#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
03/05/2012 14:06
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τώρα ο Καμμένος θέλει να κλείσει τα σύνορα!



«Θα είμαστε όλοι στις πύλες εξόδου της χώρας. Κανείς δεν θα φύγει ούτε με ελικόπτερο, ούτε με αεροπλάνο. Όλοι θα πληρώσουν το τίμημα που τους αξίζει. Και όλοι θα επιστρέψουν ακόμα και το τελευταίο ευρώ που έχουν κλέψει από την Ελλάδα»!

Ρε, τα τι παθαίνει κανένας άμα οδηγεί …φουσκωτό, έχει χρηματίσει ένα φεγγάρι υφυπουργός Νησιωτικής Πολιτικής και χρησιμοποιήσει ελικόπτερο για τις μετακινήσεις του!

Λοιπόν, φαντάζομαι από Δευτέρα τον Πάνο να κόβει βόλτες στις Κυκλάδες!

Το Τέρενς Κοϋκ, να εγκατασταθεί στο Ελ. Βενιζέλος και να κάνει face control στις αφίξεις και τις αναχωρήσεις.

Τον Ζώη να ανεβοκατεβαίνει με ..κανώ τον Πηνειό!
Τον Μαρκόπουλο να ελέγχει τα στενά του Ευρίπου!

Την  Τσαμπίκα να περιπολεί  στης Δωδεκάνησα!

Τον Μαρκάτο να αναλάβει το ΕΜΠ και τα Εξάρχεια για να ξετρυπώσει όσους βρούν εκεί καταφύγιο.

Τον Μελά να καταλάβει  τον ΟΛΠ.

Τον Δημαρά να επιθεωρεί  Ραφήνα και Λαύριο

Η Κουντουρά να πεταχτεί μέχρι τα Μέγαρα

Τον Γιαννάκη να ελέγχει την Τανάγρα.

Πρόεδρε Πάνο για την Βόρεια Ελλάδα μπορώ να σου προτείνω ορισμένα ατίθασα παιδιά του Antinews: τον Δαναό, Strange και τον Top Gun.

Το λιμάνι της Πάτρας, τι να κάνω, θα επιστρατεύσω τη Juliet!

Ξέρω, έχουν μείνει κάποια κενά ακόμα, αλλά μέχρι τη Δευτέρα, θα βρώ λύσεις..

Όφις Ιοβόλος

Υ.Γ. Πρόεδρε Πάνο, στο μεταξύ για να μη πάει στράφι η ...κινητοποίηση φρόντισε να έχεις έτοιμα τα εντάλματα σύλληψης. Υποθέτω ότι θα αναλάβεις εσύ και τη θέση του Γενικού Εισαγγελέα τη χώρας. Για να είμαστε βέβαιοι.

Μη μας κάνει καμιά κουτσουκέλα η δικαιοσύνη

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Kώστας Θ. avatar
    Kώστας Θ. 03/05/2012 14:15:08

    Δε φταίει ο Καμμένος ή ο κάθε Καμμένος. Φταίμε όλοι εμείς οι ψηφοφόροι της ΝΔ που τον βγάζαμε τόσα χρόνια βουλευτή.
    Πατριώτες προσέξτε που θα σταυρώσετε!

    • Ακαυτος avatar
      Ακαυτος @ Kώστας Θ. 03/05/2012 15:27:08

      Μεγάλη αλήθεια. Αλλά και τώρα σάμπως δεν τον ακολουθούν;

  2. ΔΚ avatar
    ΔΚ 03/05/2012 14:53:53

    Θυμίζουμε, γιατί ο κύριος Καμμένος θέλει να μιλάει μόνος του: http://www.youtube.com/watch?v=9FPWRAngxmo

  3. μεταρρυθμιστής avatar
    μεταρρυθμιστής 03/05/2012 14:54:51

    Να τα κλείσει και να μείνει απ' έξω...

  4. ex-lamogios zivagos laliotius gapomalakius pasokus-pasokus!! avatar
    ex-lamogios zivagos laliotius gapomalakius pasokus-pasokus!! 03/05/2012 14:55:52

    Ό καμμένος αναλύει στήν tv,τό πρόγραμμα τού κώματός(!!) διά τήν οικονομία :

    ## μπλάτς,μπλούτς,μπλίτς,μπλίχ,μπλάχ,μπλούφφφφφφφ,μπλίφφφφφφφ##!!!!!!!!!!!!.

    Όποιος κατάλαβε.............κατάλαβε!!!!!

    • Ακαυτος avatar
      Ακαυτος @ ex-lamogios zivagos laliotius gapomalakius pasokus-pasokus!! 03/05/2012 15:31:07

      Ξέχασες τα πρρρρρρρρρρρ, πραοοου, πρου... :lol:

  5. Ακαυτος avatar
    Ακαυτος 03/05/2012 15:33:07

    Έτσι θα μπει στην Πόλη από το Βόσπορο ο Ανεξάρτητος ΕΛ;

  6. Κώστας Ροδινός avatar
    Κώστας Ροδινός 03/05/2012 15:42:36

    Θέλω να δώ τον Δαναό να ελέγχει τα βόρεια σύνορα της χώρας, με στολή παραλλαγής και ζωσμένος φυσεκλίκια!

