#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
26/01/2011 16:15
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τότε που δεν υπήρχε διαπλοκή

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 26/01/2011 16:17:11

    ειμαι χταποδι και σερνομαι στης θαλασσας τον πατο, βρισκω μια τρυπα χωνομαι και βρισκω τον Τσουκρατο.
    ( τ ακουσα.. ειναι αλλουνου αλλα θα το στειλω ΓιουροΜιζιον )
    Καστανιδη γιατι παραιτηθηκες απι Σημιτη?? Αδιαφανεια? τι? Μαυρη σακουλα στα ματια σου εβαλαν? βασανιστηρια?

    ΠΠ

  2. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 26/01/2011 16:20:04

    Πρωτοπαππας-βιλλα Βριλησσια !!
    Γειτονας.. εκτος πορισματος !!
    Βασω θα σε πιασω.. λευκη περιστερά !
    ο Μικης στο υψος του...
    Ο αλλος γελαει.. δεν ηξερε τι τον περιμενε στα Εξαρχεια τοτε!! κυβερνουσε!!!
    και ο Σημιτης.... τι αλλο? μεσα στην καλη χαρα.. ευτυχια τοτε, η Ιντρακομ πως το ΔΝΤ σημερα!

    ΠΠ

  3. Orestios avatar
    Orestios 26/01/2011 16:22:57

    Όλη η κομπανία αθώοι σύμφωνα με το GAP
    Όλοι οι Έλληνες απατεώνες σύμφωνα με το GAP
    Aς αναφωνήσουμε όλοι μαζί: Ζήτω ο σοσιαλισμός!

  4. loretta avatar
    loretta 26/01/2011 16:26:59

    factora...εχεις βαλθει να παθω ελκος...!! αναθεμα τις μουρες τους....ολοι τους ενας και ενας εκλεκτοι συντροφοι του ΓΙΩΡΓΑΚΗ..!!

    ...Απο την προχτεσινη φωτο ....εχω ακομα ταση εμμετου.

    • raindog avatar
      raindog @ loretta 26/01/2011 20:52:13

      Τουναντίον loretta!
      Μια φωτογραφία, ίσον, χίλιες λέξεις εύπεπτες και σταράτες.
      Ο απλός κόσμος, αυτός που σήμερα υποφέρει, "ψάχνει" απελπισμένα να καταλάβει τι έχει συμβεί στην χώρα μας. Δεν μπορούν όλοι να έχουν "βαθιές" γνώσεις και ούτε εμείς το χρόνο να περιμένουμε πότε θα την αποκτήσουν.

      Factor, θέλουμε και άλλες τέτοιες, πολλές. Να κάνουμε αρχείο και μετά, πριν τις εκλογές να τις αναρτήσουμε παντού, digital media, offline media, εθελοντές αφισοκολλητές... να καεί το πελεκούδι.

  5. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 26/01/2011 16:27:43

    Σαν σημερα ξεκινησε και το θεμα των Ιμιων !!!...... τυχαιο???
    Θυμομαστε και θυμωνουμε...!!!
    Τα ΜΜΕ το βραδυ θα εχουν ειδικο αφιερωμα με Θοδωρα και τον αλλον τον ανεκδιηγητο τον Ευαγγελατο να τραβαει με καμερα τις φρεγατες που εφευγαν απο το ναυσταθμο..
    Θυμιζω...

    ΠΠ

  6. φωτεινη avatar
    φωτεινη 26/01/2011 16:31:08

    τα χρυσα μου,

  7. babis avatar
    babis 26/01/2011 16:31:58

    Και ο καλός συνδικαλισμός από μακριά και αγαπημένα.
    Ο τύπος πίσω από την Βάσω ποιος είναι αν και ψηλός δεν νομίζω!!

  8. SoToS avatar
    SoToS 26/01/2011 16:40:41

    Αχχχ .... Τι ωραία φωτογραφία .... Τι ωραία που περναγαμε τότε ... Αχχχ τι μου θυμισατε πάλι

  9. taxidriver avatar
    taxidriver 26/01/2011 17:11:19

    Διαπλοκη και μ......ες.Θα ποινικοποιησουμε τωρα και τις κοινωνικες σχεσεις?
    Τα παιδια γνωριζονται απο τοτε που οι μπαμπαδες τους πολεμαγαν μαζι τους κακους καπιταλιστες για να φερουν τον σοσιαλισμο

    • Orestios avatar
      Orestios @ taxidriver 26/01/2011 17:39:56

      lol
      Εμπαθή!

  10. ataktos avatar
    ataktos 26/01/2011 17:11:35

    τα Κουνελάκια της Ζίμενς...

