02/2009 17:54:09

    Για να μη λένε μερικοί μερικοί ότι η Αστυνομία μας είναι ...ανίκανη

  40. ME avatar