15/12/2010 20:36
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Το διάλειμμα τελείωσε, τα ... κεφάλια μέσα

Συγνώμη για την διακοπή, αλλά ως φαίνεται υπάρχουν και προβοκάτορες στο διαδίκτυο. Κάθε φορά που η κίνηση κτυπάει ...ταβάνι, ή έχουμε σημαντικές εξελίξεις κι εμείς λέμε την άποψή μας, το antinews πέφτει. Αλλάξαμε τρεις σερβερ και το ίδιο.

Αλλά δεν μασάμε με τίποτα, θα το λύσουμε.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Επαγρυπνών avatar
    Επαγρυπνών 15/12/2010 09:12:49

    Πριν απο λιγο διαπιστωσα πως καποιος εχει αντιγραψει τα σχολια μου (οπως και καποιων αλλων) και τα εχει στειλει στο press.gr (ως ανωνυμος) σε δημοσιευματα που εχουν να κανουν με τον ξυλοδαρμο χατζηδακη.

    Ελπιζω πως για αυτον τον λογο η ιστοσελιδα σας σταματησε να δημοσιευει δικα μου σχολια και οχι γιατι δεν συμφωνουσε με αυτα που εγραφα.

  2. popolaros avatar
    popolaros 15/12/2010 20:44:57

    Δάχτυλος του Jeffrey.
    denial-of-service attack (DoS attack)
    Πάλι έπαιζε με το netbook του.
    Πάντως εκεί που το έχετε, είναι οι καλύτεροι της ευρώπης και οι πιο αξιόπιστοι.

  3. factorx avatar
    factorx 15/12/2010 21:12:28

    αντιλαμβάνεσαι λοιπόν γιατί υπάρχει το μοντερέσιον. δεν φταίμε εμείς

  4. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 15/12/2010 21:12:41

    υπομονή... βάλε την συνέχεια από τις χτεσινές κομμώτριες να λασκάρουν τα πνεύματα...

  5. Δημήτρης avatar
    Δημήτρης 15/12/2010 21:19:38

    Λυπάμαι για τον κύριο Χατζηγάκη αλλά άθελα μου δεν οργίζομαι..Βλέπω κι εγώ εκ του ασφαλούς έναν άνθρωπο να γρονθοκοπείται και να τρομοκρατείται.Δεν θα ήθελα να πάθει κάτι χειρότερο αλλά λίγες ψιλές καλές είναι το ομολογώ αν και θα προτιμούσα να τις φάνε κάποιοι άλλοι και κυρίως νυν κυβερνητικοί .Ίσως και πολλοί σαν κι εμένα να νίπτούν τας χείρας τους σε αυτό το θέαμα ..Είναι μάλλον η ίδια στάση-Πιλάτου που επιδεικνύει το πολιτικό σύστημα όταν βλέπει ανθρώπους,μια ολόκληρη χώρα να τρομοκρατείται και να ασφυκτιά και να ματώνει κυριολεκτικά και μεταφορικά και αυτοί νίπτουν τας χείρας τους εδώ και πολύ καιρό.Ε λοιπόν αυτές οι χείρες φέρνουν τα χειρότερα. Eρώτηση άσχετη μεν αλλά νομίζω δεν πρέπει να ξεχνιόμαστε, για το θέμα της διαγραφής των χρεών.Ποιοι χρωστάνε επιτέλους και αν έχει διερευνηθεί πλήρως αν τα ονόματα και τα χρέη σχετίζονται με τη φωτιά στον 4ο όροφο του ΥΠ.ΟΙΚ. στην προηγούμενη μεγάλη διαδήλωση;Όχι κουκουλώμα,οι δημοσιογράφοι(τι λέω τώρα) και οι πολίτες πρέπει να το απαιτούν σε όλους τους τόνους.

  6. sawas avatar
    sawas 15/12/2010 21:37:14

    Αν είναι να τσοντάρουμε ( το κατιτίς) ρίξε σύνθημα

  7. man8os avatar
    man8os 15/12/2010 22:21:43

    Δηλαδη ηταν ηλεκτονικη επιθεση αυτο πριν?

  8. netakias.wordpress.com avatar
    netakias.wordpress.com 15/12/2010 23:20:56

    Δεν υπάρχει τρόπος να μας σταματήσουν.

    Δεν είναι ένας, είμαστε χιλιάδες, ακόμα κι αν κλείσουν έναν το νέο αναπαράγεται χιλιάδες φορές, από server σε server.

    Οι κινήσεις τους δείχνουν απελπισία, αλλά κι ότι είναι αδίστακτοι.

    Δεν του "καθεται" καλά ότι μερικοί "ξεβράκωτοι" (όπως το '21), με ένα πληκτρολόγιο μπορούν να τους χαλάνε μπίζνες δισεκατομμυρίων Ευρώ.

    Ολοι αυτοί που έχετε στο δεξιά blogroll, από ένα άρθρο σας να αναμεταδώσουν, είναι σαν τον Ιο (όχι της Ε! Θου Κύριε).

    Καπου έγραφε ο S.A. ότι τον κόσμο τον αλλάζουν οι ιδέες κι εδώ συμπληρώνει ο
    Christopher Nolan από την ταινία “Inception”:

    “Ποιo είναι τo πιο ανθεκτικό παράσιτο; Βακτήριο; Ένας ιός; Ενα εντερικό σκουλήκι; Μια ιδέα! Ανθεκτική … κι ιδιαίτερα μεταδοτική.
    Μόλις μια ιδέα μπεί στο μυαλό των ανθρώπων είναι σχεδόν αδύνατο να εξαλειφθεί. Μια απλή ιδέα που είναι πλήρως σχηματισμένη – πλήρως κατανοητή – κολλητική! Ακριβώς εκεί “

    Πάμε Δυνατά.

  9. sovokai avatar
    sovokai 16/12/2010 10:27:58

    Δολλάρια αλλάζωωωωω!!!