#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
02/10/2010 20:01
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Το όνομα και το κεντρικό σύνθημα του συνδυασμού Κικίλια

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ avatar
    ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ 02/10/2010 20:04:53

    Το : Δικο μας το αυριο ,δικη μας η ευθυνη ,θα ακουγονταν πιο αποφασιστικο.

  2. Wolf avatar
    Wolf 02/10/2010 20:06:22

    Ωπα!!!

    Η πρώτη παρουσίαση του slogan και του ονόματος από το διαδύκτιο και απο την μπλογκοσφαιρα?

    Ωραίος, ο Κικίλιας!!!

  3. παν avatar
    παν 02/10/2010 20:10:58

    Eγω έχω καλύτερο...Στηρίζω με 1000 τον Βασίλη τον Κικίλια.

    • Factorx avatar
      Factorx @ παν 02/10/2010 20:17:37

      !!!

  4. παν avatar
    παν 02/10/2010 20:12:31

    ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ...
    Η ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΥ
    http://peripatris.blogspot.com/2010/10/blog-post_8309.html

  5. TASSOS avatar
    TASSOS 02/10/2010 20:19:14

    Ας δουλέψουμε έτσι ώστε το μήνυμα του Βασίλη να πε΄ρασει στην εκλογική αγέλη

    • παν avatar
      παν @ TASSOS 02/10/2010 20:21:04

      Mπεεεεε......

      • loretta avatar
        loretta @ παν 02/10/2010 20:24:49

        εσυ δεν εισαι ο ιδιος που περιφερεται στο facebook και σε ολους του συνδιασμους της Νεας Δημοκρατιας αφηνεις το ευγενικο σου σχολιο..ΜΠΕΕ????

  6. TASSOS avatar
    TASSOS 02/10/2010 20:25:12

    Αυτό είναι το πρόβλημα παν .Όλοι είναι Καστοριάδηδες. Βασικός μηχανισμός αυτοπροστασίας για τον καθρέφτη και όχι μόνο.

    • Professor Moriarty avatar
      Professor Moriarty @ TASSOS 02/10/2010 21:44:36

      Τι σχέση έχει ο Καστοριάδης με όλα αυτά;;;;;

  7. παν avatar
    παν 02/10/2010 20:29:12

    loretta says:
    02/10/2010 at 20:24
    εσυ δεν εισαι ο ιδιος που περιφερεται στο facebook και σε ολους του συνδιασμους της Νεας Δημοκρατιας αφηνεις το ευγενικο σου σχολιο..ΜΠΕΕ????

    Πραγματικά δεν καταλαβαίνω σε τι αναφέρεσθε!!

  8. TASSOS avatar
    TASSOS 02/10/2010 20:31:15

    loretta, αν αναφέρεσαι σε μένα 1. Προτιμώ τους πραγματικούς ανθρώπους απο facebook, twitter και τα συναφή και 2. Θα έπρεπε να είχες μέχρι τώρα καταλάβει ότι κυβερνήσεις δεν βγάζει ο Φάκτωρας, ο Ροδινός και όλοι σαν και αυτούς που έχουν βγάλει τα μάτια τους στα βιβλία και στις συζητήσεις δεκαετίες τώρα αλλά οι εκατομμύρια που επιτρέπουν στις Τρέμηδες και τους Χατζηνικολάους να τους κοροιδεύουν μέσα στο ίδιο τους το σπίτι. ΑΥΤΑ και ναι ΜΠΕΕΕ!!!!

    • νεφέλη avatar
      νεφέλη @ TASSOS 02/10/2010 20:38:28

      TASSOS να σου θυμίσω, ότι οι Τρέμηδες,Χατζηνικολάου και λοιπά χρυσοπληρωμένα φερέφωνα, λυσάγανε υπέρ Ντόρας στις εσωκομματικές της ΝΔ;;;; Οτι στηρίζουν πλέον χάνει! Τους έχει πάρει χαμπάρι ο κόσμος και τους κοιτάζει από συνήθεια, γιατί εκείνη την ώρα δεν έχει Λαζόπουλο στην τβ....

    • loretta avatar
      loretta @ TASSOS 02/10/2010 20:38:48

      οχι βρε ΤASSOS δεν αναφερομαι σε σενα...τον ΠΑΝ ρωτησα.

      • loretta avatar
        loretta @ loretta 02/10/2010 20:41:36

        δεν αντιλαμβανομαι Τassos την αντιδραση σου ....και τα λεγομενα σου...!!
        παραταυτα θαμαι ευγενης και θα σου πω ευχαριστω για το κυρηγμα ...αλλα αχρειαστο....και ακυρο τουλαχιστον σε οτι αφορα εμενα.