    • juliet avatar
      juliet @ Κώστας Ροδινός 03/05/2012 15:55:44

      Κώστα μου ,
      πρέπει να πάρει άδεια ......και να κόψει και τα χάπια της πίεσης.
      :) :)

      • Κώστας Ροδινός avatar
        Κώστας Ροδινός @ juliet 03/05/2012 16:01:30

        αντέχει ο Δαναός!
        Παρά τα περί του αντιθέτου που διαδίδει κακοβούλως ο Strange, αντέχει!

        • Strange Attractor avatar
          Strange Attractor @ Κώστας Ροδινός 03/05/2012 17:32:14

          Τα φυσεκλίκια θέλουν και πλούσια γένεια. Και δυστυχώς ο Δαναός, από τις πολλές ορμονοθεραπείες και τα γενόσημα μπλε χαπάκια, κατάντησε σπανός.
          Οπότε, μάλλον για κολάν τον βλέπω και όχι για φυσεκλίκια.

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ Strange Attractor 03/05/2012 17:42:11

            Φτου σου ρε κι εγώ παρακάτω έγραψα ότι είσαι βιολί στραντιβάριους! Ε ρε τι φίλους με όρισε η μοίρα να έχω!!!

  7. ΣΤΕΛΙΟΣ avatar
    ΣΤΕΛΙΟΣ 03/05/2012 15:44:41

    Αφού μπορεί τόσο αποτελεσμάτικά να κλεισει τα σύνορα , δεν κλείνει και τις ΕΙΣΟΔΟΥΣ, μιά και θα μπεί στον κόπο,να μην μπαίνουν οι λαθρομεταναστες? Αλλα , ξέχασα ,δεν θα τον αφήνει ο κολητός του ο Τσίπρας και το Indymedia!

    • Γεώργιος Τ. avatar
      Γεώργιος Τ. @ ΣΤΕΛΙΟΣ 03/05/2012 18:03:47

      Έγραψες...

  8. ΣΤΕΛΙΟΣ avatar
    ΣΤΕΛΙΟΣ 03/05/2012 15:46:54

    Πώς λέγεται η Νεολαία των Ανεξάρτητων Ελλήνων?

    Καμμένα βούρλα....

    • Ακαυτος avatar
      Ακαυτος @ ΣΤΕΛΙΟΣ 03/05/2012 16:05:54

      Καλό... :lol:
      Αναρωτιέμαι ποιο είναι το χειρότερο τα καμμένα ή τα βούρλα! 8)

  9. juliet avatar
    juliet 03/05/2012 15:52:47

    Oφι,
    είσαι άδικος ή εκτός και υπερτιμάς τις δυνάμεις μου .Στη Θεσ/νίκη τα τρία παιδιά ''τα βολίωτικα'' και μένα μόνη στο πόρτο της Πάτρας;;;;
    Μάλλον κατάλαβες ότι και εγώ μικρό φιδάκι είμαι ...και είπες θα ξεγλυστρίσει αν βρει τα σκούρα ...και εκτός αυτού είπες τι Πατρινιά είναι !
    Αγαπητέ Οφι ,σου απαντώ εκ μέρους και των άλλων τριών
    ΝΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ! εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
    :) :)

    • Οφις Ιοβόλος avatar
      Οφις Ιοβόλος @ juliet 03/05/2012 15:56:40

      Δεν έχω καμιά αμφιβολία για σένα!
      Για τα τρία τα παιδιά όμως, ειδικά για τα δυο μεγαλύτερα, ε να μην έχω τις αμφιβολίες μου;

    • Δαναός avatar
      Δαναός @ juliet 03/05/2012 17:29:10

      Νεν είμαστε Βολιώτικα! Πρώτα βιολιά Στραντιβάριους είμαστε με δοξάρια που παράγουν μαγικό ήχο!

      • Δαναός avatar
        Δαναός @ Δαναός 03/05/2012 17:29:34

        *Δεν

  10. tak avatar
    tak 03/05/2012 17:47:48

    Το ... γενικεύεις;

    • Δαναός avatar
      Δαναός @ tak 03/05/2012 17:59:56

      Εξειδικεύω!Λέω φτου σου ρε! Χα χα

      • Κώστας Ροδινός avatar
        Κώστας Ροδινός @ Δαναός 03/05/2012 18:04:01

        Δαναέ,
        σου έχω πεί πολλές φορές πως ο strange δεν μπορεί να κρατήσει μυστικό,αλλά εσύ εκεί!
        Ανεπίδεκτος!

  11. Γιάννης Φαίλτωρ avatar
    Γιάννης Φαίλτωρ 03/05/2012 18:16:15

    Γι' αυτό έχει μαλλιά αφάνα;

  12. Ο Ιθαγενής avatar