17/08/2008 16:05
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τρία μετάλλια για την Ελλάδα

Τα δύο πρώτα μετάλλια για την Ελλάδα στους Ολυμπιακούς του Πεκίνου είναι γεγονός. Σήμερα το πρωί η Σοφία Μπεκατώρου, Σοφία Παπαδοπούλου και Βιργινία Κραβαριώτη πήραν το χάλκινο στην κατηγορία Yngling της ιστιοπλοΐας.

Λίγο αργότερα, οι Δημήτρης Μούγιος και Βασίλης Πολύμερος, κατέκτησαν το ασημένιο μετάλλιο στο διπλό σκιφ ελαφρών βαρών της κωπηλασίας, μετά από μία εξαιρετική εμφάνιση, σημειώνοντας χρόνο 6:11.72.

Το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησε, επίσης, στον τελικό του Τριπλούν η Πηγή Δεβετζή.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ataktos avatar
    ataktos 17/08/2008 16:32:55

    factorx -o Piros o Dimas problepse dimosia 4 metalia (avtos kseri)
    ehoume ke leme 2
    os pehtes tou tzogou na peksume sto blogs sou me tis problepsis ke na ependisume sto Londino
    etsi
    tha avksisume tin prosvasimotita neon sto blogs sou
    avti pou mas barethikan tha ehoun kenourio pedio drasis
    tha miosume tin anagnosi ke spatali hartiou apo tis athlitikes ke ikonomikes efimeridas
    Protasi ine

  2. massai avatar
    massai 17/08/2008 17:24:09

    Καμαρωστε αδελφια τους νεους λαμπρους αξιωματικους του Ελληνικου στρατου.
    Μονο ετσι θα παμε μπροστα.
    Πως να μη σοφιζεται ο Αλογοσκουφης καινουργιες φορομπηχτηκες μεθοδους;
    Μπραβο Αλογοσκουφ!
    κοπανα τους στο ψαχνο

  3. ataktos avatar
    ataktos 17/08/2008 17:49:02

    anonymous -σου εχει ξεφυγει ο προπονιτης εκει να δουν τα ματια σου buldog !!!!

  4. ant avatar
    ant 17/08/2008 18:00:12

    anonymous, υποθέτω εσύ είσαι τοπ μόντελ, σωστά;

  5. massai avatar
    massai 17/08/2008 18:14:13

    Ανωνυμε

    της φυσης το παραλογο ειναι με αυτους τους αρσενικοθηλυκους μπετατζηδες να παντρευονται αντι γυναικες, Ανδρες.
    Για φαντασου απο δω και μπρος το γενεολογικο δενδρο πως θα χιμπατζιζει.

  6. Γιωργος Χ avatar
    Γιωργος Χ 17/08/2008 19:13:15

    Απορίες…:

    # Τωρα που η Φανή Χαλκιά πιάστηκε ντοπέ, ποιος φταίει;; Οι Νεφελίμ; Η κακή ΔΟΕ; Οι γιατροι αλμπάνηδες; ο Περικλης Αράπης;;
    # Στην πορτοκαλάδα της το ρίξαν, όπως του Γουση, του Δρυμωνάκου και των αρσιβαριστών;;
    # Η πορτοκαλάδα ήταν από πορτοκάλια;;
    # Ηταν μήπως λεμονάδα από λεμόνια;;
    # Γιατί τελειώσαν οι διακοπές;;
    # Τι θα τραγουδάει πλέον η Φανή Χαλκιά;; “Δεν ξανακάνω φυλακή;; Με την καπεταν Θανου κου έχει μπούκλα στο μουστάκι”;;
    # Γιατί τους πιανουν φέτος όλους τους δικούς μας;; που είναι το κράτος;; Τι λεει για αυτό ο Αυτιάς;; Φταίει ο Βερύκιος
    # Γιατί αυτός ο Φελπς τρωει ενα σοκολατένιο κεηκ και 8 αυγά καθε μερα και κερδίζει μετάλλια, ενώ εγω κερδίζω κιλά;;
    # Αυτός πως τα παίρνει τα μετάλλια; Με λουκουμόσκονή;;

  7. Basil avatar
    Basil 17/08/2008 22:06:46

    Το είχαν πει και οι Ramones
    Somebody put something in my dring

    και μου θυμίζει τη μάνα μου που μου έλεγε " πρόσεχε μην σου ρίξουν τίποτα στη κοκα κολα".

  8. Ο Χαζος του χωριου avatar
    Ο Χαζος του χωριου 18/08/2008 00:01:25

    Οταν πινεις κοκα κολα
    Μην πεταξεις το μπουκαλι
    Γιατι οπως δειχνουν ολα
    Θα μας χρειασθει και παλι...

    Να βαζεις μεσα στο μπουκαλι
    Βενζινη,φωσφορο,στουπι
    Να δουν αυτοι με τα μυδραλλια
    Αντισταση τι παει να πει!

    Πανω απο 25 χρονια ειχα να τ ακουσω,αλλα με τους προλαλλησαντες-σχημα λογου- το θυμηθηκα νερακι...

  9. Kraepelin avatar
    Kraepelin 19/08/2008 03:19:11

    Αφού ο καθαρός, ο ολοκάθαρος, ο αντοπάριστος, ο ανιδιοτελής, ο πάναγνος, ο αμόλυντος, ο αειπάρθενος, ο μη έχων σπίλον ή κηλίδα Πύρρος πρόβλεψε τέσσερα, σωστός θα βγει.