#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
21/01/2010 12:15
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Το antinews μετακομίζει

Μετακομίζουμε, όχι γιατί ….χωρίζουμε, αλλά για να γίνουμε ταχύτεροι, καλύτεροι, ωραιότεροι κλπ κλπ.

Ως εκ τούτου για αρκετές ώρες το antinews δεν θα ενημερώνεται

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Νικόλας avatar
    Νικόλας 21/01/2010 12:26:55

    Τι;;;
    Και εμείς πως θα την παλέψουμε;
    Να έρθω για κουβάλημα;Έχω κάνει μετακομίσεις εγώ!!!

  2. thespieys avatar
    thespieys 21/01/2010 12:42:02

    Πάλι;; Πάνω που είχαμε συνηθίσει!

  3. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 21/01/2010 12:43:52

    καλή επιτυχία
    1972 και 294 bp, πριν την μετακόμιση, ελπίζω να βρείτε εσείς εμάς εδώ, μετά.

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ archaeopteryx 21/01/2010 12:56:37

      λάθος. 1962 και 311

  4. Νίκος avatar
    Νίκος 21/01/2010 13:21:32

    Αντε, καλη αρχη, ξανα και σιδηροκεφαλοι (μ' εμας εδω).

  5. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 21/01/2010 14:09:21

    Ακόμα πιο γρήγορα!

  6. Περίεργος avatar
    Περίεργος 21/01/2010 15:03:35

    Φωτό!!!
    Όλα τα λεφτά!!!

    • FandisBastounis avatar
      FandisBastounis @ Περίεργος 21/01/2010 15:12:18

      Πάντοτε το εικαστικό κομμάτι είναι πολύ περιποιημένο. Ποιός είναι ο καλλιτεχνικός διευθυντής; Μην τον αφήσετε πίσω φεύγοντας.

  7. xenitemenos21 avatar
    xenitemenos21 21/01/2010 15:32:41

    Μια φρωτογραφια χιλιες λεξεις - καταπληκτικη.

  8. Factorx avatar
    Factorx 21/01/2010 16:34:12

    Πάμε σε άλλο server. Κατάδικό μας. Έτσι δεν θα πέφτει πλέον και η πρόσβασή απο τους σχολιαστές θα είναι πολύ πιο έυκολη. θα φάει ώρα όμως. Μέχρι τώτε ξαναδιαβάστε τα προηγούμενα για να τα εμπε΄δωσετε καλύτερα. Να παω κι εγω ο έρμος καμιά βόλτα. Και μην ανησυχείτε, ο καλλιτεχνικός διευθυντής δεν πάει πουθενά. Ειναι αυτοκόλλλητος

    • ETHEROVAMON avatar
      ETHEROVAMON @ Factorx 22/01/2010 12:25:06

      Καλημέρα Φάκτορα!!!
      Μπήκα εχθές αργά το βράδυ και νωρις το πρωί και δεν με έβαζε με τίποτα μέσα.
      Το μυαλό μου πήγε στην φίμωση κ.λ.π Καταλαβαίνεις βρισκόμαστε σε δύσκολες εποχές που η λογοκρισία είναι στην ημερησία διάταξη....
      Είπα μέχρι και ο Δρακουμέλ μήπως έβαλε κανένα χεράκι χαχα!!
      Σιδηροκέφαλοι !!! και θα σας παρακολουθούμε πάντα.

      Αντε και καλή μετακόμιση...

      • Factorx avatar
        Factorx @ ETHEROVAMON 22/01/2010 12:26:32

        Είναι γρηγορότερο;

        • Kurosaki Ichigo avatar
          Kurosaki Ichigo @ Factorx 22/01/2010 12:43:20

          Φέτες πάει.

  9. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 21/01/2010 16:39:14

    μη σου ξεφουσκωσει τα λαστιχα η Μπετζελου... το νου σου...

    ΠΠ

  10. aggelos avatar
    aggelos 21/01/2010 17:00:16

    Κάποιοι πάντως κλείνουν εντελώς! Ελπίζω η μετακόμιση να μην έχει άλλες συνέπειες!

  11. trellakias avatar
    trellakias 22/01/2010 12:17:23

    Ξανά πάλι καλή αρχή για να μπορούμε και εμείς να ..........ξεδίνουμε!!!!!!

  12. ataktos avatar
    ataktos 22/01/2010 12:21:03

    καλή αρχή

  13. Ο avatar
    Ο 22/01/2010 12:46:11

    @ ETHEROVAMON

    Το πρωϊ λειτουργούσε 2 ώρες και είχε και πάρα πολλά σχόλια.