  11. zackii avatar
    zackii 26/01/2011 17:17:48

    Θα θυμάτστε φαντάζομαι το έργο με τον Ληναίο όπου έλεγε η γυναίκα του Ρίζου -νομίζω- ρε παιδιά μήπως θέλει να καλύψει κάποια άλλη?
    Το παραπάνω το θυμήθηκα τώρα με την υπόθεση των λαθρομεταναστών στη Νομική. Αν σκεφτούμαι ότι κάτι ΜΚΟ, παρατηρητήρια και λοιπές @@@κίες που τους υποστηρίζουν είναι παιδιά του ΠΑΣΟΚ, και αν επίσης σκεφτούμαι ότι οι αρχές ήξεραν 3 μέρες πριν έρθουν και όμως δεν έκαναν τίποτα να τους εμποδίσουν τι συμπέρασμα βγαίνει?
    Ποιό ήταν το κύριο θέμα των ημερών? Μήπως το πόρισμα γιά τη Ζήμενς? Μήπως οι κατηγορίες που -ήταν αναγκασμένοι- να απευθύνουν προς τους βουλευτές ακόμα και φιλοκυβερνητικοί δημοσιογράφοι?
    Ε λοπόν με τους λαθρο το θέμα ξεχάστηκε... this is it.
    Και μετά μου λέτε πως οι Έλληνες ψηφίζουν ΓΑΠ. Αφού ότι τους δίνουν το καταπίνουν αμάσητο.
    Και επίσης γιά να μην ξεχάσω. Με ένα σμπάρο 2 τρυγόνια. Μπήκε και με την σύμφωνη γνώμη και της ΝΔ το θέμα της κατάργησης του ασύλου. κάτι που ίσως φανεί πολύ χρήσιμο...στις δύσκολες μέρες που έρχονται ...

  12. Professor Moriarty avatar
    Professor Moriarty 26/01/2011 17:25:32

    Ανάθεμα στην ώρα, κατάρα στην στιγμή
    που λάδωσε η Siemens το γελαστό παιδί...

  13. Misha avatar
    Misha 26/01/2011 17:50:53

    Χα, όπου νάναι το ΑΝΤΙ θα βγάλει και τα «τούβλα» που έστελνε ο Τάμπυ στο «κωλόσπιτο» !!!
    Ο μόνος από τους εικονιζόμενους που εχει «δικαιωθεί» είναι ο έξω αριστερά εργατοπατέρας...
    Κόκκαλη, Κόκκαλη σε παρακαλώ , πάρε τους Παπανδρέου στον Ολυμπιακό...

  14. Σοσιαληστής avatar
    Σοσιαληστής 26/01/2011 17:53:39

    Πια διαπλοκή;

    • Orestios avatar
      Orestios @ Σοσιαληστής 26/01/2011 18:01:25

      lol

  15. Orestios avatar
    Orestios 26/01/2011 18:02:26

    Οι Έλληνες φταίτε γιατί μαζί τα φάγατε με αυτούς

  16. sarritarius avatar
    sarritarius 26/01/2011 18:07:15

    Factorx: αγαπητέ είσαι εκτός θέματος. Εμείς μια φωτογραφία βάλαμε. Επ αυτής έχεις να πείς τίποτα;

  17. SPYROS T. avatar
    SPYROS T. 26/01/2011 18:26:24

    Ο πρώην αναπληρωτής πρωθυπουργός της Βουλγαρίας, Αλεξάντερ Τόμοφ, κρίθηκε ένοχος από δικαστήριο της Σόφιας για υπεξαίρεση δημόσιου χρήματος από τη χαλυβουργία «Κρεμίκοφτσι» και του επέβαλε ποινή κάθειρξης εννέα ετών.

    ΌΧΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ......

  18. Ελληνας avatar
    Ελληνας 26/01/2011 18:55:19

    Κοίταξε τους όλους . Ολοι χαρούμενοι είναι. Αλήθεια ο Μίκης τι δουλειά έχει εκεί?
    Δεν ήξερε με ποιους συναναστρεφόνταν? Επίσης πολλούς συνδικαλιστάκους έχει η φωτό. Ο κόκκαλης τι δουλειά έχει με αυτούς? Μάλλον τους υποδείκνυε την νέα Εθνική Συλλογική Σύμβαση Εργασίας

  19. factorx avatar
    factorx 26/01/2011 19:21:46

    τι έγινε Μισα; ενοχλήθηκες που είναι και οι Μίκης στην φωτογραφία;

  20. SoToS avatar
    SoToS 27/01/2011 00:06:14

    Ορεστιε.... Εχεις δικιο ...μαζι τα φαγαμε...Στη φωτογραφια πισω απο τη Βασουλα αυτος που δεν φαινεται καλα...εγω ειμαι...

  21. diavgasi avatar
    diavgasi 27/01/2011 14:35:39

    Ολα τα "καλα" παιδια.... Μικη οι "Σπιθα" εχει ηδη αναψει, η φωτια δεν εχει φουντωσει ακομα.... Οταν θα φουντωσει θα καητε ΟΛΟΙ!!!!!!!!!!!!