#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
18/07/2012 19:21
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Υποκλινόμαστε στην εκπρόσωπο Τύπου της Νεολαίας Καμμένου



Ζητούμε επιτακτικά να κάνει εδώ και τώρα συνέντευξη τύπου η εκπρόσωπος Τύπου της Νεολαίας των Ανεξάρτητων Ελλήνων.

Δεν τρελαθήκαμε αλλά ως δημοσιογράφοι που έχουμε φάει τα μάτια μας στον υπολογιστή και αγωνιζόμαστε κάθε μέρα να βγάλουμε την είδηση, θέλουμε να κάνουμε ερωτήσεις στη νέα υπεύθυνη Τομέα Τύπου - Δημοσίων Σχέσεων & Social Media Κατερίνα Καλαγκμπόρ.

Η μελαχρινή… καλλονή του κ. Καμμένου θα… κάψει καρδιές. Σύμφωνα με το προφίλ της στο facebook έχει αποφοιτήσει από το Αμερικανικό Κολλέγιο Αθηνών και ξέρει ελληνικά, αγγλικά και ισπανικά.

Οι φωτογραφίες της, πάντως, κάνουν ήδη θραύση στο διαδίκτυο. Ανανέωση του πολιτικού συστήματος δε θέλαμε. Ορίστε λοιπόν.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Εύα avatar
    Εύα 18/07/2012 19:27:52

    Τίποτα δε σου ξεφεύγει Φάκτορα....ελπίζω να μη λέει κι αυτή πολλά εεεε όταν μιλάει..

  2. TopGunZ avatar
    TopGunZ 18/07/2012 19:43:53

    Αυτά είναι... τα duckface profile pics του facebook στην εξουσία...

  3. Κώστας Ροδινός avatar
    Κώστας Ροδινός 18/07/2012 20:00:23

    Προτείνω τον Δαναό να πάρει, από την εκπρόσωπο, μια συνέντευξη για το Antinews.

  4. Δαναός avatar
    Δαναός 18/07/2012 20:02:28

    Άσε πήρα από στέλεχος του Συριζα! Σε λίγο θα τη δείτε!

    • Κώστας Ροδινός avatar
      Κώστας Ροδινός @ Δαναός 18/07/2012 20:03:42

      E, τότε να στείλουμε τον Strange!

      • Χαλκιδέος avatar
        Χαλκιδέος @ Κώστας Ροδινός 18/07/2012 20:38:31

        Να πάει ο Μικρός Οδυσσέας λόγω... μικρότητας! :)

  5. Δαναός avatar
    Δαναός 18/07/2012 20:09:03

    Δεν μπορεί! Είναι γεράκος για τέτοιες δουλειές!

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Δαναός 18/07/2012 20:16:10

      Αν και σύμφωνα με τα λεγόμενα του πρέπει να έχει καλή προϋπηρεσία σε επικίνδυνες αποστολές τέτοιου είδους, η λίστα με τα ψώνια που μου έστειλε να του πάω μάλλον επιβεβαιώνει τον Δαναό: τήλιο, χαμομήλι, βαλεριάνα και βιξ. Περιμένω να μου επιβεβαιώσει αν του τελείωσαν τα έμπλαστρα.

      • Δαναός avatar
        Δαναός @ TopGunZ 18/07/2012 21:30:31

        Πληροφορίες αναφέρουν ότι κάνει ποδόλουτρα με τσίπουρα, παραλιακά, για να τον περάσουν τα πόδια που πονούν!

    • abc avatar
      abc @ Δαναός 18/07/2012 20:29:42

      Πάω εγώ αν δεν θέλετε ή δεν μπορείτε...

      • Ραβινος avatar
        Ραβινος @ abc 18/07/2012 21:00:38

        Με τις ευλογιες μου !!

  6. roadrunner avatar
    roadrunner 18/07/2012 20:33:59

    Πληροφορία ( που ελέγχεται) αναφέρει ότι, μετά τη χθεσινή παράδοση καταδιωκόμενου στη ΔΙΑΣ, λόγω καύσωνα, οι ΑΝΕΛ εξετάζουν καινοτόμες τεχνικές, προκειμένου ανεβάζοντας τεχνητά τη θερμοκρασία , σε κάθε δήλωση του εκπροσώπου τους, να οδηγούν τους αντιπάλους τους, σε οικειοθελή παράδοση …

    • Ραβινος avatar
      Ραβινος @ roadrunner 18/07/2012 21:02:10

      Η πρωτη δηλωση πρεπει να ειναι σχετικα με το πως βρεθηκε το ονομα του Πανου Καμμενου φαρδια -πλατια στο ημερολογιο του Ακη !Βρε κατι πραγματα τετοιες ωρες !