  14. thespieys avatar
    thespieys 22/01/2010 12:58:19

    αντε επιτέλους!

  15. Επώνυμος avatar
    Επώνυμος 22/01/2010 13:24:31

    Καλό είναι, λίγο καλύτερο από το προηγούμενο, είμαστε και σε ώρα αιχμής, το κρίσιμο θα είναι να μην μας βγάζει κάθε τρεις και λίγο το Error establishing a database connection, που βγάζει όταν δεν μπορεί να σηκώσει πολλή κυκλοφορία. Σου δίνει την αίσθηση μεγαλύτερης σταθερότητας, το σύστημα. Τώρα που θα ανεβεί το σχόλιο θα σας πω και πόση ώρα κάνει να το ανεβάσει, γιατί εκεί υπήρχε ένα ψιλοθέμα, αργούσε να ανεβεί το σχόλιο.

  16. Επώνυμος avatar
    Επώνυμος 22/01/2010 13:24:53

    Σκίζει. Αμέσως ανέβηκε το σχόλιο (το προηγούμενο). Καμία σχέση με πριν.

    • δρόμος avatar
      δρόμος @ Επώνυμος 22/01/2010 13:30:07

      ναι, είναι πιο γρήγορο, αλλά η χρονική κατάταξη του σχολίου σου είναι άλλα αντι άλλων ... ? ή μήπως είναι προσωρινό ?

    • Factorx avatar
      Factorx @ Επώνυμος 22/01/2010 19:21:57

      Παρακαλώ πολύ γίνετε να μην κάνετε συνεχώς ερωτήσεις; Δεν τελείωσε ακόμα η αναβάθμιση. Αφου όπως βλέπετε ουτε φωτογραφίες δεν μπορω να βαλω. υπομονη

  17. akyros avatar
    akyros 22/01/2010 13:28:58

    Οι κίνδυνοι αποστεθεροποίησης πού πήγαν;

    Οχι τίποτ΄ αλλο αλλα ήταν και προτινόμενο πρωί πρωί!

    Καλή μετοίκηση!

  18. sawas avatar
    sawas 22/01/2010 13:51:43

    ΚΑΛΟΤΑΞΕΙΔΟ!!!

  19. skeptiki avatar
    skeptiki 22/01/2010 14:45:21

    Ναι πιό γρήγορο είναι ελπίζω να μην πέφτει όπως έκανε τελευταία

  20. skeptiki avatar
    skeptiki 22/01/2010 14:50:09

    αλλά η κατάταξη των σχολίων είναι αλλού γι αλλού... :) θα μπερδευτεί το σύμπαν στις συζητήσεις

  21. ami du peuple avatar
    ami du peuple 22/01/2010 14:59:48

    ειναι ΠΟΛΥ πιο γρηγορο, αλλα η ταξινομηση των σχολιων χρονικα πασχει

  22. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 22/01/2010 15:21:18

    sfaira

  23. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 22/01/2010 15:21:46

    πολύ γρήγορο

  24. Dimi avatar
    Dimi 22/01/2010 15:26:28

    Welcome Back Antinews.gr! Faster, Attractive, Updated, Meaningful, Colorful, Friendly,Happy, Healthy and Wealthy of Justifiable, Clear Voices from the Heart & Intellect, Always to the Point..

    Keep-up the Great Work and Thank You, for being You. We Love You!

  25. trochalos avatar
    trochalos 22/01/2010 16:22:06

    Καλή καινούργια αρχή,πάντα πρώτοι και με επιτυχίες.
    Εμείς antinews θα είμαστε όσο λειτουργείται μαζί.
    Ευχαριστούμε πολύ για ότι κάνετε για την δική μας ενημέρωση

  26. t avatar
    t 22/01/2010 16:56:33

    Kαλη αρχη

  27. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 23/01/2010 19:12:07

    Σαφώς πιο γρήγορο το ΑΝΤΙ.
    Ερώτηση όμως προς συνσχολιαστές: Εσείς βλέπετε φωτογραφίες στις αναρτήσεις της πρώτης σελίδας στη κεντρική σελίδα; Εγώ όχι. Μήπως φταίει ο Η/Υ μου; Χάλασα καμιά ρύθμιση ή είναι γενικό προσωρινό φαινόμενο λόγω της αλλαγής σέρβερ του ΑΝΤΙ; (Στις επιμέρους αναρτήσεις τις βλέπω τις φωτό).

  28. popolaros avatar
    popolaros 23/01/2010 19:40:00

    Πάει σφαίρα και βλέπω και φώτο.
    Καλή αρχή Factorx, και μην δεχτείς ευχές από τον γνωστό 'μπαμπά' εκ χανίων.