  9. TASSOS avatar
    TASSOS 02/10/2010 20:46:17

    Νεφέλη έχεις δίκιο. Αυτοί που είναι πίσω όμως από αυτούς που μας έχουν φορτωθεί, ξέρουν καλά το πως σκέφτεται ο μέσος ΄Ελληνας.Εκεί πρέπει να τους περιμένουμε.Δεν είναι εύκολο. Είναι παιχνίδι του μυαλού σε συλλογικό επίπεδο.

    • νεφέλη avatar
      νεφέλη @ TASSOS 02/10/2010 21:02:03

      .....ε και τα μπεεεεε ξυπνάνε από το πολύ στρήμωγμα και την υποτίμηση....! Τώρα κανείς δεν αντιδρά και δεν μιλάει...
      Στις "κάλτσες" το Νοέμβρη, τι λες να γίνει;

  10. TASSOS avatar
    TASSOS 02/10/2010 20:49:07

    Loretta, το 99% όσων βρίσκονται εδώ είναι άνθρωποι με αρκετό ως πολύ μυαλό στο κεφάλι τους. Το υπόλοιπο 1% είναι οι συνήθεις περιφερόμενοι γερμανοτσολιάδες σε διατεταγμένη υπηρεσία. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ 1%!!!

  11. TASSOS avatar
    TASSOS 02/10/2010 21:07:08

    Στις "κάλτσες" του Νοεμβρίου να θυμόμαστε ΟΧΙ στους μνημονιακούς και προσοχή στους ψευτοεπαναστάτες κρυφοΠασόκους.

  12. νεφέλη avatar
    νεφέλη 02/10/2010 21:16:26

    Πολλές εμφανίσεις Ντόρας βλέπω τελευταία στην τηλοψία και μυρίζει πάλι αναβίωση σεναρίων για κυβέρνηση εθνικής ομοψυχίας εθελοντών....εξ ου κι η αφύπνιση των εν ύπνω "επαναστατών"! Για το καλό μας πάντα....!

  13. Tziva avatar
    Tziva 02/10/2010 21:23:10

    Το μήνυμα ελπίδας που μας φερνεις,γίνεται μέρα με τη μέρα απόφαση νικης... Μαζί σου,Βασιλη,συμπαίκτες στον αγώνα,στο βάθρο νικητές!

  14. denkserotipota avatar
    denkserotipota 02/10/2010 21:45:33

    Εμένα μου άρεσε του άδωνι. Αττική Οδός. ΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ!!!
    Πληρώνεις και διόδια για να μπεις στο συνδιασμό ή για να ψηφίσεις???

  15. Nίκος Θ. avatar
    Nίκος Θ. 02/10/2010 22:45:07

    Βασίλη Κικίλια, προχώρα με δύναμη μπροστά. Έχεις αυτό που λείπει από τους επαγγελματίες πολιτικάντηδες. Ήθος και σφρίγος. Σε στηρίζομε για τη μεγάλη νίκη.

  16. Νίκος Κοροπούλης avatar
    Νίκος Κοροπούλης 02/10/2010 23:49:03

    καλό σήμα και καλό σύνθημα...

    Η μπίλια στον Κικίλια... κι από εμένα...

    http://www.facebook.com/photo.php?pid=31754595&id=1262542168&ref=fbx_album

  17. δαιμονάκι avatar
    δαιμονάκι 03/10/2010 00:06:14

    καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!

  18. loukas avatar
    loukas 03/10/2010 02:56:52

    Nea Prooptiki...Gia osous den gnorizoun i Nea Prooptiki einai i foititiki parataxi tis Iatrikis Athinas(1i dinami sti sxoli me 28% enanti 21% tis DAP) stin opoia itan melos kai o Kikilias. I parataxi yparxei apo to 1993 kai itan i foititiki parataxi tou Samara(tote to onoma tis itan Neoi Orizontes).Einai koino mystiko stin Iatriki oti i parataxi auti proskeitai ston idio ton Samara kai ton stirixe me oles tis tis dynameis stis esokommatikes.Meta apo 17 xronia stin Iatriki vgike proti dynami stis foititikes ekloges tou Maiou tou 2010- oi prwtes pou eginan meta tin eklogi tou Samara.
    Ontas kai egw o idios prwin megalostelexos tis Neas Prooptikis kai filos tou Vasili tou euxomai kali epityxia kai kali dynami ston agwna tou!