  7. ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ avatar
    ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ 18/07/2012 21:51:51

    Πραγματικά ξεροψημένη, έως καμμένη.

  8. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 18/07/2012 22:42:58

    Προσπάθησα να πάρω συνέντευξη από την καμμένη εκπρόσωπο, αλλά είχε βάλει την γνωστή κασέτα.
    -Τι λέτε για το θέμα της ΑΟΖ;
    -Είμαστε πολλοί, είμαστε ανεξάρτητοι, είμαστε Έλληνες!
    -Τι λέτε για τους Τσάμηδες;
    -Είμαστε πολλοί, είμαστε ανεξάρτητοι, είμαστε Έλληνες!
    -Ποια η θέση σας για την λαθρομετανάστευση;
    -Είμαστε πολλοί, είμαστε ανεξάρτητοι, είμαστε Έλληνες!
    Κ. ο. κ.
    Οπότε.... πάπαλα το μελανούρι!

  9. Κυθήριος avatar
    Κυθήριος 18/07/2012 22:55:30

    Θά πῆρες ἀπό τήν πρώτη φαίνεται,τήν ξαπλωμένη,θά εἶχαν κολλήσει οἱ λέξεις στό λαιμό της καί δέν θά 'βγαιναν.
    Δέν περίμενες νά σηκωθεῖ πρῶτα!

  10. Iωάννης34 avatar
    Iωάννης34 18/07/2012 23:02:37

    Αμερικάνικο κολέγιο και ανανέωση...χμ,αυτά πάνε ποτέ μαζί;

  11. abc avatar
    abc 18/07/2012 23:29:51

    Τώρα αγαπητέ Strange νομίζεις οτι σε πιστέψαμε πως αυτές τις ερωτήσεις της έκανες? Η ντρέπεσαι να μας πείς τις άλλες στις οποίες προφανώς πηρες απαντήσεις και μάλλον ηττήθηκες κατα κράτος ?

  12. abc avatar
    abc 18/07/2012 23:33:42

    Οποιος κι αν είναι ο πολιτικός μας αντίπαλος, στα αδιαμφισβήτητα προσόντα του πρέπει να υποκλινόμαστε και να μην είμαστε φανατικοί. Να δείχνουμε συγκατάβαση και συναινετικό πνεύμα. Αλλωστε όλα μάταια είναι σ' αυτόν τον άδικο κόσμο που ζούμε, εκτός απο την ομορφιά. Υποκλιθείτε λοιπόν και αφήστε τις πολυλογίες και τις πολιτικούρες...

  13. TopGunZ avatar
    TopGunZ 18/07/2012 23:34:26

    Άξιος! Άξιος! Πάντως, είναι μια κάποια πρόοδος το ότι δεν έχει "εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε" πριν από κάθε απάντηση...

  14. Δεξιόχειρας avatar
    Δεξιόχειρας 19/07/2012 00:15:46

    Δεν είμαστε πολλοί, δεν είμαστε ανεξάρτητοι, δεν είμαστε Έλληνες.

  15. Tassos avatar
    Tassos 19/07/2012 11:34:51

    Ρε ζουλιάριδες, θα ρθει ο Πούτιν να μας σώσει (κατά καταΚαυμμένο) με 11 % επιτόκιο. ΠΡΟΔΟΟΟΟΤΕΣ, ΓΟΥΔΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, ΚΡΕΜΑΑΛΑΑΑΑ!

  16. Μικρασιάτης avatar
    Μικρασιάτης 19/07/2012 12:45:52

    Οσο περναει ο καιρος, ο Καμμενος και οι συν αυτω, γινονται και πιο ... τραγικοι. Κριμα που εχουν παγιδευσει ενα μερος των ''πατριωτικων ψηφων'' σ' αυτο το κομμα φιασκο..

  17. akis avatar